The Game Awards 2015

بهترین بازی سال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    373

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
4gxgzu9hzunov49bkvec.jpg

3 دسامبر 2015 / 12 آذر 1394

همایش TGA که حکم اسکار (:d) دنیای بازی رو داره، قراره برای دومین بار توسط Geoff Keighley برگزار بشه. تا پیش از این میزبان این برنامه Spike TV و اسم برنامه Video Game Awards بود که بنا به دلایلی جف جدا میشه و برنامه خودش رو در سال 2014 درست میکنه.

همونطور که میدونید، نامزدهای بازی های مختلف در ژانر های مختلف انتخاب و اعلام میشن و به زودی نظر سنجی براشون در نظر گرفته میشه (ما نه، اونا در نظر میگیرن که میریم و رای میدیم:p). بازی سال یا همون گوتی (Game of The Year حالا هر چی:d) هم توی این مراسم انتخاب میشه. مهم ترین چیزی هم که خیلیا در مورد این همایش دوست دارن -علاوه برا انتخاب بازی سال- معرفی بازی های جدید هست که طبق رسم هر ساله شاهدشون بودیم و خواهیم بود.

همایش توی لس آنجلس و تئاتر مایکروسافت اجرا میشه. میشه انتظار داشت که بتونیم مثل پارسال، برنامه رو به صورت زنده از Xbox Live و PSN و Steam ببینیم.

هیئت مشاور:

• Activision (Eric Hirshberg, CEO)
  • Electronic Arts (Peter Moore, COO)
  • Hideo Kojima
  • Microsoft Xbox (Phil Spencer, Head of Xbox)
  • Nintendo of America (Reggie Fils-Aime, President)
  • Rockstar Games
  • Sony Computer Entertainment America (Shawn Layden, CEO)
  • Telltale Games (Steve Allison, SVP Publishing)
  • Ubisoft (Yves Guillemot, CEO)
  • Valve
  • Warner Bros. Interactive Entertainment (David Haddad, President)

نامزدهای منتخب:

Game Of The Year

Bloodborne
Fallout 4
MGSV: TPP
Super Mario Maker
The Witcher 3

Developer Of The Year
Bethesda Game Studios
CD Projekt Red
From Software
Kojima Productions
Nintendo

Best Independent Game
Axiom Verge
Her Story
Ori And The Blind Forest
Rocket League
Undertale

Best Mobile/Handheld Game
Downwell
Fallout Shelter
Lara Croft GO
Monster Hunter 4: Ultimate
PAC-MAN 256

Best Narrative
Her Story
Life is Strange
Tales From The Borderlands
The Witcher 3
Until Dawn

Best Score/Soundtrack
Fallout 4
Halo 5
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

Best Performance
Ashly Burch as Chloe Price : Life is Strange
Camilla Luddington as Lara Croft : Rise Of The Tomb Raider
Doug Cockle as Geralt :The Witcher 3
Mark Hamill as The Joker : Batman: Arkham Knight
Viva Seifert : Her Story

Games For Change
Cibele
Her Story
Life is Strange
Sunset
Undertale

Best Shooter
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Splatoon
Star Wars Battlefront

Best Action/Adventure
Assassin's Creed Syndicate
Batman: Arkham Knight
Ori And The Blind Forest
Rise Of The Tomb Raider

Best RPG
Bloodborne
Fallout 4
Pillars of Eternity
The Witcher 3
Undertale

Best Fighting Game

Guilty Gear Xrd -SIGN-
Mortal Kombat X
Rise of Incarnates
Rising Thunder

Best Family Game
Disney Infinity 3.0
LEGO Dimensions
Skylanders: Superchargers
Splatoon
Super Mario Maker

Best Sports
FIFA 16
Forza 6
NBA 2K16
Pro Evolution Soccer 2016
Rocket League

Best Multiplayer
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Rocket League
Splatoon

Best Art Direction
Batman: Arkham Knight
Bloodborne
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

اجرای موسیقی مراسم:

Deadmau5
Chvrches

به وقت ایران فکر کنم میشه جمعه 13 آذر ساعت 5:30 صبح. اگر اشتباه میکنم بگین تا تصحیحش کنم.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,180
نام
∂αнмα
به کدوم موفقیتی این بازی رسیده که بلادبورن تا حالا نرسیده؟؟متاش بیشتر از بلاد بورن؟(که نیس)تا حالا از طرف منتقدا جزو بهترینای نسل شده که اصلا بلاد بورن جزوش نبوده یا خیلی شوت بوده؟(که نیس)فروشش کمتر بوده؟(که نیس)
سه بازی آخر همین دو استودیو رو با هم مقایسه کنی هر سه تا بازی from software شاهکار بودن و دو تا متای بالای 90 داشته(گرچه اونی هم که 90 نشد بهترینشون) ولی cdp فقط شماره سومش به یک شاهکار تبدیل شد که البته اونم بهتر از بلاد بورن از نظر منتقدین و امتیاز و اینا نبود

این که بعضی ها چشم ندارن کلا موفقیت یه بازی رو ببینن و با وجود موافق نبودن حداقل تحملشم نمی کنن جالبه.....یه زمان هف لایف بود یه زمان هیلو الان هم دوران داستان بافی در مورد سری سولز و میازاکی هست.

.
این تیکه ای که بولد کردم :

جدی ؟ ینی معیار شما همون 1 امتیاز احتلاف ـه ؟ از نظر تعداد ؟ بعله اگه CDP دو سالی یـ بار همون W2 رو میداد بیرون الان مثل FS دوتا بازی بالای نود داشت ! جالبه شماره یک رو بهترین تو سری میدونی بعد حرف از متا میزنی ! مطمعنا از هر نظر بخوای نگاه کنی ساخته CDP از نظر ساخت و کاری که روش انجام شده پروسه بیشتری داشته و صد البته لایق بهتر بودن ـه و هیج جوره نمیتونید با مقایسه با یـ بازی دیگه واسه یـ امتیاز کمتر زیر سوال ببریدش ;) تیکه اخرت حرفت هم اخرش بود من هیچ المان انقلابیی نمیبینم تو بازی که بخوام ور درست HL2 قرارش بدم ....

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,789
نام
مراد حلیمی
بعله اگه CDP دو سالی یـ بار همون W2 رو میداد بیرون الان مثل FS دوتا بازی بالای نود داشت ! جالبه شماره یک رو بهترین تو سری میدونی بعد حرف از متا میزنی ! مطمعنا از هر نظر بخوای نگاه کنی ساخته CDP از نظر ساخت و کاری که روش انجام شده پروسه بیشتری داشته و صد البته لایق بهتر بودن ـه و هیج جوره نمیتونید با مقایسه با یـ بازی دیگه واسه یـ امتیاز کمتر زیر سوال ببریدش ;) تیکه اخرت حرفت هم اخرش بود من هیچ المان انقلابیی نمیبینم تو بازی که بخوام ور درست HL2 قرارش بدم ....

• اولا بنده اصلا بلاد بورنو با بازی مقایسه نکردم بلکه کسی که پستشو نقل کردم بحثو شروع کرد و با تحقیر بلاد بورن سعی در بالا بردن ویچر داشتن و دارن
  • دوما اگه میتونیستن دو سال یه بار بدن و باز همون امتیاز و تاثیر رو بذارن آره میشد مقایسشون کرد ولی وقتی اینکارو نکردن نمیتونی این اداع رو بکنی که میتونستن با عرضه دوسال یه بار همین کیفیت رو بدن
  • سوما دارک سولز با متای 89 تو لیست بهترین خیلی از بازیهای نسل و تاریخ ولی ویچر 2 چطور؟؟؟؟؟؟اینکه شما ویچر رو بیشتر دوس دارین یه مساله دیگس و محترم ولی یه نگاه به لیست بهترین های تاریخ و نسل بندازین همین دارک سولز 1 با اون متاش از خیلی از rpg های با متای 93....94 بیشتر تحویل گرفته شده:d چه برسه به ویچر 2

میرسیم به بحث ویچر3 و بلاد بورن : در مورد ویچر3 هم از نظر شما لایق بهتر بودن و فقط نظر شخصیه شماس...........و فکتی براش نیس(متاشم که یکسان)
اینکه ولی در آینده مثل جریان ویچر2 و دارک سولز1 بلادبورن هم میتونه مثه دارک سولز اون همه موندگار بشه در آینده مشخص میشه... .

یاد بگیریم برای بالا بردن بازی خودمون یه بازی دیگه رو زیر سوال نبریم:d

.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,180
نام
∂αнмα
  • اولا بنده اصلا بلاد بورنو با بازی مقایسه نکردم بلکه کسی که پستشو نقل کردم بحثو شروع کرد و با تحقیر بلاد بورن سعی در بالا بردن ویچر داشتن و دارن
  • دوما اگه میتونیستن دو سال یه بار بدن و باز همون امتیاز و تاثیر رو بذارن آره میشد مقایسشون کرد ولی وقتی اینکارو نکردن نمیتونی این اداع رو بکنی که میتونستن با عرضه دوسال یه بار همین کیفیت رو بدن
  • سوما دارک سولز با متای 89 تو لیست بهترین خیلی از بازیهای نسل و تاریخ ولی ویچر 2 چطور؟؟؟؟؟؟اینکه شما ویچر رو بیشتر دوس دارین یه مساله دیگس و محترم ولی یه نگاه به لیست بهترین های تاریخ و نسل بندازین همین دارک سولز 1 با اون متاش از خیلی از rpg های با متای 93....94 بیشتر تحویل گرفته شده:d چه برسه به ویچر 2

میرسیم به بحث ویچر3 و بلاد بورن : در مورد ویچر3 هم از نظر شما لایق بهتر بودن و فقط نظر شخصیه شماس...........و فکتی براش نیس(متاشم که یکسان)
اینکه ولی در آینده مثل جریان ویچر2 و دارک سولز1 بلادبورن هم میتونه مثه دارک سولز اون همه موندگار بشه در آینده مشخص میشه... .

یاد بگیریم برای بالا بردن بازی خودمون یه بازی دیگه رو زیر سوال نبریم:d

.
کسی فک نکنم چیزی رو مسخره کرده باشه اینکه بازی هر نسخه شبیه نسخه ی قبله (حتی BB) یـ فکته و کامل میشه لول دیزاین و سبک روایت و گرافیک هنری بازی رو که همین چند وقت پیش مزش زیر دندونت بوده رو راحت تو بازیای میازاکی کامل حس کرد ( در مورد BB هم صدق میکنه اسکلت بندی همونه فقط محیطا , باس فایتا بالانسینگ گیم پلی و ... عوض و دست کاری شده + گرافیک بهتر) اینو فک کنم قبول داشته باشی دیگه ؟

جدا پروسه ساخت دو تا بازی رو یکی میدونی ؟ :| جزئیات گرفته تا گرافیک و نمیدونم نحوه روایت و کات سکانس و گیم پلی و سیستم RPG بازی همه همه تو ویچر روشون به شدت کار شده در عوض خیلی از اینا تو بازیای میازاکی وجود خارجی ندارن که نمونه بارزش میشه به نحوه روایت بازی اشاره کرد که فک کنم سرجمع 1000 خط دیالوگ و Voice Acting هم نداشته باشه بازی و خیلی از مثال های دیگه ! CDP میتونست همون ویچر 2 رو توسعه بده و راحت متای بالا 90 بگیره ولی اومد یـ ریسک خفن کرد و بازی رو جهان باز کرد ریسکی که راحت میتونست فاتحه بازی رو بخونه ولی اینقدر عالی عمل کرد که شد اینی که الان میبینیم !

در مورد لیست بهترین بازی های تاریخ از نظر سایتا بگم که ویچر کلا رسالتش با بازیی مثل DS و یا BB خیلی فرق داره و راهشون کاملا جداست . راهی که ویچر پا توش گذاشته سالهاست که بزرگان این صنعت دارن توش فعالیت میکنن و مطمعنا هیچ چیزی به معنای پرفکت نمیتونه مغز منتقد رو منفجر کنه (کاری که ویچر سه در حال حاضر انجام دادش) ولی DS همونجور که از اسمش پیداست قرار یـ محیط تاریک و ساکت و به شدت اتمسفریک رو تحویمون بده چیزی که به نظر خیلی تازه میاد تو سبک RPG (به نظر من یکی از دلایلی که شرایط DS رو خیلی خاص و تک کرد همینه) چیزی که صد درصد ویچر هم میتونست بهش دست پیدا کنه ولی خوب تصمیم سازنده بازی از شماره اول این بازی خلق یـ محیط فانتزی و خیلی شاد و شنگول با روایت و شخصیت پردازی قوی بوده و هست که توش به شدت زندگی جریان داره (چیزی که همونجور که گقتم خیلیا تا الان پا توش گذاشتن) نه خلق یک Dark-Souls . مسئله تک بود در کنار داستان قوی باعث میشه به بازی انقد بها داده بشه چون رقیبی نداره تو لیست بهترین بازی ها که بخواد به چالش بکشدش . در مورد به یاد موندن هم ویچر دو که هیچی ولی مطمعنا از ویچر 3 زیاد یاد میشه ....

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
وقتی دیدیم Fallout 4 چیزی ازش در نیومد چنگ میزنیم به The Witcher 3 بلکه اون مارو به گوتی برسونه و در مورد Bloodborneنی که حتی بازیش هم نکردیم فکت صادر میکنیم.گرچه فکر میکنیم با ثبت نکردن امتیازات زرد بازی مورد علاقمون توی تاپیکش متاش بالاتر میره تا شاید گوتی بشه خخخخخخخ
شما سورس خبری هستین که از الان تعیین می‌کنین که کدوم بازی به Goty میرسه و کدوم نمیرسه؟با توجه به پست‌هاتون هم فکر کنم بیشترین چیزی که از فالوت دیدین پیج متاش هست.
نه شما هستی که قاطع رد میکنی.البته من اهمیتی به پست های شما ندادم که بدونم توشون چی نوشتین ولی اینو برو به کسایی بگو که قبل از انتشار f4 گوتی رو زده بودن بنامش نه اینکه برای ابراز وجود همینجوری بپری وسط.حالا با 4تا لایک خوش باش

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
وقتی دیدیم Fallout 4 چیزی ازش در نیومد چنگ میزنیم به The Witcher 3 بلکه اون مارو به گوتی برسونه و در مورد Bloodborneنی که حتی بازیش هم نکردیم فکت صادر میکنیم.گرچه فکر میکنیم با ثبت نکردن امتیازات زرد بازی مورد علاقمون توی تاپیکش متاش بالاتر میره تا شاید گوتی بشه خخخخخخخ
شما سورس خبری هستین که از الان تعیین می‌کنین که کدوم بازی به Goty میرسه و کدوم نمیرسه؟با توجه به پست‌هاتون هم فکر کنم بیشترین چیزی که از فالوت دیدین پیج متاش هست.
لبته من اهمیتی به پست های شما ندادم که بدونم توشون چی نوشتی ولی اینو برو به کسایی بگو که قبل از انتشار f4 گوتی رو زده بودن بنامش نه اینکه برای ابراز وجود همینجوری بپری وسط.حالا با 4تا لایک خوش باش
بر خلاف‌Hate wave ای که شما راه انداختین.اون قضیه‌ای که میگین تو تاپیک خودش و‌ بین Fan های خود بازی بود.نه اینکه به هر تاپیکی رسیدیم با خراب کردن اسم دو تا بازی بخواهیم مال خودمون رو بالا بکشیم.

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من هر وقت میام رای بدم نمیتونم. بخاطر گیر کردن شدید تو دو راهی که بین بلادبورن و ویچر هست کلا رای نمیدم یکم بحث (مال من بهتره) رو میخونم و میرم :D

ینی این مقایساتتون بین بلاد و ویچر واقعا خنده داره. دیگه کاری نکنید آدم مجبور شه بیاد بین این دو تا بازی بحث کنه (انگار بخای بین هلو و پرتقال بگی یکی بهتره :D). حداقل از نزدیک درگیر بلاد و دارک و طراحی مراحلش و منقلب شدن گیمپلیش تو بلادبورن و... نیستید، مقایسه نکنید. شاید از این به بعد بازیای فرام کمتر پیشرفت داشته باشن معلوم نیست ولی ویچر هم تازه از شماره 3 این انقلاب رو شروع کرده باید دید در آینده میتونه همچنان شاهکار بالای 90 بمونه (اگه شماره های بعد داشته باشه :( )

@KiLL3R/4/Ev3r
بعله اگه CDP دو سالی یـ بار همون W2 رو میداد
مگه W2 بالای 90 شد؟ CDP یه کار خارق العاده با شماره 3 انجام داد و نتیجه کارش رو دید وگرنه کار هر کسی نیست هر سال بازی بالای 90 بده که در سالهای اخیر فقط فرام سافتویر این کار رو انجام داده.

ن هیچ المان انقلابیی نمیبینم تو بازی که بخوام ور درست HL2 قرارش بدم ....
اونایی که باید ببینن، میبینن :D

جالبه شماره یک رو بهترین تو سری میدونی بعد حرف از متا میزنی !
بخاطر اینکه حتی بعضی منتقدا هم مثل گیمرا رفته رفته بهتر متوجه ارزش دارک سولز و بلادبورن میشن + اینکه شماره اول در کنار شاهکار بودن مشکلات تکنیکی زیادی هم داشت.

جزئیات گرفته تا گرافیک و نمیدونم نحوه روایت و کات سکانس و گیم پلی و سیستم RPG بازی همه همه تو ویچر روشون به شدت کار شده در عوض خیلی از اینا تو بازیای میازاکی وجود خارجی ندارن
:| همین جمله بولد شده همه چیز رو تقریبا مشخص میکنه ولی خوب :D. پروسه ساخت ویچر طبیعیه باید طولانی باشه محیط بزرگتر با جزئیات بیشتر و دیالوگهاش و... ولی این امر باعث نمیشه ارزش روایت داستان و جزئیات گرافیک و گیمپلی :| و سیستم RPG بلادبورن و دارک سولز که یا متوجهشون نشدین یا تلاش نکردین که متوجهش بشین، کم اهمیت تر باشه. حالا وجود خارجی ندارن که دیگه .... :D

پ.ن: اون کاربر قبلی هم که بیخیال کلا :D

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,789
نام
مراد حلیمی
کسی فک نکنم چیزی رو مسخره کرده باشه اینکه بازی هر نسخه شبیه نسخه ی قبله (حتی BB) یـ فکته و کامل میشه لول دیزاین و سبک روایت و گرافیک هنری بازی رو که همین چند وقت پیش مزش زیر دندونت بوده رو راحت تو بازیای میازاکی کامل حس کرد ( در مورد BB هم صدق میکنه اسکلت بندی همونه فقط محیطا , باس فایتا بالانسینگ گیم پلی و ... عوض و دست کاری شده + گرافیک بهتر) اینو فک کنم قبول داشته باشی دیگه ؟

جدا پروسه ساخت دو تا بازی رو یکی میدونی ؟ :| جزئیات گرفته تا گرافیک و نمیدونم نحوه روایت و کات سکانس و گیم پلی و سیستم RPG بازی همه همه تو ویچر روشون به شدت کار شده در عوض خیلی از اینا تو بازیای میازاکی وجود خارجی ندارن که نمونه بارزش میشه به نحوه روایت بازی اشاره کرد که فک کنم سرجمع 1000 خط دیالوگ و Voice Acting هم نداشته باشه بازی و خیلی از مثال های دیگه ! CDP میتونست همون ویچر 2 رو توسعه بده و راحت متای بالا 90 بگیره ولی اومد یـ ریسک خفن کرد و بازی رو جهان باز کرد ریسکی که راحت میتونست فاتحه بازی رو بخونه ولی اینقدر عالی عمل کرد که شد اینی که الان میبینیم !
در مورد پاراگراف اول...بله ترول کردن بود...لحن خیلی با لحن فرق داره.........اینم که بازی شبیهشه(که صرفا شباهت گرافیکی و محیطی نمیتونه ایراد باشه)بقیه هم بیان مثه میازاکی هر دو سال یه بار به بازی با متای بالای 90 بدن چه اشکالی داره
اصلا اگر کسی تونست بیاد هر 6 ماه یک بار بازی با این کیفیت بده بیرون......مساله اینه که همچین لیاقتی رو فعلا فقط و فقط from software و میازاکی داره نه cdp و نه کس دیگه ای که تو 3...4 سال سه تا بازی با این کیفیت فوق العاده بده

در مورد پاراگراف دوم.....هر بازی فضا و اقتضاعاتی داره ...اگه صرفا بیشتر بودن جزییات و فضا و دیالوگ معیار باشه اونوقت هیچوقت نباید بازیهای خطی در مقابل gta یا rpg ها حساب شن.....چون HalfLife هرچقدر هم خودشو بکشه هیچوقت در حد GTA وسعت و دیالوگ نخواهد داشت:dپس باید HalfLife رو در مقابل مثلا GTA ضعیف خطاب کرد

اینی هم که شما میگی بازیهای میازاکی هیچکدوم از اینا رو ندارن اینه که به درک کامل از چرایی و ماهیت بازیهای میازاکی نرسیدی و برای همینه که از حمایت منتقدین هم تعجب می کنید......
:d

+

در کل به نظرم وقتی ایرادگیرای این بازی نتونستن ساختار روایی این بازی رو درک کنن(یا باهاش ارتباط برقرار کنن) و برای همینم میان منتقدا رو دست میندازن بهتر خیلی به بازی گیر ندن.......

ویچر عالی و فوق العادس ولی وسیع بودن و بزرگ بودن و دیالوگ بیشتر به تنهایی معیار برتری نیس که اگر اینطور بود اتوبوس از مینی بوس خیلی برتر بود:))
موفق باشین

.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,999
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا اینجا یه عده دارن گیم پلی بلادبورن رو زیر سوال میبرن ؟!
لول دیزاین و طراحی محیطش بد و تکراری بود ؟!
گرافیکش هم خووب نبود ؟؟
تعارف نکنید دیگه ، یهو بگید موزیک های مسخره و باس فایت های بیخودی هم داشت !!
نمیدونستم میشه اینگونه ایراد گرفت به شاهکاری به نام Bloodborne که یه انحصاری بسیار موفق بود در هر زمینه ای

موفق باشیم

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
امسال سال عجیبی بود
از اول یقین داشتم که فال اوت بهترین بازی سال میشه. اما الان ورق برگشته با توجه به روی خوش نشون ندادن برخی از رسانه ها.
اما الان احتمال می دم که MGSV: TPP برترین بازی سال بشه

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
این حرف زدن بدون دلیل خیلی راحته،تو دنیای واقعی سریع میتونی حرف طرف رو قطع کنی بگی دلیل بیار واسه حرفات،اما تو دنیای مجازی این طور نیست :

بعله اگه CDP دو سالی یـ بار همون W2 رو میداد بیرون الان مثل FS دوتا بازی بالای نود داشت

الان با چ اطمینانی این حرف رو میزنی؟مدرک و سندی پشتشه؟

طمعنا از هر نظر بخوای نگاه کنی ساخته CDP از نظر ساخت و کاری که روش انجام شده پروسه بیشتری داشته و صد البته لایق بهتر بودن ـه

این صد البته لایق بهتر بودن رو لطفا با دلیل مشخص کنید،این که چطور ما از هر نظر نگاه کنیم(واقعا از کدوم نظر نگاه کنیم؟) ویچر 3 لایق بهتر بودنه.

جزئیات گرفته تا گرافیک و نمیدونم نحوه روایت و کات سکانس و گیم پلی و سیستم RPG بازی همه همه تو ویچر روشون به شدت کار شده در عوض خیلی از اینا تو بازیای میازاکی وجود خارجی ندارن

از اینا نام بردی : نحوه روایت،گیم پلی،کات سن،سیستم RPG . و بعدش گفتی خیلی از اینا تو بازی میازاکی وجود نداره.واسه اینا هم لطف کن سند بیار.

تیکه اخرت حرفت هم اخرش بود من هیچ المان انقلابیی نمیبینم تو بازی که بخوام ور درست HL2 قرارش بدم ....

این که هیچ المان انقلابی نمیبینی تو بازی،واقعا بازی رو نقد کردی و المان هاش رو در اوردی و بعدش فهمیدی انقلابی نیست؟من واسه انقلابی بودنش دلیل دارم و نوشتم هم در موردش،تو هم لطف کن واسه انقلابی نبودن،یعنی کلیشه بودنش دلیل بیار.

نحوه روایت بازی اشاره کرد که فک کنم سرجمع 1000 خط دیالوگ و Voice Acting هم نداشته باشه بازی و خیلی از مثال های دیگ

الان این از نظر شما مشکل بازیه و یا نقطه قوت بازیه؟حجیم بودن داستان باعث برتری یک داستان میشه یا نه؟یعنی ما با این دیدگاه رمان برباد رفته رو بهتر از بیگانه بدونیم؟

من ویچر رو پایین نمیارم چون منم به نظرم یکی از بهترین های تاریخه،اما واسه پایین بردن اثر حتما باید دلیل داشته باشیم،حتی پایین اوردن knack.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
@YAKUZA_2
الان شما ناراحتی که بقیه بنا به سلیقه خودشون، دوست دارن فال اوت گوتی بشه؟ شما الان واقعا فکر کردی هر کی در مورد بازی دیگه ای غیر از بازی مورد علاقه-ش نظر بده، به معنیه اینه که بازی خودش گند زده و اینجوری میخواد قضیه رو لاپوشونی کنه؟
من کاری به متا و اینا ندارم و همه هم اینو میدونن. ولی برام سواله معیارت برای بد دونستن یه بازی متا هست؟ بعد نظرات پلیرها نیست؟ بعد فروش بازی نیست؟ بعد محبوبیت بازی نیست؟
دیدم که به MGS V رای دادی و ظاهرا طرفدارش هستی. جالب بود برام که حتی عده ای از فن های اصیل MGS به شدت از بازی ناامید شده بودن و حتی بد ترین بازی توی سری اینو دونستن. این ملاک نیست؟
اینو برو به کسایی بگو که قبل از انتشار f4 گوتی رو زده بودن بنامش
لول. این چی میگه؟

این امضا رو کی درسته کرده؟ کی قبل از عرضه فال اوت 4 گوتی رو به نام MGS زده بود؟ فال اوت فن ها؟
البته از نظر من مشکلی نداره که MGS فن ها همچین نظری دارن. چون سلیقه خودشونه و محترمه. اما این قسمت فقط و فقط خطاب به شما بود.

کسی که فقط و فقط ملاکش متا باشه، مثه کسیه که کله-ش رو کرده زیر برف و نمیخواد واقعیت رو ببینه.
اگر مبنای شما برای گوتی شدن، متا هست، پیشنهاد میکنم سال 2008 و اون قضایا زیبا رو یه بار دیگه مرور کنین که چجوری فال اوت 3 معادلات رو به هم زد.

آخرین ویرایش:

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
Bloodborne همه چیش تکراری بود؟ بازیای میازاکی گیم پلی و داستان ندارن؟

tR8Cd.gif

البته اینارو باید توی فاز خودشون گذاشت:d
این بحثا حقیقتاً بی خودیه
بلادبورن و ویچر و متال و فال اوت هر چهار بی شک شاهکار بودن. هر کسی میگه بلادبورن کلیشه ای و ... کاملاً مهمل گفته. از اون طرف دیگه جدیداً مد شده تو BC که ویچر بشه آیین یه بازی تاپ و متال هم حقیقتاً از نظر گیم پلی و سبک و سیاق فوق العاده بود. اما کمی داستانش لنگ می زد که اون هم احتمالا کوجیما یه چیزایی زیر سرداره.

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
من شخصا بلادبورن رو تست نکردم و فقط و فقط چند تا تریلر ازش دیدم که به شدت هم خوشم اومد ازش و یعنی اگه یه روزی PS4 بگیرم :d اولین و آخرین بازی که روش تجربه کنم فقط و فقط بلادبورن هست !
اما به نظرم امسال هر طور که بخوایم حساب کنیم Witcher 3 از همه ی بازی های دیگه بیشتر لایق GOTY هست . بازم میگم کار به TGA ندارم اصلا چون واسم مهم نیست ولی GOTY کلی خیلی واسم مهمه حالا هر بازی ای که شد .
کاری که CDP با ساخت W3 کرد کلا خط و نشون بزرگی بود برای سازنده های دیگه ! من هنوز تو کف داستان و داستان سرایی و شخصیت پردازی:-o بازیم ( بدون شک انقلابی بود تو سطح داستانی این صنعت )
در آخر اینکه واقعا امسال رقابت خوبی هست بین این چند بازی و نظرم اینه که هر کدوم از این بازی ها تو سال های گذشته یا آینده عرضه میشدن کاندید اول GOTY بودن واسه خودشون !
برای همین GOTY که بین اینا انتخاب بشه واقعا شایسته ی احترام و تعظیم هست .

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
اگه معیار بازی سال "انقلاب" باشه :

بلادبرن : انقلابش تو دارک سلز 1 رقم خورد ...نمیگم کاربن کاپی دارک سلز هست نه، ولی خب روی اون بنا شده ، درنتیجه نه
فال اوت 4 : خیلی شبیه فال اوت 3 در نتیجه نه.
ویچر 3 : انقلاب در زمینه روایت و داستان در یک RPG (هم ساید کوئست ها و هم داستان اصلی) ، درنتیجه بله.
آندرتیل : تکرار انقلاب های دووووور ، درنتیجه به نوعی آره و نه
بتمن آرکام نایت : شبیه آرکام سیتی..بهبود یافته آرکام سیتی... درنتیجه نه
متال گیر سالید 5 : رویکرد جدید در گیم پلی سندباکس درنتیجه بله
سوپر ماریو میکر : انقلاب در دنیای ماریو :D

نظر شخصی : ویچر 3.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر