PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
برو گیرزت رو بازی کن ، این بازیا برات سنگینه
ببین عزیز من مثل اطرافیانت آدم کوچیکی نیستم اینطوری با من حرف بزنی. این کامنتم آخرین پست من تو این سایت چون تو شأن خودم نمبینم بیام دهن به دهن شخصی مثل تو بشم به خاطر یه بازی اونم بی دلیل بازیسنتر شده جای یه مشت بچه به خاطر بازی تو سر کله هم میزنن خوش باش

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
آقا چی بود این چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو اینستاگرامشون تاریخ زدن، بچه های سانتامونیکا نوشته بودن اگه تستر خواستید اینجا خیلی زیاد پیدا میکنید : )))))))))))))))
-----------------
بریم PS4 بدیم یه PS4 Pro بگیریم؟ یا به نظرتون فرق بین دو نسخه فقط همون در 4K بودن و Full Hd ؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
برا بهترین کیفیت باید منتظر ورژن گیمرسایدی بود ولی رو همون 1080 یوتیوب هم به قدری خفن بود که باورم نمیشه همچین جزییات , انیمیشن و گرافیکی روی این نسل مخصوصا اون جزییات و حرکات صورت 1:17 تا 1:24
به قول یکی از توییت هایی که امروز از کوری بارلاگ دیدم اعضای ND آدم فضایی هستن

گیف :

View attachment 117657
واقعا این تنهایی الی تو این دنیا وحشی خیلی به دل میشینه ! یه جورایی دارم به این فکر میکنم کاش جوئل نمیومد!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آقا چی بود این چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو اینستاگرامشون تاریخ زدن، بچه های سانتامونیکا نوشته بودن اگه تستر خواستید اینجا خیلی زیاد پیدا میکنید : )))))))))))))))
-----------------
بریم PS4 بدیم یه PS4 Pro بگیریم؟ یا به نظرتون فرق بین دو نسخه فقط همون در 4K بودن و Full Hd ؟
از این بحثها تو تاپیک رد دد 2 خیلی بود، والا بعید میدونم اونقدرها تفاوت باشه بین دو کنسول خصوصا رو 1080

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
واقعا این تنهایی الی تو این دنیا وحشی خیلی به دل میشینه ! یه جورایی دارم به این فکر میکنم کاش جوئل نمیومد!
فک کنم جوئل در نهایت برای نجات جونش به الی نارو بزنه... نمیدونم چرا همچین حسی نسبت به جوئل دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر