The Last Guardian همچنان تحت نظارت Ueda در حال ساخت است

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
به نام خدا

اقای Fumito Ueda اخیرا در وبسایت شخصی خود به گیمران این اطمینان را داد که روند توسعه و ساخت The Last Guardian همچنان ادامه دارد و او نیز به صورت ازاد در حال کار بر روی بازی است.
«برخی از شما شما شاید شنیده باشید که مدتی پیش من Japan Studio را ترک کردم تا بتوانم ایده ها و احساسات خلاقانه خود را دنبال کنم» در ادامه افزود « با این وجود من همچنان بصورت ازاد مشغول کار بر روی The Last Guardian هستم. در حالی که مدت هاست کار بر روی The Last Guardian ادامه دارد، همچنان بازی تحت نظارت من و توسط یک تیم فوق العاده با استعداد در حال توسعه است.»
«این خواست من بود تا بتوانم در کنار ساخت این بازی، کار بر روی عناوین تازه با چشم اندازی نو را شروع کنم. هنگامی که من به احساسات خودم به عنوان یک خالق گوش دادم مشتاقانه منتظر شدم تا ببینم مرا به کجا خواهد برد و صمیمانه از شما تشکر میکنم بابت حمایت هایتان در طول این تغییر و تحولات»
همچنین در مورد تاریخ انتشار بازی گفت «این به تصمیم سونی وابسته است و من نمیتوانم دخالت کنم» وی همچنین در مورد تاریخ عرضه گفت « منتظر یک خبر رسمی باشید»

آخرین ویرایش:

hashish

کاربر سایت
May 23, 2009
5
همون اول هم معلوم بود بازی بدرد بخوری نیست و همون موقع هم به کل بازی رو تغییر دادن و این همه وقت تلف کردن هم به خاطر تغییراتی کلی رو بازی هست..

این وسط هم یک عده PS فن بی خود شلوغش کردن و هایپ فانتزی میکنن..

پیشنهاد به اعضای محترم بازیسنتر:

اون دوستانی که پست های زیادی دارن بیان یه کار خیر انجام بدن و نفری دو تا دونه پست به این آقا بدن تا تعداد پست هاش زیاد بشه ، اقلا اینطوری شاید کمتر شاهد ترولگری و افاضات فیلسوفانه اشون تو تاپیکهای مربوط به PS3 باشیم :-&

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
پیشنهاد به اعضای محترم بازیسنتر:

اون دوستانی که پست های زیادی دارن بیان یه کار خیر انجام بدن و نفری دو تا دونه پست به این آقا بدن تا تعداد پست هاش زیاد بشه ، اقلا اینطوری شاید کمتر شاهد ترولگری و افاضات فیلسوفانه اشون تو تاپیکهای مربوط به PS3 باشیم :-&

هرچي بيشتر ترولر هارو تحويل بگيري بيشتر لذت ميبرن الان چند نفر پست ايشون رو نقل قول كردن با خودش فك ميكنه چقدر موجود مهمي ام

پست هاي تك خطي و بي معناي ايشون رو من تو هر تاپيكي ميرم ميبينم - هركس به اندازه حد و توان قدرت محاسباتي مغزش جدي گرفته ميشه

براي همين قديم حرف هاي رنه دكارت رو جدي ميگرفتن نه باغبان خونشون رو درمورد دنياي پيرامون دوستان من :دي

------------------
Last guardian دليل زنده منودن من توي نسل فعلي بود:d جدا هر وقت روي كارهاي fumito مثل SOC فكر ميكنم اشك توي چشمام مياد - اميدوارم اينم به همون عظمت باشه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
همه چیز مهیاست پس چرا از 2005 تا الان طول کشیده؟

برای اینکه اواسط پروژه اودا با سونی به مشکل خورد و پروسه ساخت بازی به تعلیق درامد. وگرنه TGS دو سه سال پیش خود اوا گفت ساخت کور بازی تموم شده و ما باید بازی رو پالیش کنیم.

وگرنه هیچ وقت یه بازی ساختش استارت نمیخوره، بعد ببینن حالا میشه، نمیشه؟ بدرد میخوره،‌نمیخوره؟ و....

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
وگرنه هیچ وقت یه بازی ساختش استارت نمیخوره، بعد ببینن حالا میشه، نمیشه؟ بدرد میخوره،‌نمیخوره؟ و....
بازی های زیادی هست که ساختش اغاز میشه اما به پایان نمیرسه مثل insane که حتی معرفی شد و بعد گفتن کنسل شده

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,291
نام
مــاکــان
بازی های زیادی هست که ساختش اغاز میشه اما به پایان نمیرسه مثل insane که حتی معرفی شد و بعد گفتن کنسل شده
کنسل شدن یه بازی فرق داره با اینکه یه بازی رو شروع به ساختش کنن بعد ببینن میتونن ایده هاشون رو پیاده کنن یا نه.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
یادمه گفته بودن بازی مشکل و باگ ماگ زیاد داشته احتمالا نتونستن مثل ND با سخت افزار PS3 کنار بیان :D احتمالا خیلی وقته دارن رو PS4 کار میکنن روش ! امیدوارم البته...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,993
نام
محمد امین
این عادت سونی فن هاست تا هیچ حرفی برای گفتن ندارن فوری طرف رو به ترولی محکوم میکنن نصف این افرادی که اینجا جارو جنجال راه انداختن اصلا تا حالا تریلر TLG رو ندیدن و فقط چون بهشون گفتن انحصاری سونی هست شدن سینه چاک یک عنوان نا معلوم..

10 بار تا حالا عنوان شده این بازی کنسل شده آیا از نظر شما سونی مغز خورد خرده که یک بازی عالی رو کنسل کنه..؟ حتما بازی مشکل داره که سونی میخواد کنسلش کنه..

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
10 بار تا حالا عنوان شده این بازی کنسل شده آیا از نظر شما سونی مغز خورد خرده که یک بازی عالی رو کنسل کنه..؟ حتما بازی مشکل داره که سونی میخواد کنسلش کنه..

اشتباه نکن , این شمایی که همیشه در مورد بازیایی که اصلا نمیشناسیشون نظر میدی و ترولشون میکنی .

شما یه بار از اون 10 بار رو بیار که بگن بازی کنسل شده . همیشه گفتن بازی داره مراحل ساخت رو طی میکنه و به مشکل برخوردیم و ... حالا نمیدونم مشکل چیه . ولی نگفتن بازی کنسل شده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر