PlayStation The Last of Us Part I

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
September 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
png_20220705_183603_0000.png
سازنده: Naughty Dog
ناشر: PS Studios
پلتفرم: PS5 , PC
تاریخ عرضه: 2 سپتامبر (PS5), TBA (PC)
https://forum.bazicenter.com/threads/مشکلات-the-last-of-us-part-i-نصب-،-مشکلات-گرافیکی-و.123118/
20220902_172259.jpg
https://forum.bazicenter.com/threads/مشکلات-the-last-of-us-part-i-نصب-،-مشکلات-گرافیکی-و.123118/
باکس آرت رسمی بازی :
png_20220705_192848_0000.png
df386f00-e82e-11ec-93df-f8c68599192c.jpeg
۲۰ خرداد در جریان مراسم سامر گیم فست نیل دراکمن روی استیج اومد و قلب عاشقان ناتی دوباره به تپش افتاد. بله لوگوی ساده سیاه و سفید پلی استیشن و بعد ناتی خبر از یه اتفاق بزرگ میداد و رویای خیلی از فن های قدیمی لست به واقعیت پیوست.
پس از مدت ها شایعه ریمیک عنوان محبوب The Last of Us با پسوند Part I معرفی شد, تا سفر جوئل و الی را بار دیگر بازگو کند.
Screenshot_20220629-174749_MX Player.jpg
در تجربه ریمیک last of us ما با یک نسخه کاملا از نو ساخته شده از جهان بازی طرف هستیم به گونه ای که خود نیل دراکمن با تاکید به این موضوع که جهان بازی کاملا از نو خلق شده صحبتهای خودش رو پیش میبرد و اشاره های صریح و واضحی به این موضوع میکنه و با توجه به این که کلا بازی از ابتدا بر اساس سخت افزار و کیت توسعه ps5 پیش رفته با یک عنوان تمام نسل ۹هی طرف هستیم.
Screenshot_20220629-180416_MX Player.jpg
قطعا لحظات حساس،نفس گیر و دلهره اوره درگیری ها تو پارت ۲ رو به خاطر دارید و همینطور المان های محیطی که میتونستیم ازشون برای ازبین بردن دشمنان استفاده کنیم و این لذت گیم پلی رو چن برابر میکرد اما چیزی که به تمام اینها رنگ و بو میداد هوش مصنوعی فوق العاده داینامیک بازی(خصوصا تو درجات سختی بالا) بود.خب تبریک میگم این مورد هم در تو پارت ۱ به طور شگفت انگیزی پیشرفت کرده طوری که دراکمن خیلی هیجان زده راجبه رفتار npc ها تا سیستم کرفتینگ و سیستم نشانه گیری که یه شخصه برای خودم بزرگترین لذت تو تجربه پارت ۲ بود صحبت میکنه و کاملا اونهارو بروز شده و بهبود یافته قلم داد میکنه.
این بازی در تاریخ 2 سپتامبر برای کنسول PS5, و در تاریخی نامعلوم برای پلتفرم های PC منتشر خواهد شد.
تریلر
تصاویر
20220916_002706.jpg
FU1fT6sXEAAdIFm.jpg 20220902_121519.jpg 20220902_123818.jpg 20220902_133845.jpg 20220906_230556.jpg

Attachments

• FU1fTAzXwBwqLfO.jpg
    FU1fTAzXwBwqLfO.jpg
    101.8 KB · مشاهده: 325
  • FU1fTehXwAQP-HL.jpg
    FU1fTehXwAQP-HL.jpg
    92.4 KB · مشاهده: 285
Last edited by a moderator:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
من این بازی رو روی 5 گرفتم دو ساعت رفتم و بنظرم با اون قیمت 70 دلاری یکی از احمقانه ترین ریمیکاس بدون هیچ تغییری

درسته گرافیک پیشرفت کرده ولی بیس بازی کوچیکترین تغییر به خودش ندیده . تمام در ها و خونه ها مثل نسخه اورجینال بسته هست و نمیشه بری توش . حداقل میشد یه مقدار بیشتر روش کار کنن یه مقدار گسترشش بدن .
هدف از ساخت این بازی اینه
بهترین بازی دنیا رو
با
بهترین گرافیک ممکن
و
با
بالاترین قیمت ممکن
دوباره بازی کنند (کنیم)

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
686
من کلا ۲ تا تفاوت تونستم پیدا کنم با نسخه اصلی
یکی گرافیک بازی کلا کوبیدن از نو ساختن البته یه سری انیمیشنها همون نسخه قدیمیه

یکی دیگه هم اضافه شدن این جونورهایی هست که تو پارت ۲ بودن مثل کنه می‌چسبند به آدم و حتی فرصت نمیشه از اسلحه بتونی استفاده کنی

بجز این ۲ مورد من تفاوتی ندیدم و دیالوگها و لوکیشن‌ها و خط و روند بازی همونه

• Like
Reactions: Taha75 and hitman68

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
هدف از ساخت این بازی اینه
بهترین بازی دنیا رو
با
بهترین گرافیک ممکن
و
با
بالاترین قیمت ممکن
دوباره بازی کنند (کنیم)

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
بخاطره سریالش و اینکه نمیشده با گرافیک 2013 برای PC عرضه کنن ریمیکش کردن .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,205
نام
محمد
بچه ها الان گرافیک این ریمیک از اون ریمستر 2 که قراره بیاد به نظرتون بالاتره ؟ کسانی که ریمیک رو بازی کردن با تریلر شماره 2 که اومده مقایسه بکنن به نظرشون گرافیک ریمیک 1 بالاتر هست ؟

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
بچه ها الان گرافیک این ریمیک از اون ریمستر 2 که قراره بیاد به نظرتون بالاتره ؟ کسانی که ریمیک رو بازی کردن با تریلر شماره 2 که اومده مقایسه بکنن به نظرشون گرافیک ریمیک 1 بالاتر هست ؟
باید گیمپلی از این پارت ۲ ریمستر بیاد اون موقع بهتر میشه نظر داد. تریلری که نشون دادن از کات سینها بود که رو همون PS4 هم خدا بود.

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
686
احتمال خیلی زیاد ریمیک‌ بالاتره
من رو کامپیوتر با تنظیمات آخر بازی می‌کنم خیلی بالاتر از پارت ۲ هست
کلا هر وقت بازی می‌کنم یه چند دقیقه تو جزییات محیط میگردم و دقت میکنم و واقعا حس خوبی بهم می‌ده از این همه جزییات گرافیکی

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006

از نظر تئوری و روی کاغذ،گرافیک یک ریمیک به هر حال بالاتر از یک ریمستر خواهد بود
اما باز باید بعد انتشار شون مقایسه‌ی نظیر به نظیر بشن
ولی در کل قصه ی همون حکایت تکراری هست،یعنی هر کسی با توجه به اولویت ها و علاقه‌اش باید تصمیم بگیره که آیا ارزش این هزینه رو داره یا نه

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خیلی بعید می‌دونم که گرافیک ریمستر TLoU2 تفاوت خاصی با اون نسخه PS5 داشته باشه که قبلاً از طریق آپدیت نسخه اصلی آماده شده بود. :D یعنی تا ۹۰٪ احتمال می‌دم تقریباً همون باشه و نهایتش شاید رزولوشن یه ذره بالاتر رفته باشه و تفاوت اصلی به محتوای جدید مربوط بشه.
البته همون نسخه PS4 هم هنوز گرافیک خوبی داره و اگه چند تا نمونه خاصِ نسل نهم رو در نظر نگیریم، می‌تونه با خیلی از بازی‌های این نسل رقابت کنه. ولی کلاً به نظرم انتظار بهبود خاصی در زمینه گرافیک رو توی این ریمستر نداشته باشین و احتمالاً گرافیک ریمیک TLoU1 بالاتر باشه. :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
با اینکه ریمیک از نظر فنی کلا قوی تر بود از P2 چه از نظر تکسچر چه پوشش گیاهی بازم Tlou P2 یه جادویی داره که بیشتر ترجیحش میدم :D

حالا نمیدونم اون تن رنگیش هست یا اتمسفر و حال هوای گرفتش ولی کلا خیلی حس سینماتیک تر و رئال تری میداد بهم حتی رو PS4 بیس!
در نتیجه حتی اگه فقط افکتاشو بهبود بدن و تکسچرا با کیفیت بشه حداقل برای من کار جذاب تری از ریمیک میشه.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
با اینکه ریمیک از نظر فنی کلا قوی تر بود از P2 چه از نظر تکسچر چه پوشش گیاهی بازم Tlou P2 یه جادویی داره که بیشتر ترجیحش میدم :D

حالا نمیدونم اون تن رنگیش هست یا اتمسفر و حال هوای گرفتش ولی کلا خیلی حس سینماتیک تر و رئال تری میداد بهم حتی رو PS4 بیس!
در نتیجه حتی اگه فقط افکتاشو بهبود بدن و تکسچرا با کیفیت بشه حداقل برای من کار جذاب تری از ریمیک میشه.
به نظر من با اینکه پارت 1 تکسچر ها و... بهتری داره ولی پارت 2 آرت استایل جذاب‌تر و مدرن‌تری داره و همین باعث میشه که آدم ترجیح بده اونو. مرحله به جذابی سرفایت و اون حجم از فولیج خیس نداریم داخل پارت 1. حجم پوشش گیاهی این دوتا قابل مقایسه نیست و همین مثلا باعث میشه پارت 2 جذاب‌تر باشه.

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
راستش من شخصا انتظار عجیبی ندارم ریمستره قاعدتا و یه دستی به سر و روش کشیدن. اما طبق چیزایی که تو یوتیوب دیدم (که به هیچ وجه نمیشه روش به عنوان منبع معتبر حساب کرد) به نظرم اصلی ترین تفاوتا یکی تو تکسچر فیلترینگه که بازم میگم طبق ویدیوهای کامپرسد شده یوتیوب و مقایسه ‌ش با تریلر، به نظر بهبود خوبی داشته. یکی هم AO و نورپردازی غیرمستقیم (بازم تاکید میکنم که طبق یوتیوب :D ) ظاهرا بهبود قابل توجهی داشته و کلیت خروجی کنتراست بالاتری داره. تو بعضی جاها هم LOD مشخصا بهتره. یه چیزی هم که به نظر میاد بهتر شده subsurface scattering صورت کرکترا بهتر شده. تو این عکسا نشون دادم و بازم بگم که اینا چیزیه من به چشمم اومد از رو تریلرو یوتیوب.

IMG_7886.jpeg IMG_7887.jpeg IMG_7888.jpeg IMG_7889.jpeg

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
تو کات سین زیاد نمیشه بین 4 و 5 اختلاف پیدا کرد. چون تو کات سینها محیط اونقدری که شما تو گیمپلی هستی بزرگ و پر جزییات نیست. اکثرا فوکوس رو شخصیت هاست که پشت صحنه ها با dof پوشونده میشه. باید یه گیمپلی بیاد من مطمئنم بهبود هایی رو تو زمینه تکسچر و سایه و رفلکشن ها خواهیم داشت.
چیزی که در‌مورد بهبود گرافیکی در این ریمستر گفتند این بود:

A host of graphical improvements bring the beautiful-yet-dangerous world to life

غیر از اینا پارت ۲ کلا هنوزم گرافیکش تاپ بنظر میاد. کلا چیزی که واقع نسخه PS4 رو مخ بود ایمیج کوالیتی تصویر بود که این نسخه ریمستر دیگه این مشکل به زیباترین وجه ممکن حل میشه

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
تو کات سین زیاد نمیشه بین 4 و 5 اختلاف پیدا کرد. چون تو کات سینها محیط اونقدری که شما تو گیمپلی هستی بزرگ و پر جزییات نیست. اکثرا فوکوس رو شخصیت هاست که پشت صحنه ها با dof پوشونده میشه. باید یه گیمپلی بیاد من مطمئنم بهبود هایی رو تو زمینه تکسچر و سایه و رفلکشن ها خواهیم داشت.
چیزی که در‌مورد بهبود گرافیکی در این ریمستر گفتند این بود:

A host of graphical improvements bring the beautiful-yet-dangerous world to life

غیر از اینا پارت ۲ کلا هنوزم گرافیکش تاپ بنظر میاد. کلا چیزی که واقع نسخه PS4 رو مخ بود ایمیج کوالیتی تصویر بود که این نسخه ریمستر دیگه این مشکل به زیباترین وجه ممکن حل میشه
بدون اغراق، اگه هنوز پارت ۲ معرفی نشده بود و همین امروز تریلر E3 2018 یا Paris game show 2017 منتشر میشد و تهش یه 2025 مینوشت، من همچنان موهای تنم سیخ میشد. یعنی درسته تو این ۵-۶ سالی که اولین تریلرا اومد و رفته رفته گیم پلی و عرضه رو دیدیم یکم عادی سازی شده واسمون. اما این وضعیت ویژوال بازی، انیمیشنا، یکدستی و بریده بریده نبودن انیمیشنا، جزئیات صورت، جزئیات ناخنای اِلی. اینا رو من نمی‌دونم چطور ما ۳ سال پیش هضم کردیم :D یادمه سر اون تریلر E3 از سازنده های Crystal dynamics گفته بودن فیکه و اصلا راه نداره همچین چیزی. بعضیا میگفتن اینا از رو PS5 کپچر شده. خلاصه من از ناتی داگ روم نمیشه چیز بیشتری بخوام در مورد لست ۲

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر