The Elder Scrolls Online

با درود

The Elder Scrolls : Online

83103775842449200817.jpg

series : The Elder Scrolls
Developer : ZeniMax Online Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Director : Matt Firor
Genre : MMO RPG
Release Date : بهار 2014

این بازی در سال 2014 و برای PC,PS4 & Xbox One میاد :D

بدون شک سری elderscrolls سلطان بازی های ژانر rpg بوده و حالا بعد از 5 بازی شرکت bethesda میخواد عنوانی رو که شامل تمام content های سری های قبلی و تمام lore های داستان رو میشه رو به عنوان یک بازی Online RPG ارائه بده.

سطح(نقشه) بازی تمام tamriel معرفی شده و با expansion های بعدی گسترده تر هم میشه.

نقشه بازی:

story-heading.jpg

زمان جنگ و آشوب فرا رسیده! ارتش ریونتاس و ارواح تاریکی در هر گوشه ی تمریل آشکار میشن. زمستان سردتر میشود و قحطی شده. مردم و عارفان با کابوس ها و عذاب گرفتار شدند.
چهار سال پیش . در تاریخ
2E 578
یک انفجار بزرگ جادویی در شهر امپراطوری پس لرزه هایی ایجاد کرد که در سرتاسر نیرن جاری شد.
اکثر جادوگران یا مردند یا دیوانه شدند. اعجوبه های ترسناک و ابر قدرت از اوبلیوین .همان دیدرا ها در تعدادی بزرگتر از همیشه ظاهر شدند . برج های صورت فلکی بزرگ انقدر بزرگ و غول پیکر شدند که آسمان شب را تحت سلطه خود در اوردند!

story-coldharbor.jpg

حالا مولگ بال (یکی از خدایان بزرگ و قدرتمند دیدرا) شاهزاده ی سلطه و بردگی نقشه ی خود را شروع میکند!
مجریان تاریک او .گردابهای جادوی شیطانی. سد بین دنیا ها را ضعیف میکند و خطری را تهدید میکند که باعث یکی شدن دو دنیای نیرن و ابلیوین میشود! همان کابوس جهنم

story-monsters.jpg

در میان اشوب و هرج و مرج . سه اتحاد رقابت میکنند برای گرفتن کنترل شهر امپراطوری و برج سفید/طلایی .هایراک . سنتینل. اورسینیم (نام قسمت هایی از تمریل) یکی میشوند .متحد به رهبری پادشاه بزرگ در ویرست!
ولن وود و السور (نام قسمت هایی از تمریل) اتحادی را با سامرست (نام قسمتی از تمریل) تشکیل دادند و بلک مارش و موروویند و اسکایریم (نام قسمت هایی از تمریل)با نیرو های خود به یک اتحاد سر سخت پیوستند!
پیمان دگر فال – قلمرو الدمیر – عهدنامه ی ایبن هارت (نام اتحاد ها یا فکشن ها)
سه ارتش اماده میشوند علیه امپراطوری و در مقابل یکدیگر برای گرفتن شهر امپراطوری و برج سفید/طلایی از چنگ نیرو های تاریک اوبلیوین.

تا کجا میتوانید پیش بروید؟!​

یه عکس از بازی

178eb64ccab5e94698.jpg

چند تا ویدیو و عکس جدید هم تو سایت اضافه شده + اینکه میتونید تو بازی به coldharbour (مکان خدای دیدرا : moleg bal همونی که vampire هارو خلق کرد)سفر کرد.

یکی از soundtrack های بازی به نام Beauty of Dawn ریلیز شد که توسط Malukah خوانده شده ,
این نسخه اصلی هستش. ترجمه tamriel که از به یک زبان باستانی nirn هستش میشه dawn's beauty یا همون Beauty of Dawn.

88a8791fd6f267c66ec1f89fc4250d7f.jpg

DOWNLOAD DIRECT LINK

با تشکر فراوان از pourybrave :D
ویدز:D :
The Elder Scrolls Online Announcement Trailer

HD H.264 MP436.4MB Download
Hi-Res H.264 MP425.6MB Download
Lo-Res IPOD / PSP5.7MB Download

The Potential and the Perils of The Elder Scrolls Online

HD H.264 MP4273.3MB Download
Hi-Res H.264 MP4147.1MB Download
Lo-Res IPOD / PSP35.8MB Download

The Elder Scrolls Online CG Teaser Trailer

HD Windows Media39.8MB Download
Hi-Res H.264 MP423.9MB Download
Lo-Res IPOD / PSP5.0MB Download

Elder Scrolls Online: Old Frontiers

HD H.264 MP4259.8MB Download
Hi-Res H.264 MP4132.3MB Download
Lo-Res IPOD / PSP32.4MB Download

The Elder Scrolls Online - Introduction

HD Windows Media1372.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4208.2MB Download
Lo-Res IPOD / PSP51.9MB Download

The Elder Scrolls Online - The Alliances Cinematic Trailer

HD H.264 MP4281.4MB Download
HD Windows Media806.4MB Download
Hi-Res H.264 MP4119.2MB Download
Lo-Res IPOD / PSP30.5MB Download

Diving Into The Elder Scrolls Online

HD H.264 MP4202.8MB Download
Hi-Res H.264 MP485.9MB Download
Lo-Res IPOD / PSP21.5MB Download

Elder Scrolls Online Gameplay - E3 Sony Press Conference

HD H.264 MP4169.6MB Download
Hi-Res H.264 MP460.2MB Download
Lo-Res IPOD / PSP15.5MB Download
با تشکر فراوان :rose: از FLAWL3SS عزیز :D

پ.ن : سایر اطلاعات به زودی :-" :D

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
هنوز تاریخ انتشار دقیق اعلام نکردن؟ دیگه داره میره رو مخ قضیه کاملا:d
تاریخ انتشار که خیلی وقته اعلام شده ( البته نه به صورت دقیق )
هفته دیگه روی PC به صورت رسمی عرضه میشه
June هم روی کنسول ( احتمالا تاریخ روزش رو توی paril اعلام کنن)

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
تاریخ انتشار که خیلی وقته اعلام شده ( البته نه به صورت دقیق )
هفته دیگه روی PC به صورت رسمی عرضه میشه
June هم روی کنسول ( احتمالا تاریخ روزش رو توی paril اعلام کنن)

خب منم همون دقیق رو گفتم دیگه.:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب منم همون دقیق رو گفتم دیگه.:d
اول بزار ببینیم نسخه PC چی کرده D:
نقدر بررسی اینا معمولا تا 1 هفته بعد از عرضه بازی ممکنه طول بکشه D:
آحتمالا may یا اواخر april تاریخ انتشار کنسولی هم میگن/
من حدی میگم 17 june به بعد میاد D:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
من کلی دلم رو برای این بازی صابون زده بودم ولی با این وضع قیمت ها فکر کنم کاملا منتفی هست قضیه ! مسخرست که باید 60 دلار قیمت خود بازی رو بدی و با 15$ Monthly Fee هزینه یک سال بازی کردنت میشه 240 دلار :| هزینه PS Plus هم هیچ ربطی به بازی نداره ! والا بلا بازی های دیگه هم آنلاین دارن خرج سرور هم دارن :| رو کنسول ها باید همون هزینه PS Plus و Xbox Gold اون هزینه Monthly Fee رو کاور میکرد .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من کلی دلم رو برای این بازی صابون زده بودم ولی با این وضع قیمت ها فکر کنم کاملا منتفی هست قضیه ! مسخرست که باید 60 دلار قیمت خود بازی رو بدی و با 15$ Monthly Fee هزینه یک سال بازی کردنت میشه 240 دلار :| هزینه PS Plus هم هیچ ربطی به بازی نداره ! والا بلا بازی های دیگه هم آنلاین دارن خرج سرور هم دارن :| رو کنسول ها باید همون هزینه PS Plus و Xbox Gold اون هزینه Monthly Fee رو کاور میکرد .
اگر هزینه plus برای monthly fee بازی در نظر گرفته میشد بعد مثلا بین Final fantasy و TES و Sony این میزان پول چه جوری به اشتراک گذاشته میشد ؟ در واقع نمیشه. البته سونی یه حرفهای از این قضیه قبلا مشابهش رو زده بود اما فکر نکنم کمپانیا اصلا کنار بیان . سوده بازیهای Mmo فوق القعاده زیاد بالا هست . از ماهانشون گرفته تا in game purchase ها . D: >_< البته یه سری میگن که TES به سرنوشته Star wars دچار میشه و F2P میشه اما فکر نمیکنم . دلیلش اینکه Star Wars کلا زیر ساختش خیلی به اندازه بازیهای دیگه mmo نمیدونم چرا flexible نبود D: . در نهایت خسته کننده میشد
ZeniMax قول داده DLC های مجانی زیادی به بازی اضافه کنه و در طوله زمان بازی رو بهبود ببخشه . در کنارش هم چیزهای مثل In game store اینا رو نزاشته .... ظاهرا هم یه منطقه جدید به زودی به نسخه Pc اضافه میشه. تا کله tamrial کامل بشه. نمرات بازی هم بد نبوده اما بازیش به MMO کلاسیک نیست D:

من با خودم کلی کلنجار رفتم اخرش رفتم نسخه PC رو خریدم به هوای اینکه player های بیشتری روی PC میان mmo و کلا mmo روی pc یه چیز دیگس D: لول . فعلا که level 20 رسیدم بخشه بزرگی بازی مثل یه بازی single player میمونه و پیدا کردن guild اینا مقداری سخته تا وارده Pvp بشه ادم . بعدش هم باید یه سره تا level 50 بری تا بتونی public dungeon و adventure zone ها رو با Player های دیگه وارد بشی که حب اون ورش بازم جالبه D: کلا بازیش یه چیزی هست بین TES single player و یه بازی MMO . نظرها در موردش متفاوت بوده اما با وضعیت حالش من بهش 8 الا 8.5 رو میدم

این عکس از نخسه Collector که گرفتم
The Elder Scrolls Online Imperial Edition
PC VERSION

خوده بازی هست و مجسه DeadRic prince هستMolag Bal که در واقع داستانه بازی در مورده مبارزه باهاش هست .... مکانه Oblivion هم وجود داره ( البته نه مثل بازیه OBlivion ) این بار محله زندکی Molag Bal هست .
نقشه بازی هنوز تکمیل نشده اما بخشه بزرگیش کلا در دسترسه .
Quest های بازی انصافا خیلی متنوع و به اندازه کافی طولانی و از نظره داستانی درگیر کننده هستن . انصافا بخشه اصلی داستانی هم خیلی در نوع خودش جالبه و زمان زیادی هم میبره تا تکمیل کنیم چون باید تا level50 بری D:
شامله Imperial Edition میشه که RACE مربوطه رو فقط در صورت خرید این نسخه میشه بازی کرد . که من الانم دارم با Imperial میرم.
شامله یه ART BOOK کلا 250 صفحه میشه که به صورت داستان دنیای Tamrial رو به تصویر کشیده D:

اوله بازی باید از بین 3 تا faction ها یکی رو انتخاب کنید D: . هر کدومشون یه قسمت از نقشه هستن . یه سری quest های مربوطه به خوده faction ها هم دارن .
کلا به نظره من بازیهای خیلی خیلی جالبی هست . من فقط یه Guild Wars 2 میزنم که الان اینم اضافه شد به نظرم تنوع خیلی خیلی خوبی هست. خیلی موقعها هم شد quest های بازی رو با ادمهای دیگه join شیم بازی کنیم.

کلا بازیه خیلی جالبی هست D: نمیدونم نسخه کنسولی چی از اب در میاد اما به نظره من برید همین نسخه Pc و بازی کنید.

از نظره گرافیکی هم بدک نیست خوبه . اینم یه سری عکس خودم گرفتم از قسمت اغازین بازی از تنظمیاته max بازی هست :

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
فعلا که چند تا سایت نقد کردن ، غیر از همین قضیه پول ، ظاهرا خود بازی هم آش دهن سوزی نیست و کلی ایراد از گیم پلی و Quest ها و ... غیره گرفتن .
امیدمون رو میزاریم رو Destiny ببینیم اون چجوری درمیاد !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فعلا که چند تا سایت نقد کردن ، غیر از همین قضیه پول ، ظاهرا خود بازی هم آش دهن سوزی نیست و کلی ایراد از گیم پلی و Quest ها و ... غیره گرفتن .
امیدمون رو میزاریم رو Destiny ببینیم اون چجوری درمیاد !
D: به نظره من نمره بازیش در حده 8 هست راحت . نمره IGN رو کمابیش خیلی قبول دارم . اما کلا نقدر بررسی MMO که میدونی یه مقدار سلیقه ایه م هست. ولی روی هم رفته بازیش واقعا سرگرم کننده است . فقط یه مشکلی که داره اینکه تا راه بیفتی شاید یه 20-30 ساعتی ببره ....
Destiny هم باید جالب باشه ! خوشبختانه Subscription نداره D: لول .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آرمان دوربین سوم شخص هم که میشه دیگه؟
اخه اصلا خوشم نمیاد حالت اول شخص باشه این بازی :|
اره مشکلی نداره D:
من فقط در مواقعی که کلا خبری از نبر نباشه به صورت اول شخص میرم . زمان نبرد 100% باید سوم شخص برداری مخصوصا اگر اینکه شلوغ باشه چون اصلا range و پشته سر رو نمیشه دید . D: .

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
نسخه کنسولی 6 ماه تاخیر خورد

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2014/05/08/report-the-elder-scrolls-online-delayed-for-xbox-one-ps4.aspx

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی توی June منتشر میشه ( هفتم )
نیازی به پرداخت ماهانه هم نخواهد بود . فقط بازی رو میخرید . شارج نداره دیگه
به همراه همه اپدیتهایی که تا الان اومده

dlc ها ظاهرا به صورت جداگانه در صورت premium نبودن قابل خرید خواهند بود.

برای کسایی که دوست دارن یه Premium membership به همون قیمت پیشین در نظر گرفته شده که شامله

• An allotment of crowns to spend in the new in-game Crown Store based on your membership period (more below)
  • Access to all of ESO’s downloadable content (or DLC) game packs for the duration of your membership
  • A 10% bonus to XP and gold gain, crafting research, and inspirationDLC

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر