The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
من که خدمتکاری ندیدم تا بخام استخدام کنم
من یک چیز هایی شنیدم و چند تا مد هم دیدم ولی نتونستم توی بازی پیداشون کنم اگر کسی چیزی سراغ داره لطفا بگه
راستی من یک جا یک کوئست دیدم که داستان ارباب حلقه ها را به بازی اضافه می کرد ولی لینکش خراب بود کسی احتمالا لینک سالم ازش داره؟

آخرین ویرایش:

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
سلام
من در مرحله کونتس بروما که آدرس یک سخره را میده گیر کردم البته غار را پیدا می کنم و اسلکت داخل غار نوشته ای را برمیدارم و بعد که از غار بیرون می یام آپدیت میشه ولی هیچ علامتی در نقشه نیست کسی می دونه باید بعد از این چکار کرد ؟

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
سلام
من در مرحله کونتس بروما که آدرس یک سخره را میده گیر کردم البته غار را پیدا می کنم و اسلکت داخل غار نوشته ای را برمیدارم و بعد که از غار بیرون می یام آپدیت میشه ولی هیچ علامتی در نقشه نیست کسی می دونه باید بعد از این چکار کرد ؟
بعد از اینکه از اون ور غار بیرون اومدی باید به جلو بری تا به یه قلعه مانندی برسی توی راه هم پر از اون جونور آبیها هست که شبیه آدمند!

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
من یه جا گیر کردم که باید برم تو یه غار چند تا Vamp بکشم.کشتم حالا با پادشاه Skingrad هم صحبت کردم یه چیزی در مورد معامله با شکارچی های ومپایر به من میگه.چند تا علامت سبزم تو نقشه هست.با رئیسشون که فکر کنم اسمش Erna و یه علفه کوتولست صحبت کردم ولی به جایی نرسیدم.لطفا راهنمایی...

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
من یه جا گیر کردم که باید برم تو یه غار چند تا Vamp بکشم.کشتم حالا با پادشاه Skingrad هم صحبت کردم یه چیزی در مورد معامله با شکارچی های ومپایر به من میگه.چند تا علامت سبزم تو نقشه هست.با رئیسشون که فکر کنم اسمش Erna و یه علفه کوتولست صحبت کردم ولی به جایی نرسیدم.لطفا راهنمایی...
چند صفحه پیش یکی همین مشکلو داشت
باید غارو از ومپایر خالی کنی بعد بری پیش کونت بعد هم بری پیش اون چهار تا اونا از اولیشون تو رو پاس می دن به بعدی و... (نمی دونم کجا باهاشون ملاقات کردی) بهرحال بعد از حرف زدن با اون 4 تا باید برن باید بهشون بگی که اون غارو خالی کردی و فکر کنم مدرک هم می خواستند فکر کنم خاکسترشون بود;)

moha

کاربر سایت
Dec 30, 2005
27
سلام خسته نباشید من در قسمتی که عکس گذاشتم گیر کردم
1171713268.jpg

من شاید 20000 گلد ...چیزهای دزدی به کسی که داخل امپریال سیتی است (همونی که روی نقشه نشون داده ) فروختم ولی هیچ اتفاقی نمی افته کسی میدونه مشکل کجاست

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
شما باید به مقدار مشخص (در اینجا 1000 سکه )چیزهایی که دزدیدی رو به فنس هایی که بهت معرفی میشه بفروشی .

چیزهایی که دزدیدی با آرم ِ یک دست در کنارشون مشخص میشن .

موفق باشی

moha

کاربر سایت
Dec 30, 2005
27
شما باید به مقدار مشخص (در اینجا 1000 سکه )چیزهایی که دزدیدی رو به فنس هایی که بهت معرفی میشه بفروشی .

چیزهایی که دزدیدی با آرم ِ یک دست در کنارشون مشخص میشن .

موفق باشی

اگه توجه کنی من مراحل قبلیش که 800 و 700 و500 و200 و 50 سکه بوده را تمام کردم ولی این یکی نمیشه
من این کار را کردم ....بیشتر از 1000 سکه چیزهای دزدیده شده فروختم ولی اتفاقی نمی افته

کسی میدونه مشکل کجاست

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
خوب باید یه کم توی ایمپریال سیتی ول بگردی تا یکی رو بفرسته سراغت !

بهترین کار اینه که بری کنار ِ خونت توی waterfront ، بشینی منظره رو تماشا کنی تا یکی رو بفرسته سراغت !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر