The Darkness II | PC

53052854308778693033.jpg

این عنوان زیبا و جذاب که اولین نسخه اون سال 2007 برای کنسول ها توسط 2k منتشر شد بلاخره راهی PC شد و در پاییز 2011 بصورت همزمان برای هر سه پلتفرم PC,360,ps3 منتشر خواهد شد​

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
نسخه کنسولی قبلیش که افتضاح بود . به این یکی هم امید زیادی نیست .
tnix55j65blhnpza10k.gif

چیزیی‌ که من از بازی دیدم افتضاح بودن،دو تا موجود که هی‌ دنبالت میان و یه شاتگان که مردم رو سلاخی کنی‌. ممکن اکشن خوبی‌ باشه ولی‌ صد در صد هارر نا موفقی می‌شه. یعنی‌ من خوشم نیومد :D
زیبایی The Darkness به داستان و نحوه ی روایتش هست. اتمسفر شماره اول عالی بود. اینکی هم شبیه کمیک شده باید بازی کرد تا دید. The Darkness هم هیچ وقت عنوان Horror محض تلقی نشده. عناصری از Horror رو داره ولی کلاً عنوان Horror نباید حسابش کرد.

تازه اگه به این باشه، سایلنت هیل لوله دستت میگیری تو راهرو راه میری یا مثلاً CoD اسلحه دستت میگیری ملت میکشی.

100% شماره اول رو بازی نکردی. از بهترین ها بود :D

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
چیزیی‌ که من از بازی دیدم افتضاح بودن،دو تا موجود که هی‌ دنبالت میان و یه شاتگان که مردم رو سلاخی کنی‌. ممکن اکشن خوبی‌ باشه ولی‌ صد در صد هارر نا موفقی می‌شه. یعنی‌ من خوشم نیومد :D
اتفاقا کاوه به نظرم بازیش خیلی قشنگه و کاملا سلیقه ای هستش که بعید میدونم تو داشته باشی.:d

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
دمو رو بازی کردم، اگر مثل من با Darkness زندگی کردید هیچ امیدی به این بازی نداشته باشید. ذره ای از اون اتمسفر تاریک و سنگینی که Starbreeze توی Darkness به وجود آورده بود توی بازی وجود نداره. بازی خوبیه ولی darkness نیست یه اکشن معمولیه که بازی کردنش خالی از لطف نیست.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
دمو رو بازی کردم، اگر مثل من با Darkness زندگی کردید هیچ امیدی به این بازی نداشته باشید. ذره ای از اون اتمسفر تاریک و سنگینی که Starbreeze توی Darkness به وجود آورده بود توی بازی وجود نداره. بازی خوبیه ولی darkness نیست یه اکشن معمولیه که بازی کردنش خالی از لطف نیست.
یعنی اینقدر بازی نسبت به نسخه اول افتضاح شده!!:|

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
pbhlv4vh5z0fjy8p1mx.gif

پستای این تاپیک من رو بخونید. چقدر گفتم اتمسفر شماره ی اول عالی بود و کاملاً به بازی میومد. از اینکی خوشم نمیاد و امیدوارم خرابش نکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر