The Godfather

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
گه يادتون باش بعد از ساخت بازي مافيا وسر و صدايي كه در زمان خودش به پا كرد همه منتظر ساخت شماره 2 اين بازي بودند كه خبري نشد البته كمپاني eaدست به كار شد و مشغول ساخت بازي the godfather شد كه شباهت زيادي به مافيا داره اين بزي قراره فوريه 2006 بياد دوستان ميتونن مطالبي رو كه راجع به اين بازي دارن ميتونن توي اين تاپيك قرار بدن

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
کلا متاسفم براتون که یه خورده سعی نمیکنین به نظرات دیگران هم توجه کنین!حالا هم من کوتاه بیام و هم شما،ولی اصولا زشته آدم ((فقط))گیر بده به حرف خودش و برنگرده...
میدونین،از نظر روابط اجتماعی میگم....
:)

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
نوشته شده توسط rojin:
کلا متاسفم براتون که یه خورده سعی نمیکنین به نظرات دیگران هم توجه کنین!حالا هم من کوتاه بیام و هم شما،ولی اصولا زشته آدم ((فقط))گیر بده به حرف خودش و برنگرده...
rojin جان شمام داری تند میریا عزیز
من کاملا به نظر شما احترام میزارم و نمیام گیر بدم که چرا از این بازی خوشت میاد.
من و monster فقط داریم نظر خودمونو میگیم و اگه به شما یا هر کدام از عزیزای عضو سایت ناخودآگاه توهینی شده من از طرف خودم عذر خواهی میکنم.

Encor3

کاربر سایت
Aug 11, 2006
33
نوشته شده توسط rojin:
آدم مگه به خودشم گیر میده؟؟؟
48.gif

تو کدوم بازیه چرت رو دیدی که طرفدارای زیاد و پرو پا قرصی داشته باشه. معلومه ندیدی. چون انسان هیچ میلی نسبت به چیزی که در مقابل دیگر چیزها ضعیف عمل کنه و به اصطلاح چرت باشه نداره. این یه واقعیته.حالا تو می گی من این بازی رو دوس دارم. باشه ما به نظر تو و نظر همه ی دوستان احترام می زاریم. احیانا اینجا کسی گفت تو نباید از این بازی خوشت بیاد؟ خوب نه. هر کسی داره نظر خودشو می گه. همونطور که گفتم آدم بهترین هر چیزی رو می خواد. و GodFather هم بهترین یا حتی متوسط هم نیست.(این نظر منه).
39.gif
اینو باور کن مافیای سال 2003 خیلی خیلی از GodFather بهتره. حتی از نظر گرافیک و مخصوصا داستان. من که وقتی GodFatherرو نصب کردم و شروع کردم به بازی کردن اصلا نمی دونستم چطوری میشه از ماشین خارج شد. ولی تو مافیا همون اول کار قلقش دستم اومد و خیلی راحت بازی رو تونستم تموم کنم.
51.gif

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
وقتی GodFatherرو نصب کردم و شروع کردم به بازی کردن اصلا نمی دونستم چطوری میشه از ماشین خارج شد
هاها حتما کرکی که نصب کردی خراب بوده! همه همین مشکل که از ماشین پیاده نمیشن رو با کرک خراب بازی دارن :D حالا هم اومدین میگین بازی چرته.

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
من حرف شما رو قبول دارم،ولي اگه بايد به نظر هم احترام بزاريم من دليلي براي اين كه دوستاني كه متعقدن اين بازي خيلي چرته(مثل خود شما)به اين بازي توهين كنين نميبينم.همون طور كه گفتين بايد به نظر هم احترام بزاريم.من هم در مورد خيلي بازي ها (وآدم ها) نظرات متفاوتي دارم كه خيلي ها دوست ندارن بشنون،ولي چون مثل شما ميگم بايد به نظر هم احترام بزاريم اين نظرات رو اين جا ذكر نميكنم.
ديگه هم دليلي نميبينم وقت خودمو تو اين تاپيك تلف كنم.هر چي ميخواهيد در مورد اين بازي يا ديگران بگيد،ولي بعد نگيد كه خيلي هم((به نظر ديگران احترام ميزاريد...))
شنيدين ميگن لنگه كفش در صحرا غنيمته؟!اگه اين گادفادر نبود هيچ كدوم شماها تا ده ها سال ديگه هم حرف از مافيا نميزدين!گفتين آإم مگه به خودشم گير ميده،خيلي ها هستن كه تعدادشون كم هم نيست و ميخوان به هر قيمتي كه شده حرفشون رو به كرسي بنشونن،اين جور افراد به خودشون گير ميدن(نه پس بيان به بقيه هم گير بدن؟!)
خوش باشين...

Encor3

کاربر سایت
Aug 11, 2006
33
نوشته شده توسط SHvIRUS:
هاها حتما کرکی که نصب کردی خراب بوده! همه همین مشکل که از ماشین پیاده نمیشن رو با کرک خراب بازی دارن :D حالا هم اومدین میگین بازی چرته.
باهوش جان.
60.gif
میگم اولش اونطوری بود. ولی بعدن درست شد.
60.gif
60.gif
60.gif
60.gif

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
همونطور که گفتم آدم بهترین هر چیزی رو می خواد. و GodFather هم بهترین یا حتی متوسط هم نیست
پس ماها آدم نیستیم!؟
اهوش جان. میگم اولش اونطوری بود. ولی بعدن درست شد.
بله در جریان هستم! :-B

wii360

کاربر سایت
Jun 19, 2006
165
در كل بازي قشنگي بود منكه باهاش حال كردم و تمومش كردم انشا الله 360 مي گيريم و يه بارم با 360 تمومش مي كنيم.

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
آخه از چیش خوشت اومده از کنترل ماشینش یا حتی کنترل خود آدماش!!!!!!!!!!!!!!!

ماموریتاش که دیگه نگو تو کل بازی جز اینکه بری از یه نفر ماموریت بگیری و بری یه سری آدم بکشی و برگردی دیگه هیچ کاری نداری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هر ماموریتی هم میخواد با یکی فرار کنه همش یه جور ماشین سیاه جلو در ظاهر میشه که خدا میدونه از کجا میاد.

زمان بازی رو باید با عصر هجر مقایسه کنی ولی سرعت ماشیناش رو باید با Nfs:mw مقایسه کنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شیوه کشتن آدما هم که دیگه عالیه. هر کی رو میخوای بکشی دو تا خشاب از تامی گان رو باید حرومش کنی یا حد اقل یه خشاب بزنی تو سرش ولی جالب اینجاست که 3 تا 4 تا تیر کلت میمیرن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هر وقت هم چند تا ماشین میوفتن دنبالت 20 تا ماشین رو منفجر میکنی ولی بازم هستن.!!!!!!!!!گ

بعدم شهره همش خونس.
حرف شما کاملا درسته ولی شما فقط نکات منفی بازی رو گفتید، بازی کلی نکات مثبت در گیم پلی داره که به نظر من از جهاتی از بازی های دیگه سر تره ...
بعضی ها اصولا نمیتونن ببینن کسی چیزی خلاف حرفشون میگه ...
شروع کردم به بازی کردن اصلا نمی دونستم چطوری میشه از ماشین خارج شد
یعنی اولین باری که Gta بازی میکردی میدونستی با چی از ماشین میاد بیرون؟!:-"
پس ماها آدم نیستیم!؟
طبق گفته ی این دوستمون حتما نیستیم!:-"

دوستان من مدیر نیستم فقط میخواستم بگم اینجا چت روم نیست و برا چندتا پست اضافه یه 360 بهتون نمیدن ;)

Encor3

کاربر سایت
Aug 11, 2006
33
نوشته شده توسط Sasy360:
یعنی اولین باری که Gta بازی میکردی میدونستی با چی از ماشین میاد بیرون؟!:-"
شاید شما بلد نبودی ولی من بلد بودم.
طبق گفته ی این دوستمون حتما نیستیم!:-"
کجای پست من نوشته بود شما آدم نیستید؟؟؟

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
خوب خوب خوب میبینم که باید جنتا از دوستان رو یاری بدم ;)

آقای sasy360 که حرف از نکات مثبت زده بودن: مگه godfather هم نکته مثبت داشت و ما نمی دونستیم. :confused: :confused:

rojin جان که حرف از به کرسی نشوندن حرف زده بود: اینا حقیقته و حقیقتم تلخه جیگررررررررر:cheesygri
ذر ضمن شما لازم نیست برا کسی تاسف بخورین بقیه خوب میدونن چی میگن.

از encor3 هم تشکر میکنم که با نوشته های سودمندش سعی در حالی کردن بچه ها داشتن.:clap:

xdantex ولش کن بابا ظاهرا بعضی ها فرق بین احترام و اظهار نظر شخصی و ... نمیدونن جیگر.

wii360 یعنی تو بازی به غیر از godfather نکردی که میگی خیلی با حال بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:o

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
آقای sasy360 که حرف از نکات مثبت زده بودن: مگه godfather هم نکته مثبت داشت و ما نمی دونستیم.
شما هنوز خیلی چیزارو نمیدونی ;)
The Good: The game makes great use of the film license; plenty of challenging, multitiered missions to keep you busy; fun combat and interrogation system; you can explore a great-looking, expansive map of 1940s new york, with no load times; good music.
xdantex ولش کن بابا ظاهرا بعضی ها فرق بین احترام و اظهار نظر شخصی و ... نمیدونن جیگر.

wii360 یعنی تو بازی به غیر از godfather نکردی که میگی خیلی با حال بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[
ببین خودت داری به نظر شخصی یکی دیگه بی احترامی میکنی با این جملت.

عجیبه که مدیرا رسیدگی نمیکنن... :confused:

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
هـــــــــــــوم
می بینم چه تاپیک باحالی زدید!
اما اسمش غلط اندازه هرکی ببینه فکر می کنه چند نفر توشند و دارند از بازی می گند!
یکی از مدیران بیاد و اسم تاپیک رو از The Godfather به "توهین به بازی The Godfather" تغییر بده!;)
اینجا جایی برای Fan های این بازی هست نه Anti-Fan بهتره به صفحات اول تاپیک یه نگاهی بندازید.

نگاه کردید؟:)
خوب لطفا از این تاپیک برید!
چون کاملا از بازی متنفر هستید!
پس چرا باید وقتتون رو تلف کنید؟
اگه بنظرت مافیا خیلی بهتر از گادفادر هست برید یه تاپیک جدا بزنید و توش ثابت کنید!
در ضمن بگم این بازی به هیچ وجه با مافیا مقایسه نمیشه! این بازی با بازی های هم دورش مقایسه میشه یعنی GTA واقعیت تلخه نه؟چون امتیازشون زیاد اختلاف نداره:-"

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط SHvIRUS:
شما هنوز خیلی چیزارو نمیدونی ;)
The Good: The game makes great use of the film license; plenty of challenging, multitiered missions to keep you busy; fun combat and interrogation system; you can explore a great-looking, expansive map of 1940s new york, with no load times; good music.

ببین خودت داری به نظر شخصی یکی دیگه بی احترامی میکنی با این جملت.

عجیبه که مدیرا رسیدگی نمیکنن... :confused:

اگه godfather رو فیلم معروفش ساخته نمیشد مطمئن بودم که خودتم با من هم عقیده بودی.;)

بعدم من نه توهین کردم نه بی احترامی.(اگه تو بی احترامی نخونیش).;)
حالام داریم بحث میکنیم دلیلی هم نیست که کسی ناراحت بشه.;)

خدمت grim reaper عزیز هم بگم که هر بازی یه خوبی داره یه بدی و باید در کنار هم گفته بشن که بعضی از عزیزان دارن خوبیش رو میگن بعضی هم دارن بدیش و میگن.
اینم که گفتی با GTA باید مقایسه بشه دیگه خیلی اغراق بود. ما حالا تو مافیاش موندیم حالا دیگه اسم GTA رو خراب نکن.(خواهش میکنم).:cheesygri

آخرین ویرایش:

Digital Dreams

کاربر سایت
Aug 4, 2006
129
دوستان سلام، ببخشید من دخالت می کنم اگر اجاره بدهید یه توضیحی درباره پدرخوانده عرض کنم. ببینید نحوه ارتباط برقرار کردن افراد با بازی های مختلف با هم فرق می کنه.ممکنه شخصی با یه بازی طوری ارتباط برقرار کنه که یه شخص دیگه با یه سبک و سیاق دیگه ای. اگر اینطور نبود اینهمه سبک ها و داستان های مخلتف بوجود نمیومد ولی در بعضی از موارد ابعاد گرافیکی یا گیم پلی بازی جای خودشو به یه چیزهای دیگه میده! در مورد پدرخوانده خوب همه این فیلم رو دیدیم یک اثر منحثر به فرد از نظر داستان، کارگردان، شخصیت ها و هنرپیشه ها به همراه موسیقی عالی.

به نظر من این بازی از اون دسته بازی هایی که روی احساسات بازیباز تاثیر زیادی می گذاره و به همین دلیل باعث میشه که در داستان غرق بشه. و طرفداران زیادی رو به خودش جلب کرده، البته این نکته رو فراموش نکنید که شبیه سازی شهر نیویورک در اون سالها، خیابان ها، طرز لباس پوشیدن مردم اون دوره همه با دقت و درست لحاظ شده. البته بازی خالی از اشکالات نیست و ضعف های گرافیکی در Texture ها و اتومبیل ها وجود داره ولی عوضش چهره ها فوق العاده طراحی شده. و از طرفی موسیقی خاطره برانگیز و فوق العاده این بازی خودش مزیده بر علته.

در مورد سرعت غیر متعارف اتومبیل های قدیمی فکر کنم جهت راحتی بازیباز برای طی کردن مسیر های طولانی در نظر گرفته شده به طور مثال شما تصور کنید برای Save کردن بازی از اونور شهر با سرعت 45 کلیومتر در ساعت می خواستید طی کنید خیلی اعصاب خورد کن می شد!

در پستهای قبلی دیدم دوستی به خوشونت بازی اشاره کرده، که من با گفته ایشون موافقم ، من خودم تا به این بازی کتک زدن اینچنینی رو در بازی ها ندیده بودم خیلی طبیعی و وحشیانه ست. (با توجه به هوش مضنوعی بازی). دوستانی که نسخه PS2 رو بازی کردن دیدن که با کلید R2 چه بلایی سر طرف مقابل میاره حالا ابزار های دیگر بماند!

ماموریت های بازی هم نباید از اصل فیلم فاصله بگیره یعنی از پدرخوانده نباید انتظار GTA رو داشت!
به هرحال تجربه این بازی برام بسیار جالب بود. البته نظر منتقدین این بازی هم محترمه. خیلی ببخشید زیاد حرف زدم. ممنون

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر