PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
اقا امکانش هست اینم مثل U4 هندیش کنن و الی بفهمه حقیقتو که میتونن ازش واکسن درست کنن و خودشو آخر بازی فدا کنه؟ :D
من شخصا بعید میدونم همچین چیزیو چون یه مصاحبه قدیمی از دراکمن هست که راجب "Okay" الی توضیحاتی میده که با این سناریو در تضاده. :D
He said that there were a few different interpretations of ellie's "okay" at the end, but the one he follows is that she doesn't believe him and realizes she must make her own way in life now, as she grows up, and also to complete a character arc for her where she learns that she doesn't need to rely on anyone else for protection. As if she is essentially "breaking up" with joel.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من شخصا بعید میدونم همچین چیزیو چون یه مصاحبه قدیمی از دراکمن هست که راجب "Okay" الی توضیحاتی میده که با این سناریو در تضاده. :D
He said that there were a few different interpretations of ellie's "okay" at the end, but the one he follows is that she doesn't believe him and realizes she must make her own way in life now, as she grows up, and also to complete a character arc for her where she learns that she doesn't need to rely on anyone else for protection. As if she is essentially "breaking up" with joel.
بنظر من این توضیحی که نیل داده خیلی به چیزی که الان داریم میبینیم همخوانی داره
دقیقا الان از تریلر اخر فهمیدیم که الی دیگه برا محافظت به کسی نیاز نداره و خودش میتونه از خودش محافت کنه و همینطور داره راه خودش رو میره ولی اگه بخوایم با تریلر اول تکمیلش کنیم میفهمیم که جوئل با این که میدونه الی دیگه بهش نیازی نداره ولی باز نمیتونه به حال خودش رهاش کنه و امکان داره به عنوان کارکتر همراه ببینیمش

• Like
Reactions: Ludens

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خیلی خیلی مقاله خوندنی ای بود انصافا. حالا نمیشه گفت که چند درصدش واقعا درسته، ولی بک گراندی که از دیتای احتمالی داستان بازی میده واقعا فوق العاده و در عینه حال هراسناک و خشن و غم انگیزه، چیزی که میشه گفت مولفه اصلی یک بازی پسا اخرالزمانی هست.
اگر نصف این اطلاعات هم درست و دقیق از آب دربیاد واقعا باید گفت که ناتی داگ و دراکمن خداونگار صنعت بازی هستن:D
البته نظریه هاش درمورد جوئل خیلی ساده بودن تقریبا هر کی سه تا تریلر رو نگاه کنه این نظریه ها به ذهنش میاد
بنظر من قضیه جوئل و الی اصلا اون چیزی که ما فکر میکنیم نمیشه و پیچیده تر از این حرفاست
این که جوئل میمیره و الی انتقامشو میگیره یا این که جوئل تبدیل میشه به دشمن الی خیلی کلیشست به حدی که یک روایت خفن هم نمیتونه جمعش کنه:D بنظرم هیچکدوم از اینا نیست
حس میکنم یه چیز خیلی خفن تر میشه:D

AB.MK

کاربر سایت
Jul 19, 2017
11
البته نظریه هاش درمورد جوئل خیلی ساده بودن تقریبا هر کی سه تا تریلر رو نگاه کنه این نظریه ها به ذهنش میاد
بنظر من قضیه جوئل و الی اصلا اون چیزی که ما فکر میکنیم نمیشه و پیچیده تر از این حرفاست
این که جوئل میمیره و الی انتقامشو میگیره یا این که جوئل تبدیل میشه به دشمن الی خیلی کلیشست به حدی که یک روایت خفن هم نمیتونه جمعش کنه:D بنظرم هیچکدوم از اینا نیست
حس میکنم یه چیز خیلی خفن تر میشه:D
شایدم برعکس...الی اون رفیقشو(دختره که اول تریلر .....) از دست میده.بعدش میفهمه که میتونستن باهاش واکسن بسازن... به ناگه... الی دشمن جویل میشه(همه اینا حدس و گمانه
4.gif

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520
شایدم برعکس...الی اون رفیقشو(دختره که اول تریلر .....) از دست میده.بعدش میفهمه که میتونستن باهاش واکسن بسازن... به ناگه... الی دشمن جویل میشه(همه اینا حدس و گمانه
4.gif
احتمال زیاد دینا توسط اون گروهی که تو تریلر نشون دادن کشته میشه نه توسط infected ها

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
4.gif
دارم میگم کلیشست:D سابقه نشون داده هیچ وقت حدس و گمان کاربرا برا بازی های ناتی داگ درست از کار درنمیاد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر