PlayStation The Last of Us Part I

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
September 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
png_20220705_183603_0000.png
سازنده: Naughty Dog
ناشر: PS Studios
پلتفرم: PS5 , PC
تاریخ عرضه: 2 سپتامبر (PS5), TBA (PC)
https://forum.bazicenter.com/threads/مشکلات-the-last-of-us-part-i-نصب-،-مشکلات-گرافیکی-و.123118/
20220902_172259.jpg
https://forum.bazicenter.com/threads/مشکلات-the-last-of-us-part-i-نصب-،-مشکلات-گرافیکی-و.123118/
باکس آرت رسمی بازی :
png_20220705_192848_0000.png
df386f00-e82e-11ec-93df-f8c68599192c.jpeg
۲۰ خرداد در جریان مراسم سامر گیم فست نیل دراکمن روی استیج اومد و قلب عاشقان ناتی دوباره به تپش افتاد. بله لوگوی ساده سیاه و سفید پلی استیشن و بعد ناتی خبر از یه اتفاق بزرگ میداد و رویای خیلی از فن های قدیمی لست به واقعیت پیوست.
پس از مدت ها شایعه ریمیک عنوان محبوب The Last of Us با پسوند Part I معرفی شد, تا سفر جوئل و الی را بار دیگر بازگو کند.
Screenshot_20220629-174749_MX Player.jpg
در تجربه ریمیک last of us ما با یک نسخه کاملا از نو ساخته شده از جهان بازی طرف هستیم به گونه ای که خود نیل دراکمن با تاکید به این موضوع که جهان بازی کاملا از نو خلق شده صحبتهای خودش رو پیش میبرد و اشاره های صریح و واضحی به این موضوع میکنه و با توجه به این که کلا بازی از ابتدا بر اساس سخت افزار و کیت توسعه ps5 پیش رفته با یک عنوان تمام نسل ۹هی طرف هستیم.
Screenshot_20220629-180416_MX Player.jpg
قطعا لحظات حساس،نفس گیر و دلهره اوره درگیری ها تو پارت ۲ رو به خاطر دارید و همینطور المان های محیطی که میتونستیم ازشون برای ازبین بردن دشمنان استفاده کنیم و این لذت گیم پلی رو چن برابر میکرد اما چیزی که به تمام اینها رنگ و بو میداد هوش مصنوعی فوق العاده داینامیک بازی(خصوصا تو درجات سختی بالا) بود.خب تبریک میگم این مورد هم در تو پارت ۱ به طور شگفت انگیزی پیشرفت کرده طوری که دراکمن خیلی هیجان زده راجبه رفتار npc ها تا سیستم کرفتینگ و سیستم نشانه گیری که یه شخصه برای خودم بزرگترین لذت تو تجربه پارت ۲ بود صحبت میکنه و کاملا اونهارو بروز شده و بهبود یافته قلم داد میکنه.
این بازی در تاریخ 2 سپتامبر برای کنسول PS5, و در تاریخی نامعلوم برای پلتفرم های PC منتشر خواهد شد.
تریلر
تصاویر
20220916_002706.jpg
FU1fT6sXEAAdIFm.jpg 20220902_121519.jpg 20220902_123818.jpg 20220902_133845.jpg 20220906_230556.jpg

Attachments

• FU1fTAzXwBwqLfO.jpg
    FU1fTAzXwBwqLfO.jpg
    101.8 KB · مشاهده: 325
  • FU1fTehXwAQP-HL.jpg
    FU1fTehXwAQP-HL.jpg
    92.4 KB · مشاهده: 285
Last edited by a moderator:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
فن بوی بازی چیه بابا
من که ps دارم و اینو بازی کردمش و ازش لذت بردم چرا باید ناراحت بشم که اونی که pc داره بازیش کنه و ازش لذت ببره.
چی از من کم میشه!! یا اصلا چی بهم اضافه میشه!!!
رقابت بین کنسولا و شرکتا برای فروش بیشتر منطقیه، بالاخره بحث بیزینس وتجارت و کسب درآمده و قطعا هرکاری می کنن برای سود بیشتر.
اما فن بوی بازی خیلی احمقانست و واقعا چه سودی توش هست و اصلا که چی بشه!!!
متاسفانه همه مثل شما و امثال شما روشنفکر و منطقی نیستند

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بهترین خبر بود این چند وقته داشتم دوباره ریسمترشو بازی میکردم آرزو میکردم ریمیک بشه شایعات رو زیاد باور نمیکردم که بوووم تریلرش اومد خیلی حال‌ داد بیخیال شدم تا این نسخه بیاد.واقعا رو بازی کار شده گرافیکش خیلی پیشرفت کرده. این نسخه بهترین گیم زندگیه منه یه جایگاه خاصی واسم داره امیدوارم پیشرفت های گیم‌پلی و کنترلش شبیه نسخه دوم باشه که دیگه محشر میشه. اتمسفر آخرالزمانی این نسخه خیلی خاص و یونیکه ناتی داگ کارشو خوب بلده مطمئنم اون اتمسفر خاص بازی رو حفظ کردن شخصیت های فرعی خیلی بیاموندنی بازیم صورتاشون عالی شده. یکم قیمتش بالاس ولی این بازی واقعا بهش میرسه ارزششو داره.

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
بهترین خبر بود این چند وقته داشتم دوباره ریسمترشو بازی میکردم آرزو میکردم ریمیک بشه شایعات رو زیاد باور نمیکردم که بوووم تریلرش اومد خیلی حال‌ داد بیخیال شدم تا این نسخه بیاد.واقعا رو بازی کار شده گرافیکش خیلی پیشرفت کرده. این نسخه بهترین گیم زندگیه منه یه جایگاه خاصی واسم داره امیدوارم پیشرفت های گیم‌پلی و کنترلش شبیه نسخه دوم باشه که دیگه محشر میشه. اتمسفر آخرالزمانی این نسخه خیلی خاص و یونیکه ناتی داگ کارشو خوب بلده مطمئنم اون اتمسفر خاص بازی رو حفظ کردن شخصیت های فرعی خیلی بیاموندنی بازیم صورتاشون عالی شده. یکم قیمتش بالاس ولی این بازی واقعا بهش میرسه ارزششو داره.
در مورد مکانیزم های گیم پلی که باید شبیه نسخه دو باشه یعنی کمتر از اون انتظار نباید داشت. ولی اگه دقت کنید محیط بازی تو نسخه اورجینال کوچیک بود(نسبت به بازیهای الان و نسخه دوم) اگه قراره مکانیزم های نسخه دو رو پیاده سازی کنن باید یکم محیط رو وسعت بدن. من خیلی دوس داشتم تو نسخه اورجینال خونه هایی که درشون بسته بود باز باشن و اونا رو هم کاوش کنم! خیلی دوس دارم یکم محیط وسیع تر باشه در ریمیک. نمیدونم شاید اشتباه میکنم. و در مورد اتمسفر بازی: نسخه اول یکی از بهترین اتمسفر ها رو داشت. جوری که وقتی تو مراحل تابستون زیر آفتاب بازی میکردی یه جور حس خستگی در کنار آرامش دلچسب به گیمر انتقال میشد امیدوارم تو نسخه ریمیک این محیط اتمسفریک رو حفظ کنن. پوشش گیاهی و نورپردازی بهتر میتونه کمک کنه مثل پارت دوم باید منتطر موند و دید نمیشه از الان نظر داد. ولی واقعا از لحاظ اتمسفر و جو بازی نسخه اورجینال یه چیز دیگه بود نمیدونم به خاطر رنگ پردازی بازی بود یا چیز دیگه. انجین که همونه فکر کنم. الان مثلا قیافه الی خیلی خیلی طبیعی تر وعالی تر شده ولی حس اون الی بچگونه رو نداره. نمیدونم چطور بگم شاید بعضیا متوجهش شدن شایدم من دارم اشتباه میکنم. نمیدونم. انگار سنش زده بالا!
درکل برخلاف بعضی دوستان که میگن از لحاظ گرافیکی تغییر نداشته‌و کم تغییر داشته بنظرم که اوکی و در حد خوب هست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Siavash_MH

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
من بعید میدونم این ریمیک چیزی جز باز سازی گرافیکی و یکم بهبود گیمپلی باشه .

وجود این ریمیک هم بخاطره سریالش هست چون نمیشد نسخه اول رو با اون گرافیک ۲۰۱۳ برای pc عرضه کرد .

اگر سریال نبود امکان نداشت به این زودی ریمیک نسخه اول ساخته بشه .

• Smile
Reactions: Taha75

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,032
نام
نیما

وجود این ریمیک هم بخاطره سریالش هست چون نمیشد نسخه اول رو با اون گرافیک ۲۰۱۳ برای pc عرضه کرد .

تغییرات مشخص شده، نیازی به حدس زدن نیست...

گرافیک بصورت کامل بازسازی شده (موشن‌کپچر نشده البته و انیمیشن‌ها همون هستند)

بهبود گیم‌پلی و کنترل بازی

بهبود هوش مصنوعی

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها

توی مصاحبه خود دراکمن گفت که تمام شات ها مو به مو دوباره گرفتند و فقط بهبود به صورت یک پوسته خشک و خالی نیست . براش وقت و هزینه گذاشتند برای همین 70 دلار هم قیمت گذاشتند و هر کی دوست داره می تونه بخره

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
انیمیشن ها کاملا در سطح پارت 2 بود، تا این حد که اگه یادتون باشه از بعضی هاشون در ابتدای پارت 2 هم استفاده کرده بودن!
متوجه نمیشم چطور بعضی از دوستان میگن ریمستر هم براش زیاده!
بنظرم 70 دلار ارزشش رو داره کسایی هم که فکر میکنن ریمستر هم براش زیاده 70 دلار رو بزارن جیبشون همون نسخه PS4 رو دوباره بازی کنن

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
462
نسخه ریمیک انگار سن الی یکم زیاد شده :D شبیه نسخه دومه و اون قیافه معصوم گوگولی اول رو نداره
View attachment 258764
دقیقا. توی طول بازی همه جا رو نمیدونم، ولی توی مقایسه این عکس الی قشنگ ۳ ۴ سال بزرگتر به نظر میرسه، قبلا کیوت تر بود. فقطم این نیست، جوئل هم کلی پیرتر شده. اون ظاهر سر حال تر و مبارزه طلب تر به نظر میرسید.

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
دقیقا. توی طول بازی همه جا رو نمیدونم، ولی توی مقایسه این عکس الی قشنگ ۳ ۴ سال بزرگتر به نظر میرسه، قبلا کیوت تر بود. فقطم این نیست، جوئل هم کلی پیرتر شده. اون ظاهر سر حال تر و مبارزه طلب تر به نظر میرسید.
جول با توجه به اشاراتی که تو داستان نسخه 1 میشه موقع به دنیا اومدن سارا حدود 16 سالش بوده که مقدار زیادی عجیبه. شاید از عمد پیرترش کردن که بالای 50 باشه موقع شیوع بیماری و منطقی تر بشه داستان(یعنی نتیجتا موقع به دنیا اومدن سارا سنش قانونی بوده باشه)

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
70 دلار؟ اینکه لست باشه بله در معرکه بودنش شکی نیست اما به این قیمت؟ این حرفایی هم که میخوام بگم مشکلی ندارما ولی واقعا دیگه پدرمون درمیاد تو این نسل! چه خبره این همه ریمیک! از ps1 ریمیک کنی بله چاکرتونم هستیم ولی از سال 2013 تا الان چرا ولش نمیکنید این بازی رو آخه؟ ریمستر و ریمیک! بابا همین فشار رو بذارین ای پی جدید معرفی کنید! تهش مبارک طرفداراش ♥️

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
70 دلار؟ اینکه لست باشه بله در معرکه بودنش شکی نیست اما به این قیمت؟ این حرفایی هم که میخوام بگم مشکلی ندارما ولی واقعا دیگه پدرمون درمیاد تو این نسل! چه خبره این همه ریمیک! از ps1 ریمیک کنی بله چاکرتونم هستیم ولی از سال 2013 تا الان چرا ولش نمیکنید این بازی رو آخه؟ ریمستر و ریمیک! بابا همین فشار رو بذارین ای پی جدید معرفی کنید! تهش مبارک طرفداراش ♥️
من هم طرفدارش هستم ولی خیلی خوشحال نشدم از ریمیکش. گرافیک نسخه ریمسترش قابل قبول بود حتی تو این نسل. به نظر میاد هیچ تغییری هم ایجاد نکردن تو محتوا. و این قیمت؟! جالب نیست کلا
و خب مشخصه که هزینه شده بابتش از نظر نیروی کار و زمان و... یعنی این منطق که بگی هرکسی نخواد خب نخره درست نیست، چون عملا میتونست سر آیپی دیگه ای کار بشه و نشده

• Like
Reactions: Prince_Arash

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
462
جول با توجه به اشاراتی که تو داستان نسخه 1 میشه موقع به دنیا اومدن سارا حدود 16 سالش بوده که مقدار زیادی عجیبه. شاید از عمد پیرترش کردن که بالای 50 باشه موقع شیوع بیماری و منطقی تر بشه داستان(یعنی نتیجتا موقع به دنیا اومدن سارا سنش قانونی بوده باشه)
ممکنه. ولی پنجاه ساله هم داریم تا پنجاه ساله. فیس نسخه اصلی هم خیلی جوان نبود و اونم چین و چروکای خودشو داشت. ولی اینجا طرفو رسما hammered sh*t در آوردنش. آدم دلش میسوزه درگیرش کنه با دشمنا. این الان باید یه جای آرومو ساکت بشینه با گرامافون ریلکس کنه...

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
یه سوال فکشن هم داخلش هست ؟
نباشه هم با آپدیت باید اضافه کنن. بی دلیل ۷۰ دلار نذاشتن که یه دلیلی داشته این قیمت گذاری. بعضی جاها میگن گرافیکش نسل نهمی نیست. خب نباشه همه چی گرافیک مگه

• Like
Reactions: Mohsen GT

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر