شایعه The Last of Us بهار سال 2013 منتشر می شود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
91271679704360105068.jpg

The Last of Us بهار سال 2013 منتشر می شود

هرچند که شرکت Naughty Dog هنوز درمورد تاریخ انتشار عنوان پسا آخر زمانیش سکوت کرده است؛ اما فروشگاه Walmart کارت هایی برای پیش خرید این عنوان چاپ کرده است، که بر روی آن تاریخ انتشار بهار سال 2013 درج شده است.
با پیدا شدن این تصویر دیشب موجی از شایعات در مورد تاریخ انتشار این عنوان به راه افتاد که اکنون سونی در پاسخ به تمام آنها بیانیه ای صادر کرده است.
در عکسی که به IGN فرستاده شده ما کارت پیش خریدی از سوی فروشگاه Walmart را می بینیم که بر روی کادر جزئیات انتشار بازی، بخشی به چشم می خورد که مشخصا به 'بهار 2013' اشاره می کند.
به دنبال انتشار این عکس کمپانی سونی بیانیه ای برای IGN ارسال کرد که در آن اعلام کرد: "ما هنوز هیچ تاریخ انتشاری اعلام نکرده ایم؛ فروشگاه Walmart با این کارش ریسک بزرگی کرده است. "
این طور که از این صحبت مشخص است 'مسلما' چنین اتفاقاتی همیشه رخ می دهد. به همین منوال Naughty Dog نیز همچنان به سکوتش در رابطه با تاریخ انتشار The Last of Us ادامه می دهد، که تحمل آن به احتمال زیاد برای هوادارن مشتاق این بازی سخت و طاقت فرسا خواهد بود. با توجه به این خبر، همه نگاه ها معطوف به مراسم VGA awards است که در آخر هفته جاری توسط Spike TV برگزار خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اگه صحت داشته باشه قطعا کنسول نسل بعد سونی تا پایان سال 2013 میاد.

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
بدبخت شدیم :|
از کجا پول این همه بازی رو بیاریم :|

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
امیدوارم حقیقت داشته باشه و اوایل 2013 بیاد
خدایا بهم عمر بده تا این بازی تجربه کنم:d
یک عمر کپی بازی کردم و یک بازی اوریجینال داشتم(Uncharted 2) و حالا نوبته the last of us :x هست، هر قیمتی باشه برام مهم نیست

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
اگه صحت داشته باشه، هم GTA V هم Tlou در بهار عرضه میشن

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
اگه صحت داشته باشه، هم GTA V هم Tlou در بهار عرضه میشن

و این یعنی ترکمون خوردن به فروش بازی :|

بهار فک نمی کنم موقع خوبی باشه !! 3تا انحصاری سونی توی یه بازه اصلا جالب نیست :|

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اگه صحت داشته باشه قطعا کنسول نسل بعد سونی تا پایان سال 2013 میاد.
چه ربطی داره مگه حتما باید این بازی بیاد تا کنسول نسل بعد بده بیرون سونی سونی هنوز بازی برای Ps3 داره که معرفی نشده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خبر خوبي واسه ماست ولي واسه سوني و نائتي داگ نه:|
بنظرم تو تابستون ريليز بشه خيلي بهتره مثه بنز ميفروشه:d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
امیدوارم تا وقتی میاد PS3 در حد PS2 هک شده باشه چون ما فقیر فقرا پول خرید دفترچه بازی رو هم نداریم:D

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
گرچه شایعه هست ولی من دوست دارم حقیقت داشته باشه چون میشه تابستون این بازیو با قیمت کمتری گرفت و هم میشه با خیال راحت تری بازیش کرد

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
اگه حقیقت داشته باشه,ترافیک بازی ها تو سه ماه اول که همون بهار میشه...خیلی سنگین میشه(وای به حال اورجینال بازها) و کلا یه نتیجه میشه گرفت!
با توجه به زمان برگزاری E3 2013,راحت میشه گفت که تو E3 قراره اتفاقاتی بس تلفاتی و خطرناک به وقوع بپیونده!:d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
در بد ترین حالت 5 هزار تومن پاش میدم :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب مشخص شد بازي 7 مي مياد فك كنم تو ارديبهشت ميشه

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
خب مشخص شد بازي 7 مي مياد فك كنم تو ارديبهشت ميشه

بله، فکر کنم میشه 18 اردیبهشت. اینکه زودتر میشه این عنوان رو تهیه کرد خیلی عالیه ولی خوب بازی‌ها بزرگ زیادی تو بهار داریم، بعد از طرفی سه انحصاری بزرگ SONY با فاصله کم منتشر میشن و این یکم مشکل درست میکنه :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر