The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
دوستان این DLC جدیدکه نقشه داره واسه دانلود نیومده؟؟
حتما باس بخریمش؟؟ :(
دوست من اگه کپی خوری تویه پست بالا نوشتم(لینک dlc های بازی رو برای ریجن 1 و 2 تویه اون یکی تاپیک(همین بازی)گذاشتم(برای رفقای جیل بریک))برو اینجا The Last of Us | PS3 - JB
اگه اورجینالی به جزء خریدن راهی نداره

دوست من اگه کپی خوری تویه پست بالا نوشتم(لینک dlc های بازی رو برای ریجن 1 و 2 تویه اون یکی تاپیک(همین بازی)گذاشتم(برای رفقای جیل بریک))برو اینجا The Last of Us | PS3 - JB
اگه اورجینالی به جزء خریدن راهی نداره

اقا دستت درست مرسی :)

من هم این بازی شاهکار را تمام کردم (The Last of Us) . ازهر لحاظ بازی بی نظیری بود (داستان.گرافیک .موسیقی .صداگذاری.شخصیت پردازی. گیم پلی .پایان بندی بازی و ....) . نمره 10 از10 بدون شک.
سوال داشتم ببخشید. عکسی که روری قاب پک بازی است ( کاور بازی اورجینال) . در کجای بازی است؟ چون الی تفنگ دوربین دار دارد.

آخرین ویرایش:
من هم این بازی شاهکار را تمام کردم (The Last of Us) . ازهر لحاظ بازی بی نظیری بود (داستان.گرافیک .موسیقی .صداگذاری.شخصیت پردازی. گیم پلی .پایان بندی بازی و ....) . نمره 10 از10 بدون شک.
سوال داشتم ببخشید. عکسی که روری قاب پک بازی است ( کاور بازی اورجینال) . در کجای بازی است؟ چون الی تفنگ دوربین دار دارد.
داش این کاور بازی هست در واقع این کاور ها معرفی ککنده بازی هستند در یک تصویر!
اون عکسم فقط میخواد چگونگی محیط بازی و سبکش رو معرفی کنه و حتما نیاز نیست توی بازی وجود داشته باشه

داش این کاور بازی هست در واقع این کاور ها معرفی ککنده بازی هستند در یک تصویر!
اون عکسم فقط میخواد چگونگی محیط بازی و سبکش رو معرفی کنه و حتما نیاز نیست توی بازی وجود داشته باشه
یه قسمتی از بازی است که الی دوربین دار دستش میگیرد و شما میروید پایین و الی شما را از اون بالا support میکند

من الان بازیم ریجن 2 هستش اکانتم ریجن 1 می خواستم بدونم اگه من الان ای map هارو از استور امریکا بخرم میتونم از تو اکانت امریکام بازی کنم؟؟؟ online pass ش هم تو اون یکی اکانتم که ریجن دو هست زدم و الان از تو اکانت ریجن 1 ام میتونم انلاین بزنم الام باید از اکانت r1 ام map هارو بخرم یا از رو اکانت r2 تا بتونم رو اکانت ریجن 1 ام بازی کنم؟؟؟؟

من الان بازیم ریجن 2 هستش اکانتم ریجن 1 می خواستم بدونم اگه من الان ای map هارو از استور امریکا بخرم میتونم از تو اکانت امریکام بازی کنم؟؟؟ online pass ش هم تو اون یکی اکانتم که ریجن دو هست زدم و الان از تو اکانت ریجن 1 ام میتونم انلاین بزنم الام باید از اکانت r1 ام map هارو بخرم یا از رو اکانت r2 تا بتونم رو اکانت ریجن 1 ام بازی کنم؟؟؟؟

سوالتون رو اینجا مطرح کنید همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

مپ هارو باید با اکانت هماهنگ با ریجن بازیتون بخرید . در واقع الان که ریجن بازیتون 2 هست باید با یه اکانت انگلیس توی استور اروپا مپ هارو بخرید و اکتیو کنید . بعد از اون می تونید برگردید با همون اکانت ریجن یکی که دارید بازی رو انجام بدید و مشکلی وجود نداره . فقط برای خرید و اکتیو کردن روی کنسول باید از اکانت هاهنگ با ریجن بازیتون استفاده کنید .

دوستان بازی رو چند ساعته تموم کردید؟

من رو هارد 20 ساعت و نیم و روی سوروایو 25 ساعت. البته همه چرت و پرت هاش رو جمع کردم

به قصد پلات بازی میکردی؟ 25 ساعت؟!!:|
بار اول روی نرمال 15:30
بار دوم رو هارد : 17
بار سوم روی سوایور بدون دیدن کات سین ها : 14
بار چهارم جلو رفقا روی سوایور : 19

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or