PlayStation The Last of Us Part I

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
September 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
png_20220705_183603_0000.png
سازنده: Naughty Dog
ناشر: PS Studios
پلتفرم: PS5 , PC
تاریخ عرضه: 2 سپتامبر (PS5), TBA (PC)
https://forum.bazicenter.com/threads/مشکلات-the-last-of-us-part-i-نصب-،-مشکلات-گرافیکی-و.123118/
20220902_172259.jpg
https://forum.bazicenter.com/threads/مشکلات-the-last-of-us-part-i-نصب-،-مشکلات-گرافیکی-و.123118/
باکس آرت رسمی بازی :
png_20220705_192848_0000.png
df386f00-e82e-11ec-93df-f8c68599192c.jpeg
۲۰ خرداد در جریان مراسم سامر گیم فست نیل دراکمن روی استیج اومد و قلب عاشقان ناتی دوباره به تپش افتاد. بله لوگوی ساده سیاه و سفید پلی استیشن و بعد ناتی خبر از یه اتفاق بزرگ میداد و رویای خیلی از فن های قدیمی لست به واقعیت پیوست.
پس از مدت ها شایعه ریمیک عنوان محبوب The Last of Us با پسوند Part I معرفی شد, تا سفر جوئل و الی را بار دیگر بازگو کند.
Screenshot_20220629-174749_MX Player.jpg
در تجربه ریمیک last of us ما با یک نسخه کاملا از نو ساخته شده از جهان بازی طرف هستیم به گونه ای که خود نیل دراکمن با تاکید به این موضوع که جهان بازی کاملا از نو خلق شده صحبتهای خودش رو پیش میبرد و اشاره های صریح و واضحی به این موضوع میکنه و با توجه به این که کلا بازی از ابتدا بر اساس سخت افزار و کیت توسعه ps5 پیش رفته با یک عنوان تمام نسل ۹هی طرف هستیم.
Screenshot_20220629-180416_MX Player.jpg
قطعا لحظات حساس،نفس گیر و دلهره اوره درگیری ها تو پارت ۲ رو به خاطر دارید و همینطور المان های محیطی که میتونستیم ازشون برای ازبین بردن دشمنان استفاده کنیم و این لذت گیم پلی رو چن برابر میکرد اما چیزی که به تمام اینها رنگ و بو میداد هوش مصنوعی فوق العاده داینامیک بازی(خصوصا تو درجات سختی بالا) بود.خب تبریک میگم این مورد هم در تو پارت ۱ به طور شگفت انگیزی پیشرفت کرده طوری که دراکمن خیلی هیجان زده راجبه رفتار npc ها تا سیستم کرفتینگ و سیستم نشانه گیری که یه شخصه برای خودم بزرگترین لذت تو تجربه پارت ۲ بود صحبت میکنه و کاملا اونهارو بروز شده و بهبود یافته قلم داد میکنه.
این بازی در تاریخ 2 سپتامبر برای کنسول PS5, و در تاریخی نامعلوم برای پلتفرم های PC منتشر خواهد شد.
تریلر
تصاویر
20220916_002706.jpg
FU1fT6sXEAAdIFm.jpg 20220902_121519.jpg 20220902_123818.jpg 20220902_133845.jpg 20220906_230556.jpg

Attachments

• FU1fTAzXwBwqLfO.jpg
    FU1fTAzXwBwqLfO.jpg
    101.8 KB · مشاهده: 325
  • FU1fTehXwAQP-HL.jpg
    FU1fTehXwAQP-HL.jpg
    92.4 KB · مشاهده: 285
Last edited by a moderator:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
نکته اینجاست که بازیگرارو دوباره نیاوردن برای موشن کپچر و نشستن دونه دونه انیمیشن ها رو با دست انجام دادن! این قضیه وقتی جالب میشه که میفهمی بدون داشتن اون ابزار موشن گرافیک فوق پیشرفته Part 2 یه چیزی ساختن که از نسخه دوم هم واقع گرایانه تر شده... God
چون دیتای موکپ قدیمی بوده هم دستی انجام دادند و احتمالا از هوش مصنوعی هم کمک گرفته باشند

در کل خروجی کار خیلی تمیز در اومده

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
310
نام
امیر
خیلی دوست دارم بدونم چرا کار remake خود ناتی داگ وسط کار به عهده گرفته
دلیلش کسی میدونه ؟کیفیت کار مناسب نبوده که تیم قبلی دیگه ادامش نداد ؟
ناتی داگ اون استدیو رو خرید و الان بخشی از ناتی‌ داگه. صرفا توی مراحل ساخت به مشکل میخورن و یه سری از اعضاش استدیو رو ترک میکنن. من اینطور شنیدم.

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
پیشرفت های بصری/فنی احساسات صورت و بازی سازی شخصیت ها در نسخه The Last of Us Part I در مقایسه با نسخه 9 سال قبل.

View attachment 259862
اول که تصویر رو دیدم فکر کردم مقایسه سریال هست با نسخه یک بعد وقتی فهمیدم که ریمیکه اصلا یه وضعی!
این تصویر ارزش تجربه این نسخه PC برای منی که هیچ نسخه ای رو نرفتم رو چند برابر کرد.
و سوال بزرگتری که الان برام خلق شد اینه که قراره ناتی داگ در بازی بعدی چه مرزهایی رو رد کنه!؟

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
نکته اینجاست که بازیگرارو دوباره نیاوردن برای موشن کپچر و نشستن دونه دونه انیمیشن ها رو با دست انجام دادن! این قضیه وقتی جالب میشه که میفهمی بدون داشتن اون ابزار موشن گرافیک فوق پیشرفته Part 2 یه چیزی ساختن که از نسخه دوم هم واقع گرایانه تر شده... God
من که خیلی دوس دارم گرافیکش چند برابر پارت دو باشه. یعنی قبل از پخش تریلر مثل همه انتظار گرافیک نسل نهمی داشتم چون فقط برای ps5 میاد و قدرت ps5، نزدیک ۱۱ ترافلاپ هست. الانم به نظرم گرافیکش اوکی هست منتها آنقدر دوستان ایراد گرفتن دیگه نمیدونم واقعا! یکی میگه موشن کپچر نشده یکی میگه گرافیکش همون پارت دو هست یکی میگه واسه پلاس شاید بیاد. منی که یه گیمر معمولی هستم وقتی چند نفر ازدوستان حرفه ای اینجوری نظر میدن آدم نمیدونه چی بگه واقعا. از طرفی دیجیتال فاندری هم یه بررسی کرده گفته گرافیکش خیلی شبیه به پارت دو هست
خیلی ها نظر منفی دارن میدن ولی منی که بازی اول یکی از بهترین ها بود برام هیچ وقت نظرم راجع بهش عوض نمیشه

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
من که خیلی دوس دارم گرافیکش چند برابر پارت دو باشه. یعنی قبل از پخش تریلر مثل همه انتظار گرافیک نسل نهمی داشتم چون فقط برای ps5 میاد و قدرت ps5، نزدیک ۱۱ ترافلاپ هست. الانم به نظرم گرافیکش اوکی هست منتها آنقدر دوستان ایراد گرفتن دیگه نمیدونم واقعا! یکی میگه موشن کپچر نشده یکی میگه گرافیکش همون پارت دو هست یکی میگه واسه پلاس شاید بیاد. منی که یه گیمر معمولی هستم وقتی چند نفر ازدوستان حرفه ای اینجوری نظر میدن آدم نمیدونه چی بگه واقعا. از طرفی دیجیتال فاندری هم یه بررسی کرده گفته گرافیکش خیلی شبیه به پارت دو هست
خیلی ها نظر منفی دارن میدن ولی منی که بازی اول یکی از بهترین ها بود برام هیچ وقت نظرم راجع بهش عوض نمیشه
شما به نظر بقیه توجه نکن دوست من
بازی صد در صد از پارت 2 هم بهتر خواهد بود ولی قرار نیست اندازه پارت 3 گرافیکش خوف باشه. به هر حال یه چیزیه که باز تو صنعت گیم رو دستش نخواهد بود و اینکه میگن مکانیزم های نسخه دوم رو داره خب طبیعی که باید انیمیشن های مخصوص به نسخه دوم هم داشته باشه دیگه و من مطمئنم همه جوره فک برانداز خواهد بود این نسخه.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اکثر دوستان میدونن که من کلا از ریمیک کردن بازیا دل خوشی ندارم...زمان معرفی هم با تریلرش چندان هایپ نشدم ولی حالا که یه مدتی از معرفی گذشته و به احتمالات فکر میکنم، به نظرم اگه درست انجامش بدن خیلی ریمیک خفنی میتونه بشه.
اکیدا تقاضا دارم اون سیستم ارتقای سلاح خفن Part II رو هم اضافه کنن...بعد 2 سال هنوز چیزی نزدیک بهش ندیدم 8->
با ارتقای هوش مصنوعی دشمنا هم خیلی چیزا میتونه عوض بشه...مخصوصا مرحله زیر هتل قراره وحشتناک بشه...من همینطوریش روی Grounded نمیتونستم بدون سکته ناقص ازش عبور کنم!
کلا خیلی کنجکاوم ببینم گیم پلی چقدر تغییر میکنه...
الان از بی میلی رسیدم به هایپ شدید! :D خیلی خوبه که انقدر نزدیک به عرضه معرفیش کردن...حس خوبیه که فقط 75 روز باهاش فاصله داریم!

View attachment ezgif-1-a1b145f287.mp4

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
شما به نظر بقیه توجه نکن دوست من
بازی صد در صد از پارت 2 هم بهتر خواهد بود ولی قرار نیست اندازه پارت 3 گرافیکش خوف باشه. به هر حال یه چیزیه که باز تو صنعت گیم رو دستش نخواهد بود و اینکه میگن مکانیزم های نسخه دوم رو داره خب طبیعی که باید انیمیشن های مخصوص به نسخه دوم هم داشته باشه دیگه و من مطمئنم همه جوره فک برانداز خواهد بود این نسخه.
شما هم بنظرم بیش از حد هایپی ... من فکر نمیکنم اختلاف قابل توجهی با TLOU II داشته باشه چون همین الانم تلو 2 تو بالاترین سطح گرافیک قرار داره و بازی‌ای نداریم که با قاطعیت بگیم ازش بهتره.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
شما هم بنظرم بیش از حد هایپی ... من فکر نمیکنم اختلاف قابل توجهی با TLOU II داشته باشه چون همین الانم تلو 2 تو بالاترین سطح گرافیک قرار داره و بازی‌ای نداریم که با قاطعیت بگیم ازش بهتره.
من 50 درصد از هایپم به خاطر گرافیک هست که خب بازی 2 سال بعد از نسخه دوم و از پایه برای کنسول PS5 ساخته / عرضه میشه. انتظار میره که تو این 2 سال بهبود های گرافیکی ببینیم اما اگر دقیقا با نسخه 2 یکی باشه هم، باز خودش نعمته به خاطر اون 50 درصد هایپ باقی مونده برای مکانیزم های گیم پلی و گان پلی و مخفی کاری و هوش مصنوعی و ...

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
من 50 درصد از هایپم به خاطر گرافیک هست که خب بازی 2 سال بعد از نسخه دوم و از پایه برای کنسول PS5 ساخته / عرضه میشه. انتظار میره که تو این 2 سال بهبود های گرافیکی ببینیم اما اگر دقیقا با نسخه 2 یکی باشه هم، باز خودش نعمته به خاطر اون 50 درصد هایپ باقی مونده برای مکانیزم های گیم پلی و گان پلی و مخفی کاری و هوش مصنوعی و ...
بحث انتظارات هم در نظر بگیریم این ریمیک الان که استارتش نخورده و قرارم نیست 2 سال دیگه بیاد که انتظار گرافیکی بالاتر از نسخه 2 داشته باشیم، از زمان معرفی تا ریلیزش تقریبا 3 ماه فاصله داریم و پروژه ای بوده که استارتش در زمان پارت 2 (PS4) توسعش شروع شده توسط تیم دیگشون، درسته که ND استاندارد تعیین می کنه ولی قرار نبوده کل اعضا و بودجه درگیر این پروژه بشن و عناوین دیگه ای که در دست توسعه هستن تحت الشعاع قرار بگیرن، پارت 1 قطعا گرافیک خوفناکی داره، ولی مقایسه برتری با پارت 2 اشتباهه ، عنوان بعدی نیل و تیمش قراره دوباره بنچمارک تعیین کنه و اینطور نیست که بعد از پارت 1 آنونسی نبینیم از ND

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر