PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
داداش عالی بود
من خودم تئوری حاملگی الی رو دارم که طبق یه اتفاقاتی هم بچه و هم فردی که دوست داره رو از دست میده و میره انتقام (که من حس خوبی بهش ندارم ) حالا احتمال میدم
جول هم که همیشه کنار الی بوده و ازش مراقبت میکنه ممکن اتفاقی براش بیوفته و دروغ جول رو نفهمه
خواهش میکنم رفیق فقط نظرم بود
اما دقیقا منم مثل شما فکر میکنم اینکه اگه الی بچه دار شده بوده و ... خوب میدونی تو آخر زمانی که بازی توش هست نباید انتظار ازدواج داشت برای همین منم مثل شما اصلا دوس ندارم الی رو به سمت بچه دار شدن بکشن البته احتمالش بسیار زیاده...! و در مورد این مسایل یه چیزی از اخلاقیات الی خوندم که فکر نکنم بشه تو فروم مطرح کرد و نمیتونم اینکه الی اونطور باشه از لحاظ اخلاقی پس نباید کلا به فکر بچه دار شدن باشه.

• Like
Reactions: batgamer2

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
هم از آهنگ لذت بردم هم از تریلر امیدوارم شاهکاری در بیاد که هر چی PC Gamer و XBOX Gamer هست.
حسرتشو بخوره.:D
از این نکتش خیلی خوشم اومد موقعی که گیتارو کوک میکنه دستاشو خیلی استخونی دراورده بودن به هر چی ریزوکاری که میشد دقت میکنن.
هر چند تریلر بود و هیچ پیش بینی در مورد گرافیک نمیشه کرد.
به نظرم این از اون بازی هاس که باید براش 5 سال وقت بزارن و فقط هم روی TLOU Part II کار کنن نه آنچارتدی و نه کراشی.
خلاصه من که شخصا 1 سال هم نمیتونم برای این بازی صبر کنم چه برسه به 5 سال...! :D
(این هم بگم اصلا خوب نیست این شاهکار رو مثل UNCHARTED تا قسمت 3 و... ببرن چون بعد از مدتی طرفداراشو از دست میده و کسی دیگه اینطوری براش ذوق نمیکنه و لوس میشه.)
هرچند که UNC هم شاهکاریه واسه خودش و این هم برای UNC توصیه نمیکنم که 4 تا قسمت ازش بدن بیرون...!

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
اگه تکلیف همه چیز ته داستان II روشن نشه یعنی با یه سه گانه روبه رو هستیم! البته من که داستان شخصی مثل دیوید خیلی برام جالبتره تا ادامه دو تا شخصیت تکراری.ای کاش تو این نسخه داستان رو طوری در میووردن که مثلا دیوید و جوئل تو جوونیاشون به هم برخورد میکردن و کلی داستان مشتی از کنارش در میومد.امیدوارم دستکم نصف داستان رو بتونیم با خود جوئل کنترل کنیم

• Like
Reactions: sa-sot1

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
اگه تکلیف همه چیز ته داستان II روشن نشه یعنی با یه سه گانه روبه رو هستیم! البته من که داستان شخصی مثل دیوید خیلی برام جالبتره تا ادامه دو تا شخصیت تکراری.ای کاش تو این نسخه داستان رو طوری در میووردن که مثلا دیوید و جوئل تو جوونیاشون به هم برخورد میکردن و کلی داستان مشتی از کنارش در میومد.امیدوارم دستکم نصف داستان رو بتونیم با خود جوئل کنترل کنیم
امکان نداره نقش جوئل تو کنترل شخصیت بازی کمتر از الی باشه تو نسخه قبل یکی از چیزهایی که باعث شد این بازی اینقدر شاهکار بشه همین جوئل بود استایل راه رفتنش ضرباتش نوع حرف زدنش باید بگم یکی از چیزهایی باعث شد متاش بره بالا 90 همین بشر بود:-":D تو این نسخه هم با وجود این که دارن خیلی بیشتر از نسخه قبل رو گیم پلی الی کار می کنند بازم اون ابهت جوئل رو نداره این بشر اصلا یه چیز دیگس...
اما اینو بدون سابقه نشون داده ناتی میتونه دنباله ای بسازه که همه تو کفش بمونند یعنی کاری میکنه تو که اصلا علاقه ای به کش دادن داستان نداری و دوس داری تموم شه خودت منتظر نسخه بعدش باشی:D مثل سه گانه انچارتد که داستان نیتن و بچگیش و جریان اون حلقه تو نسخه سه مشخص شد پس معلوم نیست ناتی تو این نسخه چیکار کنه حتی ممکنه طوری تو این نسخه هم گیم پلی الی و هم شخصیت پردازیش رو طوری به کمال برسونه که اصلا ادم به خودش بگه خوب شد جوئل رو شخصیت اصلی نکردند... ناتی داگ شرکتیه که هیچ کس نمیتونه با قاطعیت درموردش صحبت کنه و بگه اگه اینطور بشه خیلی خوبه یا اگه اینکار رو کنه کلا سری رو نابود میکنه همونطور که خودشون گفتند باید به ما اعتماد کنید:D همه چیز تو ای تری مشخص میشه ببینیم ناتی داگ اینبار تو گیم پلی این نسخه چیکار کرده و ایا واقعا انتخاب الی به عنوان شخصیت اصلی(با وجود این که خیلیا اصلا نمیتونند این نسخه رو بدون به دس گرفتن کنترل جوئل تصور کنند)درست هست یا نه؟!!!
ولی اینو میدونم که باید منتظر یه گیم پلی خوفناک تو ای تری باشیم:D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,836
من راستش نمیتونم راجب این نمایش اظهار نظری بکنم، خیلی مرموز و گنگ هست، نمیشه به همین سادگی نظری داد، ولی واقعا از وقتی این فرضیه مطرح شده که جوئل ممکنه مرده باشه واقعا غمگین شدم برای این بازی:D:|، خیلی این شخصیت رو من دوست دارم، از فرمت کلی چهره و استایل بدنش بگیر تا خلقیاتو و رفتار و صداش، یه جور عجیب و غریبی دوست داشتنیه، من فقط آرزو میکنم این حدس و گمان ها در حد همین فرضیه باقی بمونه و ناتی داگ مارو با جوئل مرحوم روبرو نکنه که خیلی خیلی برام دردناکه:|:|:|.

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
نمیشه با اطمینان گفت جوئل مرده یا نه،ولی من مطمعنم جوئل تو این تریلر توهم بود،اگه دقت کنید همینطور یهویی از تو هاله نور ظاهر میشه.
پ ن:اصلا از مردن جوئل استقبال نمیکنم(در صورت حقیقت داشتن):|:-<

• Like
Reactions: uriel and jhoobin

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
اینهمه بحث کردین راجب داستان بازی که اینطوریه اونطوریه من گفتم جول زندس چون فک نمیکنم لستو مثل tomb raider با شخصیت زن جلو ببره اصلا فرقشون همینه یادمه سر عکس کاورشم دعوا بود که فقط عکس دختر نذارن و ممکنه بازی استقبال نشه ازشو اینا زمانی که تازه داشت یکش میومد
حالا این بحثا کنار داستانشو هرکاری میخواد بکنه فقط خدا کنه انلاینشو بترکونه اصلا تریلر از انلاینش بده ما سالهاس داریم با انلاینش زندگی میکنیم نه داستانش.یه بخشی اضافه کنه کلیکر بریزه تو مپ بزنیمشون بهش برسه سروراشو عالی کنه همون سبک نگرش داره

• Like
Reactions: bernoos and rowan

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
اینهمه بحث کردین راجب داستان بازی که اینطوریه اونطوریه من گفتم جول زندس چون فک نمیکنم لستو مثل tomb raider با شخصیت زن جلو ببره اصلا فرقشون همینه یادمه سر عکس کاورشم دعوا بود که فقط عکس دختر نذارن و ممکنه بازی استقبال نشه ازشو اینا زمانی که تازه داشت یکش میومد
حالا این بحثا کنار داستانشو هرکاری میخواد بکنه فقط خدا کنه انلاینشو بترکونه اصلا تریلر از انلاینش بده ما سالهاس داریم با انلاینش زندگی میکنیم نه داستانش.یه بخشی اضافه کنه کلیکر بریزه تو مپ بزنیمشون بهش برسه سروراشو عالی کنه همون سبک نگرش داره

انلاینش که خداست همچنان...یعنی روزی نرم سمتش روزم شب نخواهد شد! ولی این بی شرف اینقدر بی اندازه استوری خوبی داره که من تا همین چند ماه پیش نمیدونستم اصلا چیزی به اسم مولتی هم توی این شاهکار هست... یعنی تا بیای خودتو میان درام و روایت خارق العاده اش پیدا کنی دو سال زمان میبره....
اما در مورد داستان پارت دو شک ندارم جول مرده... حداقل توی بازه زمانی که تریلر رو میبینیم...مردن جول از فضا ساری و ورودش تا ترک Through the Valley و البته دیالوگ های پایانی که با الی ردوبدل میکنه تقریبا قابل حدس زدنه ولی خب اینکه ما نحوه مرگ جول رو ببینیم یا نه مهمه (تصورشم گونه ادم رو نمناک میکنه) درکل جدا از تمام امتحاناتی که نایتی داگ سالها با بهترین نمره پس داده، من به شخصه حساب ویژه ای روی نیل دراکمن باز کردم و بنظرم بهتره نگرانی هارو کنار بزاریم، به خودشو تیمش اعتماد کنیم
...

• Like
Reactions: mohsen__gamer

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
این تیوری حاملگی الی ..چیزی نیست که کسی کشف کرده باشه .. سر منشاش از اون عکسیه که تو انچارتد ۴ بود اگه اشتب نکنم.

بعدشم بابت اون عکس یه گمانه زنی های دیگه هست که این مادر الیه و الی هم از واقعیت مرگ مادرش اگاه میشه و ......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر