PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
یه ساعته دارم میگم، اون قسمت رودخونه از 2018 ـه هم خفن تره، فقط به تکون خوردن برگ های روی آب نگاه کن، یا مثلا همون تیکه اول اون یخ هایی که زیر پای اسب ها خورد میشن و بعد تغییر حالت پا اسب بر اساس خورد شدن یخ ها. سرسام آوره. واقعا رو سخت افزار آشغال 7 سال پیش معجزه کردن. اصلا همه بحث های کل کل و فن بازی رو بزاریم کنار از منظر تکنیکال و کار کشیدن از سخت افزار و کلا دیزاین هوشمندانه کارشون دستکمی از جادوگری نداره.
اون قسمت فیزیک آب و صخره و یخ و water splash و... تو این صحنه یک لحظه فکر کردم لایو اکشنه :D
ببینید لذتشو ببرید:
https://s7.gifyu.com/images/t17186434ab2175a9c.gif

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
من که ندیدم چیزی... ولی فریب این دمیچ کنترل های نیل دراکمن و فیک گیم پلی های اسکریپت شده رو نخورید lol... به تیم 88 بپیوندید تا رستگار شوید

زیر 90 رو کاش گزینه نمی زدی نیما :D فقط اضافه می کردی زیر 90
یعنی چی زیر نود نزنه، پس حق و حقوق تیم 88 چی میشه!!! ما تا آخر روشن گری میکنیم تا روزی که حقانیت تیم 88 بر همگان آشکار بشه ...؟؟؟

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
خب اکثر گفتنی ها رو همه گفتن.
1. خداروشکر تأیید شد الی نه تنها شنا یاد گرفته، زیر آبی هم یاد گرفته :D
2. مگه الی immune نبود نسبت به ویروس، پس چرا ماسک میذاشت جاهایی که Spores بود؟ :-?
3. یه مشکلی که من مطمئنم خواهم داشت با بازی سگ هاست! چون خودم سگ دارم تو هیچ بازی دلم نمیاد بکشمشون حتی اگه وحشی باشن :D
4. این چه مرضیه همه گیمرا از جمله خودم داریم که یه دونه تیر می زنیم ریلود می کنیم؟ :D

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,867
نام
میلاد
کسی به صدا خفه کنِ اسلحه اشاره کرد؟ :D:-?
از قوطی نوشابه صدا خفه کن درست کرده وصل کرده سر اسلحه خیلیییی باحال بود ?

اول تریلر رو توی گوشی با کیفیت افتضاح آنلاین دیدم . ولی با همون حالت کف کردم :D
بعد الان با کیفیت 4k دیدم و میگم رسما اون چیزی که اول دیدم 1% هم از حالی که با دیدن تریلر 4k داد رو نداشت :D
حتما حتما پیشنهاد میکنم 4k بگیرید , چون واقعا فرقش زمین تا آسمونه...! واقعا اتمسفر ها , محیط ها همه و همه دیوونه کننده بود!
فقط موندم خودم وقتی دارم بازی میکنم چی قراره بشه تو این محیط ها با اون گیم پلی , موزیک , انیمیشن و ...!
چرا باید امتحان های دانشگاه از 1 تیر شروع بشه آخه ؟ اونم 6 تا امتحان از 1 تا 11 تیر , لعنت به کرونا... ترم آخری عجب گیری کردیم. قبل سربازی last رو بزنیم که دیگه فرصت کمه! :-" :D
........
آقا من الان دقیقا داشتم یک قسمت از تریلر رو میدیدم ( همونجا که طناب بود و .... ) بعد دقیقا این صحنه رو یادم اومد :blink1:
دقیقاااااااا همینو قبلا دیده بودم , دژاوو :D یعنی اون صحنه تاب خوردن , محیط دقیقا همون بود که قبلا دیده بودم ?طناب رو مینداخت و ...

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
من از همه جا بی خبر،
کنترل تلویزیون رو گرفتم دستم رفتم یوتوب واسه یه چیز دیگه دیدم پشمام!!!!!
همه چیز ویدئو کف و خون قاطی کننده س!
اونجا که نیل داشت دوستان آلوده شده مون رو معرفی میکرد رسید به اونجا که یه دونه دیگه هم هست که تو بازی خواهید دید، رسما خشتک پاره کردم :D:o
خوب شد پیش خرید کردیم رفت وگرنه با این وضعیت خفن بازی و اوضاع طول و عرض چه دوشیدنی میشدیم!
چند روزه خانومم میگه کادو تولد چی بگیرم برات؟ نمیدونه کادوم از سانتا مونیکا میاد:Dدم ناتی داگ گرم زمان عرضه تقریبا با عرضه قسمت قبل یکی شد و کادوی تولدی بهتر از این نمیتونم از کسی بگیرم.
واقعا به معنای واقعی کلمه هایپ شدم ، دست و دلم به هیچ بازی دیگه ای نمیره هیییییی!

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,199
منم دیدم گیم پلی رو!!!
واقعا عالی کار شده.مخوصوصا وسعت بازی،زیاد شده خیلی عالی شده!!!گرافیک عالی بود.صدا گزاری و انیمیشن ها هم عالی بودن فقط او اونجا که طرفو با چکش میزنه و کلاهش میفته احساس میکنم نسبت به نمایش e3 افت داشت انیمیشن ضربه ها!!!!
در کل تعداد انیمیشن ها زیاده واقعا و همه رو نمیشه فوق‌العاده درآورد.
ولی خداییش جثه و قدرت بندی جول کجا جثه الی کجا... واقعا تو نبرد های تن به تن این ضعف به چشمم آمد....
یک چیز دیگه اینکه هد شات تو این بازی فکر کنم اعتیاد آور باشه.!!!!خیلی خوب درآوردن این حس هد شات رو مخصوصا وقتی خون میپاشید وصدای پاشش خون فوق‌العاده بود و انیمیشنها !!!!

• Like
Reactions: rezvideo

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
یه مورد هست دوس دارم نظر بقیه رو بدونم ولی قبلش یه توضیح قبلی بدم:
توی تریلر های ناتی داگ و کلا بازی هاش اواخر مخصوصا TLoU ها، اینطوری شده واسه من که هر اتفاقی می افته منتظر واکنش بعدی محیط یا افراد یا اجسام هستیم و اون رو با واقعیت مقایسه میکنیم، بعد که میبینیم عین واقعیت واکنش نشون میده اون مفعول ها که گفتم، پیش خودمون میگیم آهان حله ، همونه که انتظار میرفت، یعنی یه چیزایی اتفاق می افته که شاید تو واقعیت با اون دقت جزئیات ش بوقوع نپیونده :D
مثلا تو واقعیت اگه یه لیوان از دستت بیوفته رو یه سطح سفت و بشکنه ، همون لیوان تو لست ۲ بیوفته مثل همون سطح و بشکنه ، انقدر که احتمال داره تو بازی صدای شکستنش بیاد ، تو واقعیت احتمال ش کمتره :D:))

• Like
Reactions: rezvideo

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
اون قسمت فیزیک آب و صخره و یخ و water splash و... تو این صحنه یک لحظه فکر کردم لایو اکشنه :D
ببینید لذتشو ببرید:
https://s7.gifyu.com/images/t17186434ab2175a9c.gif

زمانی که کنسول SEGA اومد از لحاظ گرافیکی بازیها نسبت به قبل یعنی زمان Atari و بعدش NES ( بهش میگفتیم میکرو :| ) یهو پیشرفت قابل توجهی داشتن
و ما از همون موقع وقتی از گرافیک یه بازی کف میکردیم میگفتیم " فییییلمه "
و نمیدونم چمون بود که واقعا بنظرمون " فیلم " میومد !! :D
این داستان ادامه داشت و ما نسل به نسل کف کردیم و گفتیم " فییییلمه "
ولی بعدا میفهمیدیم که نه تنها " فیلم " نبود ، بلکه اصلا ما چطوری اینو تحمل میکردیم که بازی کنیم ؟!! :D

اماااا ... بالاخره روز موعود فرا رسید و میتونم بگم خدا شاهده که این دیگه واقعا " فییییلمه " :D

پ.ن : واقعا این تکامل بشر هم موضوع حیرت انگیزیِ واسه خودش !!!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
شما هم انتظار داشتید PS VITA رو برداره بذاره تو بک پک یا اینونتوری ش؟ یا من فقط اینطوری بودم؟:D
مورد بعدی اونجا که از پشت از تو آب رفت دختره رو از پشت خفت کنه ، پیش خودم گفتم خاک تو سر ناتی داگ، صدای آب به این زیادی رو دختره نمی شنوه مثل اوسکول ها رفتیم خفت ش کردیم، بعد که هندزفری تو گوش ولوم تا ته رو دیدم گفتم استغفرالله چه حرفی بود زدم:)):D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر