The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام خدمت دوستان

ببخشید یک روز نتونستم این تاپیک رو ادامه بدم.چون مسافرت بود.

حالا ادامه این تاپیک و حالا قسمت Skill ها و برای شروع:

Combat Skills

Block

Governing Attribute: Endurance

این مهارت در واقع استفاده از سپر و شمشیر رو در خود داره وباعث میشه صدمه کمتری دیده بشه.و نوعی محافظ محسوب میشه.

Armorer

این مهارت شامل اسلخه و وسایل مبارزه میشه .استفاده کمتر شامل اثر کمتر میشود.

Heavy Armor

این مهارت اثر بیشتری دارد و همچنین شامل آهن، استیل ، و دیگر فلزات میشود.

Blunt

Governing Attribute: Strength

این مهارت اثر تبر و گرز رو بیشتر میکند.

Blade

این مهارت اثر رو بر روی شمشیر و نیزه بیشتر میکند.

Athletics

Governing Attribute: Speed

دویدن و شنا کردن رو سریع تر میکند و سریعتر شما رو دوباره احیا میکند.

Hand to Hand

حمله شما رو در زمانی که اسلحه ای در دست ندارید افزایش میدهد.در واقع مبارزه تن به تن.

خداحافظ تا Magicها

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

اول اینکه یه پرانتز باز کنم :

توی خیلی از تاپیک ها قول هایی داده بودم که باید انجام میدادم. و اصلا هم فراموش نکردم و همین الان میتونم چند تا تاپیک رو که قرار بود که اگه زنده باشم یه چیزایی توش بنویسم ولی باور کنن دوستان که خیلی سرم شلوغ پلوغه.

تاپیک هایی مثل (معرفی استودیو ها،بازی های RPG، مهاجم مقبره و میراث کین و تاپیکی که خیلی دوست داشتم و الان کلا خوابیده اونم داستان های زیبا و خواندنی )

ولی باور کنید یکم از مشغله ذهنیم فارغ بشم حتما بازم شروع میکنم به عمل به قولام.

دیگه بیشتر از این نمیخوام بدقولی کنم برای همین حتی المقدور سعی میکنم بیشتر از این قول ندم و همین چند تا هندونه ای که با یه دست ورداشتم بتونم سالم برسونم به مقصد.

در ادامه این حرفام که امیدوارم از خوندش خسته نشده باشید.معذرت میخوام از این بدقولی ها و سعی میکنم که بیشتر از این تکرار نشه.چون جدا از بدقولی بدم مییاد ولی چی کار کنم که باور کنید نمیرسم.:(( :(( :((

+++++++++++++++++++++++++++++++++

حالا ادامه این تاپیک و معرفی Magic ها :

MAGIC :

Destruction

Governing Attribute: Willpower

این جادو توانایی شامل جادو های آتش ، صدمه شوک آور هست که باعث کاهش مقاوم در برابر حملات جادویی میشود.

Alteration

Alteration در معنی لغوی تا حدودی میشه ترجمه کرد دگرسانی و تغییر تدریجی .که حتی توی فارسی به نام التراسیون گفته میشه. این جادو در واقع توانایی نفس کشیدن و راه رفتن در آب هستش و باز کردن قفل ها و سپری در برابر صدمات جادویی و فیزیکی هست .

Illusion

Governing Attribute: Personality

این جادو توانایی آتش زدن و مهرو موم کردن (قفل کردن )، نور ایجاد کردن و ارام کردن و سکوت ایجاد کردن و دستور دادن و یه نوع تحت کنترل گرفتن ذهن هستش.

Conjuration

Governing Attribute: Intelligence

این جادو یه نوع طلسم هستش همون طور که از معنی از magicش معلومه و کارش در واقع احضار حیوانات و مخلوقاتی فرا زمینی هست که یا جادو ها و اسلحه هایی عجیب .

Mysticism

این جادو قابلیت جذب،انعکاس،خنثی کردن و دور کردن جادو ها و حرکت دادن اشیاء و روح را در گرو گرفتن دارد.

Restoration

این جادو قابلت بازگشت و برگرداندن جون و درمان کردن درد ها و قابلت جذب ویزگی های فیزیکی و جادوی رو دارد و در برابر حملات جادویی مقاومت میکند.

Alchemy

این جادو در واقع قابلیت استفاده از Potion ها یا همون ظروف معروف قرمز رنگ که جونتو در لحظات بحرانی پر میکنه داره و خلق این ظروف و اثر اون رو بیشتر میکنه.

اگه ایراد داره به بزگی خودتون ببخشید اخه تا بازی دستمون نرسه به خوبی نمی شه روی این جادو ها به خوبی حرف زد این متن ها رو بخونید تا زمانی که بازی اومد به خوبی در بارش حرف بزنیم و در باره کاراش بیشتر بحث کنیم.

خداحافظ تا STEALTHها

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

اینم بخش سوم از معرفی SKILL ها در این بازی و این بار :

STEALTH

Security

استفاده از کلید ها برای باز کردن در ها و صندوقچه ها.

Governing Attribute: Agility

Sneak

این در واقع حرکت مخفیانه و بدون صدا هستش.

Acrobatics

این مهارت خیلی جالبه.پرش در فاصله های طولانی بدون اینکه آسیبی دیده بشه.یه چیزی تو مایه های PoP. من خودم تا حالا این مهارت رو توی تریلر ها و Documentry های بازی ندیدم.:confused: :confused:

Light Armor

این مهارت استفاده و دقت کار رو بر روی وسایل زرهی سبک بیشتر میکنه.

Marksman

این مهارت کار با تیرو کمان رو راحت تر و با دقت بیشتر و کشنده تر میکنه.

Mercantile

در خرید و فروش کالا و وسایل بهتر عمل میکنه.

Speechcraft

این مهارت در واقع استفاده از صحبت کردن برای اعتماد کردن و وادار کردن افراد برای قبول خود.یه نوع خوش صحبتی.

خداحافظ تا اخرین مهارت در این بازی یعنی BIRTHSIGNS ها .

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

اینم قسمت اخر از معرفی Skill ها:

والا این یکی یکم طولانیه بنابر این توی دو تا پست مجبورم بدم.

BIRTHSIGNS

والا هر چی فکر کردم اسم نجومی این لغت یادم نیومد.از دوستانی که وارد ترن اگه کمک کنن ممنون میشم.

در مورد این توانایی باید بگم که در Tamriel با یک سری افرادی رو به رو میشویم که با یک سری نشانه های معرفی میشن و این نشانه ها توانایی رو بر روی انها دارد.

من فعلا چون یکم تعطیل میزنم ترجمه میکنم :

نشانه های تولد

The Apprentice

این توانایی در واقع به شما 100 واحد جایزه داده میشه به جادوی شما ولی اون رو 100% تضعیف میکنه.

The Atronach

این توانایی در واقع شما نمیتونید هر لحظه جادوی خود رو دوباره احیا کنید ولی با این توانایی شما میتونید 50 % جذب جادو از دیگران رو داشته باشید.و 150 واحد به جادوی شما زیاد میشود.

The Lady

با این توانایی یه شما 10 واحد WillPower داده میشه.

The Lord

این توانایی به شما 90 واحد جون میده و 20 % قدرت آتش شما رو کم میکند.

The Lover

با بوس عشق شما میتونید دشمن خود را نابود کنید( عجب بوس باحالیه :cheesygri ) برای 10 ثانیه با 120واحد مانا که به شما میخوره.

The Mage

با این توانایی به شما 50 واحد قدرت جادویی میده.

قسمت دومش باشه برا پست بعد

خداحافظ

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط amin mozy:
سلام
این بازی نقش افرینی اول شخص هستش؟؟/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

این بازی هم قابلیت تبدیل به نمای اول شخص رو داره و هم قابلیت تبدیل به نمای سوم شخص.

مثل بازی Theif : Deadly Shadow که اون بازی هم میتونست توی دو نما کار کنه.هم اول شخص و هم سوم شخص.

خداحافظ

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

در شروع بگم اون کلمه ای که در پست بالا دنبالش میگشتم سحابی بود.که کلی فکر کردم تا یادم اومد.خسته نباشم.:cheesygri :cheesygri :cheesygri

اولین Preview بازی ES IV توی خیلی از سایت ها اومده و من هم از توی سایت گیم اسپات براتون این پیش نمایش رو میزارم.البته ترجمه میکنم.البته چند تا از جمله هاشو به فارسی نمیتونم بزارم چون منعی سلیسشو هر کاری میکنم نمیتونم بزارم.

فقط توی چند قسمت این پیش نمایش رو میگم فکر کنم توی 2-3 قسمت:

برای شروع از این جا شروع میکنم:

ES4 یکی از بازی های بزرگ برای PC و Xbox360 میباشد که تقدیم به طرفداران RPG میشود.این بازی اولین بازی مهم در گنسول های نسل بعدی ماکروسافت نیست وچون Morrowind یکی از بازی هایی هستش که در کنسول Xbox عرضه شده بود. و باید موروویند رو اولین و مهم ترین بازی دونست.

در سال 1993 این بازی با محیط های جالب و مناطقی بزرگ و تقریبا فانتزی خود رو به دنیای بازی عرضه کرد.

Oblivion در ماه دیگه نهایتا عرضه خواهد شد. و ما بر روی هر دو مورد PC و 360 نظر خواهیم داد.

دنیای Tameiral به بهترین وجهی در Oblivion خود را نشون داده است و باید بگیم که نخسه PC و 360 بازی به بهترین شکلی در طراحی شده است.

اینم عکسش :

اگه شما از طرفداران قبلی این سری بازی ها هستید مثل Morrowind شما از oblivion احساس رضایت میکنید.

این احساس از بازی Morrowind خیلی بهتر است.شما بازی رو از یک زندان شروع میکنید (همون طور که گفته بودم قبلا بازی از یه زندان شروع میشه ) زیاد نگران نباشید زیرا که Oblivion شما رو به زودی وارد داستان بازی میکنه وشما به عنوان ناجی دنیا خودتون رو معرفی میکنید.

یک حمله های از طرف Oblivionشما رو نگران کرده (به نظرم نباید Oblivion رو ترجمه کرد این یه اسم خاصه و نباید ترجمه بشه این جوری خیلی بهتره )

در این هنگام از طرف پادشاه Uriel Septim VII به شما خیر مقدم گفته میشه .

ادامه دارد....

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

در مورد اینکه عکس ها رو نمیتونید ببینید باید بگم همه عکس های این تاپیک زمانی اپلود شده بود که اپلود سنتر سایت مشکل پیدا نکرده بود.از من کاری بر نمییاد.

ببخشید.

از الان سعی میکنم که مشکلی پیش نیاد.

+++++++++++++++++++++++++

سایت بازی یه تریلر رو اضافه کرده :

با نام :

Countdown 1 Week

شمارش معکوس برای این بازی شروع شده و تنها 1 هفته دیگه مونده تا یکی از بهترین بازی های تاریخ RPG رو در عید نوروز بازی کنیم.

اینجا کلیک کنید

حجم :8:96

خداحافظ

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

CountDown یا همون شمارش معکوس برای بازی همچنان ادامه داره و حالا رسیده به 5 روز.

اینم تریلر های بازی که در مورد شمارش معکوس بازی هستش.

Five days until Oblivion starts showing up in stores!

اینجا کلیک کنید

حجم :17.10مگ

زمان :35 ثانیه.

خداحافظ

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

ميشه لينک سايت اصليش رو بزاري

این سایت رسمی بازی.

تاريخ دقيقش

20 مارس.یعنی دو روز دیگه.اخ جووووووووووووووووووون. :hug: :hug: :hug: :dancing: :dancing: :groupwave:

تا الان هیچ بازی رو به اندازه این بازی منتظرش نبودم.

رو با اسم موتور گرافيکيش رو بگين لطفا؟؟

اینوم نمیدونم. به نظرت اقا روهام اسمش خیلی مهمه ؟؟؟؟

مهم کارایی موتور گرافیکی هستش که باید به اون احترام گذاشت. این نظر منه در مورد این بازی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر