PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
تقریبا ۲ سال نیم گیفت کارت ۶۰ دلاری زدم منتظرم بازی بیاد دیگه واقعا فسیل شدم :expressionless:
یعنی انقدر سخته مثلا یه تریلر ۲ دقیقه ای از بازی نشون بدن حداقل
دلار شما دلار جهانگیری هست:D
زمان 2400یی خریدی یحتمل

• Like
Reactions: Un_Tlou

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
با ۲-۳ تا آهنگی که از نسخه دوم گوش دادن من آهنگای نسخه قبل رو خیلی بیشتر میپسندم ، خیلی رعب آور و دلخراش بودن ! ا

این آهنگایی که تا حالا شنیدم بیشتر شبیه آهنگای درام افسرده میفته آدم!

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
تقریبا ۲ سال نیم گیفت کارت ۶۰ دلاری زدم منتظرم بازی بیاد دیگه واقعا فسیل شدم :expressionless:
یعنی انقدر سخته مثلا یه تریلر ۲ دقیقه ای از بازی نشون بدن حداقل
من که خرجش کردم آخر ! گفتم به درک اگه نشد ظرفیتی میگیرم بازی رو !

• Like
Reactions: Un_Tlou

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
این دراکمن حسابی قراره حالمون رو بهم بزنه با صحنه های بیش از حد خشن و مرگ و میر کاراکتر های اصلی؛ ببینید کی گفتم :D
یه مقدار رعایت و رحم و مروت حالیش نیست
دمش گرم GOW که خشونت بوسیده گذاشته کنار وقتشه TLOU جاشو بگیره :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
این دراکمن حسابی قراره حالمون رو بهم بزنه با صحنه های بیش از حد خشن و مرگ و میر کاراکتر های اصلی؛ ببینید کی گفتم :D
یه مقدار رعایت و رحم و مروت حالیش نیست
تا حالا بازیی که فقط کار خودش ندیدیم ، دو سال پیش بحث میکردیم می‌گفتیم بروس استرلی نقش کاتالیزور رو بازی می‌کنه و جلوی هیولای درون نیل رو میگیره ! حالا که رفته معلوم نیست چی بشه! ولی چیزی که میدونم نیل بر خلاف باور بقیه بخش تجاری بازی رو به هیچ وجه نادیده نمیگیره ! و تا حالا ندیدم تو بازیاش که آدم بگه په این چه حرکتی بود ! خلاصه فکر نمیکنم مارتین بازی در بیاره و بکش بکش راه بندازه !
البته یه جا میخواست النا رو بکشه ، هینینگ جلوش رو گرفت!

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
با ۲-۳ تا آهنگی که از نسخه دوم گوش دادن من آهنگای نسخه قبل رو خیلی بیشتر میپسندم ، خیلی رعب آور و دلخراش بودن ! ا

این آهنگایی که تا حالا شنیدم بیشتر شبیه آهنگای درام افسرده میفته آدم!
به نظرم همون آهنگ ها رو تا روی خود بازی آدم نشنوه، اون حسی که باید رو نمیگیره:D
یا حداقل من اینطوریم:-" OST خفن برام بزارید شاید یه بار گوش بدم و نهایت بگم خوبه... ولی همون OST رو روی بازی ببینم و گوش بدم، ممکنه تبدیل به یکی از ماندگارترین آهنگ ها بشه برام:D

رعب آور... اون چیزی که الی تو تریلر معرفی میخوند که حسابی خشن و خطرناک میزد...واقعا اعصاب معصاب نداشت:-"

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
دیگه از کل نسل فقط برا همین یک قلم هایپم. حدسم فکر کنم درست بوده و همینجا تاریخ ریلیز فوریه را اعلام میکنن (۲۱ ام فک کنم).

مارچ هم PS5 معرفی میشه. PSX هم برگذار احتمالا نشه.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
یعنی اگه این اونت عمومی نباشه و چیزی نشونمون ندن ! قشنگ میتونم برم ساختمون ناتی داگ هر کی میاد جلوم رو سوراخ کنم ، (مثل اون تروریسته تو نیوزلند) !!! قشنگ ترک خوردن استخوانم از شدت خماری رو حس میکنم!:((

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
هولی شت! مثل اینکه سونی برای دو هفته دیگه، غیر از رویداد مخصوص TLOU Part II، برنامه‌ دیگه‌ای هم داره...

View attachment 115864
آنقدر اونت های دو سال اخیر سونی درب و داغون و بی محتوی بوده که من هایپ نمیشم برای هر چیزی که مرتبت با ps4 باشه ! کاش زودتر psm و ps5 بیان ، ببینیم آینده ps چیه

• Sad
Reactions: mohsenebrahimi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر