The Evil Within | PC

therethere1-859x1024-503x600.jpg

Developer : Tango Gamesworks
Publisher : Bethesda

Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / Xbox One / PS4
Release Date : 14 October 2014
(22 مهر 1393)

سرانجام دقایقی پیش، عنوان جدید خالق سری موفق Resident Evil، شینجی میکامی با نام The Evil Within معرفی شد.

این عنوان که تحت رمز Project Zwei در دست ساخت بوده است، در سبک Survival Horror خواهد بود و به گفته میکامی، وی پس از مدت ها برای ساخت یک عنوان ترسناک خالص به میادین بازگشته است.
همچنین طراح محیط های عنوان موفق Resident Evil Remake نیز به عنوان طراح ارشد محیط ها در ساخت این بازی حضور خواهد داشت و میتوان انتظار طراحی بی نظیری از این عنوان داشت.

آپدیت 1:

• بازی با موتور گرافیکی شرکت Id Software یعنی Id Tech 5 ساخته خواهد شد.
  • داستان بازی در مورد کارآگاهی به نام Sebastian خواهد بود که ضمن دنبال کردن یک قتل سریالی با همکاران خود، مورد حمله نیروهایی ناشناخته قرار میگیرد و همکاران وی تک تک مورد قتل واقع می‌شوند و خود نیز هوشیاری خود را از دست می‌دهد. پس از به هوش آمده در مکانی نا آشنا و عجیب، وی باید به دنبال فهمیدن حقایق، جستجوی خود را شروع کند.
  • منابع موجود در بازی همانند تیر، انرژی و ... به صورت محدود در بازی یافت می‌شوند.
  • معماهای سخت و چالش برانگیز در این عنوان حضور دارند.
  • به گفته میکامی، هوش مصنوعی دشمنان بالا خواهد بود و مقاومت در برابر آن ها سخت خواهد بود.

آپدیت 2:

• هیچ گونه رابط کاربری در بازی وجود ندارد. اشیا موجود در محیط شروع به روشن و خاموش شدن میکنند و شما رو از وجودشون آگاه میکنند.
  • افکت های صدا و موسیقی زیادی در بازی وجود ندارد. میکامی در قبال مسئله صدا گفته که صدا به عنوان یک سیگنال برای اعلام رویداد ها و اطلاعات استفاده خواهد شد.
  • دشمنانی در بازی وجود دارند که بازیکن قادر به دیدن آن ها نیست اما صدای آن ها قابل شنیدن است.
  • از عنصر رنگ خیلی کم استفاده شده و شاهد رنگ های گوناگون نخواهیم بود.
  • یکی از تله های مورد استفاده در بازی Nail Bomb خواهد بود که می‌توان آن را در پشت در ها و پنجره ها استفاده کرد.
  • بازی دارای یک صفحه موجودی دایره مانند برای سلاح ها و جعبه آیتم خواهد بود. همچنین به وسیله D-Pad میتونید به آیتم ها دسترسی سریع داشته باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
روی بلک باکس نصب کردی؟

آره ...
اول آپدیت 1 بعد آپدیت 3 رو ریختم که جفتش مال کودکس بود ..
بعدش دی ال سی که اونم کودکس بود
بدون مشکل اجرا شد فقط فریم ریت مثل اویل ویتن به درد نمیخوره !!!
چه کنیم مجبوریم رو low بزنیم !!!!!

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان منم بالاخره تونستم دی ال سی رو نصب کنم و بازی کنم و باید بگم حتما نصبش کنید و بازی کنید خیلی جالبه مخصوصا برای کسایی که میخوان داستان بازی رو کامل بفهمن!
اینم چندتا عکس از داخل بازی که گرفتم:

9j2zn92e5496tob6g.jpg

pejlqq10ay078pf6g.jpg

xy2rbpi6pfaauxl6g.jpg

nj4c1bjsnotp8g96g.jpg

iywx5xuturpn8kb6g.jpg

آخرین ویرایش:

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
آغا منم بلاخره این The Assignment DLC رو تموم کردم واقعا عالی بود یه Survivor-Horror واقعی! 8-x
بیشتر از همه از این شخصیت کیدمن خیلی خوشم اومد خیلی استایل باحالی داره بنظرم تو نسخه بعدی باید حتما شخصیت اصلی بزارن :d
فریم بازی بین 30 تا 40 متغییر بود ولی اصلا زیر 30 نمیومد درست مثل نسخه ی اصلی. در کل من که مشکلی با فریم بازی نداشتم
از حالا شدیدا منتظر DLC بعدی هستم ولی امیدوارم قابلیت Upgrade رو هم بهش اضافه کنن :)>-

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
کسی میتونه بگه که درست فهمیدم یا نه؟

new game+ یعنی ما یبار که بازی رو تموم کردیم و همه چی آنلاک و آپگرید شده اسحله ها اینا منظورمه
بخوایم الان این مد رو بریم همه اون اسلحه ها و ... رو هر چپتری که بخوایم بازی کنیم از اول داریم
یعنی منظورم اینه دیگه نیاز نیست دنبال اسلحه و ... بگردیم دیگه چون همش آنلاک شده دیگه

لطفا یکی توضیح بده چون خیلی ضربانی هستش برام

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
چیکار کنیم حالا این کودکس احمق اومده همشو یجا داده بیرون کسی نسخه 3dm رو امتحان کرده؟؟؟؟ اصلا کسی لینک دانلود نسخه 3dm رو داره پ.خ کنه برام.

mohamadian

کاربر سایت
Sep 28, 2013
48
چیکار کنیم حالا این کودکس احمق اومده همشو یجا داده بیرون کسی نسخه 3dm رو امتحان کرده؟؟؟؟ اصلا کسی لینک دانلود نسخه 3dm رو داره پ.خ کنه برام.

این سایت لینکهای نسخه 3dm بصورت مستقیم قرارداده بنظرم معتبر باشه هرپارتم 1 گیگ هست میتونید دانلود کنید

The.Evil.Within.Update.7.Incl.The.Consequence.DLC.and.Crack-3DM

اینم مربوط به نسخه FTS میشه که سایت پایین قرارداده فقط لینکها باید مستقیم بشه بهمراه آپدیت

The.Evil.Within.The.Consequence.DLC-FTS

آخرین ویرایش:

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379

| The Evil Within The Consequence DLC-FTS |
Update 7

حجم: 6.7 GB

Part 1 - Part 2 - Part 3 - Part 4 - Part 5 - Part 6 - Part 7

آپدیت 4 باید نصب شده باشه!

دوست عزیز لینکا چقدر اعتبار دارن؟؟ بعد اپدیت تو خودشه ؟؟ چون هر چی گشتم اپدیت 4 ندیدم؟ من بازیم ریلود بود تمام اپدیت ها و دی ال سی ها هم کودکس بود این رو اونا نصب میشه؟ درر هر صورت ممنون.

nice_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2011
539
نام
حسین
دوست عزیز لینکا چقدر اعتبار دارن؟؟ بعد اپدیت تو خودشه ؟؟ چون هر چی گشتم اپدیت 4 ندیدم؟ من بازیم ریلود بود تمام اپدیت ها و دی ال سی ها هم کودکس بود این رو اونا نصب میشه؟ درر هر صورت ممنون.

لینک ها رو میتونم بگم حداقل تا 30 یا 60 روز هستن.
طبق این ترتیب:
The Evil Within - RELOADED
The Evil Within Update 1-CODEX
The Evil Within Update v1.03-CODEX
The Evil Within The Assignment DLC-CODEX
The.Evil.Within.Update.4(Fixed)-FTS | 372 MB
The Evil Within Update 7 Incl The Consequence DLC-FTS​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر