نمایشگاه/رویداد The Game Awards 2022

پیش‌بینی شما از انتخاب بهترین بازی در گیم‌آواردز امسال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    243
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
Faxt9NqWAAEQ_s7.jpg

مهم‌ترین مراسم انتخاب بهترین‌های ویدیوگیم، امسال هم در تاریخ 8 دسامبر برگزار خواهد شد.
  • مکان : Microsoft Theater, Los Angeles
  • زمان : 8 دسامبر 2022 ساعت 16:30 بوقت لس‌آنجلس (جمعه 18 آذر 1401 ساعت 04:00 بامداد)
youtube-logo-png-picture-2.png twitch-app-logo-png-3.png
Game of the Year
  • A Plague Tale: Requiem
  • Elden Ring
  • God of War Ragnarok
  • Horizon Forbidden West
  • Stray
  • Xenoblade Chronicles 3
بهترین کارگردانی
  • Elden Ring
  • God of War Ragnarok
  • Horizon Forbidden West
  • Immortality
  • Stray

بهترین داستان
  • A Plague Tale: Requiem​
  • Elden Ring​
  • God of War Ragnarok​
  • Horizon Forbidden West​
  • Immortality​

بهترین طراحی هنری
  • Elden Ring
  • God of War Ragnarok
  • Horizon Forbidden West
  • Scorn
  • Stray

بهترین موسیقی
  • A Plague Tale: Requiem​
  • Elden Ring​
  • God of War Ragnarok​
  • Metal: Hellsinger​
  • Xenoblade Chronicles 3​

بهترین طراحی صدا
  • Call of Duty: Modern Warfare 2​
  • Elden Ring​
  • God of War Ragnarok​
  • Gran Turismo 7​
  • Horizon Forbidden West​

بهترین صداپیشگی
  • Ashley Burch - Horizon Forbidden West
  • Charlotte McBurney - A Plague Tale: Requiem
  • Christopher Judge - God of War Ragnarok
  • Sunny Suljic - God of War Ragnarok
  • Manon Gage - Immortality

بهترین پشتیبانی
  • Apex Legends
  • Destiny 2
  • Final Fantasy XIV
  • Fortnite
  • Genshin Imapct

بهترین بازی مستقل
  • Cult of the Lamb
  • Neon White
  • Sifu
  • Stray
  • Tunic

بهترین بازی اکشن
  • Bayonetta 3
  • Call of Duty Modern Warfare 2
  • Neon White
  • Sifu
  • Teenage Mutant Ninja Turtles

بهترین بازی اکشن / ادونچر
  • A Plague Tale Requiem
  • God of War Ragnarok
  • Horizon Forbidden West
  • Stray
  • Tunic

بهترین بازی نقش آفرینی
  • Elden Ring
  • Live A Live
  • Pokemon Legends: Arceus
  • Triangle Strategy
  • Xenoblade Chronicles 3

بهترین بازی مبارزه‌ای
  • DNF Duel
  • Jojo;s Bizarre Adventure
  • The King of Fighters XV
  • Multiversus
  • Sifu

بهترین بازی خانوادگی
  • Kirby and the Forgotten Land
  • Lego Star Wars: The Skywalkers Saga
  • Mario + Rabbids Sparks of Hope
  • Nintendo Switch Sports
  • Splatoon 3

بهترین بازی استراتژی
  • Dune: Spice Wars
  • Mario + Rabbids Sparks of Hope
  • Total War: Warhammer 3
  • Two Point Campus
  • Victoria 3

بهترین بازی ورزشی / مسابقه‌ای
  • F1 22
  • FIFA 23
  • NBA 2K23
  • Gran Turismo 7
  • OlliOlli Worlds

بهترین بازی چند نفره
  • Call of Duty: Modern Warfare 2
  • Multiversus
  • Overwatch 2
  • Splatoon 3
  • Teenage Mutant Ninja Turtles

مورد انتظارترین بازی
  • Final Fantasy XVI
  • Hogwarts Legacy
  • Resident Evil 4
  • Starfield
  • The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
امار گوتی های امسال تا این لحظه:

Elden Ring - 14
God of War Ragnarök - 4
Immortality - 1
Norco - 1

الدن رینگ رسما داره شخم میزنه و میره جلو :D اگه این وضعیت به همین شکل ادامه داشته باشه بعید نیست که رکورد TLOU P2 هم بزنه
الدن رینگ هم اپن ورلده (که منتقدا دوس دارن) و هم wow factor بازی هم زیاده و همینا باعث میشه شانس بیشتری داشته باشه

.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
الدن رینگ هم اپن ورلده (که منتقدا دوس دارن) و هم wow factor بازی هم زیاده و همینا باعث میشه شانس بیشتری داشته باشه

.
RDR2 هم اوپن ورلد بود و هم wow factor داشت، ولی دوم شد.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
RDR2 هم اوپن ورلد بود و هم wow factor داشت، ولی دوم شد.
اره RDR2 اپن ورلد بود ولی اون موقع GOW رو کلا کوبیده بودن و از نو ساخته بودن و واقعا WOW داشت:D نو بودن GOW برگ برنده اون سال بود ولی امسال GOW یه ادامس و طبیعتا اون تازگی رو نداره ( با اینکه کیفیتش فوق العادس)

.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
اره RDR2 اپن ورلد بود ولی اون موقع GOW رو کلا کوبیده بودن و از نو ساخته بودن و واقعا WOW داشت:D نو بودن GOW برگ برنده اون سال بود ولی امسال GOW یه ادامس و طبیعتا اون تازگی رو نداره ( با اینکه کیفیتش فوق العادس)

.
غیر منطقیه حرفت، چون اگر با توجه به ملاک خودت مکانیزم ها رو بخوایم مقایسه کنیم الدن رینگ هم نمی تونه خودش رو از سولزبورن ها جدا کنه و تعریفت از تازگی بی معنی می شه. هم گاد آو وار رگناروک، هم الدن رینگ در به نمایش گذاشتن المان ها و مکانیزم هایی که باعث می شه یک اثر متمایز از بقیه عناوین در صدر قرار بگیره و همچنین گزینه های گوتی محور در مورد هر دو، هیچ کمبودی بینشون وجود نداره. قبلا گفتم هر کدوم گوتی رو بگیرن حقشونه ولی اینکه بخوام سبک سنگین کنم بنظرم جفا در حق هر دوئه

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,148
حضور کپکام هم تایید شد.

Screenshot_۲۰۲۲-۱۲-۰۷-۱۳-۳۰-۲۷-۵۰۶-edit_com.twitter.android.jpg

این خبر هم ربطی به TGA نداره اما گفتم اینجا بزارم. Dusk Golem گفته از ریمیک یه بازی ترسناک معرفی نشده مربوط به یه ip یا سری قدیمی که بیشتر از 10 سال هیچ بازی جدیدی نداشته خبر داره و سال اینده منتشر میشه بخاطر همین احتمالا بزودی معرفی بشه. هر چند گفته چون سری خیلی معروفی نیست احتمالا معرفی ریمیک خیلی سر و صدا نکنه.

IMG_۲۰۲۲۱۲۰۷_۰۱۵۳۲۴.jpg
IMG_۲۰۲۲۱۲۰۷_۰۱۵۳۵۵.jpg

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
غیر منطقیه حرفت، چون اگر با توجه به ملاک خودت مکانیزم ها رو بخوایم مقایسه کنیم الدن رینگ هم نمی تونه خودش رو از سولزبورن ها جدا کنه و تعریفت از تازگی بی معنی می شه. هم گاد آو وار رگناروک، هم الدن رینگ در به نمایش گذاشتن المان ها و مکانیزم هایی که باعث می شه یک اثر متمایز از بقیه عناوین در صدر قرار بگیره و همچنین گزینه های گوتی محور در مورد هر دو، هیچ کمبودی بینشون وجود نداره. قبلا گفتم هر کدوم گوتی رو بگیرن حقشونه ولی اینکه بخوام سبک سنگین کنم بنظرم جفا در حق هر دوئه
اپن ورلد شدن الدن رینگ تازگی شدیدی به بازی داده بود و من بشخصه با وجود اینکه همه سولزبورن ها رو جویدم بازم خیلی اوقات WOW میشدم که یه قسمت اعظمش برمیگشت به ساختار متفاوت بازی به خاطر اپن رولد شدنش. ولی GOW R با اینکه تقریبا تو اکثر زمینه ها کم نقص عمل میکنه ولی حداقل برای من اونقدری متفاوت تر از نسخه قبلش نیس و میشه گفت یه ادامه کامل و پر پیمون برای نسخه قبله.

حالا این صرفا نظر منه و باید ببینیم در ادامه و با بیشتر شدن تعداد مراجعی که بهترین بازی رو انتخاب میکنن نتیجه چطور میشه

.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
اپن ورلد شدن الدن رینگ تازگی شدیدی به بازی داده بود و من بشخصه با وجود اینکه همه سولزبورن ها رو جویدم بازم خیلی اوقات WOW میشدم که یه قسمت اعظمش برمیگشت به ساختار متفاوت بازی به خاطر اپن رولد شدنش. ولی GOW R با اینکه تقریبا تو اکثر زمینه ها کم نقص عمل میکنه ولی حداقل برای من اونقدری متفاوت تر از نسخه قبلش نیس و میشه گفت یه ادامه کامل و پر پیمون برای نسخه قبله.

حالا این صرفا نظر منه و باید ببینیم در ادامه و با بیشتر شدن تعداد مراجعی که بهترین بازی رو انتخاب میکنن نتیجه چطور میشه

.
بازم تعریفت از تازگی اشتباهه با توجه به برداشت خودت از انتخاب بازی سال، شما در پست قبلی اشاره کردی گاو 2018 بخاطر تغییرات ریزو درشت و کوبیدن از اول لیاقت گوتی شدن رو داشت، یعنی تمام المان های نسخه کلاسیک رو کنار گذاشت و یک ریسک بزرگ انجام داد و نتیجش شد بازی سال. که حرف درستیه و منطق داره. ولی از طرف دیگه همین مورد رو مقایسه می کنی با الدن رینگ و OW شدنش رو ملاک قرار می دی که حرف کاملا غیر منطقی ایه. میزان ریسک پذیری رو هم در نظر بگیری OW شدن یا نشدن باعث نمی شه یک بازی خوب یا بد بشه و گوتی بخاطرش بگیره، مثال زیاده برای اینکه چرا الدن رینگ لایق گوتیه ولی این مقایسه شما در مورد گاو 2018 و الدن رینگ کاملا اشتباهه، الدن رینگ تمام جوایز سال رو هم درو کنه حقشه و نیاز به تایید مراجع معتبر نداره، گاو رگناروک هم به همین شکل

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
بازم تعریفت از تازگی اشتباهه با توجه به برداشت خودت از انتخاب بازی سال، شما در پست قبلی اشاره کردی گاو 2018 بخاطر تغییرات ریزو درشت و کوبیدن از اول لیاقت گوتی شدن رو داشت، یعنی تمام المان های نسخه کلاسیک رو کنار گذاشت و یک ریسک بزرگ انجام داد و نتیجش شد بازی سال. که حرف درستیه و منطق داره. ولی از طرف دیگه همین مورد رو مقایسه می کنی با الدن رینگ و OW شدنش رو ملاک قرار می دی که حرف کاملا غیر منطقی ایه. میزان ریسک پذیری رو هم در نظر بگیری OW شدن یا نشدن باعث نمی شه یک بازی خوب یا بد بشه و گوتی بخاطرش بگیره، مثال زیاده برای اینکه چرا الدن رینگ لایق گوتیه ولی این مقایسه شما در مورد گاو 2018 و الدن رینگ کاملا اشتباهه، الدن رینگ تمام جوایز سال رو هم درو کنه حقشه و نیاز به تایید مراجع معتبر نداره، گاو رگناروک هم به همین شکل
داداش نظراتمون متفاوته دیگه - اینهمه پافشاری لازم نیس که بگی من اشتباه میکنم یا شما اشتباه میکنی
بنظر شما اپن ورلد شدن الدن رینگ از نو کوبیدن و ساختن نیست ولی به نظر من همین که سولزبورن رو OW کردن بشدت نتیجه شگفت انگیزی داشت و به نوعی از نو کوبیدن و ساختن سولز بورن بود.(برای من به همون اندازه که گاو 2018 نسبت به رقباش جدید بود الدن رینگ هم امسال نسبت به رقباش تغییرات مثبت خیلی بیشتری داشته ولی شاید شما در اون حد نو ندونی تغییرات الدن رینگ رو که مشکلی هم نیس)

حالا باز شاید شما مخالف باشی که محترمه نظرت - بقیشو باید ببینیم منتقدا چطور فکر میکنن

.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
اطلاع ندارم حضور چه بازی هایی تایید شده یا نه و از چه عناوینی نمایش گیم پلی داریم اما به شدت منتظر و مشتاق نمایش های برگ ریزون از diablo4 و alan wake2 هستم
وقتشه که tom Clancy's the division 3 هم معرفی بشه 😁

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
در کل به نظرم امسال گوتی میشه

+
اطلاع ندارم حضور چه بازی هایی تایید شده یا نه و از چه عناوینی نمایش گیم پلی داریم اما به شدت منتظر و مشتاق نمایش های برگ ریزون از diablo4 و alan wake2 هستم
وقتشه که tom Clancy's the division 3 هم معرفی بشه 😁
alan wake 2 رو اصلا یادم رفته بود :-"
به شدت منتظر نمایشش هستیم.
این وسط Hollow knight و دی ال سی الدن رینگ هم نشون بدن دستشون درد نکنه :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر