PlayStation The Last of Us Part I

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
September 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
png_20220705_183603_0000.png
سازنده: Naughty Dog
ناشر: PS Studios
پلتفرم: PS5 , PC
تاریخ عرضه: 2 سپتامبر (PS5), TBA (PC)
https://forum.bazicenter.com/threads/مشکلات-the-last-of-us-part-i-نصب-،-مشکلات-گرافیکی-و.123118/
20220902_172259.jpg
https://forum.bazicenter.com/threads/مشکلات-the-last-of-us-part-i-نصب-،-مشکلات-گرافیکی-و.123118/
باکس آرت رسمی بازی :
png_20220705_192848_0000.png
df386f00-e82e-11ec-93df-f8c68599192c.jpeg
۲۰ خرداد در جریان مراسم سامر گیم فست نیل دراکمن روی استیج اومد و قلب عاشقان ناتی دوباره به تپش افتاد. بله لوگوی ساده سیاه و سفید پلی استیشن و بعد ناتی خبر از یه اتفاق بزرگ میداد و رویای خیلی از فن های قدیمی لست به واقعیت پیوست.
پس از مدت ها شایعه ریمیک عنوان محبوب The Last of Us با پسوند Part I معرفی شد, تا سفر جوئل و الی را بار دیگر بازگو کند.
Screenshot_20220629-174749_MX Player.jpg
در تجربه ریمیک last of us ما با یک نسخه کاملا از نو ساخته شده از جهان بازی طرف هستیم به گونه ای که خود نیل دراکمن با تاکید به این موضوع که جهان بازی کاملا از نو خلق شده صحبتهای خودش رو پیش میبرد و اشاره های صریح و واضحی به این موضوع میکنه و با توجه به این که کلا بازی از ابتدا بر اساس سخت افزار و کیت توسعه ps5 پیش رفته با یک عنوان تمام نسل ۹هی طرف هستیم.
Screenshot_20220629-180416_MX Player.jpg
قطعا لحظات حساس،نفس گیر و دلهره اوره درگیری ها تو پارت ۲ رو به خاطر دارید و همینطور المان های محیطی که میتونستیم ازشون برای ازبین بردن دشمنان استفاده کنیم و این لذت گیم پلی رو چن برابر میکرد اما چیزی که به تمام اینها رنگ و بو میداد هوش مصنوعی فوق العاده داینامیک بازی(خصوصا تو درجات سختی بالا) بود.خب تبریک میگم این مورد هم در تو پارت ۱ به طور شگفت انگیزی پیشرفت کرده طوری که دراکمن خیلی هیجان زده راجبه رفتار npc ها تا سیستم کرفتینگ و سیستم نشانه گیری که یه شخصه برای خودم بزرگترین لذت تو تجربه پارت ۲ بود صحبت میکنه و کاملا اونهارو بروز شده و بهبود یافته قلم داد میکنه.
این بازی در تاریخ 2 سپتامبر برای کنسول PS5, و در تاریخی نامعلوم برای پلتفرم های PC منتشر خواهد شد.
تریلر
تصاویر
20220916_002706.jpg
FU1fT6sXEAAdIFm.jpg 20220902_121519.jpg 20220902_123818.jpg 20220902_133845.jpg 20220906_230556.jpg

Attachments

• FU1fTAzXwBwqLfO.jpg
    FU1fTAzXwBwqLfO.jpg
    101.8 KB · مشاهده: 325
  • FU1fTehXwAQP-HL.jpg
    FU1fTehXwAQP-HL.jpg
    92.4 KB · مشاهده: 285
Last edited by a moderator:

rednathan2300

کاربر سایت
May 11, 2019
241
به شخصه با دیدن تریلر جدید بسیار بسیار مشعوف گشتیم من هنوز روز شماری میکنم برا اومدنش :D
View attachment 265434
ساخته ی ناتی داگ هرچی هم باشه من چشم بسته میرم طرفش چون کارشون درسته. من بازی رو پیش خرید کردم و اصلا پشیمون نیستم و لحظه شماری میکنم بعد از چندسال به صورت خیلی متفاوت رو پلی 5 برم. مخلص بازی سنتری های عزیز هستم فقط نظرمو گفتم

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
پیرامون مسائل این چند روز : دی

IMG_20220722_001218.jpg

پ.ن: امیدوارم فکری به حال این حفره ی استودیو کنن که چپ و راست اطلاعات بازی های آینده اش و پروژه ها چپ و راست لیک نشه
قدیم میگفتن روزنه، الان شده سیاه چاله:D

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,453
گرافیک بازی و طراحی چهره ها فوق العاده عالی و فرسنگ ها از پارت ۲ بهتر و اون Improvement های مربوط به AI و گیم پلی هم خوب بود و کلا فیچرهای اضافه شده به بازی جالب بنظر میاد و هایپم کرد ولی بازم ۷۰ دلار براش زیاده و ۵۰ دلار معقول تر بود اگرچه مجبورم کرد این ویدیو که بازیو دی وان حتما تهیه کنم :D

آرت دایرکشن بازی کاملا تغییر پیدا کرده و برخی مناطق بازی تغییرات خیلی زیادی کرده.

View attachment 265418View attachment 265419View attachment 265420View attachment 265421

اضافه شدن موجودات مبتلا از پارت ۲ به پارت ۱‌ و‌ اون میز اپگرید هم از پارت ۲ اومده.

گفتن AI از پارت ۲ هم بهتره،هم برا دشمنان و هم برا همراهان

گفتن تکنولوژی جدید گذاشتن که movement های کرکتر نرم تره که هزاران حرکت جدید براش مجددا ضبط شده که باعث شده مخفی کاری بهتر بشه و صحنه های سینمایی تری تو گیمپلی میشه دید نسبت به نسخه اوریجینال..

دوال سنس و 3d audio هم که جای خود داره و خیلی عمیق بنظر میرسید.

شخصی سازی و انتخاب اسکین برا اسلحه و انواع کاستوم مدلها و هم که داره که میشه وارد گیم پلی بازی کرد..

تخریب پذیری و تاثیر گذاری روی متریال محیط خیلی بهتر شده و دیدید که افکت آتش و انفجار چقدر خوب بود

View attachment 265417

فیزیک ابجکتها خیلی بهتر شده حتی از پارت ۲ بهتر

دیگه کات سین های بازی هم ریل تایم هست و مثل نسخه اوریجینال کات سینا CG نیست به لطف قدرت ps5.

مد گراندد و اسپید ران گذاشتن و فوتومد مثل پارت ۲ هم که گذاشتن براش.

لودینگ سریع و ۶۰ فریم بودن بازیو هم که همه میدونیم دیگه

و خود دراکمن هم گفت بازی رو یکجور defenitve edition میدونه تا ریمیک
خلاصه همه چیش عالی ولی ۷۰ دلار براش زیاده چون بازی از نظر داستانی و این چیزا جدید نیست و میشد ۵۰ یا ۶۰ دلار در نظر بگیرن
IMG_20220722_113940_789.jpg

IMG_20220722_113939_539.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
انصافا از نظر گرافیکی خیلی خفن شده! چهره‌ی کرکترا و انیمیشن صورتشون واقعا عجیب غریبه. طبیعی‌ترین چیزی هست که در حال حاضر میشه دید. در مورد گیم‌پلی و حسی که میده باید صبر کرد تا ریلیز و دید که چه کردن. اما صرف نظر ازینکه بخوایم پولی خرجش کنیم یا نه، این فول پرایس بودنش خیلی جو منفی ایجاد کرده واسش. یعنی زیر همین تریلر هم وقتی کامنتارو میخونی همه راضین و تعریف میکنن ولی در آخر میگن قیمتش زیاده. زودتر برسیم به ریلیزش و دیگه بریم واسه فکشن پارت ۲ و بازی جدیدشون.

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
هنوز برا من اون لیک عجیبه انگار خودشون بیرون داده باشن هایپ بره بالا قبل از این تریلر. بازم گیمپلی رو درست حسابی نشون ندادند ولی گرافیک واقعا از لیک بهتره انمیشن ها بهتره AI به نظر بهتر میاد و خودشون گفتند که بهبود یافته اگر گیم پلی هم در حد TLOU2 باشه میشه گفت دستشون درد نکنه 70 دلار نوش جونشون.

2222.JPG

خودشون هیتر خودشون باشن؟! :D

• Like
Reactions: Rodan

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
من ویدیو ها رو ندیدم و بسنده میکنم به حرف های نیل دراکمن روی استیج که گفته بود گیم پلی و هوش مصنوعی مثل نسخه دوم شده. ولی خب شما که بازیتون گلد شد دیگه چرا یه تریلر گیم پلی درست و حسابی نشون نمی دید؟ باید حتما منتظر باشید سونی یک هفته قبل از عرضه بازی SOP اختصاصی بزاره؟
خب همین حرف من شد و خوب شد که وارد جو منفی لیک نشدم. برای من که بازی اگر بهتر از پارت ۲ نباشه قطعا همونه اما مطمئنم روی PC قشنگ بهترین چیزیه که میشه دید. بهبود های بازی خیلی خوبن مخصوصا اون ترنزیشن های بدون وقفه که به طبیعی تر شدنش کمک میکنن، ساخت بازی از بیس برای 60 فریم، لودینگ های کوتاه به لطف SSD. هوش مصنوعی دشمن ها و همراه ها برای کاور کردن و از همه مهمتر این هپتیک و تریگر هست، به هر کسی که این تجربه رو نداشته میگم اصلا دنیای گیمت رو تغییر میده این دوتا ویژگی، من که روی بازی های شرکت های غیر سونی بازی کردم برام دیوانه کننده بوده چه برسه به چیزی مثل لست که خشاب عوض کردن رو هم شبیه سازی کردن تا لمس کردن زرافه.

گرافیک هنری و تغییرات پوشش گیاهی هم خیلی خوب شده بود مخصوصا برای من که از رنگ خاکستری نسخه ریمستر مینالیدم الان خیلی همه چی عالی شده. استاکر ها هم که به نسخه یک اضافه شدن :)

هنوز هم قیمت بازی توجیه نداره و 50 دلار حداکثر باید می‌بود اما امیدوارم به PS Plus اضافه بشه.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,453
خب همین حرف من شد و خوب شد که وارد جو منفی لیک نشدم. برای من که بازی اگر بهتر از پارت ۲ نباشه قطعا همونه اما مطمئنم روی PC قشنگ بهترین چیزیه که میشه دید. بهبود های بازی خیلی خوبن مخصوصا اون ترنزیشن های بدون وقفه که به طبیعی تر شدنش کمک میکنن، ساخت بازی از بیس برای 60 فریم، لودینگ های کوتاه به لطف SSD. هوش مصنوعی دشمن ها و همراه ها برای کاور کردن و از همه مهمتر این هپتیک و تریگر هست، به هر کسی که این تجربه رو نداشته میگم اصلا دنیای گیمت رو تغییر میده این دوتا ویژگی، من که روی بازی های شرکت های غیر سونی بازی کردم برام دیوانه کننده بوده چه برسه به چیزی مثل لست که خشاب عوض کردن رو هم شبیه سازی کردن تا لمس کردن زرافه.

گرافیک هنری و تغییرات پوشش گیاهی هم خیلی خوب شده بود مخصوصا برای من که از رنگ خاکستری نسخه ریمستر مینالیدم الان خیلی همه چی عالی شده. استاکر ها هم که به نسخه یک اضافه شدن :)

هنوز هم قیمت بازی توجیه نداره و 50 دلار حداکثر باید می‌بود اما امیدوارم به PS Plus اضافه بشه.
تو پچی که برای پارت ۲ اومد فقط فریم ریت انلاک شد و کماکان بکوارد هست و ما فیچرهای دوال سنس رو هنوز تو سری tlou ندیدیم،منم بشدت از این فیچرهای مربوط به دوال سنس و 3d audio که برای پارت ۱ معرفی شد هیجان زده شدم

• Like
Reactions: SiminSecret

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
گیم پلی رو چند باری دیدمش. اولا خب تصوراتم یکم بیشتر بود چون همیشه این بازی جزو بهترین بازی‌ هام بوده واقعا.. از طرفی خیلی دوس داشتم با نهایت قدرت نسل نهم و یا حتی نسل دهم ساخته بشه تا گرافیک فیلم مانند ببینم، نمیدونم ولی اگه کلی نگاه کنیم خوب اینم اونقدرا که همه شاکی شدن ضعیف نیست درسته المان های پارت دو رو نداره ولی از لحاظ ویژوالی مثل پارت دو هست. حالا دیدم بعضیا میگن از لحاظ ویژوالی هم در حد پارت دو نیست و ضعیف تره که من قبول نمیکنم واقعا. کجاش ضعیف تر از پارت دو شده آخه. البته اینجا نه ولی تو اینستا بودن کسایی که این نظرو میدادن. شاید اگه فقط برای ps5 نبود این بحث ها هم نبود نمیدونم. درسته سیستمهای مبارزه پارت دو رو نداره ولی خوب از لحاظ ویژوالی دیگه نهایت قدرت موتور گرافیکی رو پیاده سازی کردن و خوب نتیجه هم شبیه پارت دو شده کجاش ایراد داره؟ به نظرم درست نیست به خاطر گرافیک از بازی ایراد گرفت. هر گرافیک یه پتانسیلی داره
به نظرم نهایت سعی رو کردن دیگه نباید انتظار عجیب غریبی داشت. کمپانی های دیگه هم وقتی کاراشون با اختلاف دوسال عرضه میشن خیلی بهبود تو گرافیک بازیهاشون پیدا نمیشه

• Like
Reactions: Imaginative

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر