PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بین ۴۰ تا ۶۰ درصد فاصله زیاده ۴۰ درصدش تکمیله یا ۶۰ درصدش!؟:-? اگه ۶۰ درصد باشه میشه صدرصد یک امیدی داست اکتبر سال دیگه ریلیز بشه احتمالس زیاده کلا اواخر 2019 تاریخ بخوره

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
این بازی , DS , GOT و به احتمال زیاد Dreams به طور قطع میان نسلی هستن و احتمالا هم زمان رو PS4 و PS5 عرضه میشن اون تریلرهای E3 هم به احتمال زیاد رو PS5 بوده.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
چه وضع بد و دلهره اوری شد یاد اواخر نسل هفتم افتادم همش زمزمه بود بازی های جدید رو 360 و ps3 بیان نیان یا میان نسلی میشن کیفیتشون رو نسل جدید بالاتره فکر نکنم با این وضع ما دیگه به نسل بعد برسیم همین نسل هشت تا اومدیم دریابیم نسل ۹ رسید!! فقط خوبیش اینه بازی های اولی که میان نسلی ان معمولا رو نسل جدید فقط محدودن بیشتر به فریم ۶۰ بعد دیگه کلا قید نسل قبل میزنن

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
این بازی , DS , GOT و به احتمال زیاد Dreams به طور قطع میان نسلی هستن و احتمالا هم زمان رو PS4 و PS5 عرضه میشن اون تریلرهای E3 هم به احتمال زیاد رو PS5 بوده.

برای بقیه بازی هارو دقیق نمیدونم ولی این بازی قطعا برای این نسل ساخته شده مگه اینکه اینا از سال 2015 که دیگه تقریبا استارت بازی خورده
PS5 رو در اختیار داشته باشن . احتمالا بعد از یه سال بازی مثل نسخه اولش یه ریمستر برای نسل بعد میده.

• Like
Reactions: SHAYAN1999

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
چه وضع بد و دلهره اوری شد یاد اواخر نسل هفتم افتادم همش زمزمه بود بازی های جدید رو 360 و ps3 بیان نیان یا میان نسلی میشن کیفیتشون رو نسل جدید بالاتره فکر نکنم با این وضع ما دیگه به نسل بعد برسیم همین نسل هشت تا اومدیم دریابیم نسل ۹ رسید!! فقط خوبیش اینه بازی های اولی که میان نسلی ان معمولا رو نسل جدید فقط محدودن بیشتر به فریم ۶۰ بعد دیگه کلا قید نسل قبل میزنن
همین الان تو استور بری کامینگ سون ها رو ببینی 15 تا بازی حداقل اسما بزرگ رو میتونی انتخاب کنی تازه بعضی ها هم هنوز تو استور نیومدن

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
آقا من آنچارتد 4 رو تازه تموم کردم . به این نتیجه رسیدم هر چی تو تریلر های Tlou 2 دیدیم همون رو تحویل میدن رو همین PS4 Pro. انقدر خفن بود گرافیک آنچارتد 4 که 60 ساعت طول کشید بازیو تموم کنم :D بله هی وا میسادم نگاه میکردم انگار تابلو نقاشیه. 40-50 گیگ هم عکس و فیلم گرفتم ازش. خلاصه که واقعا اینا God هستن تو بازیسازی .

آخرین ویرایش:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
آقا من آنچارتد 4 رو تازه تموم کردم . به این نتیجه رسیدم هر چی تو تریلر های Tlou 2 دیدیم همون رو تحویل میدن رو همین PS4 Pro. انقدر خفن بود گرافیک آنچارتد 4 که 60 ساعت طول کشید بازیو تموم کنم :D بله هی وا میسادم نگاه میکردم انگار تابلو نقاشیه. 40-50 گیگ هم عکس و فیلم گرفتم ازش. خلاصه که واقعا اینا God هستن تو بازیسازی .
توی صحنه های چشم نواز بازی لاست لگسی رو بازی کن ببین تو اومن مدت کم اون چقدر ارتقا داشته مخصوصا روی پرو و 4کا درست میگید این شرکت کارش رو بلد همونجور که من به بارلوک ایمان داشتم سر گاد من به این استدیو به تک تک اعضاش ایمان دارم نه فقط کارگردانش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر