The Godfather

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
گه يادتون باش بعد از ساخت بازي مافيا وسر و صدايي كه در زمان خودش به پا كرد همه منتظر ساخت شماره 2 اين بازي بودند كه خبري نشد البته كمپاني eaدست به كار شد و مشغول ساخت بازي the godfather شد كه شباهت زيادي به مافيا داره اين بزي قراره فوريه 2006 بياد دوستان ميتونن مطالبي رو كه راجع به اين بازي دارن ميتونن توي اين تاپيك قرار بدن

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
حالا این سیو رو باید کجا بریزم ؟؟
چون الان من هنوز بازی رو شروع نکردم و هیچ چیزی هم توی My Document نیست
دقیق بگو لطفا !!
=======================================
نشد آپلود کنی ؟

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,213
نام
هادی
آقا این بازی چه جوریاست؟مثل مافیا هستش؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
یه نگاه به تاپیک بنداز
میفهمی
اصلا به مافیا نمرسه
مافیا یک افسانه بود !
76.gif
76.gif
76.gif
76.gif

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
نوشته شده توسط SamFisher:
حالا این سیو رو کجا بریزم ؟
ببین اول اینو دانلود کن : http://www.4shared.com/file/1127833/1de3df2e/save_godfather.html
بعد وقتی دانلود کردی , اول یه بار میری توی بازی دوباره میای بیرون بعد محتویات فایل sg که از این فایلی که دانلود کردی میریزی توی این مسیر : My Documents\GF\SG
موفق باشی ;)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
عزیز من چند دفعه رفتم تو بازی اومدم بیرون
اما اون فولدر یا فایل SG توی GF ندارم
فقط یه فایل متنی Setting دارم

بعدش این سیو همون مرحلس که گفتم ؟

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
عزیز من چند دفعه رفتم تو بازی اومدم بیرون
اما اون فولدر یا فایل SG توی GF ندارم
فقط یه فایل متنی Setting دارم

بعدش این سیو همون مرحلس که گفتم ؟

اول برو تو بازی بعد همین جوری یه سیو کنی فالدر درست میشه

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
نوشته شده توسط xenophile:
ببین اول اینو دانلود کن : http://www.4shared.com/file/1127833/1de3df2e/save_godfather.html
بعد وقتی دانلود کردی , اول یه بار میری توی بازی دوباره میای بیرون بعد محتویات فایل sg که از این فایلی که دانلود کردی میریزی توی این مسیر : My Documents\GF\SG
موفق باشی ;)

این برای چیه ؟؟ یعنی به چه درد می خوره ؟؟؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
ممنون مشکلم حل شد
این برای چیه ؟؟ یعنی به چه درد می خوره ؟؟؟
هیچی سیو بازیه

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
ممنون مشکلم حل شد

هیچی سیو بازیه
من که فکر کردم آبهویجه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نوشته شده توسط saeedrz:
من که فکر کردم آبهویجه
قانون شماره 2) کاربران سایت می‌ بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن‌ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات زشت و نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف و دسترسی وی به انجمن‌ ها قطع خواهد شد.

قانون شماره 6) لطفاً در هنگام جواب دادن به سؤالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سؤال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل عمومی است و کسانی هستند که سؤال هایشان بسیار ابتدایی می ‌باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سؤال خود دلسرد شود جدا خودداری فرمایید.

قانون شماره 7) لطفاً در صورتی که جواب سؤالی را نمی ‌دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن تاپیک (یا سؤال) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می ‌توانید برای خودتان یک موضوع عمومی دیگر باز کنید.

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
قانون شماره 2) کاربران سایت می‌ بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن‌ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات زشت و نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف و دسترسی وی به انجمن‌ ها قطع خواهد شد.

قانون شماره 6) لطفاً در هنگام جواب دادن به سؤالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سؤال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل عمومی است و کسانی هستند که سؤال هایشان بسیار ابتدایی می ‌باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سؤال خود دلسرد شود جدا خودداری فرمایید.

قانون شماره 7) لطفاً در صورتی که جواب سؤالی را نمی ‌دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن تاپیک (یا سؤال) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می ‌توانید برای خودتان یک موضوع عمومی دیگر باز کنید.
دوست عزیز زیاد به دل نگیر
قانون شماره 6) لطفاً در هنگام جواب دادن به سؤالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سؤال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل عمومی است و کسانی هستند که سؤال هایشان بسیار ابتدایی می ‌باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سؤال خود دلسرد شود جدا خودداری فرمایید
دارم دلسرد میشم :crying:
از دستت شکایت میکنم !!!

شوخی کردم جهت رفع تنوع بود شما هم زیاد ناراحت نشو دوست عزیز

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
من چند تا سوال تو این بازی داشتم:
1.چجوری میشه Execution های مختلف اجرا کرد؟ من کلی آزاد کردم ولی همیشه
فقط یکیشو اجرا میکنه.
2.چجوری میشه با دست خالی یکیو خفه کرد؟
3.موقعی که میرم جای که باید اسلحه رو Upgrade کرد فقط علامت خریدن گلوله میاد.
چجوری باید Upgrade کنم؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر