The Incredible Adventures of Van Helsing II | PC

The Incredible Adventures of Van Helsing 2

The-Incredible-Adventures-of-Van-Helsing-II-art-rero.jpg

Game genre: action RPG
Developer: Neocore Games
Publisher: Neocore Games
Platform: PC
Release Date: 22 May 2014
game mode: single / multiplayer
multiplayer: Internet number of players 1-8

System requirements:

Minimum:

• Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8
  • Processor:Dual Core CPU 2.0 GHz
  • Memory:1 GB RAM
  • Graphics:Nvidia 8800 GT, Intel HD4000 or AMD HD3850
  • DirectX®:9.0c
  • Hard Drive:20 GB HD space
  • Sound:DirectX 9.0c compatible sound card

Recommended:

• Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8
  • Processor:Quad Core CPU 2.0 GHz
  • Memory:2 GB RAM
  • Graphics:Nvidia 275 GTX or AMD HD5770
  • DirectX®:9.0c
  • Hard Drive:20 GB HD space
  • Sound:DirectX 9.0c compatible sound card

news35957_1-the_incredible_adventures_of_van_helsing_ii_delayed_until_may_22.png

همانطور که از اسم بازی پیداست, The Incredible Adventures of Van Helsing II ادامه ی بازی اکشن RPG قبلیست و در این شماره شما در نقش پسر پرفسور Van Helsing علیه دشمنان Borgovia خواهید جنگید. در این شماره, سه نژاد مختلف قابل انتخاب هستند. 1- نژادشکارچی با قابلیت ضربات دوربرد, 2- جادوگر و 3- مکانیک. در واقع چیزی مثل خوب, بد, زشت!

یک عدد mini-game با سبک دفاع از قلعه نیز به بازی اشافه شده که با کمک قرار دادن تله و موانع مختلف دیگر به گیمر در دفاع از مخفیگاهش کمک شایانی میکند. همچنین می توان با مدیریت منابع مختلف و جمع آوری غنایم, بر قدرت هم قطاران در بازی افزود و یا در مخفیگاه های موجود در بازی, این غنایم رو انبار کرد و یا با دیگر شخصیتهای غیر قابل بازی به مراوده پرداخت.

قسمت ارتقای شخصیت در بازی بهبود شایانی کرده و شما می توانید از بین 8 توانایی موجود, هر کدام را تا سه بار ارتقا ببخشید. بانو کاتارینا (همان روح شوخ طبع زود جوش!) نیز به ون هسلینگ در ماموریتهایش کمک خواهد کرد. یکی از نکات جدید اضافه شده به شماره ی دوم, اضافه شدن غولی به نام Chimera ست که در خلال بازی به تصرف ون هلسینگ در آمده و از آن پس می توان با ارتقای قابلیتهای این غول بی شاخ و دم, از آن برای پیروزی در نبردها استفاده نمود و یا حتی او را برای یافتن گنجینه ها دنبال نخود سیاه فرستاد!

Chimera

Newsletter_header_Chimera_01.jpg

امکان جمع آوری تروفیهای مختلف و اضافه شدن یک رابط کاربری جدید و همچنین امکان رقابت بین 8 گیمر بصورت آنلاین و یا همکاری 4 نفره در قسمتی داستانی بازی, از دیگر موارد جدید این بازیست.

وبسایت رسمی:
Neocore Games

تصاویر:

VanHelsingII_Runecrafting_01-1024x576.jpg

The-Incredible-Adventures-of-Van-Helsing-II-Releases-on-April-17-for-PC-and-Mac-431444-2.jpg

VanHelsingII_PAX2013_002.jpg

The-Incredible-Adventures-of-Van-Helsing.jpg

Scores:
http://forum.bazicenter.com/thread88888/

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
ممنون من چند روز پیش میخواستم تاپیکشو بزنم حسش نبود! من که هنوز دانلودم تموم نشده! حجم بازی خیلی زیاده! 21 گیگ:|

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ممنون من چند روز پیش میخواستم تاپیکشو بزنم حسش نبود! من که هنوز دانلودم تموم نشده! حجم بازی خیلی زیاده! 21 گیگ:|

من هم خودم هنوز دانلودش نکردم ولی نسخه ی کم حجم زیر هم اومده که حجمش فقط 4 گیگه:

The Incredible Adventures of Van Helsing II (ENG|MULTI8) [RePack] by SEYTER

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
چه عجب یکی‌ زحمته زدن تاپیک رو کشید. ممنون
"یک عدد mini-game با سبک دفاع از قلعه نیز به بازی اشافه شده که با کمک قرار دادن تله و موانع مختلف دیگر به گیمر در دفاع از مخفیگاهش کمک شایانی میکند."
جدید نیست، تو قبلی‌ هم بود، خیلی‌ هم زائد و نچسب بود
یه سوال: کسی‌ تونسته کارکتر با lvl1 بسازه؟ زوری بت lvl30 میده، import سیو قبلی‌ هم کار نمیکنه من خوندم میگن چون این ریلیز بتای نهاییه و آپدیت میخواد برا ساختن کارکتر جدید، کسی‌ لینک آپدیت داشت دریغ نکنه

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
نسخه اول، فوق العاده بازی خوش ساختی بود. با وجود تیم نه چندان بزرگ Neocore Games بازی چیزی نسبت به بازی های بزرگ این سبک کم نداشت. از نظر گرافیکی هم که عالی بود. نمره های نسخه دوم بازی هم که مثل قبل عالی هست. چه شود!:d
ممنون بابت تاپیک. :bighug:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من اومدم سیو قبلیمو ایمپورت کنم گفت باید حتما لول 30 باشی تا ایمپورت کنم. من لول 27 بودم. :|
فعلا بازیش نکردم واسه همین جریان :((

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
دوستان تاپیک مشکلات نبود گفتم اینجا بذارم: بازیو نصبیدم ولی باگ داره اصلا صدای اسلحه و شمشیر نداره فقط موسقیه متنه و صحبت ها و اینکه از یه جا میپره یه جای دیگه همون اول بازی توی تونل . این باگه؟ و دیگه کار نمیکنه توی همون تونل گیر میکنه....احتمالا باگه ولی با کلاس توپ چیش حال کردم

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من اومدم سیو قبلیمو ایمپورت کنم گفت باید حتما لول 30 باشی تا ایمپورت کنم. من لول 27 بودم. :|
فعلا بازیش نکردم واسه همین جریان :((
3 تا لول چه کاریه آخه برو همون قلی رو لول آپ کن Importش کن ارزش داره حتما ;;)

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
بازی کلا باگه ... چند تا راه نوشته بودن توی نت واسه من کار کرد ولی یه مشکل عجیب دارم و اونم یهویی تلپورت میشی یه جایی از نقشه مثلا داشتم بازی میکردم یهو باگ شدم پایین نقشه و گیر کردم و دیگه نمیتونستم به کمپ هم تلپورت کنم . اصلا یه وضعی مجبور شدم از اول بازی کنم . کسی مشکل منو نداره؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بازی کلا باگه ... چند تا راه نوشته بودن توی نت واسه من کار کرد ولی یه مشکل عجیب دارم و اونم یهویی تلپورت میشی یه جایی از نقشه مثلا داشتم بازی میکردم یهو باگ شدم پایین نقشه و گیر کردم و دیگه نمیتونستم به کمپ هم تلپورت کنم . اصلا یه وضعی مجبور شدم از اول بازی کنم . کسی مشکل منو نداره؟
من بازی رو از اول ا آخرش رفتم به باگی برنخوردم نسخه اصلی رو هم دارم آپدیت شده هست ... ! :d

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
هر کی مشکل داره بره سراغ آخرین آپدیت:

ای حدا خیرت بده .درست شد گیم میگم چرا بازی مشکل داره. الان از لول 1 هم میشه بازی کرد اونقوت باس از 30 بازی میکردم :) . شما که میدونید بذارید ملت استفاده کنن . بازم تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر