The Cursed Crusade | PC

611670_186170_front.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Kylotonn Entertainment
Publisher: Atlus
Genre: Fantasy Action Adventure
Platfroms: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: October 11, 2011

بخش 2) لینک ها:

Game Official Website
GameSpot
Screenshots
Trailer

بخش 3) توضیحات:

بازی The Cursed Crusade یک عنوان اکشن ماجرایی سوم شخص می باشد که در اروپای غربی اتفاق می افتد. این بازی ماجرای دو نفر را بازگو می کند. Denz یک شوالیه معبد و دیگری شخصی به نام Esteban که یک شخص مزدور و دزد می باشد. ماجرای این دو نفر کاملا از هم جداست اما هر دو یک انگیزه دارند.

نکات:

* بازی شامل 5 بخش کلی است که در مجموع 40 مرحله دارد.
* ظاهرا نیروهایی هم به شخصیت شوالیه بازی داده خواهد شد که می تواند اشیای مخفی موجود در محیط را پیدا کنید و همچنین قدرت خود را افزایش دهد.
* حالت Split-Screen (احتمالا بصورت Offline) هم در بازی وجود دارد.
* 90 کومبو و بیش از 130 اسلحه مختلف برای این بازی طراحی شده است.

بازی The Cursed Crusade قرار است در تاریخ 11 اکتبر 2011 بر روی 3 پلتفرم PC/PS3 و Xbox 360 منتشر شود.

آخرین ویرایش:

ehsan_ubi

کاربر سایت
Jul 5, 2009
316
نام
Ehsan
split داره واقعا با بازیش حال کردم گرافیک خوب و گیم پلی بی نظیر که شدبداجذاب بود در مبارزات هم صحنه هایی هست که دکمه ظاهر میشه که باید بزنی در کل 100 درصد پیشنهاد میکنم پشیمون نمیشید ممنون

kaveh_2005

کاربر سایت
Mar 9, 2007
343
split داره واقعا با بازیش حال کردم گرافیک خوب و گیم پلی بی نظیر که شدبداجذاب بود در مبارزات هم صحنه هایی هست که دکمه ظاهر میشه که باید بزنی در کل 100 درصد پیشنهاد میکنم پشیمون نمیشید ممنون

من که پاکش کردم. حال نکردم

---------- نوشته در 05:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:48 PM ارسال شده بود ----------

بازیش ارزش داره یا نه؟ بریم تو کار دانلودش؟

حجمی نداره 1.5 گیگ

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من که چند تا ویدیو توی یوتوب ازش دیدم ظاهرا ً بازیش قشنگ بود فقط یه سوال این co op برای نسخه ی ایکس باکسه یا نسخه ی PC هم میشه صفحه رو دو نصف کرد !؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من که چند تا ویدیو توی یوتوب ازش دیدم ظاهرا ً بازیش قشنگ بود فقط یه سوال این co op برای نسخه ی ایکس باکسه یا نسخه ی PC هم میشه صفحه رو دو نصف کرد !؟
Coop هم نسخه PC داره. حتی می تونی تو تنظیمات بازی افقی با عمودی بودن صفحه رو هم تو این حالت تغییر بدی.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
وحید جون خود بازی چجوریاست !؟
از امتیازاش خبری داری !؟
هنوز نه.
من خودم 10 دقیقه بیشتر بازی نکردم.
گرافیک خیلی بالایی نداره، ولی قابل تحمله.
اما فکر کنم گیم پلیش بتونه نظر طرفدارهای بازی های H&S رو جذب کنه.

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
sسلام
بازیخوبی هست ولی چون شرکت بزرگی نیست کمی گمنامه نظرم بعد 2 ساعت بازی..
گیم پلی 9
گرافیک 7.5 (درسته تکسچراش خیلی ضعیف ولی از نظر بصری قشنگه)
صداگذاری کارکتر ا خیلی خوبه ولی موسیقی بقیه صداها جالب نیست 7.5
داستان 9 (یکی از کامل ترین بازی ها از نظر داستان)
هوش مصنوعی 7.5

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم بازی را گرفتم .
دموهای اولش که همچین دلچسب نبود و مبارزات هم خیلی خوب از آب در نیومده . اکثرا شیوه کشتن دشمن ها مثل همه .
فقط من همون اول کار گیر کردم :
همون اوایل بازی اونجا که یه دمو نشون میده و دو نفر که فکر کنم مثلا همون فرشته و شیطان باشن ( یکیشون شاخ داره و اون یکی نورهای سفید تو بدنشه و دورشون آتش هست ) با هم میخان مبارزه کنن . ازمون میخاد چند تا دکمه را بزنیم ( QTE ) ولی من هر جوری که میزنم بعد از سه بار میمیرم .
البته دو بار بیشتر امتحان نکردم ولی زدن اون دکمه ها حالت خاصی داره ؟

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
منم بازی را گرفتم .
دموهای اولش که همچین دلچسب نبود و مبارزات هم خیلی خوب از آب در نیومده . اکثرا شیوه کشتن دشمن ها مثل همه .
فقط من همون اول کار گیر کردم :
همون اوایل بازی اونجا که یه دمو نشون میده و دو نفر که فکر کنم مثلا همون فرشته و شیطان باشن ( یکیشون شاخ داره و اون یکی نورهای سفید تو بدنشه و دورشون آتش هست ) با هم میخان مبارزه کنن . ازمون میخاد چند تا دکمه را بزنیم ( QTE ) ولی من هر جوری که میزنم بعد از سه بار میمیرم .
البته دو بار بیشتر امتحان نکردم ولی زدن اون دکمه ها حالت خاصی داره ؟
اقا منم اینجا گیر کردم هر کاری می کنم نمیشه اگه کسی میدونه کمک کنه ؟

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
باید حرکت کنید! نه این که سر جاتون وایستید و دکمه بزنید. حرکت کنید و هر دکمه ای که نشون میده رو بزنید.

آقامن دیگه خسته شدم حتما روش خاصی داره چون من حرکتم می کنم بعد هر دکمه میگه میزنم و لی بعد از چند حرکت کشته میشه .

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
طریقه شمشیر زدنش از ابتدایی ترین بازی های الان عقب افتاده تره... روند کندی داره ... گرافیکشم که پایینه ... ولی از نظر روایت داستان و موسیقی خیلی خوبه.. خودتان قضاوت کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر