Multi Platform The Elder Scrolls V: Skyrim (Special Edition)

سازنده
Bethesda
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
tes-v.jpg

Developer : Bethesda Softworks
Publisher : Bethesda Softworks
Genre : RPG
Release date : 11/11/2011​

بعد از مدت ها از اعلام آقای تاد هاوارد طراح ارشد Bethesda مبنی بر استفاده از موتور جدید برای عنوان TES V که Creation نام دارد ،بالاخره GameInformer لیستی از قابلیت ها و تغییرات آن نسبت به موتور قبلی شرکت یعنی Gamebyro منتشر کرد ، که بازه ی گسترده ای از تغییرات عظیم گرافیکی تا ساختار ماموریت ها ، هوش مصنوعی و تعامل با NPC ها را شامل می شود ، مشروح این تغییرات به شرح زیر است :

گرافیک :

ساختن دنیای عظیم Elder Scrolls همیشه نیاز به آخرین پیشرفت های گرافیکی داشته است ، که نورپردازی دینامیک و سایه های پویا و گسترده بخشی از آنند .

طبق گفته ی تاد هاوارد در بازی جدید به لطف موتوری قدرتمند شاهد یک نورپردازی پویای بسیار پیشرفته به همراه سایه هایی خواهیم بود که به صورت پویا برای همه ی اشیاء موجود بوده و به باورپذیر تر شدن همه چیز کمک بسیاری کرده اند .

دیگر پیشرفت عظیم بازی در بخش گرافیکی ساختار جدید گیاهان و واکنش آن ها نسبت به فعالیت های محیطی است ، به طور مثال درختان نسبت به وزن و ابعاد خویش به طور متفاوتی نسبت به باد های در حال وزش ! واکنش نشان خواهند داد !

از دیگر وِیژگی های محیطی این موتور می توان به بازسازی پدید های طبیعی چون برف و باران به صورت کاملا پویا و مبتنی بر شرایط جوی اشاره کرد.

مطمئنا شما ویژگی Draw Distance بی نظیر Oblivion را به یاد دارید ، حالا تاد هاوارد قول داده تا در بازی جدید با یک دورنمایی فوق العاده قدرتمند ، طبیعی و پیشرفته طرف خواهیم بود که با توجه به کوهستانی بودن بافت سرزمین Skyrim بسیار ضروری به نظر می رسد.

رفتار NPC ها :

یکی از بزرگترین انتقاداتی که به OBLIVION و بعد ها FALLOUT 3 وارد بود و در مقایسه با آثار BIOWARE بسیار مشهود ، نحوه ی تعامل با شخصیت های مختلف و سیتم انتخاب دیالوگ ها بود ، در اسکای رم ، NPC ها هنگام صحبت دیگر فقط مقابل شما بی حرکت نخواهند ایستاد بلکه در حین انجام دادن کار خود با شما به صحبت خواهند چرداخت ، همچنین همه ی NPC های بازی شاغل بوده و مثلا ممکن است یکی کارگر معدن باشد ! همچنین بسته به ویژگی های شخصیتی آن ها ممکن است شاهد رفتارهای متفاوتی از آن ها باشید !

در SKYRIM برخلاف OBLIVION رفتار ها NPC ها با شما نسبت به روابطتان تنظیم می شود ، مثلا ممکن است نیمه شب سرزدن به یک دوست با استقبال او مواجه شود اما برای فردی که شما را نمی شناسد شما شاید یک دزد یا یک مزاحمید !

Animations :

طبق گفته ی تاد هاوارد Skyrim از یک ساختار بسیار پیشرفته و هنرمندانه در بخش انیمیش به کمک موتور مشهور HAVOK استفاده خواهد کرد و اولین عنوانی خواهد بود که این سطح تکنولوژی را در چنین ابعادی به کار میگیرد .

این تکنولوژی به سازندگان اجازه میدهد تا نرم ترین و طبیعی ترین حرکت ها را برای شخصیت ها رقم زده و آنها را قابل باورتر از قبل کنند.

همچنین این سیستم اجازه ی خلق انیمیشن های میتنی بر موقعیت را موتور داده و به هیچ وجه شاهد انیمیشن ها ی از پیش تعیین شده و اسکرپیت نویس شده نخواهیم بود .

یکی از ارکان این بازی را DRAGON های معروف سری تشکیل خواهند داد که به گفته ی هاوارد شاهد حرکات شگفت انگیز و بسیار طبیعی از آن ها خواهیم بود.

ساختار ماموریت ها :

OBLIVION و بازی قبل از آن یعنی MORROWIND هر دو از ساختار مشابهی برای ماموریت های جانبی بهره می بردند که تصادفی بودن آن بعضا باعث غیر قابل انجام دادن آن ماموریت برای یک شخصیت با کلاس و Level خاص آن می شد ، همچنین کشته شدن شخصیت ماموریت دهنده باعث غیرقابل انجام دان شدن آن ماموریت برای همیشه می شد ، اما SKYRIM ساختار کاملا متفاوتی برای ماموریت های جانبی خواهد داشت ، در SKYRIM ، ماموریت های جانبی بسته یه شخصیت ، کلاس ،نژاد و Level شما به شما پیشنهاد خواهند شد و به جذابیت کار خواهند افزود و با این ساختار اکثر بازی کنندگان را به انجام ماموریت ها مشتاق خواهد کرد .

همچنین مشکل عناوین قبلی یعنی کشته شدن فرد ماموریت دهنده بر طرف شده و در صورت وقوع این اتفاق یکی از دوستان یا بستگان او این کار را انجام خواهد داد ، که البته بسته به شرایط پیش آمده نحوه ی تعامل او با شما متفاوت خواهد بود !

TESV : SKYRIM در نوامبر سال 2011 میلادی توسط شرکت BETHESDA SoftWorks برای پلتفورم های PC و XBOX 360 و PS3 منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:
آره من هم یه لحظه فکر کردم یه چیز دیگه است! چند تا مد زدی روش؟ :biggrin1:

عجب خانوم خونواده دار و با اخلاق و باشخصیت و مناسبی هم درست کردی! :biggrin1:
کلا 20 تا مود فعال الان روی بازی دارم. :d از مودهای گرافیکی گرفته تا صدها اسلحه ی جدید و...:d این شمشیرهای استاروار صدای مخصوصشون هم موقع ضربه در میاد.:x

اینو منم دیدم، یکم ایستادم جلوش دیدم حمله نمی‌کنه حوصلم سر رفت.کشتمش.:d
من که سر ِ هر غولی که می دیدم با تیر کمون میزدم فرق سرش :biggrin1: چه مهربونی تو :biggrin1:
یه روان پزشک برین حتما انگزه زیادی برا کشتن دارین!:d

موفق شدم خون اشام بشم نمیدونم چون خون ادم کم خوردم ،مردمه شهر فهمیدن که من خون اشامم و بهم حمله میکنند،چیکار کنم تا درست بشه؟؟؟؟

دوستان یه سوال:
این سری بازی های TES هر دفعه توی یه سرزمین اتفاق میوفتن؟
آره.
TES :Arena تو یه مکان نا مشخص از Tamriel مثل اینکه
Tes : daggerfall تو High rock &hammerfell
Tes :morrowind تو morrowind
Tes oblivion تو Cyrodiil
Tes skyrim تو skyrim :d
چقدر بی رحمین شما ...
تازه داشتم احساساتی میشدم با پست دوست خوبمون دایسناسور که پارازیت شمارو دیدم ضدحال خوردم ... :d
یه روان پزشک برین حتما انگزه زیادی برا کشتن دارین!:d
چه ربطی‌ به مشکل روانی‌ داشتن دار:d،تو اسکایریم نکش باشی‌ کلاهت پس معرکه هست:d
موفق شدم خون اشام بشم نمیدونم چون خون ادم کم خوردم ،مردمه شهر فهمیدن که من خون اشامم و بهم حمله میکنند،چیکار کنم تا درست بشه؟؟؟؟
از شهر فرار کنین بعدا خون یه نفر رو پیدا کنین بخورین حالتون بهتر شه. بعدا برین پیشFalion تو شهرMorthal.حالتونو خوب می‌کنه اون.
البته اگه میخوایین از خون آشامی در بیاین.
اگه میخوایین Vampire بمونین یکم خون بخورین تا حالتون بهتر شه. هر روز باید خون بخورین تا مردم نفهمن.
yahoo_4.gif

کلا 20 تا مود فعال الان روی بازی دارم.
yahoo_4.gif
از مودهای گرافیکی گرفته تا صدها اسلحه ی جدید و...
yahoo_4.gif
این شمشیرهای استاروار صدای مخصوصشون هم موقع ضربه در میاد.
yahoo_8.gif
Star wars حال نمیده :دی. فقط شمشیر های Darksiders
yahoo_4.gif

من دیروز یدونه ریختم Daedric armor رو Light آرمور می‌شناسه.

این اسب میدوی.
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:
سلام دوستان خوب ..:-*

اینا چرا بیخودی البته بعضی وقتها میفتا دنبالم که منو بکشن.. چرا؟ اصلا هم زور نداره...b-)

25787431972601543906.jpg

تعدادشونم روز به روز داره بیشتر میشه باگ خور نکنه شده..؟؟

98556174743887794920.jpg

این یارو کی دزد >:) تا حالا مخصوصا شبها چند تایی تو شهر هستن که اخرش هم سربازا میکشنشون... کی هستن؟؟

23256639440234353347.jpg

---------- نوشته در 06:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:47 AM ارسال شده بود ----------

اینم یی باگ :))

02046935638593567248.jpg

---------- نوشته در 06:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:48 AM ارسال شده بود ----------

این ویدیو هم حتما ببینید جالبه یی باگ خیلی جالب از اژدها خودتون ببینید.. خودم گرفتم نمیشد عکس گرفت..

http://www.aparat.com/v/afae89bac1b0db893b5b17c070acce91100527

---------- نوشته در 06:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:52 AM ارسال شده بود ----------

اقا اینجا تو کالج یا هر چیز دیگه ای ... کی باید به من اموزش های لازم بده دقیقا باید پیش کی برم؟؟
46485893308261739851.jpg

---------- نوشته در 06:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:53 AM ارسال شده بود ----------

و خب میرم سر مشکل اصلیم... من چطوری این شوت هام فعال کنم بعضی هاشون خاموشه؟ چرا برای فعال کردن باید دقیقا چیکار کنم .. تا حالا هم خیلی اژدها کشم...؟ مشکلش چی که خاموشه .. من الان لول 45 هستم 68 ساعتم بازی کزدم//؟؟

73463361329191046171.jpg

---------- نوشته در 06:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:56 AM ارسال شده بود ----------

از تمام دوستان هم تشــــــکر میکنم

---------- نوشته در 07:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:58 AM ارسال شده بود ----------

و راستی داشت یادم میرفت #:-s ..... شمش طلا از کجا میشه خرید یا پیدا کرد لازم دارم برای ساخت گردنبند.. اخه هیجا برای فروش نیست .. چرا ..

---------- نوشته در 07:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:04 AM ارسال شده بود ----------

نظرتون چی چیت بزنم کد تقلب تمام شوت هام فعال کنم... :))

سلام دوستان خوب ..:-*

اینا چرا بیخودی البته بعضی وقتها میفتا دنبالم که منو بکشن.. چرا؟ اصلا هم زور نداره...b-)

25787431972601543906.jpg

تعدادشونم روز به روز داره بیشتر میشه باگ خور نکنه شده..؟؟

98556174743887794920.jpg

این یارو کی دزد >:) تا حالا مخصوصا شبها چند تایی تو شهر هستن که اخرش هم سربازا میکشنشون... کی هستن؟؟

23256639440234353347.jpg

---------- نوشته در 06:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:47 AM ارسال شده بود ----------

اینم یی باگ :))

02046935638593567248.jpg

---------- نوشته در 06:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:48 AM ارسال شده بود ----------

این ویدیو هم حتما ببینید جالبه یی باگ خیلی جالب از اژدها خودتون ببینید.. خودم گرفتم نمیشد عکس گرفت..

http://www.aparat.com/v/afae89bac1b0db893b5b17c070acce91100527

---------- نوشته در 06:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:52 AM ارسال شده بود ----------

اقا اینجا تو کالج یا هر چیز دیگه ای ... کی باید به من اموزش های لازم بده دقیقا باید پیش کی برم؟؟
46485893308261739851.jpg

---------- نوشته در 06:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:53 AM ارسال شده بود ----------

و خب میرم سر مشکل اصلیم... من چطوری این شوت هام فعال کنم بعضی هاشون خاموشه؟ چرا برای فعال کردن باید دقیقا چیکار کنم .. تا حالا هم خیلی اژدها کشم...؟ مشکلش چی که خاموشه .. من الان لول 45 هستم 68 ساعتم بازی کزدم//؟؟

73463361329191046171.jpg

---------- نوشته در 06:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:56 AM ارسال شده بود ----------

از تمام دوستان هم تشــــــکر میکنم

---------- نوشته در 07:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:58 AM ارسال شده بود ----------

و راستی داشت یادم میرفت #:-s ..... شمش طلا از کجا میشه خرید یا پیدا کرد لازم دارم برای ساخت گردنبند.. اخه هیجا برای فروش نیست .. چرا ..

---------- نوشته در 07:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:04 AM ارسال شده بود ----------

نظرتون چی چیت بزنم کد تقلب تمام شوت هام فعال کنم... :))
پایین عکس رو نگاه کنی‌ نوشتهR : Unlock . یعنی‌ R رو بزن باز شه
شمش طلا رو هم هم می‌شه از بازرگان‌ها خرید که خیلی‌ کم گیر میاد،هم میتونی‌ بسازی تو معدن ها. باید طلا خالص استخراج کنی‌ از معدن بدن تو کوره تبدیل کنی‌ به شمش. معدن هم تو Dawn star هست،سر راه هم هستن چند تا.

دزد‌ها هام،دزد هستن دیگه. :دی

کلا 20 تا مود فعال الان روی بازی دارم. :d از مودهای گرافیکی گرفته تا صدها اسلحه ی جدید و...:d این شمشیرهای استاروار صدای مخصوصشون هم موقع ضربه در میاد.:x
لطفا این mod هارو به ماهم بگو بریم دانلود کنیم:d
کاراکترت کلا ماده؟!
صورتش و موهاش چی؟!:d

سلام
من بازیو گرفتم بعد از ظهرم نصبش میکنم ولی...
من زبان بلد نیستم میتونم بازی رو برم ؟
اگه راهنمایی چیزی هست بدین دانلود کنم یا خودتون منو راهنمایی کلی بکنین که چه نزادی رو بردارم و..
اصلا میتونم بازی رو بدونه زبان درس حسابی برم؟؟
پیشاپیش ممنونم

لطفا این mod هارو به ماهم بگو بریم دانلود کنیم:d
کاراکترت کلا ماده؟!
صورتش و موهاش چی؟!:d

یه هفته خون دل خوردم تا تونستم این مودهای لایتینگ رو پیداش کنم... نمیدم...>:) :d خود سایت نکسوس مودهای اسکاریم رو گذاشته ولی تازگیا یه سایت روسی پیدا کردم که مودها و آرمور ها و... های خیلی جالبی داره که تو نکسوس نیستن. اینم آدرسش:
Modgames.net - моды для Skyrim, Fallout: New Vegas, Dragon Age и к другим играм

کاراکترت کلا ماده؟!
دوتا راه وجود داره.
1- یه مادی که لب و چشم و موهای لایتینگ رو اضافه میکنه و خودت باید برای تو بخش کاراکترمنو و بسازیش که مال من این شکلی شد:

veznrto7ylndjrmuvjl1.jpg

2-دومین راه هم دانلود مود اصلی کاراکتر هست که یه ماسک به inventory اضافه میکنه و با زدن اون کاراکترت (اگه female باشه) شبیه لایتینگ میشه:

mc6l4mr97hk8ma3zrok2.jpg

یه سری هم مود داره که بازی رو شبیه کراسیس میکنه. بعدا عکساشون رو میذارم کف کنید:d

چه ربطی‌ به مشکل روانی‌ داشتن دار:d،تو اسکایریم نکش باشی‌ کلاهت پس معرکه هست:d
دیگه تو یکی حزف نزن!:d تو که میزمی Lydia یا هر جنبنده بی آزار رو میکشی از همه مهم تر برا یه مشت طلا آدم سلاخی میکنی شکنجه میدی در مورد کلاه و پس معرکه صحبت نکنی سنگین تره:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or