The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
توی یکی از کوئست های اصلی ....
مرحله The Fallen اونجایی که میریم رو تراس Dragonsreach و با فریاد Dragon Call اون اژدها که اسمش Odahviing هست رو صدا می کنیم چه کار باید کرد؟ هرچی به اژدها ضربه می زنم اثری نداره، با وسیله یا جادوی خاصی باید حمله کنم یا نقطه خاصی رو باید هدف بگیرم؟

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
توی یکی از کوئست های اصلی ....
مرحله The Fallen اونجایی که میریم رو تراس Dragonsreach و با فریاد Dragon Call اون اژدها که اسمش Odahviing هست رو صدا می کنیم چه کار باید کرد؟ هرچی به اژدها ضربه می زنم اثری نداره، با وسیله یا جادوی خاصی باید حمله کنم یا نقطه خاصی رو باید هدف بگیرم؟

باید اژدها رو بندازی تو تله.وقتی اژدها رسید و نشست بکشونش طرف دری که ازش اومدی(خودت برو طرف در کم کم خودش میاد) وقتی اژدها نزدیک شد...

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
این 24 تا جم هست که باید پیدا کرد تا کاملا عضو تیف گاید شم, الان 3 تاشو پیدا کردم. کسی میدونه بقیش کجاس؟ تو نقشه که نیس... عکسی فیلمی چیزی در دسترس نیس؟ :d
ممنون

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
lead someone to become trapped by the shrine and slay them

سلام مرحله boetiahs calling این جمله بالا رو میگه باید چیکار کرد؟ فکر کنم بازی باگ داره.................
با اون مردو زنه که حرف میزنی همش یه چیزو تکرار میکنن

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
من اخرین قسمت کوئست missing in action رو وقتی که باید به whiterun برم و میرم صفحه سیاه میشه و فقط اهنگ بازی پخش میشه ولی کنسول فریز نمیکنه چون خروج dvdrom رو که میزنم وارد داشبرد میشه و همه چی ارومه:d.کسی به این مشکل برخورده؟
ممنون

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
سلام
من اخرین قسمت کوئست missing in action رو وقتی که باید به whiterun برم و میرم صفحه سیاه میشه و فقط اهنگ بازی پخش میشه ولی کنسول فریز نمیکنه چون خروج dvdrom رو که میزنم وارد داشبرد میشه و همه چی ارومه:d.کسی به این مشکل برخورده؟
ممنون

اگه بازیت رو هارد نصبه حذفش کن بعد تست کن ببین رد میشه یا نه.
--------------
راهی هست که بشه یه quest رو کنسل کرد؟من از companion ها یه کوئست گرفتم ولی باگ داره.مارک میزنه تو نقشه وقتی میرم اونجا هیچی نیست.

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اگه بازیت رو هارد نصبه حذفش کن بعد تست کن ببین رد میشه یا نه.
--------------
راهی هست که بشه یه quest رو کنسل کرد؟من از companion ها یه کوئست گرفتم ولی باگ داره.مارک میزنه تو نقشه وقتی میرم اونجا هیچی نیست.
نه نمی‌شه، یا باید خودت کشف کنی‌ دقیقاً باید کجا بری یا باید بی‌خیال شی :D

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
الان نزدیک به 100 ساعت دارم بازی می کنم، ولی هنوز موفق نشدم توی مکالمات گزینه Bribe رو ببینم (پرک مربوط به Bribe رو تو اسکیل Speech باز کردم، همون دومی یا سومی از راست) حالا می خواستم بدونم آیا باید با فرد خاصی حرف بزنم که بتونم از Bribe استفاده کنم؟

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
شاید این سوالی که میخوام بپرسم تکراری باشه ولی چه کنیم.
من اگه بخوام با پچ تکسچر بازی کنم باید چیکار کنم؟چجوری ؟بعد کدوم پچ رو باید دانلود کنم؟
ممنون.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
الان نزدیک به 100 ساعت دارم بازی می کنم، ولی هنوز موفق نشدم توی مکالمات گزینه Bribe رو ببینم (پرک مربوط به Bribe رو تو اسکیل Speech باز کردم، همون دومی یا سومی از راست) حالا می خواستم بدونم آیا باید با فرد خاصی حرف بزنم که بتونم از Bribe استفاده کنم؟
BRibe مثل Persuade عمل می‌کنه،فقط موقع ماموریت که میخوایین از یکی‌ اطلاعات بکشین کاربرد داره، یکی‌ هم موقع‌ای که گارد‌ها دستگیر می‌کنن میتونین پول بدین آزاد کنن

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
BRibe مثل Persuade عمل می‌کنه،فقط موقع ماموریت که میخوایین از یکی‌ اطلاعات بکشین کاربرد داره، یکی‌ هم موقع‌ای که گارد‌ها دستگیر می‌کنن میتونین پول بدین آزاد کنن
ماموریت حرف کشیدنی که جدیدا به پستم نخورده، پس الان راحت ترین راه اینه که گاردها دستگیرم کنن ببرنم زندان اونجا با گاردها حرف بزنم رشوه بدم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ماموریت حرف کشیدنی که جدیدا به پستم نخورده، پس الان راحت ترین راه اینه که گاردها دستگیرم کنن ببرنم زندان اونجا با گاردها حرف بزنم رشوه بدم؟
همون که میان دستگیر کنن می‌شه رشوه داد.
من زن گرفتم ولی مرد تو جنگ.دیگه نمیتونم بگیرم؟اخه هرکاری میکنم نمیشه.

نه :D

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
این 24 تا جم هست که باید پیدا کرد تا کاملا عضو تیف گاید شم, الان 3 تاشو پیدا کردم. کسی میدونه بقیش کجاس؟ تو نقشه که نیس... عکسی فیلمی چیزی در دسترس نیس؟ :d
ممنون
یکی به منم کمک میکنه؟
من رفتم با این Amulet of mara به یکی پیشنهاد دادم :d بعد وقتی رفتم توی اون معبد برای ازدواج زنیکه زد زیرشو هی میگه چمیدونم چطور تونستی!!!! حالا الان نمیتونم به یکی دیگه پیشنهاد بدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر