PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
خدا کنه زودتر بیاد خیلی سخته انتظار واسه لست۲.
فعلا خودمو با آنلاین لست سرگرم‌ میکنم‌ تا مگه خبری چیزی تاریخی بیاد راحت شم.
لست بازاش اد کنن
THELASTOFUS_IR
لطفا ۲۰ سال به بالا اد کنن هر روزم آنلاینم . تا لست پارت ۲ در خدمت دوستان هستم (:

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خوشم میاد هر کی که میاد تو ناتی داگ کار میکنه با صراحت تمام اعلام میکنه من دارم تو ناتی داگ کار میکنم:D مثل این که طرف تو یه جایه که هرکسی نمیتونه باشه و داره پوزش رو میده:D
دیگه بازیا ناتی تاگ طوریه که مردم از شدت هایپ و نبود صبر میرن کامیون حمل بار بازیاش رو میدزدن:x:D

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
ساعت یک و نیم شبکه مستند داشت اهنگ Main menu نسخه اول رو پخش میکرد داشتم ناهار میخوردم یهو دیدم یه صدای خیلی اشنا اومد گفتم اهنگ تلو
واقعا شاهکاره موزیک بازی خوش حالم اهنگساز قبلی تو پارت دومم هستش.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
ساعت یک و نیم شبکه مستند داشت اهنگ Main menu نسخه اول رو پخش میکرد داشتم ناهار میخوردم یهو دیدم یه صدای خیلی اشنا اومد گفتم اهنگ تلو
واقعا شاهکاره موزیک بازی خوش حالم اهنگساز قبلی تو پارت دومم هستش.
بی توجهی به مالکیت معنوی نهادینس مثل موی رگ :|
چند سال پیش ایرانسل هم تو یکی از تبلیغاتش داشت استفاده میکرد

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
بی توجهی به مالکیت معنوی نهادینس مثل موی رگ :|
چند سال پیش ایرانسل هم تو یکی از تبلیغاتش داشت استفاده میکرد
رایتل بود :D
رو مخ من بود، اهنگ به اون شاهکاری رو تبلیغ سیمکارت:|

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
رایتل بود :D
رو مخ من بود، اهنگ به اون شاهکاری رو تبلیغ سیمکارت:|
باز اینا خوبه یه سال جشنواره فجر که یه حورایی بزرگترین همایش فرهنگی حساب میشه موقع اهدا جوایز main theme بازی uncharted 3 رو میزد یعنی من مردم از خنده ....

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
ای خدا کی e3 میرسه تا ما یه گیمپلی ازش ببینیم :((
فقط خداکنه جوئل هم حتما باشه گرچه من به ناتی داگ ایمان دارم که چیز بد نمیسازه .
خیلی دوست دارم بدونم تو بازی دروغ جوئل فاش میشه یا نه واسه الی ؟ اگر فاش بشه چجور تو داستان وگیمپلی میتونه تاثیر داشته باشه ؟/:)

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
سلام دوستان ، فروم متاسفانه گرفتار مشکلات بزرگی شده و مثل قبل نمیشه در هر تاپیکی دنباله روی پستهای مثبت بود و این آفت هر روزه شده متاسفانه ، از نظر من بی احترامی به کسانیه که اگر قصد ارسال محتوای مفیدی دارن با دیدن جو منفی و تنش در تاپیکها برای شرکت کردن در بحثها ترجیحا منصرف میشن . کار به جایی رسیده که تاپیکهای مهممون خاک گرفته ولی تاپیک هایی که هیچ ثمره ای جز پایین آوردن شان کاربران بازیسنتر دارن تا ۱۰ صفحه به یه شب جلو میرن .
اینو جای دیگه ای نگفتم چون در حال حاضر نمیشه در فروم با دید خودت حرفایی رو بزنی .

علاقه مندم دعوتتون کنم به مطالعه دوباره بهترین نقد از TLOU در بازیسنتر ، نوشته شده توسط یکی از دوستانم که به اصرارو تشویق خودم گردآوری شد . اونموقع منو با نام دیگه ای میشناختید .
خواهشا دوباره مطالعه کنید ، یا اگر اولین باره که چشمتون خورده این مقاله ی زیبا رو از دس ندید .

لینک دانلود . فرمت PDF
پادآرمان شهر آرمانی

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان اون کمیکی که تصویرش در اومده بود American Girls یا چنین اسمی داشت، منتشر شده؟
اگه درست خاطرم باشه عکس الی (یا شخصیتی شبیه به اون بود) که حامله هم بود
ممکنه داستانش به The Last of Us: Part II ربط داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر