The Elder Scrolls Online برای Xbox One/PS4 ، برای تاریخ 2015 تایید شد

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
85409237170778841302.jpg

Bethesda Softworks سال تقریبا خوبی را بعد از شایعات آشکار در مورد توسعه ی fallout4 که با تماسی به بیرون درز پیدا کرده بود داشته.بازی هایی از قبیل Wolfenstein: The New Order و The Evil Within اجراهای خوبی داشتند.اما متاسفانه The Elder Scrolls Online نتوانست بعد از انتشارش در این سال انتظارات را برآورده کند و موفقیتی کسب کند.

حتی بدتر آن بود که این بازی برای ps4 و xbox one بدون هیچ دلیلی به تاخیر افتاده بود.

به هر حال در آخر Bethseda بر روی سایت این بازی اعلام کرد که :

Elder Scrolls Online در سال 2015 ، به صورت دیجیتالی و disk منتشر خواهد شد.

5 آپدیت برای این بازی منتشر شده که بخش ها و سیستم های جدیدی از جمله بخش champion و Justice Systems(سیستم عدالت) را به وجود آورده.ما در سال جاری اطلاعات بیشتری را از این آپدیت ها به شما خواهیم داد.

حال نظر شما درباره انتشار Elder Scrolls Online بر روی ps4 و xbox one چیست؟

منبع

آخرین ویرایش:

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
آقا من گیج شدم، این همون skyrm هست؟ یا فرق دارن؟
عزیز این یه بازی آنلاینه.mmo مثل world of warcraft که سازندش هم یکی دیگس ولی بر پایه elder scrolls ساخته شده که خیلی هم ضعیف عمل کرده.خود من بازی رو پیش خرید کرده بودم قبله اینکه بیاد و کلی وقت گذاشتم.
فقط کسایی که به سرشون میوفته بازی رو بخرن بگم که گول یدک کشیدن اسم بازی Elder scrolls رو نخورید که مثل من کلی ضرر میکنید.همون wow الان بهترینه و اکسپنشن جدید خوبی هم داره.همیشه تو خرید mmo به این دقت داشته باشید که مهمترین چیز تعداد پلیرهاییه که اون mmo داره.اگه حتی بازی خوب بود ولی پلیرهاش کم بود اصلا سمتش نرید.چون mmo بر پایه بازی گروهی ساخته میشه و همیشه برای بازی کردن وابسته به پلیرهای دیگه اید(بجز level up کردن).خلاصه این که منی که همیشه دوست داشتم elder scrolls رو آنلاین تجربه کنم نه تنها این بازی elder scrolls نبود بلکه یه بازی خوب هم نبود.اگه هم بازی الان فوقوالعاده خوب شده باشه بازم قرار نیست یک دفعه کلی پلیر بهش ازافه بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر