The Game Awards 2015

بهترین بازی سال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    373

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
4gxgzu9hzunov49bkvec.jpg

3 دسامبر 2015 / 12 آذر 1394

همایش TGA که حکم اسکار (:d) دنیای بازی رو داره، قراره برای دومین بار توسط Geoff Keighley برگزار بشه. تا پیش از این میزبان این برنامه Spike TV و اسم برنامه Video Game Awards بود که بنا به دلایلی جف جدا میشه و برنامه خودش رو در سال 2014 درست میکنه.

همونطور که میدونید، نامزدهای بازی های مختلف در ژانر های مختلف انتخاب و اعلام میشن و به زودی نظر سنجی براشون در نظر گرفته میشه (ما نه، اونا در نظر میگیرن که میریم و رای میدیم:p). بازی سال یا همون گوتی (Game of The Year حالا هر چی:d) هم توی این مراسم انتخاب میشه. مهم ترین چیزی هم که خیلیا در مورد این همایش دوست دارن -علاوه برا انتخاب بازی سال- معرفی بازی های جدید هست که طبق رسم هر ساله شاهدشون بودیم و خواهیم بود.

همایش توی لس آنجلس و تئاتر مایکروسافت اجرا میشه. میشه انتظار داشت که بتونیم مثل پارسال، برنامه رو به صورت زنده از Xbox Live و PSN و Steam ببینیم.

هیئت مشاور:

• Activision (Eric Hirshberg, CEO)
  • Electronic Arts (Peter Moore, COO)
  • Hideo Kojima
  • Microsoft Xbox (Phil Spencer, Head of Xbox)
  • Nintendo of America (Reggie Fils-Aime, President)
  • Rockstar Games
  • Sony Computer Entertainment America (Shawn Layden, CEO)
  • Telltale Games (Steve Allison, SVP Publishing)
  • Ubisoft (Yves Guillemot, CEO)
  • Valve
  • Warner Bros. Interactive Entertainment (David Haddad, President)

نامزدهای منتخب:

Game Of The Year

Bloodborne
Fallout 4
MGSV: TPP
Super Mario Maker
The Witcher 3

Developer Of The Year
Bethesda Game Studios
CD Projekt Red
From Software
Kojima Productions
Nintendo

Best Independent Game
Axiom Verge
Her Story
Ori And The Blind Forest
Rocket League
Undertale

Best Mobile/Handheld Game
Downwell
Fallout Shelter
Lara Croft GO
Monster Hunter 4: Ultimate
PAC-MAN 256

Best Narrative
Her Story
Life is Strange
Tales From The Borderlands
The Witcher 3
Until Dawn

Best Score/Soundtrack
Fallout 4
Halo 5
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

Best Performance
Ashly Burch as Chloe Price : Life is Strange
Camilla Luddington as Lara Croft : Rise Of The Tomb Raider
Doug Cockle as Geralt :The Witcher 3
Mark Hamill as The Joker : Batman: Arkham Knight
Viva Seifert : Her Story

Games For Change
Cibele
Her Story
Life is Strange
Sunset
Undertale

Best Shooter
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Splatoon
Star Wars Battlefront

Best Action/Adventure
Assassin's Creed Syndicate
Batman: Arkham Knight
Ori And The Blind Forest
Rise Of The Tomb Raider

Best RPG
Bloodborne
Fallout 4
Pillars of Eternity
The Witcher 3
Undertale

Best Fighting Game

Guilty Gear Xrd -SIGN-
Mortal Kombat X
Rise of Incarnates
Rising Thunder

Best Family Game
Disney Infinity 3.0
LEGO Dimensions
Skylanders: Superchargers
Splatoon
Super Mario Maker

Best Sports
FIFA 16
Forza 6
NBA 2K16
Pro Evolution Soccer 2016
Rocket League

Best Multiplayer
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Rocket League
Splatoon

Best Art Direction
Batman: Arkham Knight
Bloodborne
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

اجرای موسیقی مراسم:

Deadmau5
Chvrches

به وقت ایران فکر کنم میشه جمعه 13 آذر ساعت 5:30 صبح. اگر اشتباه میکنم بگین تا تصحیحش کنم.

آخرین ویرایش:

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
مورد انتظارترین عنوان سال بعد، قطعا Uncharted 4 هست. دلایل بسیاری هم وجود داره، از محبوبیت و سابقه ی ND بگیر تا عملکرد سری. از طرفی هم یک ذره بار احساسی هم داره و قراره پایان ماجراهای دِریک باشه. حالا جایی گفته نشده ولی نولان نورث چندبار سوتی داده که پایان دریک و میخوان داستانش رو بصورت تترالوژی ببندند. پس دلایل زیادی وجود داره ...
اما از نظرم سخت ترین کار، انتخاب کردن 5 بازی فقط به عنوان مورد انتظارترین بود. چون علاوه بر اینکه سونی و مایکرو سال دیگه انحصاری ها زیادی تو راه دارن، عناوین بزرگ دیگه ای هم کنارشون قراره عرضه بشه. از مافیا و مس افکت بگیرید تا دووووم. (با احتساب اینکه تاخیر نخورن.) البته خودم هم میدونم معیارشون بازیهای نمایش داده شده هست.
برای خودم موردانتظارترین اثر، Quantum Break هست. چون فکر میکنم رِمِدی ایندفعه علاوه بر نوآوری و راوی گری خوبی که داشته تا به الان، تونسته تمام تجربه های قبلش و شکست هاش رو به کار بگیره تا بتونه بازی خیلی استاندارد بالایی رو تولید کنه. از دید دیگه هم سرنوشت عنوان های آینده و AW به موفقیت این اثر تا حدودی ربط داره و میتونه باعث همکاری های بیشتر از سوی رمدی و مایکروسافت بشه. مایکروسافت هم تو این چندساله متحول شده و آزادی عمل بیشتری میده به سازندگان بازی هاش و فکر کنم بعد موفقیت QB، عناوین جاه طلبانه تر برای X1 ببینیم.
به این دلایل بیشتر انتظار QB رو میکشم. امیدوارم دیگر بازیهای توی لیست به خصوص Horizon موفق بشن. سال دیگه، سال New IPهاست. و موفقیت خیلی هاشون مشخص کننده ی فرنچایزهای این نسله. همونطور که وقتی اوایل نسل هفتم عنوانی مثل GeOW موفق شد و ازش تا آخر نسل عناوینی کیفیت بالایی دیدیم.
اگه تاخیرهای زیاد در انتظار نباشه، سال دیگه روی کاغذ، از امسال هم بیشتر برای گیمرها بُرد خواهد داشت.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
کوجیما و کونامی با عرضه GZ به محتوای TPP ضربه بزرگی زدن.البته میشه اینجوری تحلیل کرد کونامی که از هزینه ها و طولانی شدن روند توسعه MGSV شاکی شده به کوجیما فشار اورده که زودتر بازیو عرضه کنه"کوجیما هم برای بستن موقتیِ دهن مدیران کونامی رضایت میده GZ رو عرضه کنه(اون داستان خواست هواداران رو هم نشنیده بگیرید).عرضه جدای GZ و فشار کونامی آخرسر خودشو تو سرهم بندی کردن چپتر 2 نشون داد و نتیجش این شد که TW3 حالا واسمون شاخ شده:d

TW3 یکی از بهترین اتفاق‌هاییه که توی این ۱۰ سال اخیر برای دنیای گیم افتاده. ارزشش رو پایین نیارید.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
everybody's gone to the rapture چرا کلا نیست؟ :d براحتی شایستگی رو برای بودن تو بخش موسیقی یا رایت داستان رو داشت :d

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
بین این همه بازی بزرگ ORI جالبه که 4تا نامزدی داره.و به نظرم 2تاشو حداقل حقشه ببره.واقعا خیلی حرفه که یه بازی مستقل بین همچین عناوینی باشه و حتی شانس بالایی هم داشته باشه که ببره.محشره این بازی.از دست ندید

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
امیدوارم ویچر و cd project red کل جوایز رو درو کنند...
واقعا لحظاتی که با ویچر داشتم و لذتی که از بازی بردم با هیچ بازی دیگه ای قابل مقایسه نیست...

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
کوجیما و کونامی با عرضه GZ به محتوای TPP ضربه بزرگی زدن.البته میشه اینجوری تحلیل کرد کونامی که از هزینه ها و طولانی شدن روند توسعه MGSV شاکی شده به کوجیما فشار اورده که زودتر بازیو عرضه کنه"کوجیما هم برای بستن موقتیِ دهن مدیران کونامی رضایت میده GZ رو عرضه کنه(اون داستان خواست هواداران رو هم نشنیده بگیرید).عرضه جدای GZ و فشار کونامی آخرسر خودشو تو سرهم بندی کردن چپتر 2 نشون داد و نتیجش این شد که TW3 حالا واسمون شاخ شده:d

لبخند پایانی یعنی مضمون TW3 شوخیه
اتفاقا به نظر من اگر TPP از لحاظ ساختاری راه GZ پیش میگرفت بهتر بود یعنی قراردادن sandbox ها در یک structure linear به جای اوپن ورلد کامل. من حدود 50 ساعت خرج TPP کردم که فکر کنم چند ساعتش رو فقط داشتم حرکت میکردم و برسم به mission area

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
اتفاقا به نظر من اگر TPP از لحاظ ساختاری راه GZ پیش میگرفت بهتر بود یعنی قراردادن sandbox ها در یک structure linear به جای اوپن ورلد کامل. من حدود 50 ساعت خرج TPP کردم که فکر کنم چند ساعتش رو فقط داشتم حرکت میکردم و برسم به mission area
من میگم بعنوان اولین تجربش شاهکار کرد.بالاترین نمره رو هم بین بازیهای نسل هشت گرفت.خود Rockstar که غول دنیای باز محسوب میشه هم از چیزایی مثل GTA 1 و 2 GTA شروع کرد تا تجربه سومش تونست موفق ظاهر بشه.با این شاهکاری که کوجیما ساخت مطمئنا تجربه بعدش شاهکارتر میشه

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
من هم mgs و witcher 3 رو رفتم اما احساس میکنم حضور MG's در مقابل شاهکار CD project خیلی مضحکه.ن اینکه بازی بدی بود منظورم اینه ویچر پتانسیلشو داره ک بهترین بازی نسل بشه بهترین بازی سال ک کشکه باو.اگ اینقدر تعداد فنای MGs بالا نبود اینقدر ب چشم نمیومد (هایپ رو فله ای میشد قبل انتشار بازی تو فروما دید )
حالا بازم فنای الکی خوش میان میگن سگ بیگ باس می ارزه ب گرالت و تریس (فوق العاده قانعن اینجور ادما :d )

جنبش گند زدن ب روحیات کوجیما دوستان :d

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

من دقیقا وقتی phantom pain رو تموم کردم بعد دو سه روز دوباره ground zero رو بازی کردم.اون موقع اصلا تحمل محدودیت یک گیمپلی خطی هر چقدر سند باکس هم برام غیر ممکن بود.وقتی به ادم یاد میدن تو اقیانوس شنا کنه لذت بردن از شنا توی استخر هر چقدر بزرگ واقعا براش بی معنی میشه !

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
درسته ما یه سری مشکلاتی داشتیم ولی اون مشکلات داخل خانواده بود.
در کل بخوای حساب کنید Goty واس ماس، کلاً الجمعین ماس ماس.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
درسته ما یه سری مشکلاتی داشتیم ولی اون مشکلات داخل خانواده بود.
در کل بخوای حساب کنید Goty واس ماس، کلاً الجمعین ماس ماس.

دقیقا . اینجا داره از مشکلات خانوادگی ما سو استفاده میشه و بر علیه ما استفاده میشه :d

من تو نظرسنجی و همه پست هام اشاره کردم کل goty واس ماس .

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,766
نام
مراد حلیمی
در ضمن من اصن نگفتم که سریه سولز فرمولشو عوض کنه :dچون با وجود این منتقدا و فناش که با هر تریلر سولز 3 (که واقاااا کوچکترین تفاوتی با نسخه ها قبلی نداره و حتی فضاسازیشم جوریه که دیگه انگار رسما داری بسته مکمله بلادو بازی میکنی :d)غش و ضعف میرن فعلا نیازی به تغییر نداره اما مطمعن باش با ادامه ی همین روند که هرچقدم خوبه اما بلاخره یروز تکراری میشه این سری بیشتر ازین جلو نمیره و حدش همینیه که هس و هیچوقت نمیتونه به این موفقیتی که cd p با ویچر رسیده برسه(البته نظر طرفداراش که میگن سولز بهترین بازی تاریخه کاملا متحرمه

به کدوم موفقیتی این بازی رسیده که بلادبورن تا حالا نرسیده؟؟متاش بیشتر از بلاد بورن؟(که نیس)تا حالا از طرف منتقدا جزو بهترینای نسل شده که اصلا بلاد بورن جزوش نبوده یا خیلی شوت بوده؟(که نیس)فروشش کمتر بوده؟(که نیس)
سه بازی آخر همین دو استودیو رو با هم مقایسه کنی هر سه تا بازی from software شاهکار بودن و دو تا متای بالای 90 داشته(گرچه اونی هم که 90 نشد بهترینشون) ولی cdp فقط شماره سومش به یک شاهکار تبدیل شد که البته اونم بهتر از بلاد بورن از نظر منتقدین و امتیاز و اینا نبود

این که بعضی ها چشم ندارن کلا موفقیت یه بازی رو ببینن و با وجود موافق نبودن حداقل تحملشم نمی کنن جالبه.....یه زمان هف لایف بود یه زمان هیلو الان هم دوران داستان بافی در مورد سری سولز و میازاکی هست.

.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر