The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
نحوه انجام ماموریت های Daedric Artifacts

من تو مرحله ای که یه کتاب از روی میز برادر مارتین برمیدارم که اسم کتابه modern heretics هستش و به من میگه برم به محلی به نام shrine of azura برم مشکل دارم.مشکلمم اینه که وقتی میرم اونجا سه نفر اونجا هستن که یکیشون جلوی چند تا شمع هی دولا"راست میشه و من نمیدونم اونجا چی کار باید کنم.با هر کی حرف میزنم درست درمون جواب نمی ده و من هم آج و واج وستشون ایستادم و نگاه میکنم چطور یکی دولا"راست میشه.
مارتین در یکی از بخش های بازی به یک وسیله جادویی به نام Daedric Artifact نیاز داره که وسایل متعلق به خدا های دائدرا است. تمام Daedric Artifact ها برای تکمیل این Quest کافی هستند ولی مارتین شما رو دنبال مقبره آزورا می فرسته تا یک آرتیفکت به نام ستاره آزورا رو به دست بیارید (اگه بازی Elder Scrolls III Morrowind رو بازی کرده باشید به خوبی با این خدای دائدرا آشنایی دارید).
اگه یک Daedric Artifact رو به مارتین بدید از بین می ره به همین دلیل دقت کنید چی رو به مارتین می دید. بعضی از Daedric Artifact ها در بازی هستند که به نظر من باید به هیچ وجه از دست ندید به عنوان مثال یک کلید در بازی است که مهارت شما در Pick Locks رو به آخرین سطح می رسونه و هیچوقت هم نمی شکنه. این کلید رو نباید از دست داد (من درست یادم نیست اون رو از Quest کدوم خدای دائدرا به دست آوردم). محل مجسمه خدایان دائدرا به شکل یک مجسمه روی نقشه مشخص می شه. طرفداران اون خدا در حال پرستش اون هستند و معمولاً شما رو راهنمایی می کنند چطور با خدا حرف بزنید که معمولاً باید آیتم هایی رو پیدا کرده و تقدیم خدا بکنید. بعد باید یک Quest برای اون خدا انجام بدید و بعد اون خدا یک Daedric Artifact با ارزش به شما می ده.
در مورد آزورا برید پیش مجسمه اونجا طرفدار هاش دارن پرستشش می کنند. اول با مردی به اسم Mels Maryon صحبت کنید اگه از شما خوشش نمی یومد چاپلوسی! کنید یا بهش پول بدید. وقتی از شما خوشش اومد و با شما صحبت کرد می گه برای صحبت با آزورا باید موقع صبح یا عصر (نزدیک 6 صبح یا عصر) یک Glow Dust به مجسمه آزورا تقدیم کنید. برای پیدا کردن این آیتم باید موجودات کروی در حال پرواز به نام Will o Wisp رو بکشید و از بدن اون به دست بیارید که در مناطق جنگلی سیردویل کنار برکه ها و مقبره ها پیدا می شه. ساعت 6 برید کنار مجسمه و اون رو Use کنید و Glow Dust رو بدید تا به شما ماموریت بده خون آشام ها رو بکشید. برید تو غاری که رو نقشه مشخص میکنه و خون آشام ها رو بکشید. پیش آزورا برید. یک ستاره به دست می آرید. می تونید این ستاره رو به مارتین بدید یا Daedric Artifact های دیگه رو به اون بدید موضوع مهم اینه که بهترین ها رو که برای شما مناسب هستند نگه دارید و کم مصرف ترین رو بدید به همین دلیل توصیه می کنم قبل از دادن Artifact به مارتین، همه ماموریت های daedra ها رو تا حد امکان انجام بدید (اگه آدم خوبی هستید ماموریت های منفی رو انجام ندید مخصوصاً اگه دارید Knights of the Nine بازی می کنید) و همه Artifact ها رو به دست بیارید (مطئن باشید به نفعتونه).

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
واقعا ممنونمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم.:love:
فقط الان دارم ماموریت ها رو انجام میدم یکی گفت برو به فلانی stolen properety یا یه همچین چیزی بفروش تا ماموریت بهت بدم. حالا این چیه؟ و از کجا میشه تهیش کرد؟!
یه سوال دیگه:
چطوری میشه قدرت مقاومت شمشیر ها رو افزایش داد و همینطور کم حجمشون کرد تا زیادی جا نگیرن؟!!! اینو باز تو همون ترلیر 7 دیقه ای دیده بودم.
بازم ممنون.:love:

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
واقعا ممنونمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم.:love:
فقط الان دارم ماموریت ها رو انجام میدم یکی گفت برو به فلانی stolen properety یا یه همچین چیزی بفروش تا ماموریت بهت بدم. حالا این چیه؟ و از کجا میشه تهیش کرد؟!
یه سوال دیگه:
چطوری میشه قدرت مقاومت شمشیر ها رو افزایش داد و همینطور کم حجمشون کرد تا زیادی جا نگیرن؟!!! اینو باز تو همون ترلیر 7 دیقه ای دیده بودم.
بازم ممنون.:love:

Stolen Property يعنی مال دزدی :)
شما احتمالاً الان ميخوای تو Thieves Guild اوّلين ماموريت هات رو انجام بدی.بايد اندازه ی مقدار خاصی پول ، جنس دزدی بفروشی.جنس دزدی رو همه نمی خرن ( جنسای دزدی يه علامت دست قرمز روشون هست.)اوّلين نفری که بهت معرفی ميکنه به عنوان خريدار يه باباييه که تو Bruma هستش.اسمشو يادم نمياد.برو چيزای مختلف بدزد بعد به اون بفروش.

آخرین ویرایش:

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
اسمشو يادم نمياد
Ongar! که توی مسافرخونه Tip & Tuck(یا یه همچین چیزی!!) کنار در شرقی Brumaـست.بعد از اینکه چندتا دیگه Quest رو رفتی مالخر های دیگه ای هم برات باز میشه ....
بازم ممنون.
مقاومت اسلحه ها و Armorـت بستگی به Skill کاراکترت تو بازی داره مثلا اگه تو توی Blade اکسپرت باشی, نسبت به Journeyman شمشیرها و خنجرهات دیرتر داغون میشن...
وزن وسایلت هم موقعی که برسی به درجه اکسپرت و اونها رو Equip کنی کمتر میشه...
یه راهه دیگه هم استفاده از معجون Featherـه...
==============================================================
پ.ن:اینها راههای بود که من میدونستم.اگه کسی راههای دیگه ای رو میشناسه بگه لطفا;)

Brad

کاربر سایت
Sep 22, 2006
191
نام
هومن
درود
ميخواستم بپرسم وقتي که می خواهيم عضوه گروه Dark Brotherhood بشيم بايد تو يک خرابه بريم که يک در توش هست که باز نميشه و يک چاه پشت اون هست که يه کليد مي خواد من بايد وارد اين خرابه که به يه تونل راه داره بشم و با يکي صحبت کنم ولي نميتنم وارد شمع لطفا من رو رهنمايه کنيد که چگونه وارد اينجا شم.

آخرین ویرایش:

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
ميخواستم بپرسم وقتي که میخواهيم عضوه گروه بشيم بايد تو يک خرابه بريم که يک در توش هست که باز نميشه و يک چاه پشت اون هست که يه کليد مي خواد من بايد وارد اين خرابه که به يه تونل راه داره بشم و با يکي صحبت کنم ولي نميتونم وارد شمع لطفا من رو راهنمايی کنيد که چگونه وارد اينجا شم.
برای باز کردن اون در باید با استفاده از Lockpicking قفلشو باز کنی.lockpick هم توی گنجه ها و جعبه ها پیدا میشه...اگرهم عضو Thieves Guild هستی میتونی با مراجعه به یکی از مالخرها ازش lockpick بخری....
======================================
پ.ن:یکم توی املا و تایپت دقت کن لطفا!

Brad

کاربر سایت
Sep 22, 2006
191
نام
هومن
برای باز کردن اون در باید با استفاده از Lockpicking قفلشو باز کنی.lockpick هم توی گنجه ها و جعبه ها پیدا میشه...اگرهم عضو Thieves Guild هستی میتونی با مراجعه به یکی از مالخرها ازش lockpick بخری....
======================================
پ.ن:یکم توی املا و تایپت دقت کن لطفا!

هنوز مشکلم حل نشد.
اين Quest بعد از Quest اي هست که شخصي رو تو يک مهمانخانه ميکشيم .

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
درود
ميخواستم بپرسم وقتي که می خواهيم عضوه گروه Dark Brotherhood بشيم بايد تو يک خرابه بريم که يک در توش هست که باز نميشه و يک چاه پشت اون هست که يه کليد مي خواد من بايد وارد اين خرابه که به يه تونل راه داره بشم و با يکي صحبت کنم ولي نميتنم وارد شمع لطفا من رو رهنمايه کنيد که چگونه وارد اينجا شم.

کلید اون چاه رو وقتی بهت میدن که چند تا ماموریت انجام بدی
اما در اصلی وقتی یه بیگناه رو کشتی یه نفر تو خواب میاد سراغت و اسم رمز رو بهت میگه و میتونی از در رد بشی

sata

کاربر سایت
Sep 17, 2007
293
نام
سینا
اگه میخواین جنس بدزدین ThievesDen رو به ریزین بعد از درست کردنش می تونین از اونجا به قصر پادشاه برین و هرچی می خواین بردارین:cool:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
دوستان من الان تو آخرین ماموریت های این گروه دزدیم. اما الان یه ماموریت داده که میرم تو شهر اسکین گراد و با یه زندانی حرف میزنم بعدش دیگه علامتی چیزی نشون نمیده میشه راهنمایی کنید که باید پیکار کنم؟!
ممنون:love::love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر