The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
برای ساختن اسلحه و ارمور هایی که غیر از ایرون باشن باید چیکار کنم؟ توی بلک اسمیت ها که فقط ایرونه! بلک اسمیت خاصی داره؟

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
چند کار رو نمیتونم انجام بدم.
1-این کلید shrine of mehrunes dagon چی هست؟کجا هست؟
2-با چی و چجوری Damage شمشیر و زره رو بالا ببرم؟منظورم بالاتر از Legendary هست؟
3-ماموریت کدوم شخص از اعضای thieve رو انجام بدم تا به عنوان Master شناخته بشم؟
4-گروه مخالف این شورشی ها همین استرم کلوک بود فکر کنم کی هست و کجا باید عضو گروهش شد؟
5-میزی که باهش میشه شمشیرت رو جادویی کرد رو من تا حالا نتونستم کاری باهاش انجام بدم.شمشیر هست و اون souls هم هست ولی اون یکی گزینه همیشه خالیه.ایتم های اون گزینه رو باید از کجا پیدا کنم؟
ممنون
بیچاره اونی که بخواد اینا جواب بده:d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
چند کار رو نمیتونم انجام بدم.
1-این کلید shrine of mehrunes dagon چی هست؟کجا هست؟
2-با چی و چجوری Damage شمشیر و زره رو بالا ببرم؟منظورم بالاتر از Legendary هست؟
3-ماموریت کدوم شخص از اعضای thieve رو انجام بدم تا به عنوان Master شناخته بشم؟
4-گروه مخالف این شورشی ها همین استرم کلوک بود فکر کنم کی هست و کجا باید عضو گروهش شد؟
5-میزی که باهش میشه شمشیرت رو جادویی کرد رو من تا حالا نتونستم کاری باهاش انجام بدم.شمشیر هست و اون souls هم هست ولی اون یکی گزینه همیشه خالیه.ایتم های اون گزینه رو باید از کجا پیدا کنم؟
ممنون
بیچاره اونی که بخواد اینا جواب بده:d
1-باید Level 20 بشی‌ بهت از یه موزه توDawnstar دعوت نامه میاد یه ماموریت شروع می‌شه اونو انجام بدی
2-نمی‌شه :D ولی‌ با خوردنPotion-effect اینا می‌شه یکم بالاتر برد.
3-همهٔ ماموریت‌های اصلی‌ گروه+ ماموریت های VEX& DELVIN
4-Solitude
5-باید یه سلاح که اثر جادویی داره پیدا کنی‌ ببری همونجا بشکنیش تا بتونی‌ از افکت استفاده کنی‌
:d
پنج دقیقه :D :>

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
دوستان سه‌ تا سوال داشتم:
۱)اینچنتی(enchant) مثل اینکه بیست درصد به قدرت ضربه one hand اضافه میشه میشه روی انگشتر،دستکش و گردنبند زد اگه رو هر ۳ تا یک نوع enchant بزنیم کار میکنه؟ یعنی‌ میشه +۶۰%؟ چون من زدم ولی‌ تو افکت فقط یک دونه رو حساب کرده باگ هست یا اصلا نمیشه؟
۲)تو prek‌ها برای mace onehand نوشته ۲۵% از armor حریف کم میکنه. حالا سوال اینه که همه موجودات armor دارند؟ یا فقط اونای که یک چیز میپوشند؟ یعنی‌ این perk رو اژدها که هیچی‌ تنش نیست کار میکنه؟
۳)کلا نظرتون برای دو تا onehand بین mace,axe و sword چیه؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان سه‌ تا سوال داشتم:
۱)اینچنتی(enchant) مثل اینکه بیست درصد به قدرت ضربه one hand اضافه میشه میشه روی انگشتر،دستکش و گردنبند زد اگه رو هر ۳ تا یک نوع enchant بزنیم کار میکنه؟ یعنی‌ میشه +۶۰%؟ چون من زدم ولی‌ تو افکت فقط یک دونه رو حساب کرده باگ هست یا اصلا نمیشه؟
۲)تو prek‌ها برای mace onehand نوشته ۲۵% از armor حریف کم میکنه. حالا سوال اینه که همه موجودات armor دارند؟ یا فقط اونای که یک چیز میپوشند؟ یعنی‌ این perk رو اژدها که هیچی‌ تنش نیست کار میکنه؟
۳)کلا نظرتون برای دو تا onehand بین mace,axe و sword چیه؟
1-هر سه تا حساب میشن،اگه Active effects فقط یدونه نوشته اشتباه نوشته :D
2-Armor رو فقط دشمن‌های خاصی‌ دارن،مثلا هیچکدوم از هیولا‌ها یا حیوانات Armor ندرن.
3-واسه دو تایی‌ هم به نظر منAXE بهتره، چون هم سرعتش خوبه هم دمیج نسبتا بالایی‌ می‌زنه.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
من خودم بین mace و sword شک داشتم به خاطر perk که با این اوصاف فکر کنم sword بهتر باشه شما چرا میگی‌ axe آخه پرکش زیاد جالب نیست. (bleed effect هست که خیلی‌ damage پایین هست)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر