The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
نوشته شده توسط alikarimi:
عکس های قشنگی بود :eek:
راستی شما پتچ Pretty بازی را که من قبلآ داده بودم نصب کردید دیگه؟!
سیستم شما چیه؟!
Make it Pretty Pack که دیگه خز شد همه دارنش :cheesygri

سیستم من :

AMD Athlon 2800+
XFX 6200 AGP :evil:
1024 MB Ram

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
WOW عجب آسمونی داره این آبلیویون!!بینم...آسمونش پویا Dynamic هستش؟
ببینم....توی این بازی هد شات هم داریم؟مثلا با تیرکمون......یا با شمشیر بزنی سرشو قطع کنی!!!
شهرام جون شما با این مشخصاتت چه فریمی میگیری؟
و در رابطه با اون خط اول منظورت اینه که داری دیگه؟
همین.
باتشکر....

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
نوشته شده توسط SUPERMHR:
WOW عجب آسمونی داره این آبلیویون!!بینم...آسمونش پویا Dynamic هستش؟
ببینم....توی این بازی هد شات هم داریم؟مثلا با تیرکمون......یا با شمشیر بزنی سرشو قطع کنی!!!
شهرام جون شما با این مشخصاتت چه فریمی میگیری؟
و در رابطه با اون خط اول منظورت اینه که داری دیگه؟
همین.
باتشکر....

در رابطه با آسمون, وقتی Make it Pretty Pack رو نصب کردم خشگل شد!

هدشات هم نداریم تو بازی! کله یا هیچ قسمتی دیگه از بدن کسی قطع نمیشه.... فقط اگه خیلی قوی ضربه بزنی امکان از حال رفتنشون هست!

شهرام نه شایان سه خط بالاتر نوشتم جوابو.
با تشکر.... (Source : SUPERMHR)

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
سلام
اول چند تا سوال دارم
1.Soul Trap چیکار می کنه ؟
2.چطور میشه یه زره جادویی ساخت با بیش از یک جادو ؟ Soul Gem خاصی می خواد یا Conjuration Skill باید زیاد باشه؟
3.جادویی هست که بشه باهاش وزن اشیا رو کمتر کرد؟
--------------------------
عکس گری فاکس!

و یک تئوری من و شایان راجب عمر 300 ساله گری فاکس داریم این که گری فاکس یک نفر نبوده:-"

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
اقا من يه مدت اين مرحله the path of dawn رو ولش كرده بودم اما حالا كه مي خوام برم يادم نيست چه كار بايد مي كردم رو نقشه هم هيچ چيز معلوم نيست
كمك كنين:(

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
1.Soul Trap چیکار می کنه ؟
Soul Trap یه Spell هست که وقتی روی اجساد بزنی Soul Gem هایی که خالی هستن رو میتونی پر کنی.

و یک تئوری من و شایان راجب عمر 300 ساله گری فاکس داریم این که گری فاکس یک نفر نبوده
درسته. وقتی همه ی quest های این guild رو تموم کنی متوجه میشی ;)

++++++++

راستی, من بعد از 120 ساعت play-time دارم بازی رو دوباره میرم این دفعه با Nord و major skill های Armorer, Athletics, Blade, Light Armor, Restoration, Security, Sneak

آخرین ویرایش:

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
احمد جون دستت درد نکنه حرف نداشت ولی در مورده Eye of dragon اینی که گفتی نبود.یه سری قدرت میده که من نمیدونم چیه.ماله نژاد Imperial هست.
راستی من یه 7600 GS گرفتم میشه تنظیماتی که براش خوبه رو بگی؟

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط bazi khor:
بايد كتاب جمع كنم؟؟؟؟؟؟؟
برو به Green Emperor Way توی Imperial City اونجا مقبره یه پرنسی هست که اگه ظهر بری اونجا نقشه جایی که بری رو مشخص می کنه اول اون نقشه به صورت نا معلوم (نه زیاد) روی مقبره هست ولی وقتی ظهر بشه به رنگ قرمز در میاد. اگه رفتی و این طور شد و جواب نگرفتی این جاشو به اساتید واگزار می کنم.
------------------------------------------
یه سوال دیگه هم دارم
توی کوئست Lifting The Vale که از کونتس شهر Bruma می گیرم اول یه محل به نام Dragonclaw Rock رو بهم آدرس میده +کیلد Akaviri Fort و Akaviri Diary Translation بعد میرم اونجا که گفته علامت از روی نقشه میره و این طور که فهمیدم باید اون Diary رو بخونم تا بفهمم کجا برم الان کلا گیج شدم کسی می تونه کمک کنه؟:confused:
-----------------------------------------
به این دو تا سوال قبلی هم توجه کنید
2.چطور میشه یه زره جادویی ساخت با بیش از یک جادو ؟ Soul Gem خاصی می خواد یا Conjuration Skill باید زیاد باشه؟
3.جادویی هست که بشه باهاش وزن اشیا رو کمتر کرد؟

آخرین ویرایش:

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
توی کوئست Lifting The Vale که از کونتس شهر Bruma می گیرم اول یه محل به نام Dragonclaw Rock رو بهم آدرس میده +کیلد Akaviri Fort و Akaviri Diary Translation بعد میرم اونجا که گفته علامت از روی نقشه میره و این طور که فهمیدم باید اون Diary رو بخونم تا بفهمم کجا برم الان کلا گیج شدم کسی می تونه کمک کنه؟
هوم!
ببین کانتس بهت یه نقشه میده, به صخره که رسیدی (مرحله اول نقشه) , نقشه رو باز کن و ببین که مرحله بعدی (که یک مجسمه اس) کدوم طرفه, همون سمتو انقدر ادامه بده تا به مجسمه برسی بعدش از روی مپ دوباره مسیر مرحله بعدی (غار هست) رو پیدا کن و ادامه بده تا به غار برسی... :cool:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

در جواب پست احمد عزیز

چون معمولا پستاش طولانیه.بهتره که نقل قول نکنم.

Alchemy-Light armor-Blade-Block-Marksman-Security-Athletic

خب اول اینکه :

Alchemy رو که مشکل نداریم.هر دو به یک نتیجه مثبتی رسیدیم.میبینی ما چقدر زود به تفاهم میرسیم.;)

Light Armor رو هم که حله.

Blade رو هم که مشکلی نیست.

Security رو هم که به نظر خودت و من توی لول اپ شدن خوبه.

Athletic رو هم که موافق بودی.

تا الان شد 5 تا.در ضمن احمد جون با Imperial که مشکلی نداری؟؟؟ نظرت چیه ؟؟؟ چون الان ارشام باز داره بازی رو با این Nord های به قول تو غول تشن میره.البته من به شخصه از Imperial خوشم می یاد ولی تا شاید یه بار مزه Nord رو بچشم.البته شاید بعد از اینکه این Race رو رفتم.

میمونه Marksman و Block.با حرفی که راجع به Block زدی موافقم.

حالا باید روی این دو تا رایزنی کنیم.;) ;)

یه نظر دارم :

اول اینکه موافقی به جای Block برم تو خط Sneak. اون جوری میشه از 3x و 6x ،
Damageی که از Marksman میشه سود برد استفاده کنم.

یا اینکه Block رو به جاش Restoration بردارم.

ولی فکر کنم سرعت لول اپ شدن Sneak از Restoration بالاتره.چون اگه برم تو خط Sneak میشه از Marksman سود بیشتری برد.

درسته توی Majorهام Restoration رو برنداشتم ولی میشه روی Minor skill ها هم تمرکز کرد.درسته توی لول اپ شدن تاثر نداره ولی اونا رو که نمیزارم اونجا هوا بخورن که.;) ;) حق با توه که این skill سریع لول اپ میشه و میتونه بهم کمک کنه.

نظرت چیه ؟؟؟منتظرم دو تا گزینه رو بهم پیشنهاد کنی.در ضمن اینو بدون که من برای اولین باره دارم میرم تو این Race ها.ممکنه برای اولین بار نتونم خودم با Skillهایی مثل Restoration.Conjuration,Illusion تطبیق بدم و ممکنه اگه یزارمش توی Majorام نشه به خوبی روش کار کنم.

این اولین باره دارم این کار رو میکنم.اگه Warrior قدیمی خودم بود عین ..... همه مواردشو میدونستم و راحت بازی رو میرفتم.ولی این اولین باره.بهتر نیست برای اولین بار چیزی رو برم که تا خدودی میتونم روی لول اپ شدنش تمرکز کنم.میترسم وقتی Conjuration و یا illusion و یا حتی restoration بردارم نتونم زود لول اپ شم.

در ضمن یه توضیح اگه قبلا ندادی در مورد این 3 تا Skillبهم بده.اگرم قبلا داده بودی که فکر کنم من ندیدم یه توضیح بده.و منو بیشتر روشن کن.من با dark elf که رفته بودن این 3 تا رو برداشته بودم ولی خیلی ازشون خوشم نیومد.و نتونستم زود لول اپ شم باهاش.اگرم سوالم تکراریه بی خیال.شاید تونستم خودمو باهاش تطبیق بدم.منظورم Restoration-Conjuration-Illusion.شاید خوشم اومد.

در ضمن چرا بهم Armorer رو پیشنهاد دادی؟؟؟

روی دو تا major منتظر رایزنیت هستم و نظرت رو میخوام بدونم.

Alchemy-Light armor-Blade-Block-Marksman-Security-Athletic

میشه این 7 تا رو کرد این 7 تا :

Alchemy-Light armor-Blade-Marksman-Sneak-Security-Athletic

نظرت چیه؟؟البته منتظرم که بازم برام رایزنی کنی.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر