The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
دوست عزیز ممنون همه مراحل رو رفتم جواب نداد مرحله آخر فایل batرو که اجرا میکنم یه صفحه مشکی میاد که تو نیم ثانیه بسته میشه

hossein1275

کاربر سایت
Jun 26, 2013
2
اگه میخواید skill هاتون رو 100 کنید یه گلیچ هست :توی این مرحله یعنی Discerning the Transmundane اخرش یه کتاب میگیرید اصلا استفادش نکنید فقط برش دارید بعد برید توی خونه ای که خریدید برید اونجایی که کتابخونه هست اول کتاب خونه رو activate کنید برید توی inventory خودتون کتاب رو بخونید 3تا گزینه میاد هر کدوم رو دوست دارید انتخاب کنید بعد کتاب رو store کنید از منوی کتابخونه بیاید بیرون کتاب رو بردارید ولی گزینه do not read رو انتخاب کنید دوباره همون کارای قبلی رو تکرار کنید.....
بهترین heavy armor هم daedric armor هست

ببخشید ولی من یه خونه از یه کسی که توی dragonsreach بود گرفتم ولی هیچ کتاب خونه ای نداره ! فقط یه chest داره .. چیکار کنم ؟ (از xbox استفاده میکنم)

- - -ویرایش - - -

نمیشه امتحان کردم
میره تو بازی یه اروری میده و میپره بیرون . شاید بخاطر مدل دیسکه
اولش که خریدم ریختم تو کنسول یه هفته الافش بودم . هی فکر میکردم دیسک مشکل داره نگو نباید ریخته بشه رو هارد

به خاطر update جدیده

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
این دیسک dlc مجزا هست یا نیاز به نسخه اصلی داره؟
این همه اپدیت برای چی بود؟
ممنون
عزیز دی ال سی اگه مجزا باشه از بازی اصلی و نیازی به اون نباشه که دیگه بهش نمی گن دی ال سی :d
منظورت از اون همه آپدیت دقیقا کدوم آپدیت هاست؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
نشستم چندروزه پا اسکایرم ...این دنیا تمومی نداره فکر نکنم کسی تو فروم این بازی رو بیشتر من بازی کرده باشه ...

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
عزیز دی ال سی اگه مجزا باشه از بازی اصلی و نیازی به اون نباشه که دیگه بهش نمی گن دی ال سی :d

منظورشون اینه که دیسک 2رو بگیرن دی ال سیا با همون دیسک قدیمی کار میکنن یا دیسک 1 رو هم باید بگیرن؟

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
نشستم چندروزه پا اسکایرم ...این دنیا تمومی نداره فکر نکنم کسی تو فروم این بازی رو بیشتر من بازی کرده باشه ...

داداش شما چند روزه بازی کردی ما که یک سال بازی کردیم چی ؟؟؟ هنوز بازی ماموریت داره :-o

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
3 بار بازی رو تموم کردم 3 تا کاراکتر دارم هر 3 تقریبا لول 60 با هر 3 تا همه ی فکشن کوئست ها رو رفتم + همه ی دی ال سی های بازی + کلی ماموریت فرعی و بیخود . حدودا 1500 تا سیو دارم(حجم سیو هام تقریبا 3 برابر حجم بازیه :d:d) . بازم بگم ؟:d

آخرین ویرایش:

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
هیچی اپدیت کردم داشبرد فرق کرد ولی چون 2 تا بود فکر کردم اضافه داره!:d

منظورشون اینه که دیسک 2رو بگیرن دی ال سیا با همون دیسک قدیمی کار میکنن یا دیسک 1 رو هم باید بگیرن؟

ممنون همین منظورم بود.ولی هرچی میگردم دیسک قبلیش رو دادم به کسی در هر صورت باید برم دوباره بخرم:)

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
اقایون یه کمکی بکنین ممنون میشم :) تو یکی از DLC ها شما باید 3 تا زمین یا ملک بخرید 2 تاشو خریدم سویم تو شهر فالکرات (جنوب نقشه)هست ولی هر کار میکنم نمیتونم این خراب شده رو بخرم:|از هر نظر ماموریتها رو یکی 3 بار انجام دادم ولی این یارو Jarl of F هر وقت میرم سراغش اون گزینه ی خرید ملک یا این که زمین وجود داره اصلا نمی آد اعصابم خورد شده..!!!یکی از trophy ها ش هم همینه بقیه ملک ها رو 100% کامل کردم فقط این مونده :(

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
تو یکی از DLC ها شما باید 3 تا زمین یا ملک بخرید 2 تاشو خریدم سویم تو شهر فالکرات (جنوب نقشه)هست ولی هر کار میکنم نمیتونم این خراب شده رو بخرم:|از هر نظر ماموریتها رو یکی 3 بار انجام دادم ولی این یارو Jarl of F هر وقت میرم سراغش اون گزینه ی خرید ملک یا این که زمین وجود داره اصلا نمی آد اعصابم خورد شده..!!!یکی از trophy ها ش هم همینه بقیه ملک ها رو 100% کامل کردم فقط این مونده
برو پیش steward اون Jarlـه اون بهت میفروشه.اگه نمیدونی کدومه صبر کن شب بشه تا همه بخوابن،بعد برو توی اتاق سمت چپ طبقه دوم و با اونی که خوابه صحبت کن.......

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
برو پیش steward اون Jarlـه اون بهت میفروشه.اگه نمیدونی کدومه صبر کن شب بشه تا همه بخوابن،بعد برو توی اتاق سمت چپ طبقه دوم و با اونی که خوابه صحبت کن.......

دم شما گرم.بعد یه سوال دیگه وقتی prek ها رو به حالت Legendry در میاری رو قدرت کاراکترت تاثیر داره..؟؟یه فقط rest میشه..؟؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دم شما گرم.بعد یه سوال دیگه وقتی prek ها رو به حالت Legendry در میاری رو قدرت کاراکترت تاثیر داره..؟؟یه فقط rest میشه..؟؟
نه رو قدرت تاثیری نداره،فقط این ریست کردن رو گذاشتن که بشه تا بی نهایت level up شد!

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
سلام خدمت دوستان.من می خواهم بازی skyrim:legendary adation رو بخرم و از این نسخه شروع کنم به بازی کردن. نسخه قبلی لازمه برای بازی کردن یا با این هم میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر