The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
ُسلام

و شما هم اینو از من قبول کن که Titan Quest خیلی محدود تر و ضعیف تر از غولی بی شاخ و دم، مثل Oblivion ه :arrowr:
سالها از پی هم می گذرند تا بازی هایی مثل Oblivion و یا Never Winter Night بیان ...

بازی titan Quest یه مثال بود تو این اوضاع بی RPG.من برای همین دوباره رجوع کردم به Oblivion.
RPG خونم شدیدا کم شده برای همین دارم از اول میرم.

ا
لبته اینم بگم که من برخلاف شما، خیلی RPG باز حرفه ایی نیستم
یعنی وقت نمی کنم خیلی RPG برم و از همین حیث فقط به تجربه ی عناوین برتر بسنده می کنم.
سبکای دیگه هم همینطور

مثال می زنم:
از عید تا حالا کلی بازی اومده
لیست من اینه:

Oblivion
Hitman: Blood Money
Tomb Raider: Legend
Titan Quest
Half Life 2: Episode One
Ghost Recon: Advanced Warfighter
Dream Fall
می بینی کلا 7 تا DVD اونم برا PC
Playstation رو هم که کلاً بی خیال
بیشتر از این هم نمی رسم
ولی همین 7 تا رو کامل تا ته میرم و سعی می کنم دیگه چیزی ازشون برام باقی نمونه.

باور کن منم همین بازی های شما رو رفتم.البته +2
اونم Sin-Prey
باور کن دارم بهت حقیقتو میگم.مشکلات نمیزاره.

برا همینه که می گم شما از من توی RPG وارد تری
بخصوص بعنوان یه Warrior :boxing:
ولی من
سبکم جداست
توی Titan Quest من الان یه Spirit هستم.
ترحیج هم میدم از یه Magical Staff استفاده کنم تا یه Club

من برعکس شما.میدونی که چیم.
Warrior.توی تاپیک این بازی هم شات های چند وقت پیشمو گذاشتم.

این فقط نظر من بود
یعنی اینکه من سعی می کردم یکم جای شما فکر کنم
لازم نیست حتماً عمل شه
چون می تونم اشتباه کرده باشم
نه؟؟؟ ;)

اصلا و ابدا اشتباه نکردی.ممنونم.

مزاحم که نشدی هیچ، خوشحالم هم کردی
خوشحال تر هم می شم اگه بازم کمکی از دستم بر بیاد ;)

حتما اگه مشکلی پیدا کردم مزاحمت میشم.

خداحافظ

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
نوشته شده توسط zxc0012004:
سلام

تنظیمات خوب برای این کارت می تونه شامل وضوح 768*1024 باشه
Texture Size رو می تونی High بزاری، البته اگه یکمی لنگ زد می تونی از Medium هم استفاده کنی، توی کیفیت بصری فرق چندانی ندان بخصوص بدلیل وجود HDR
Fade ها رو میانه قرار بده (60-50 درصد)
ولی Distance تا ته به همراه سه گزینه ی زیرش که یادم نیست چیه ولی on
Shadow رو می تونی Med بزاری
گزینه های سایه حفره های درخت + سایه ی علف Off
Filter ها هم off
Specular در حد وسط
HDR روشن
تنظیمات Water و Reflect و ... همه on و High
AA هم اجباراً off

با این تنظیمات می تونی FPS خوبی بگیری
البته باید یکم بهش ور بری تا به مطلوب ترین حالت برسی.

)

به نظر من اگر وضوح 640*480 باشه تنظيمات ديگه همه تا اخر بهتر

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
بهترین اسپل در بازی به نظر من summon Daedroth هستش

که باید 50 در conjuration داشته باشی

این اسپل از اسپل های conjuration 100 هم بهتره .

فقط بدیش اینه که 30 ثانیه هست و فقط یه deadroth میشه summon کرد

به نظر من که با deadroth بازی خیلی راحت میشه.

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
سلام خدمت همگی من رفتم و هر مشکلی بود این گزینه Gray fox اگر درست نوشته باشم مربوط به گروه دزدان اضافه شد ولی وقتی روش کلیک میکنم و اون گدا صحبت میکنه علامتی به روی نقشه نمیاد کسی هم دنبالام نمیاد
یک سوال دیگه داشتم اونم اینکه این دروازه ها که باز میشه را چجوری باید بست دروازه های Oblivion را میگم

hitman_bahal

کاربر سایت
Oct 20, 2005
80
نام
Ehsan
نوشته شده توسط Monirzadeh:
سلام خدمت همگی من رفتم و هر مشکلی بود این گزینه Gray fox اگر درست نوشته باشم مربوط به گروه دزدان اضافه شد ولی وقتی روش کلیک میکنم و اون گدا صحبت میکنه علامتی به روی نقشه نمیاد کسی هم دنبالام نمیاد
یک سوال دیگه داشتم اونم اینکه این دروازه ها که باز میشه را چجوری باید بست دروازه های Oblivion را میگم
البته دوستان صدبار توضيح دادن ولي منم يه بار ديگه ميگم
جواب سوال اولت اينه كه بايد بري چند بار دزدي كني (تابلو) بعد از چند وقت يه كسي مياد سراغت و .....
در مورد سوال دوم هم توي هر كدوم از اون دروازه ها يه برج هست كه بالاي اون برج يه سنگ به اسمSigil هست
بايد بري اون سنگ رو برداري:cheesygri

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
خب باید بگیرنت بعد بزنی Go to jail.وقتی از زندان بیرون امودی یه یارو میاد بهت پیشنهاد عضو شدنو میده...
احمد جون تو ماموریت Path of down گیر کردم.یه یارو هست تو Impeial city رفت تو یه گنبد.بعد من هرکار میکنم نیمتونم برم تو گنبد.
یه ماموریتم هست که بازم تو Imperiale به نامه Unferindly Competition بعد یه یارو رفت تو خونه من هر چی سعی کردم نتونستم برم تو خونه.میگه بزار هر وقت رفت بیرون برو خونش و یه چیزی هم که میگه وسطه صحبتاش در مورده Inside.و یه چیزه دیگه اینکه یارو اصلا از خونش بیرون نمیاد...

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
باید به گدائه رو Bribe کنی انقدر که وقتی ازش در مورد گری فاکس می پرسی میگه دنبال گری فاکس می گردی بعد باید بهش جواب مثبت بدی.
توی Imperial City Waterfront یک نفر از طرفش میاد ساعت 12 با اون صحبت کنی می تونی توی گروه عضو بشی.
---------------------------
به کمک فوری احتیاج دارم!
کوئست The Ultimate Heist که اینطور معلومه آخرین کوئست Thieves Guild هست یه قسمتش گیر کردم.
اونجا که باید با استفاده از Arrow of Extrication یه دری رو باز کنم بعد اینکه کمی تو محیط گشتم دو تا چیز رو پیدا کردم که انگار باید یه راه پیدا کنم که برم بینشون دقیق نمی دونم چیکار کنم کسی می تونه کمک کنه؟

توی عکس اولی متنی هست که توی کوئست نوشته و عکس دومی نقشه جایی که الان هستم.

آخرین ویرایش:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام

نوشته شده توسط mohandes_register:
احمد جون تو ماموریت Path of down گیر کردم.یه یارو هست تو Impeial city رفت تو یه گنبد.بعد من هرکار میکنم نیمتونم برم تو گنبد.
یه ماموریتم هست که بازم تو Imperiale به نامه Unferindly Competition بعد یه یارو رفت تو خونه من هر چی سعی کردم نتونستم برم تو خونه.میگه بزار هر وقت رفت بیرون برو خونش و یه چیزی هم که میگه وسطه صحبتاش در مورده Inside.و یه چیزه دیگه اینکه یارو اصلا از خونش بیرون نمیاد...

برای اون Path of Down توضیح بده کجاش ؟؟؟
من یادم نمی یاد به این راحتی ها
ولی کلیش اینه که Jauffre تو رو میفرسته دنبال Baurus، همون گارده که موقع مرگ امپراتور همراهت بود. تا اونجایی که یادمه باید دنبالش می کردی و توی راه به جاسوس میومد که می کشتیش و بعدش جنازشو می گشتی که یه کتاب پیدا میکردی در مورد Mythic Dawn. بعد بورس می فرستادت به Arcane University تا با Tar-Meena در مورد این کتاب صحبت کنی. اونم می گفت که چها تا جلد کتاب رو پیدا کن. با بورس می رفتی به یه ملاقاتی توی فاضلاب و یکی دیگه از این جلد ها رو پیدا می کردی. بعد باید می رفتی پیش مارتین توی Cloud Ruler Temple. نهایتا میفرتادت دوباره پیش Tar-Meena که باید 3 مرتبه (برای هر دفعه باید 24 ساعت صبر می کردی) باهاش صحبت می کردی که نهایتاً می فرستادت به Imperial City Palace که باید تا عصر صبر می کردی و بعدش Map Indicator ظاهر می شد که می بردت به داخل قصر و ...

اگه با اینا رفع شد که هیچ، وگرنه توضیح بیشتری بده.

برای دومی هم باید صبر کنی تا اون یارو از خونش بره بیرون و بعدش تو بتونی بری توی خونه ش و توی Basement (همون زیر زمین) روی یه میز یه نامه ای رو پیدا کنی که ماموریت رو Update می کنه.امکان داره خیلی طول بکشه تا از خونش بره بیرون بنابراین زیاد خوتو درگیر نکن.
البته حدودای 5 صبح معمولا یارو خونه نیست تا اونجایی که یادمه.

نوشته شده توسط Grim Reaper:
به کمک فوری احتیاج دارم!
کوئست The Ultimate Heist که اینطور معلومه آخرین کوئست Thieves Guild هست یه قسمتش گیر کردم.
اونجا که باید با استفاده از Arrow of Extrication یه دری رو باز کنم بعد اینکه کمی تو محیط گشتم دو تا چیز رو پیدا کردم که انگار باید یه راه پیدا کنم که برم بینشون دقیق نمی دونم چیکار کنم کسی می تونه کمک کنه؟

دقیقاً روبروی همون مجسمه بین دوتا در بسته یه محلی هست که وسطش یه سنگه که با ایستادن روی اون مجمسه دستاشو از هم باز می کنه (شاسدم می چرخیدش درست یادم نیست) ولی در هر صورت یه حفره ای ایجاد می کنه که باید اون تیر رو ازش عبور بدی.

توی سمت چپ و راست این دیوارا یه مسیرهایی هستش که باید دنبالش کنی تا اون دیوارا رو بتونی کنار بزنی تا مسیر رسیدن به اون سنگ باز بشه. یادم نیست دقیقاً چه جوری بود ولی خیلی ساده ست. یه مشعل روشن کن تا دید بهتری داشته باشی و بتونی راهها رو پیدا کنی.

در نهایت وقتی خواستی شلیک کنی اون تیرو، اول با یه تیر دیگه امتحان کن تا اشتباه نکنی چون فقط یه دونه Arrow of Extrication داری و اگه هدر بره ...

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام

در پي درخواست يكي ديگر از كاربران (SamFisher) براي آخرين مرتبه فايل Manual براي بازي Oblivion رو در سايت Persian GiG ب صورت دوفايل Split شده س 8.6 مگابايتي به همراه فايل متصل كننده آپ مي كنم.

براي باز گشايي و استفاده هر سه فايل رو دانلود كنين و سپس روي Batch File كليك كنيد تا دو فايل 8.6 مگابايتي 1 و 2 رو بهم وصل كنه.

Batch File
Part 1
Part 2

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
بچه ها من میخوام دوباره بازی کنم برای همین میخوام یه راهنمایی به من بدید .
من میخوام یک ریسی را بردارم که به انسان شبیه باشه و تو کار جنگ و دزدی هم تبحر داشته باشه.
به نظر شما چه ریسی را بردارم ؟ امپریال یا نورد؟
همچنین چه ماه تولد و چه کلاسی و ... به 2 ریس بالا میخوره؟
در ضمن من نمیخوام زیاد برم تو کار جادو و طلسم و ....

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
به نظر شما چه ریسی را بردارم ؟ امپریال یا نورد؟
همچنین چه ماه تولد و چه کلاسی و ... به 2 ریس بالا میخوره؟
در ضمن من نمیخوام زیاد برم تو کار جادو و طلسم و ....
Race : Nord
Birthsign : Warrior
Major Skills : Blade, Heavy Armor , Armorer , Restoration , Sneak , Security, Block

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر