The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

تو ماموریت آخر دزدا که باید از قصر چیزی بدزدی یه قسمت هست که باید یه تیر ÷رت کنی تا یه در واشه.
اونجا برای اینکه برم تو محل ÷رت کردن باید در کنارش رو وا کنم ولی نمیشه . کسی میدونه باید چی کاز کرد؟؟
:((:((:((:((:((

تو ماموریت آخر دزدا که باید از قصر چیزی بدزدی یه قسمت هست که باید یه تیر ÷رت کنی تا یه در واشه.
اونجا برای اینکه برم تو محل ÷رت کردن باید در کنارش رو وا کنم ولی نمیشه . کسی میدونه باید چی کاز کرد؟؟
:((:((:((:((:((
اگه اون بقلا بگردی یه جایی رو پیدا می کنی ... (نمی دونم دقیق کجا بود ولی بقل دیوارا بعدش میری تو و اونجا رو ادامه میدی و...
بهرحال دقیق یادم نیست کجا ها بود ولی خودم این مشکلو داشتم همینجا بگردی شاید پیدا کنی پستم رو!

ویرایش
پیدا کردمش!
سوال
جواب

آخرین ویرایش:
سلام
اگه عمري بود، فردا Oblivion رو ميگيرم، البته expansion هارو نصب شده دارم!

يه سوال داشتم، دوست داشتم يه بار Warrior يا Barbarian يا همچين كلاسي كه تو Oblivion هست بازي نكنم، ميخواستم بچه ها از Race ها اگه لطف كنن اطلاعاتي بدن كه بتونم يه شخصيت جديد بسازم، ممنون ميشم. نسخه PC رو در حد يه ربع بازي كردم 1ماه پيش، يادمه اين تنوع شخصيت هاش خيلي منو به وسواس مينداخت، از اون بدتر يكم كه جلوتر رفتم ديدم ستاره اي كه زيرش بدنيا اومده رو هم ميتونه تعيين كنه و اوضاع قمر در عقرب تر شد!

Warrior يا Barbarian رو دوست دارم ولي چون هميشه اكثر RPG ها رو با اين نوع شخصيت ها رفتم، دلم ميخواست يه نوع شخصيت جديد مثله ELf يا Orc يا همچين چيزي رو تجربه كنم.

چرا خودم نساختم و از شما ميپرسم؟ براي اينكه ميترسم با يه سري از شخصيت هاي خاص، يه سري quest ها رو از دست بدم، نا خواسته.

سوال ديگم در مورد expansion ها هست، من الان هر دو expansion رو نصب شده دارم، وقتي بازي رو اجرا كردم چطوري بفهمم كه الان تو خط سيري بازي اصلي هستم يا expansion ها؟ مثلا تو Diablo II كاملا تابلو بود كه Act 5 براي expansion هست ولي اينو نميدونم.

ضمنا چرا Knights of the Nine فقط 150مگ هست؟! اصلا expansion هستش؟ مشكوكه.

اگه FAQ مناسبي هم ميشناسين ميخونيم فقط spoiler نداشته باشه، تشكرات فائقه از تست84 بر شما.

هر دفه ميخوام بگيرم به سرم ميزنه كه بابا 80 ساعت بازيه، حيفم مياد 80 ساعت كه تا 200 هم راه داره، واسه اين بازي بذارم.
الان يه اتفاقي افتاد، بازي نو با قاب و كاور از بهترين شركت داره برام مجاني ميفته ولي باز دلم نمياد 80 ساعت بذارم واسه يه بازي.

بد تو كفم، يه 3هفته اي هست، ولي دلم نمياد، با اين 80 ساعت خيلي كارا ميشه كرد، برم يه tomb raider بگيرم حالشو ببرم! نه؟

هر دفه ميخوام بگيرم به سرم ميزنه كه بابا 80 ساعت بازيه، حيفم مياد 80 ساعت كه تا 200 هم راه داره، واسه اين بازي بذارم.
الان يه اتفاقي افتاد، بازي نو با قاب و كاور از بهترين شركت داره برام مجاني ميفته ولي باز دلم نمياد 80 ساعت بذارم واسه يه بازي.

بد تو كفم، يه 3هفته اي هست، ولي دلم نمياد، با اين 80 ساعت خيلي كارا ميشه كرد، برم يه tomb raider بگيرم حالشو ببرم! نه؟
من خودم از خیلی از این 80 ساعت ها چشم پوشی کردم! :cheesygri و کاراکتر جدید ساختم
بعضی وقتها هم تو فکرش می رم که یکی دیگه بسازم!
بازی انقدر بزرگ هست که هردفعه چیز جدیدی برای کشف(!) داشته باشی :cheesygri
گرچه هیچ وقت بازی رو به تور کامل تموم نکردم (دفعه یکی مونده به آخر به زور کوئست های اصلی رو تموم کردم!)
در نهایت حس کردی خیلی خسته کننده شده Mod ها همیشه هستند!

اصلا مساله خسته كنندگي بازي نيست كه تو اون شكي ندارم و ترسم هم از خريدش همينه، كه وقتمو قلپي بخوره.
فك كنم آدمي مثله من و تو شرايط و سن من نبايد ديگه سراغ همچين بازيهاي عميقي بره.

اینو قبول دارم که خیلی وقت گیره ولی به نظر من این بازی ارزش اینو داره که تمام عمرو پاش گذاشت 80 ساعت که چیزی نیست ( دیگه جوگیر شدم ) البته اگه تو فکر Master کردن Skill هات باشی خیلی بیشتر از 80 ساعت وقت نیاز داره ... در مورد وقت خوردن هم کاملا" درسته :d

خيلي حس عجيبي به اين بازي دارم، نميدونم چطوري توصيفش كنم.
خيلي دلم ميخواد بازي كنمش ولي حس ميكنم واسه سن ديگه ديره و تو اين سن ديگه 80ساعت وقت نميتونم پاي همچين بازي اي بذارم.
نميدونم.
به هر حال، اين 18ثانيه از آهنگ Morrowind هست، بشنويد بد نيست.

فعلا Morrowind رو از ته انبارم پيدا كردم و نصب كردم!
ساختن كاراكترش برام كابوسه، همه كاراكتراش خوبن، من كدومو بسازم؟ :(

اينم ببينين بد نيست!
يه بازيه كپيه Oblivion ، حتما عكساي پايين صفحه رو ببينين!

آخرین ویرایش:
تو این بازی وقتی از یه دروازه هایی رد میشی وارد دنیای Oblivion میشی این علامت اون دنیاست یه کتاب هم بود که به زبان ناشناخته ای نوشته شده بود ! تو اون هم این علامت بود شاید یکی از حروف اون زبان هم باشه :confused:

بچه ها، تاحالا تو اين بازي جيب كسي رو زدين؟
تو Morrowind اينكارو كردم و يه نكته در مورد لوازمي كه داخل وسايل هركي كه جيبشو ميزنين هست و اينه كه به LUCK بستگي داره.

كسي ميدونه چطوري ميشه يه thief خوب ساخت كه قابليت جنگ خوبي هم داشته باشه؟

بچه ها، تاحالا تو اين بازي جيب كسي رو زدين؟
تو Morrowind اينكارو كردم و يه نكته در مورد لوازمي كه داخل وسايل هركي كه جيبشو ميزنين هست و اينه كه به LUCK بستگي داره.

تو خیلی از مراحل Dark Brotherhood و Thieves Guild باید با استفاده از جیب بری آیتم های خاصی رو بدت بیاری. Luck رو خیلی چیزها تاثیر می ذاره، همینطور اینکه طرف بفهمه جیبشو زدی یا نه، اما جدا از این در Oblivion هر چقدر لول بالاتر بره، آیتم های جادویی و ارزشمند بیشتری پیدا می کنی ، حالا چه همراه افراد چه جاهای دیگه.

كسي ميدونه چطوري ميشه يه thief خوب ساخت كه قابليت جنگ خوبي هم داشته باشه؟

بستگی داره چه جور قابلیت های جنگی بخوای، مثلا با سلاح های Blunt، یا Blade و شمشیر یا تیر و کمان، اما در کل شما باید ترکیب مناسبی بین Race و Birthsign و Class داشته باشی، و در ضمن باید در طول بازی خودتو به هر شکلی که می خوای Level up کنی، چون در هر حال با هر وضعیتی هم که باشی می تونی به توانایی های مورد نظر برسی، فقط ممکنه طول بکشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or