The Last Guardian در مراحل جدی ساخت قرار دارد اما هنوز اولویت ندارد

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
The Last Guardian احتمالا در مراحل جدی ساخت قرار دارد اما طبق گفته رییس Team Ico آقای Fumito Ueda این عنوان اکنون در اولیویت کار استدیو ژاپن SCE قرار ندارد.

the-last-guardian-082113.png

Ueda در گفتگو با Famitsu اعلام کرد که فعلا Knack و Puppeteer اولویت کاری آنها هستند. او درباره این عنوان که اکنون افراد زیادی مدت طولانی منتظر آن هستند گفت:

این عنوان در مراحل جدی ساخت میباشد. اگرچه استدیو ژاپن اکنون در حال کار روی عناوینی همچون Puppeteer و Knack می باشد که به تازگی معرفی شدند و اکنون به عنوان اولویت مطرح هستند.

سونی قبلا اعلام کرده که محدوده زمانی ای برای این عنوان که در E3 2009 معرفی شده در نظر نگرفته اند و هرگاه بازی آماده شود عرضه خواهد شد. شایان ذکر است رییس استدیوهای سونی Shuhei Yoshida در طول E3 2013 به هواداران قول داده بود که عنوان هنوز زنده است اما تنها زمانی که از آن مطمئن شوند دوباره از آن رونمایی میکنند.

منبع

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
حیف که ایشون آدم محترم و بزرگواریه وگرنه فحش رو میکشیدم :|
اولویت Puppeteer و Knack بیشتر از TLG ــه؟!؟!؟!؟!؟!؟ :| ~x( :| ~x(

من که از همون 2011 یه 2 سالی هست بیخیل TLG شدم :-"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
انشاالله شاهد حضور این بازی روی PS5 خواهیم بود !
نمیدونم چرا وقتی قراره این بازی رو هیچ وقت نبینیم ، خودشون الکی اسم بازی رو مطرح میکنن. حالا به صورت رسمی نیان بگن کنسل شده ، ولی حداقل مثل بقیه بازی های کنسل شده کلاً هیچی در موردش نگن و به روی خودشون نیارن دیگه ! :D

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
انشاالله شاهد حضور این بازی روی PS5 خواهیم بود !
نمیدونم چرا وقتی قراره این بازی رو هیچ وقت نبینیم ، خودشون الکی اسم بازی رو مطرح میکنن. حالا به صورت رسمی نیان بگن کنسل شده ، ولی حداقل مثل بقیه بازی های کنسل شده کلاً هیچی در موردش نگن و به روی خودشون نیارن دیگه ! :D

نه دیگه اومدنش تو اواسط کار PS4 قطعیه:dالبته این حالت فوق العاده خوش بینانه قضیه ـست.:|
تا چند وقت پیش من حتی حس می کردم هنوزم ممکنه واسه PS3 دوباره رونمایی بشه(!):d ولی خب دیگه به همون اومدنش تو نسل بعد هم قانع شدیم.:d

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
قطعاً Puppeteer و Knack بازیهای خوبی هستند اما ربطی به TLG ندارند.این بازی خیلی وقته که معرفی شده و با چند پیش نمایش طرفدارای خیلی زیادی پیدا کرد، قطعاً سرمایه گذاری روی این بازی و رساندنش به مرحله نهایی برای سونی به مراتب خیلی بهتر بود. بازی که موفقیت های بزرگ SoC را تکرار می کرد چه بسا بیشتر. این بازی برای من مثل یه آدم مریض و دم مرگه، معلوم نیست بهش کمک میشه تا زنده بمونه یا با یه آمپول خلاصش می کنند.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
بازی هایی مثل HL3, این بازی خیلی سنگین تره نیان چون با این شدت هایت با کوچکترین نکته منفی تو بازی بشدت بزرگنمایی میشه و دیگه اخرشو خودتون بخونین

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
HL3 چه ربطی به این داره ؟! :|
این باو قرار بوده بیاد ، نمایش داشته کلی ملت رو برده تو کف و خماری و قاطی کردن کف و خون 8-|

این همرده ی Versus & Agent ــه :-< Versus که سر و سامون گرفت :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر