PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اقا یادتونه تریلر اول معرفی Uncharted 4 و؟ همونی که فقط نوشته بود uncharted و توش sam میگفت منو ول کردی بمیرم ولی برمی گردم و انتقاممو میگیرم و اینا... بعد همه میگفتیم این قسمت خیلی وحشیه و دارکه و خیلی با قیلیا فرق خواهد کرد و ...
بعد همه تیوری دادن ویلن نسخه ویتائه یا ویلن شماره های قبل داره برمیگرده و یعالمه جلو رفته بودن ملت! اخرشم هیچی اونی که فکر میکردیم نبود :)) =)) حتی با tease های سازندگان تو توییتر و تحلیلای ده-بیست صفحه ای بچه ها بازم یک درصد نزدیک نبود اونا! (حالا کاری نداریم سناریو بازی عوض شد و اینا ولی بازم فکر نکنم هیچ جوره به ملکه الیزابت و سیب سرخ سفید برفی و اینکه «عدن کجاست و تو انجیل و هزار منبع دیگه انجیل بهشت همچین خصوصیاتی داره پس قطعا نزدیک خلیج فارسه و ...» مربوط میشد :)) =)) ) (دوستان تحقیقاتی در این موارد کرده بودن که باستان شناسا و تاریخ شناس ها نکرده بودن :)) ) البته هایپ قبل انتشار میتونه خیلی خفن باشه ولی نه سر مرگ اونی که هممون دوستش داریم.
لپ کلام نود و نه درصد این تیوری ها قطعا درست نخواهد بود. خودتونو الکی اذیت نکنین عزیزان :D
موفق باشیم :)

پ.ن. تو اون قضیه تیوری های Uc هیچ توهینی نبود. صرفا یاد آوری هایپ و تلاش های جالبمون برای کشف اطلاعات بود :)

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
اقا یادتونه تریلر اول معرفی Uncharted 4 و؟ همونی که فقط نوشته بود uncharted و توش sam میگفت منو ول کردی بمیرم ولی برمی گردم و انتقاممو میگیرم و اینا... بعد همه میگفتیم این قسمت خیلی وحشیه و دارکه و خیلی با قیلیا فرق خواهد کرد و ...
بعد همه تیوری دادن ویلن نسخه ویتائه یا ویلن شماره های قبل داره برمیگرده و یعالمه جلو رفته بودن ملت! اخرشم هیچی اونی که فکر میکردیم نبود :)) =)) حتی با tease های سازندگان تو توییتر و تحلیلای ده-بیست صفحه ای بچه ها بازم یک درصد نزدیک نبود اونا! (حالا کاری نداریم سناریو بازی عوض شد و اینا ولی بازم فکر نکنم هیچ جوره به ملکه الیزابت و سیب سرخ سفید برفی و اینکه «عدن کجاست و تو انجیل و هزار منبع دیگه انجیل بهشت همچین خصوصیاتی داره پس قطعا نزدیک خلیج فارسه و ...» مربوط میشد :)) =)) ) (دوستان تحقیقاتی در این موارد کرده بودن که باستان شناسا و تاریخ شناس ها نکرده بودن :)) ) البته هایپ قبل انتشار میتونه خیلی خفن باشه ولی نه سر مرگ اونی که هممون دوستش داریم.
لپ کلام نود و نه درصد این تیوری ها قطعا درست نخواهد بود. خودتونو الکی اذیت نکنین عزیزان :D
موفق باشیم :)

پ.ن. تو اون قضیه تیوری های Uc هیچ توهینی نبود. صرفا یاد آوری هایپ و تلاش های جالبمون برای کشف اطلاعات بود :)
اون تئوری ای که من برای خلیج فارسو مختصاتش دادم که شهر گمشده یا آتلانتیس طبق نقشه ها اونجاستو شروع تمدن بیگانه از اونجا بوده و فلان .. همه ی اینا فقط ایده ی خودم بودو هممون ایده های خودمونو نسبت به ماجراجوییو نقشه ای که رمزو راز داشت بیان میکردیم ، هیچ فکتی در کار نبوده و نیس ، همینکه بچه ها میان با عشقو علاقه وقت میزارن نسبت به بازی ای که تمام زندگیشونه ارزش میزارنو از همین طریق نبوغشونو با هم به اشتراک میزارن لذتش کم از تجربه خود بازی نداره . اونم ناتی .. دوس دارم کارو زندگیمو ول کنم شبو روز پست با محتوا بدم در موردش . :D

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,603
[/QUOTE]
به نظرم این نسل واسه ایکس وان تموم شده چون همه برگه هاش رو رو کرده. هیلو گیر فورزا. کوآنتوم بریک. به نظر من این نسل برای وان تموم شد و قیمت پایین وان هم به همین دلیل هست که دستگاه های باقی مانده رو کلا بفروشه و بره سراغ نسل بعد. به نظر e3 سال بعد ماکرو یه رونمایی هیولا از اسکورپیو میده.

• Like
Reactions: mahdi-ps4

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
خب مگه من گفتم نسبت به جول نفرت داره اونجا؟ :think: نفرتی که من میگفتم برای آخر نسخه اول بود و بعدش در راستای تئوری مرگ جول گفتم که مثلا ممکنه چه اتفاقی افتاده باشه.
با دیدن ویدئو پنل اختصاصی بازی برام احتمال صحت نظریه شما تقویت شد...اگر نیل نپریده بود وسط حرفش داستان اصلی باری لو میرفت...

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
به نظرم خود ناتی داگ میخواست تریلر رو جوری جلوه بده که این تئوری‌ها از دلش بیرون بیاد هم بحث بازی بالا میگیره هم راحت نظراتی که رد و بدل میشه راجب داستان رو میتونه بفهمه لعنتی خیلی کارشون درسته من که نمیتونم صبر کنم تا اطلاعات جدید از بازی بیاد بیرون فقط باید صبر کرد و دید چی میشه:x

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,524
نام
Iman
به نظرم خود ناتی داگ میخواست تریلر رو جوری جلوه بده که این تئوری‌ها از دلش بیرون بیاد هم بحث بازی بالا میگیره هم راحت نظراتی که رد و بدل میشه راجب داستان رو میتونه بفهمه لعنتی خیلی کارشون درسته من که نمیتونم صبر کنم تا اطلاعات جدید از بازی بیاد بیرون فقط باید صبر کرد و دید چی میشه:x
خب مثلا چی کار میکنه با اینا؟ داستان رو تا الان تموم کردن احتمالا

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
جداي نكته اي كه بهش اشاره كردي ، قشنگ تفاوت ٢ نسل گرافيك بازي رو ميشه ديد
ولی من فکر نمیکنم منظور دوستمون گرافیک بازی بوده
تو تصویر اول فکر کنم Joel داره به Elie میگه که میخواد بهش گیتار زدن یاد بده و تو تصویر دوم Elie داره گیتار میزنه و لابد از Joel یاد گرفته

• Like
Reactions: mahdi-ps4

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
دوستان توجه داشته باشند گرافیک کاتسین ها اینطوریه
قرار نیست تو گیمپلی اثر انگشت به خون آغشته ی الی روی گیتار بمونه D :
مگه این که ناتی داگ خلافشو ثابت کنه .

پ.ن: دوستان توجه داشته باشید TLoU در کنار B:I بهترین بازی های نسل پیش واسه من بودن.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
ولی من فکر نمیکنم منظور دوستمون گرافیک بازی بوده
تو تصویر اول فکر کنم Joel داره به Elie میگه که میخواد بهش گیتار زدن یاد بده و تو تصویر دوم Elie داره گیتار میزنه و لابد از Joel یاد گرفته
ميدونم منظورش گرافيك بازي نيست ،
من گفتم جدا از نكته اي كه اشاره كرده( تعليم گيتار زدن جوئل به الي) علاوه بر اون گرافيك هم واقعا تفاوت داره :D

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
دوستان متن آهنگی که الی داشت میخوند در تریلر

خواهشا اگر میشه کامل بخونیدش فکر کنم جواب سوالاتتون رو بده خودم یه چیزهایی از متن شعرش پیدا کردم!

اسم شعر: through the valley اثر : Shawn James

اگه غلط تایپی داشت به دلیل اینکه تایپ کردم کپی نکردم.

فقط اینکه احساس میکنم این شعر داره داستان بازی رو توصیف میکنه. شعر طولانی تره ولی اون قسمتی که الی خوند رو میزارم

Walk through the valley of shadow of the death

I fear no evil because I'm blind to it all

My mind and my gun they comfort me

Because I know I'll kill my enemies when they come

Surely goodness and mercy will follow me all the days of my life

And I will dwell on this earth for evermore

I walk beside the still waters and they restore my soul

But I can't walk on the path of the right because I'm wrong

حالا نکاتش:

Because I know I'll kill my enemies when they come
اینجا رسما داره نشون ميده با خواسته خودش داره دشمناش رو میکشه احتمالا بحث انتقام وسطه داستانه بازیه! دقیقا همین جمله رو که ميگه تو تریلر خون از صورتش مباد پایین فکر کنم neil druckmann اینجا میخواد نشون بده که دشمنان الی قربانیش میشن!
Surely goodness and mercy will follow me all the days of my life
داره ميگه یه خوبی و بخشش در تمام روز های زندگی الی در بازی دنبالش میکنه دقیقا در این لحظه تریلر جول در حاله ای از نور داره از در وارد میشه. خوب اینجا به نظرم بودن جول رو نشون ميده چون اولا خودش داره ميگه در تمام روزهای زندگیش دنبالشه توجه کنید تو قسمت اول این الی بود که دنبال جول بود حالا برعکس و فکر کنم جول داره مثل پدر به الی گوشزد میکنه که از خوی انسانیش فاصله نگیره چون متن شعر اشاره به بخشش و خوبی جول میکنه و در متن های قبل که گفتم الی دنبال انتقامه قیافش هم خیلی وحشیه. خوب اگه جول زنده نباشه نميتونه همش الی رو دنبال کنه مگه اینکه بازی پیش بره به سمت توهمات و خیالات الی که تخیلی میشه.
But I can't walk on the path of right because I'm wrong
اینجا رو تو تریلر 2 بار ميخونه با حالتی خسته و جوری که انگار داره خودشو سرزنش میکنه. چون داره ميگه نميتونه تو مسیر درستی قرار بگیره چون خودش در اشتباهه در این لحظه جول میاد و با حالتی دلسوزانه و نگاهی به الی شونش رو میزاره رو دیوار و میگه چکار میخواهی بکنی؟ این سوال جول نشون ميده که راه و بازی و همه چی بستگی به الی داره این تصمیم الیه نه جول مسیر الیه نه جول
حالا این وسط سوال پیش مباد که جول مرده شاید و در توهمات الیه و الی میخواد انتقام جول رو بگیره و یا چیز دیگر ای که مطرحه اینه که الی داره انتقام چیزی رو میگیره که براش خیلی مهم بوده و جول در این مسیر داره همراهیش میکنه مثلا شاید الی بچه دار شده بوده و بچش به دلیل گروهی از بین رفته.... به این موضوع خیلی تاکید دارم. گوش کرده باشید الی در تریلر میگه دشمنام. ...الی اصلا در نسخه 1 دشمنی نداشت فقط میخاستن از الی استفاده کنند پس چیزی پیش اومده

خوب این بود از تفسیر من نميدونم به طبع دوستان جالب بود یا نه.
فقط یه مساله ای که هست و میخوام بگم اینه که در سایت های مثل reddit یه دفعه یه کاربر خارجی به حرفی میزنه که این حرفش اینقدر مهم قلمداد میشه ..که مثلا یه سایت داخلی که اسمش رو نمیخوام ببرم میاد میگه در فلان سایت فلان کاربر فلان چیز رو از بازی گفته. ...جوری خبر رو مینویسن انگار نظر اونها مهمه خوب انتظار میره از یه سایت داخلی بیشتر به فروم ها و نظرات کاربران ایرانی بیشتر توجه بشه تا نظرات خارجی که اون نظرات رو هم در فروم اینجا یا سایت های دیگر هم میشه براحتی پیدا کرد...چرا باید نظر اونها مهم قلمداد بشه الان مثلا یه کاربری در صفحه قبل 2 تا عکس گذاشت از قسمت اول و دوم در مورد گیتار یاد دادن الی به جول که این موضوع در قسمت 1 حرفش زده شده عکسش رو گذاشت چیز جالبی بود ولی اگه همین و مثلا در فروم های مثل reddit بزارن شاید بشه اخبار سایتهای داخلی بگن به به به کاربر خارجی یه عکس جالبی پیدا کرده....به نظرم بیشتر به نظرات خودمون اهمیت بدیم شاید بهتر بشه نميدونم شاید تعداد نظرات مثلا تو بازیx اتو فروم بازیسنتر یا به سایت داخلی دیگه از تعداد نظرات در reddit هم بیشتر باشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر