The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
ممنون دوست عزیز
راه دیگه ای نیست ؟ اخه من هرچی سرک میکشم کسی در مورد فروش خونه صحبت نمیکنه
این استخونای دراگون هم خیلی سنگینه

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
ممنون دوست عزیزراه دیگه ای نیست ؟ اخه من هرچی سرک میکشم کسی در مورد فروش خونه صحبت نمیکنهاین استخونای دراگون هم خیلی سنگینه
نه فکر نکنم.باید بری تو whiterun همونجایی که یارل هسته یه نفر هست که می تونی ازش خونه بخری

بچه ها media id دیسکو از کجا باید پیدا کنیم برا آپدیت از سایت www.xbuc.ne
تو xbc وقتی get region رو میزنی اون پایین مدیا ای دی رو میزنه

---------- نوشته در 11:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:28 PM ارسال شده بود ----------

شما که آپدیتو از live میگیری همه آپدیت ها میمونه یا فقط آخری save میشه ؟ فقط 4 mb آپدیت داری یا بیشتر ؟ می خوام دقیقا مثل حالت اصلی update بازی بریزم.
ببخشید اشتباه کردم یه 4مگی بیشتر نیست بقیه رو پاک کن

ziz

کاربر سایت
Sep 26, 2010
26
سلام من چند تا سوال داشتم
1- من حدود 10 تا Dragon Frost کشتم و Shout اش هم پیدا کردم(Ice Shout) اما هنوز میگه به اندازه ی کافی Soul ندارم چطوری می تونم این shout ها را فعال کنم؟
2-وقتی می خوام اسلحه هایی که enchant شون کردم را آپگریت کنم میگه که Your lake not enough to improve your itemمنظورش از این Lake چی هست؟ چطوری می تونم این اسلحه ها را اپگریت کنم؟
3-
من عضو Stormcloak شدم و کوئست Join to imperial ام Failed شد می خواستم بدونم خیلی فرق می کنه که تو کدوم باشم یه طوری لطفا بگید که همه ی داستان برام اسپویلر نشه ممنون
متشکرم

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
سلام من چند تا سوال داشتم
1- من حدود 10 تا Dragon Frost کشتم و Shout اش هم پیدا کردم(Ice Shout) اما هنوز میگه به اندازه ی کافی Soul ندارم چطوری می تونم این shout ها را فعال کنم؟
2-وقتی می خوام اسلحه هایی که enchant شون کردم را آپگریت کنم میگه که Your lake not enough to improve your itemمنظورش از این Lake چی هست؟ چطوری می تونم این اسلحه ها را اپگریت کنم؟
3-
من عضو Stormcloak شدم و کوئست Join to imperial ام Failed شد می خواستم بدونم خیلی فرق می کنه که تو کدوم باشم یه طوری لطفا بگید که همه ی داستان برام اسپویلر نشه ممنون
متشکرم
وقتی از منوی مجیک لیست شوت ها رو میاری اونهایی که خاکستری هستند و فعال نشدند روشون که بری خوش بهت میگه چه کلیدی رو بزنی تا آنلاک بشن .
درباره ی گروهها هم شما الان عضو شورشی ها شدی که علیه امپراتور هستند اونیکی گروه بر عکسه یعنی طرفدار امپراتور هستند که علیه شورشی ها جنگ می کنند ... ولی فرق آنچنانی نداره عضو کدوم بشی ! من خودم علیه شورشی ها جنگیدم و به امپراتور خدمت کردم ...

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
بچه ها نمیدوم کسی اینو اینجا گفته بود یا نه ولی یه دونه elder scroll پیدا کردم ولی تبدیل به خون آشام شدم

مکانشم
01255795566263228227.jpg
یه در هست که توش یه پیرمرس که یه نمه خله و شمارو به یه ماموریت بسیار طولانی میفرسته

آخرین ویرایش:

ziz

کاربر سایت
Sep 26, 2010
26
وقتی از منوی مجیک لیست شوت ها رو میاری اونهایی که خاکستری هستند و فعال نشدند روشون که بری خوش بهت میگه چه کلیدی رو بزنی تا آنلاک بشن .
درباره ی گروهها هم شما الان عضو شورشی ها شدی که علیه امپراتور هستند اونیکی گروه بر عکسه یعنی طرفدار امپراتور هستند که علیه شورشی ها جنگ می کنند ... ولی فرق آنچنانی نداره عضو کدوم بشی ! من خودم علیه شورشی ها جنگیدم و به امپراتور خدمت کردم ...

متشکرم، فقط این سوالم میشه جواب بدید:
اصلا میشه اسلحه هایی که خاصیت مجیک هم دارن اپگریت کرد؟
درباره ی گروه ها این فرمانده گروه شورشی ها همش به مافوق اش میگه شما می تونید امپراتور اینده ی Skyrim بشید من فکر می کردم عضو هر گروهی بشم و به اون گروه کمک کنم مافوق اون گروه امپراتور اینده میشه، یعنی اینطور نیست؟

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
دوستان من تو یه ماموریت گیر کردم
توی mothal یه ماموریته که مربوط به اون خونه ی سوخته هست .... وقتی میرم با روح دختره صحبت میکنم میگه بیا منو پیدا کن .... واستادم تا شب بشه ولی هیچ جا پیداش نکردم ...اگه کسی جاشو میدونه لطفا بگه .

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستان من تو یه ماموریت گیر کردم
توی mothal یه ماموریته که مربوط به اون خونه ی سوخته هست .... وقتی میرم با روح دختره صحبت میکنم میگه بیا منو پیدا کن .... واستادم تا شب بشه ولی هیچ جا پیداش نکردم ...اگه کسی جاشو میدونه لطفا بگه .

پشت همون خونه سوخته یه مقدار که بری جلوتر یه زن خون آشام رو میبینی و ...

بچه ها شرمنده من زیاد سوال میکنم
بعد از تموم شدن ماموریت های اصلی میشه بازی ادامه داد و ماموریتهای فرعیشو رفت.

بله...

آخرین ویرایش:

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
بچه ها شرمنده من زیاد سوال میکنم
بعد از تموم شدن ماموریت های اصلی میشه بازی ادامه داد و ماموریتهای فرعیشو رفت.

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
متشکرم، فقط این سوالم میشه جواب بدید:
اصلا میشه اسلحه هایی که خاصیت مجیک هم دارن اپگریت کرد؟
درباره ی گروه ها این فرمانده گروه شورشی ها همش به مافوق اش میگه شما می تونید امپراتور اینده ی Skyrim بشید من فکر می کردم عضو هر گروهی بشم و به اون گروه کمک کنم مافوق اون گروه امپراتور اینده میشه، یعنی اینطور نیست؟

برای آپگرید اسلحه های جادویی... یکی از perk های مهارت enchanting هست که این امکان رو به شما میده... ظاهرا هنوز نداریدش.
stormcloak ها شورشی هایی هستن که برای جدایی اسکایریم از امپراطوری می جنگن.... میگن که ارزش های نوردی تضعیف شده و از این حرفا.
حتی کمک به گروه طرفدار امپراطوری هم فقط اون شورش رو می خوابونه.... کاری به پادشاهی نداره....

ziz

کاربر سایت
Sep 26, 2010
26
برای آپگرید اسلحه های جادویی... یکی از perk های مهارت enchanting هست که این امکان رو به شما میده... ظاهرا هنوز نداریدش.
stormcloak ها شورشی هایی هستن که برای جدایی اسکایریم از امپراطوری می جنگن.... میگن که ارزش های نوردی تضعیف شده و از این حرفا.
حتی کمک به گروه طرفدار امپراطوری هم فقط اون شورش رو می خوابونه.... کاری به پادشاهی نداره....

enchantمن لولش 50 هست یعنی باید لول چند باشم که بتونم اسلحه های جادویی مو مثل بقیه اپگریت کنم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر