PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
لعنت به نسخه فیزیکی...باید دیجیتالی عرضه میکردن...همه فنا میخریدن. حالا بعدا اونایی که میخواستن با دیسک بازی عکس بندازن توی یه تاریخ دیگه میخریدن.
این تصمیم کاملا بر اساس پول گرفته شده و مشخصه ناتی داگ هم هیچ تقصیری نداره...سونی کلا چند وقته طرفدارا رو به اونجاش گرفته و تصمیماتش کاملا بر اساس پوله...
احساسی تصمیم نگیر دوست من :D خب مشخصه سونی روی آس پیکش قمار‌ نمیکنه و موفقیت این بازی و فروش تک تک نسخه‌هاش برای ناشر کاملا تعیین کنندست.
نا سلامتی داری در مورد ادامه‌ی بازی صحبت میکنی که نسخه‌ی اولش یکی از بهترین و موفق‌ترین بازی‌های تاریخه و مجموعا بالای ۲۰ میلیون، تکرار میکنم ۲۰ میلیون نسخه فروش داشته.

در ضمن طبق گفته‌ی شرایر تقریبا تمامی کمپانی‌های گیم تاخییر‌های اینچنینی رو برای AAA های آیندشون رو مد نظر دارن بخاطر شرایط سخت فعلی.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
نمیدونم از اونجا که تاریخ مشخصی ندادن دیگه تمدید نکنم، بزارم پرسونا و دووم تخفیف بخورن اونها رو بگیرم

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
لعنت به نسخه فیزیکی...باید دیجیتالی عرضه میکردن...همه فنا میخریدن. حالا بعدا اونایی که میخواستن با دیسک بازی عکس بندازن توی یه تاریخ دیگه میخریدن.
این تصمیم کاملا بر اساس پول گرفته شده و مشخصه ناتی داگ هم هیچ تقصیری نداره...سونی کلا چند وقته طرفدارا رو به اونجاش گرفته و تصمیماتش کاملا بر اساس پوله...
والا منی که همون دقیقه اولی که رفت تو استور پیش خرید کردم، چرا باید به پای پول پرستی سونی و اونی که اصرار داره فیزیکی بخره بسوزم...

من به درک، چرا باید بازی و استودیو مورد هیت واقع بشن

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
اون 50 %نظر شماست اینترنت ایران که نیست بعدشم یه نموداری بود که در سال 2019 بالای 88%خرید دیجیتالی انجام می‌شد اگه من پیداش کنم میذارم
دارم براساس گزارش های مالی شرکتا میگم...
شما دارید روی هوا حرف میزنید.
کل صنعت رو نمیدونم مخصوصا (استیم + اپیک، بخش موبایل )
ولی بالاترین درصد توی بازی هایی که هم فیزیکی بودن و هم دیجیتالی حتی برای خود سونی 55% درصد بوده که اونم شامل تخفیف های دیجیتالی و چیزای دیگه میشه.
و با متعلق بودن استور به خود سونی کاملا منطقیه.
الان حداقل پای 45-50% فروش مطرحه.
دیگه این 88 و اینا رو نمیدونم از کجا اوردید...
خود EA و رفقا هم همین حدودا بین فروش فیزیکی و دیجیتالی

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
این همه ادم دارن کشته میشن بعد به فکر بازی هستید، الان مهمترین نکته سلامتیه .

امیدوارم هر چه زودتر از شر این ویروس لعنتی راحت شیم :(
اتفاقا از این دید باید نگاه کنی که شاید تنها ارزوی قبل مرگمون توسط این ویروس لعنتی ، همین پلی کردن تلوعه:/
اینکه مجدد کنترل الی رو دست بگیریم و خون رابندازیم
اینکه وقتی از سرکار لعنتیمون بر میگردیم خونه دست نشسته بشینیم پا کنسول
اینکه دوباره یه بهونه واسه شستن و فراموشیِ ناراحتیامون، حتی برای لحظاتی داشته باشیم
خدایی خیلی سخته
حس الانم عین حس باجو بعد خراب کردن پنالتی تو فینال 94عه:-<

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
احساسی تصمیم نگیر دوست من :D خب مشخصه سونی روی آس پیکش قمار‌ نمیکنه و موفقیت این بازی و فروش تک تک نسخه‌هاش برای ناشر کاملا تعیین کنندست.
نا سلامتی داری در مورد ادامه‌ی بازی صحبت میکنی که نسخه‌ی اولش یکی از بهترین و موفق‌ترین بازی‌های تاریخه و مجموعا بالای ۲۰ میلیون، تکرار میکنم ۲۰ میلیون نسخه فروش داشته.

در ضمن طبق گفته‌ی شرایر تقریبا تمامی کمپانی‌های گیم تاخییر‌های اینچنینی رو برای AAA های آیندشون رو مد نظر دارن بخاطر شرایط سخت فعلی.
این بازی بالاخره فروش خودش رو میکنه...الان اکثر فروش بازیا دیجیتالیه...توی این شرایط هم که خیلی بیشتر هم شده.
سونی میخواد پول اونایی که کالکتور ادیشن و فلان ادیشن خریدن رو از دست نده و در کنارش باندل کنسول هم بفروشه.
فقط هم قضیه آس پیک نیست...ورداشتن Iron Man VR رو هم تاخیر زدن که البته واسه ما مهم نیست.
حالا اگه بازی آماده نبود می‌شد قبول کرد...اون بازیهای دیگه که شرایر لعنتی گفته تاخیر میخورن، بخاطر اینه که توسعه‌شون هنوز تموم نشده و شرایط کار از راه دور هم روند توسعه رو دچار مشکل کرده. این قضیه‌اش فرق داره چون بازی بدون مشکل به عرضه می‌رسید و آمادست.
در آخر هم بگم چند میلیون فروش بالا پایین زیاد فرقی نداره...بعدا هم میشه بدست آورد...ولی اعتماد طرفدارا رو به این سادگی نمیشه.

الان تنها نکته مثبت این تاخیرِ بدون تاریخ اینه که ناتی داگ وقت اضافی و باد آورده داره که می‌تونه خیلی ریز بشه روی بازی و یه بازی کاملا پولیش شده دست ملت بده.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
اتفاقا از این دید باید نگاه کنی که شاید تنها ارزوی قبل مرگمون توسط این ویروس لعنتی ، همین پلی کردن تلوعه:/
اینکه مجدد کنترل الی رو دست بگیریم و خون رابندازیم
اینکه وقتی از سرکار لعنتیمون بر میگردیم خونه دست نشسته بشینیم پا کنسول
اینکه دوباره یه بهونه واسه شستن و فراموشیِ ناراحتیامون، حتی برای لحظاتی داشته باشیم
خدایی خیلی سخته
حس الانم عین حس باجو بعد خراب کردن پنالتی تو فینال 94عه:-<
نترس تو تا با دستای خودت مارو کفن نکنی نمیمیری :D

کلا این 2020 لعنتیو باید از روی تقویم بردارن ، چقدر سال بدی بود :(

• Smile
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر