PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
این عکسو به دوس دخترم نشون دادم ،حالا از کل ماجرا هم خبر داره ، میگم بیا گریم کنیم همو از اینا بهتر یه عکس بفرستیم برا نیل روسفید کنیم ایرانیارو ، میگه نه زشته بیا بریم دوباره آتلیه تیپ بزنیم عکس بگیریم حالشو ببرن :| اونموقع میگن چرا عاشق دخترای خارجی ای ..:D
4hiz_img_۲۰۱۶۱۲۲۹_۱۷۰۱۳۸.jpg

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خیلی برام اتفاق خوبیه که بازی روی الی تمرکز داره ... تو همون شماره یک هم بهترین بخشش برام بخش زمستون و بازی با الی بود .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NINJѦ

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خیلی برام اتفاق خوبیه که بازی روی الی تمرکز داره ... تو همون شماره یک هم بهترین بخشش برام بخش زمستون و بازی با الی بود .
دستت درنکنه نابود کردی ما رو یعنی اون ابهت جوئل که مثل کریتوس میرفت سمت دشمن کلش رو میگرفت میزد رو میز با کارای مخفی کارانه الی قابل مقایست؟؟؟...نه عزیز باور کن با وجود این که الی شده شخصیت اصلی نقش جوئل بازم تو این قسمت بیشتره:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دستت درنکنه نابود کردی ما رو یعنی اون ابهت جوئل که مثل کریتوس میرفت سمت دشمن کلش رو میگرفت میزد رو میز با کارای مخفی کارانه الی قابل مقایست؟؟؟...نه عزیز باور کن با وجود این که الی شده شخصیت اصلی نقش جوئل بازم تو این قسمت بیشتره:D

خوب این کارا رو نیتن دریک و سیصد تا شخصیت کامپیوتری دیگه هم انجام میدن
اینکه اسمش رو نبر یه اثر خاص و متفاوتی شد ... ۸۰ درصدش به خاطر وجود مبارک و مقدس الی هستش ...
گیم پلی که با الی بود هم خیلی چالش بر انگیز تر و هراس بر انگیز تر بود ... و من کلی استرس و هیجان داشتم وقتی با الی بودم ... چیزی که با جویل نبود .
به هر حال به نظرم tlou باید بخش عمده ایش تک نفره باشه .. وگرنه میشه +new game اسمش رو نبر .

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خوب این کارا رو نیتن دریک و سیصد تا شخصیت کامپیوتری دیگه هم انجام میدن
اینکه اسمش رو نبر یه اثر خاص و متفاوتی شد ... ۸۰ درصدش به خاطر وجود مبارک و مقدس الی هستش ...
گیم پلی که با الی بود هم خیلی چالش بر انگیز تر و هراس بر انگیز تر بود ... و من کلی استرس و هیجان داشتم وقتی با الی بودم ... چیزی که با جویل نبود .
به هر حال به نظرم tlou باید بخش عمده ایش تک نفره باشه .. وگرنه میشه +new game اسمش رو نبر .
من حرفتو قبول ندارم اولین تریلر گیم پلی که اخرین ما اومد مردم سر جریان استایل راه رفتن جوئل اون حرکات سنگینش نوع شوتینگش و غیره داشتن کف و خون قاطی میکردن باور کن اگه اون صحنه برفی رو نشون میدادن میگفتن ناتی داگ گند زده الانم بهت قول میدم تو تریلر گیم پلی که قراره تو ای تری بیاد الی میشه یه چیزی مثل جوئل یعنی وحشی میشه:D درضمن کجا جوئل مثل نیتن میرفت تو دل دشمن؟ اساس گیم پلی اخرین ما مخفی کاری بود جوئل توش عالی بود...خلاصه اگه قراره بیشتر از 70 درصد بازی با الی باشیم باید این بشر مثل جوئل روانی باشه وگرنه دیگه دیگه:D
درضمن چیزی که اخرین ما رو اینقدر خاص کرد همکاری تیمی بود نه تک نفره:D

• Like
Reactions: .:HO3IN:.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
لطفا آرامشوتونو حفظ کنید:D تا چند نکته رو با هم بررسی کنیم ، اول اینکه آدم نباید تو کار خالقش دخالت کنه :D ، دوم اینکه این سفر ماجراجویانه با توجه به شایعات و دیده ها ونظرات ، داستان ایندفعه تفکیک شدس و ما هر دو رو داریم ولی نه بصورت مکمل ، ممکنه در قسمتهایی با هم باشن ولی دست روزگار نمیزاره پدرو الیِ بابا با هم بمونن ،
میرسیم به وحشی بودن الی:D ، دختری به وحشی بودن اون وجود نداشت از همون بدو تولدش :D ، پس واژه ی خیلی وحشی باشه کلیشس ، در ضمن اون دستای نحیف و بدن ظریف تحمل گرفتن یه مردو کوبوندن سرش به درو دیوارو نداره ، اینجاست که چاقو بدرد میخوره :D

پ ن : یک ایده که تحققم مطمئنا پیدا میکنه در بازی وجود داره ، اون هم گیتاره ، الی عاشق موزیکو آهنگه ، پس ممکنه توی فروشگاههای مختلف بریم ، گیتار ببینیم ، برداریم بنوازیم و در قسمتهای مختلف بازی و در شعرهائو موزیک ماورایی گوستاوو غرق بشیم :xشعر برا مادرش که روانمونو بهم میریزه:((

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
سلام دوستای گلم
من مشتاقانه منتظرم تجربه جدیدی رو از بازی کردن با الی ببینم و تجربه کنم.
واقعا کل بازی یه طرف، اون فصل زمستون و left behind هم یه طرف.
بازی نیاز داره متفاوت باشه با نسخه یک
به نظرم اگر بخوان دوباره جوئل رو کاراکتر اصلی قرار بدن و همیشه کاراکتر قابل بازی باشه ،دقیقا متفاوت با نگرش ناتی داگ میشه.چون ناتی از یکنواختی همیشه به دور بوده.
چون ناتی دنبال بهترین ها و جدیدترین ها و تفاوت هاست.
شک نکنید اگر الی کاراکتر اصلی و قابل بازی باشه خیلی عالی در میارنش مثل قسمت یک که جوئل رو اسطوره کردن برامون
در ضمن تا حالا هیچ بازی رو pre order نکردم .حتما اگه شرایط جور بود این بازی اولین و اخرین بازی هستش که تو این نسل pre order خواهم کرد

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
  • Like
Reactions: Unkn0w

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
885
نام
محمد حسین
WOW
تازه امروز وارد فضای مجازی شدم و متوجه تایید نسخه دوم بازی در PSX شد
فقط میتونم بگم WOW

بهترین خبریه که بعد از اومدن نسخه اول، دارم میشنوم
تریلر فوق العــــــــــــــــــــــــاده بود :x

اما یه سوال برام مطرحه و اون هم این که این تئوری مرگ جول از کجا اومده ؟! :|
بشخصه ناتی داگ "بنده خدا" تو همون تریلر یکی دو دقیقه ای هم تن به حذف شخصیت جول نداده بعد چطور ممکنه توی بازی بخواد حذفش کنه ؟! :|
(اصلا معنای این تریلر همینه که ملت چنین فکرایی نکنن :D بعد ما دقیقا برعکس، چنین فکرایی میکنیم :|:D)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر