THE KING OF FIGHTERS XIII | PC

به نظر می رسد با رشد روز افزون بازار بازیهای PC هر روزه باید منتظر تایید عناوین جدید بود و حال نیز ژانرهایی که زمانی با این پلتفورم دوست داشتنی بیگانه بودند راه خود را به سوی آن باز کرده اند.پس از عرضه سری Street Fighter بر روی PC و پس از آن تایید Mortal Kombat به نظر می رسد حال نوبت به کمپانی ATLUS رسیده تا فایتینگ معروف خود را از طریق استیم بر روی PC عرضه کند.
سری THE KING OF FIGHTERS با سبک 2D خود طرفداران زیادی دارد و عنوان آخر ان در سال 2011 برای کنسولها ظاهر شد و تا حدودی نیز موفق عمل کرد,متای 79 برای نسخه X360 و 77 برای PS3.
تصاویری از نسخه کنسولی بازی:

ناشرATLUS
توسعه دهندهSNK Playmore
پلتفرمPC,,PS3,X360,Arcade
تصاویر بیشترتصاویر THE KING OF FIGHTERS XIII
تاریخ انتشارSeptember 13
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی
----------
نقد بازی---------

آخرین ویرایش:

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,851
نام
صفا
قبلا نسخه ی آرکید KoF XIII واسه PC لیک شده بود. نسخه ی کنسولی با نسخه ی آرکید کلی فرق داره. از گیم پلی گرفته تا شخصیت های اضافه ی نسخه ی کنسولی.
یه نکته رو همین الان روشن کنم. اگه فرضا بخوام از مقیاس 1-10 به سختی کومبو زدن تو بازیای فایتینگ نمره بدم اینطوری میشه:
MK = 2
SF4 = 6
KoF XIII = 10
یعنی انقدر سخته این بازی!
من ازینکه این بازی روی PC هم عرضه میشه خوشحالم و امیدوارم که جماعت PC گیمر بعد از اومدن MK یه نیم نگاهی هم به این بازی بندازن.
راستی تاریخ عرضه کی هستش؟

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
با کمال احترام باید بگم یکی از بدترین راه‌های مردن، داد زدن کلمه‌ی بالا توی کشور شرقی مثل چین هست... توصیف ناپذیره! :D
خودت میگی چین!:d
اینجا که چین نیست.شما هم بشین اینو بازی کن و لذت ببر:d

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
pc فقط سبک fighting کم داشت که اونم اضافه شد
به امید اون روزی که تکن و استریت فایتر VS مارول 3 هم برای pc بیایند
یه نکته رو همین الان روشن کنم. اگه فرضا بخوام از مقیاس 1-10 به سختی کومبو زدن تو بازیای فایتینگ نمره بدم اینطوری میشه:
MK = 2
SF4 = 6
KoF XIII = 10
TEKKEN = ?

آخرین ویرایش:

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
فانتزی های جاپونی یه مزاج ما ایرونی ها نمیسازه. کومبو زدن هم که بماند

the king of fighters is MK

انشاا... که جواب شما رو طرفدارای Final Fantasy بخاطر فاتتزی جاپونی و طرفدارای DMC بخاطر کومبوها می‌دن و من زیاد زحمت به خودم نمی‌دم! :D
ولی جدا از این بحثا... آخه کی میاد MK رو با KoF مقایسه می‌کنه؟!
این آقا صفا هم حتماً چیزی خورده و حواس نداشته اومده مقایسه کرده! :D

خدایش مزه این تاپیکها به دعوای طرفداراشه! :D

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
TEKKEN = ?

0 آیا؟:D
اگه SF درجه سختیش 6 باشه، تکن شاید 9 باشه. همونطور که اون دوستمون گفت، فایتینگ ژاپنی توی ایران زیاد مفهومی نداره. تکن هم جدا از این قضیه نیست و این جمله‌ی شما هم نتیجه همون قضیه است.
فایتینگ‌های ژاپنی، مطالعه و تمرین زیادی می‌خوان، که ایرانی‌ها لابد کارهای مهمتری دارن تا اینکه وقت بذارن روی همچین گیم‌هایی.

در هر حال عرضه KoF XIII رو برای PC، به همه اونایی که ارزش اینجور گیم‌ها رو می‌دونن، تبریک می‌گم.

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
اگه SF درجه سختیش 6 باشه، تکن شاید 9 باشه. همونطور که اون دوستمون گفت، فایتینگ ژاپنی توی ایران زیاد مفهومی نداره. تکن هم جدا از این قضیه نیست و این جمله‌ی شما هم نتیجه همون قضیه است.
فایتینگ‌های ژاپنی، مطالعه و تمرین زیادی می‌خوان، که ایرانی‌ها لابد کارهای مهمتری دارن تا اینکه وقت بذارن روی همچین گیم‌هایی.

در هر حال عرضه KoF XIII رو برای PC، به همه اونایی که ارزش اینجور گیم‌ها رو می‌دونن، تبریک می‌گم.

تیکن که واقعا سخته . من کلا بیخیال بازی کردن شدم. حتی نمیشه خوند راجبش.
این KOF 13 هم بسیار دشوار میباشد. هایپر کنسل داره اصلا بدون استیک نمیشه زد.
فکر کنم تعداد کمتر از 5 نفر بخوان این بازی رو بصورت حرفه ای بازی کنن.
من فقط پایرت دانلود میکنم .
راستی GG Xrd هم معرفی شده ها.اونم با انجین Unreal . منتظرم بیاد ببینم چجوری شده.

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
یه اطلاعات کلی درمورد ID های موجود تو steam بدید
این change number های توی history یعنی چی؟
تاریخ تقریبی انتشار بازی رو میشه ازش فهمید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر