The Godfather

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
گه يادتون باش بعد از ساخت بازي مافيا وسر و صدايي كه در زمان خودش به پا كرد همه منتظر ساخت شماره 2 اين بازي بودند كه خبري نشد البته كمپاني eaدست به كار شد و مشغول ساخت بازي the godfather شد كه شباهت زيادي به مافيا داره اين بزي قراره فوريه 2006 بياد دوستان ميتونن مطالبي رو كه راجع به اين بازي دارن ميتونن توي اين تاپيك قرار بدن

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
آقا من به یه مشکل عجیب برخورد تمام ماموریت ها رو رفتم چهارتا ساختمون رو هم منفجر کردم ولی دیگه هیچ خبری نیست در ضمن ماموریت منفجر کردن ساختمان ها از بین ماموریت ها پاک نشده لطفا کمک کنید چون احساس می کنم یه جای کار اشکال داره من اینو تو اون یکی تاپیک هم زدم کسی جواب نداد

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
جواب نداد

براي اينكه تو 30 تا فريم بيشتر نداري و چه اون روشن باشه و چه نباشه فرقي برات نميكنه.

اگه مثلا Refresh rate مانيتور تو روي 60 هرتز باشه، اگه VS رو روشن كني، اجازه نميده كه تعداد فريم ها از 60 تا بيشتر بشه.Refresh rate كمتر از 60 هرتز هم روي مانتيور ها نيست پس اين كار براي تو هيچ تاثيري نداره ...

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
نوشته شده توسط gamestation:
آقایون ارزش داره بخریمش

سلام دوست عزیز

به نظر من اگه فیلم رو دیدی و از این نوع سبک مخلوت مافیا و پی تی ای خوشت میاد

حتما بخرش

در مورد داستان هم به نظرم من اگه فیلم رو ندیده بودم این قدر این بازی بهم حال نمیداد

اگه مدیران یک نقد در موردش بزنند خیلی خوب میشه و خیلی ها از دو دلی خرید

این بازی میاند بیرون

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
آخه می گفتن گرافیکش افتضاحه اما من که دمویی از گیم پلیش ردیدم عالی بود براای همین دو دل بودم

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
بازیه خیلی عالی هست ، هر کسی میگه گرافیکش افتضاحه دروغ میگه
اتفاقا روی بافت ها خیلی کار شده ، تنها ضعفی که نسبت به مافیا داره اینه که ماشینهاش مانند Mafia خیلی ظریف طراحی نشده ، ولی در طراحیه ماشین هاش نسبتا بد نیست(نسبت به بازی های این سبک)
روش های تیر اندازی خیلی جذاب کار شده مبارزات از نزدیک و دور کاملا از هم تفکیک داده شده ،shooting بازی در حد خیلی خوبی هست ،البته نا به ظرافت Mafia
انکعاس روی شیشه ها در بعضی جاها خیلی جالب میشه ، حتی یک لحظه ممکنه تصویره خودتون را توی شیشه ببینید و به اشتباه به قصد دشمن شلیک کنید ، من بارها این اتفاق افتاد ، چهره پردازی بسیار بسیار عالی کار شده ، مخصوصا چهره ی پدر خانده (ماللون براندو) صدای هنر پیشه ها هم که دیگه لازم به تعریف نیست
چهره پردازیه شخصیت بازی خیلی میتونه در جذابیت بازی نقش داشته باشه
رانندگی با ماشین ها گر چه کمی تخیلی هست ولی خیلی جالب و جذابه(سرعت و شتاب خیلی زیاد)

در بازی با چهره هایی مواجه میشیم که انگار قبلا دیدیم ، مخصوصا حرکات صورت و اجزاء اون واقعا گیراست ، صدای کارکتور ها با حرکات لب کاملا هماهنگ هستش
و اما هوش مصنوعی ... به نظر من توی این بازی از نظر هوش مصنوعی نسبت به بازی های سبک خودش بسیار خوب کار شده
یک مثال میزنم:
زمانی که یکی از کامیون های حامل پول (که تحت انحصار دشمن هست) را هدف قرار میدیم، بعد از اینکه از راننده حرف کشیدید و اطلاعات به شما میده ، دشمن شما به ازای این حرکت راننده ، به اون شلیک میکنه
یه مثال دیگه :
زمانی که در گیری شروع میشه پلیس دیگه فقط به شما شلیک نمیکنه ، و هر کسی که باعث آشوب بشه را مورد هدف قرار میده
یک مثال دیگه:

ممکن هست شما قصد حمله به مکانی را بکنید، کافی هست به پلیس درجه دار اون قسمت باج بدید ، بعدش دیگه با خیال راحت میتونید حمله کنید و حتی به نفع شما هم شلیک میکنه
یه مورد دیگه هم که من دقت کردم اینه که دشمنان شما مثل بازیه F.e.a.r شما را دور میزنند

ولی نکات منفیش که به نظر من آزار دهندست
کنترل شخصیت بازی تا اواسط بازی کمی دشوار هست و طول میکشه تا بهش عادت کنیم،

من تا الان به 3 نفر بازی را دادم نصب کردند ، با اینکه زیاد اهل بازی نیستند
ولی مرتب زنگ میزنند ازم سوال میپرسند که ....
بعدش هم خیلی تعریف میکنند از بازیش

آخرین ویرایش:

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
بچه ها Dj Hasan potter تو چت به من گفت:
bebin man in baziro az pardis gereftam tamame karasham kardam vali vaghty baziro ejra mikonam in peighamo mide: The Application Failed To Initialize properly(0x0000005), Click on Ok to terninate the applicatin . khob bad begoo ke man geraphamam 5200 FX hast va ramam 256 va cpu 2.4 celeron (dar har soorat bazi age kartet zaif bashe nemiad baghiash cherto perte
اگه کمکی بلدید بگین;)

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
محسن جان من هم قبلا مشکل شما رو داشتم هر بازی رو میگرفتم نسب میکردم تا می امد بالا از بازی می امد بیرون یا سیستمم ریس می شد در نتیجه من قاط زدم رفتم کمپلت سیستمم رو عوض کردم

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
آقا من به یه مشکل عجیب برخورد تمام ماموریت ها رو رفتم چهارتا ساختمون رو هم منفجر کردم ولی دیگه هیچ خبری نیست در ضمن ماموریت منفجر کردن ساختمان ها از بین ماموریت ها پاک نشده لطفا کمک کنید چون احساس می کنم یه جای کار اشکال داره من اینو تو اون یکی تاپیک هم زدم کسی جواب نداد
نبود کسی بابا یی کمکی به ما بکنین

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
کشف کردم بعد از تمام کردن میژن های بازی شما کاملا آزادید تا به بازی بپردازید و تبدیل به دون و دون نیوریورک بشید در حقیقت با آندر باس شدنتون همه چی تموم می شه

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
دوستان میخواستم ببینم این مرحله ای که چهار تا ساختمان رو منفجر میکنی واقعا مرحله اخرشه؟
البته اقا سینا گفتند ولی میخوام مطمئن بشم.اگه اینطور باشه باید گفت خاک تو سر ea که واسه چند مرحله مارو یک سال و نیم سر کار گذاشته.

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
بازیش خیلی توپ بود شاید بیش از چیزی که ازش انتظار میرفت ظاهر شد .
اما......... اما حیف که تعداد ماموریت هاش خیلی کم بود و بازی خیلی زود تموم شد
در ضمن بعد از مرحله بمب گذاری تو چهار ساختمون این کارها رو انجام بدین تا بازی کامل بشه
1_ تموم مغازه ها رو مال خودتون کنید
2_ تموم خونه های قابل خرید رو بخرید
3_ مناطق پنج گانه شهر رو مال خود بکنید
4_ تمامی مراحل hit رو انجام بدید
بقیه شم بعدا مینویسم

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
این پدر خوانده را من رفتم تا آخرش تموم خونه ها را هم گرفتم ولی چند بار صاحب مغازه ها را به اشتباه کشتم ، جمعا شاید 4 تا الان هر چی میرم در مغازش را باز نمیکنه یه پیغام هم میزنه که طرف مرده در دست تعمیر هست اینجا

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
بچه ها من گاد فادر رد نصب کردم ماله سرزمین ولی وقتی می خوام اجراش کنم نمی دونم چرا کار نمی کنه . یعنی صحفه سیاه میشه هرچهقدر هم که صبر می کنم چیزی نمیاد هیچ دکمه ای هم کار نمی کنه . . . حتما باید ریستارت کنم نمی دونین مشکل من ماله چیه ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر