The Crew

the-crew-playstation-4-xbox-one_182761_post-250x138.jpg

به تازگی شایعه هایی در مورد عنوان ریسینگ شرکت Ubisoft شده بود که دقایقی پیش در E3 به نمایش در آمد. دنیای بزرگی در انتظار گیمران است!

مشخص شد که این بازی به دست استدیوی جدیدی ساخته و پرداخته شده است و با صحنه ی سینماتیک و جذابی رونمایی شد. در این صحنه ی سینمایی شاهد تعقیب و گریزهای نفس گیری با پلیس ها بودیم که برای هر بیننده ای صحنه های جالبی داشت.
بعد از لحظاتی سازنده بازی بر روی صحنه آمد و توضیحاتی از بازی داد:
در هر جا و مکانی می توانید رانندگی کنید و این قضیه بستگی به شما دارد چون دنیای به شدت بزرگی پیش رو خواهید داشت و …
بعد از صحبت های ابتدایی، سخنانی در مورد بخش داستانی و بخش چند نفره بازی نیز گفته شد. یکی از قابلیت های جذاب بازی تشکیل گروه است. شما میتوانید بخش داستانی بازی را بصورت گروهی با دوستانتان پیش ببرید.
می توانید قطعات مختلفی را روی اتومبیلتان نصب کنید و در مکان های مختلف رانندگی کنید. بازی از نظر گیم پلی بسیار خوب عمل کرده است و به نظر نوآوری هایی هم داشته اما از نظر گرافیک عنوانی نیست که در حد و اندازه های گرافیک نسل بعدی باشد البته این به این معنا نیست که بازی دارای گرافیک درخشانی نباشد.

یکی از عناوین Open_World به نمایش در آمده در طول کنفرانس مطبوعاتی شرکت Ubisoft،عنوان The Crew بود که این عنوان “ریسینگ” دارای بخش های بسیار متنوع و جذابی از جمله بخش “چند نفره” است.در طول نمایش به اجرا گذشته شده ی این عنوان،میتوان ماشین های متعددی را برگزید که برای رقابت با سایر دوستان خود نیز میتوانید به صورت آنلاین با آنان به جدل بپردازید و طبق عقیده ی رئیس شرکت Ubisoft آقای “Yves Guillemot” این عنوان،بزرگترین بازی ساخته شده تا به اکنون است.

تکراریست که اگر باز بخواهیم بگوییم این عنوان بر روی کنسول های نسل بعد عرضه می شود،اما گفتنش هم خالی از لطف نیست و دارندگان PC,PS4,Xbox One میتوانند این عنوان مهیج را تجربه کنند.​

Last edited by a moderator:

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
کد قابل استفاده نیست.
We are aware of an issue affecting recipients of The Crew Beta Keys for the Playstation 4.

Rest assured, this issue has been reported to the relevant teams and we are actively working on a solution. In some instances, issued keys may not be activated when received, so we recommend that you try using this key again in a few hours.

Thanks for your understanding.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
مسخره بازی هم حدی داره ها، نه به این Loading های دم به دقیقه اش، نه به اینکه حالا که prologue رو رد کردم میکنه please wait while the game is installing !!!
20 دقیقه هست همین جوری داره نصب میکنه این سیستمی رو ندیده بودم دیگه.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
مسخره بازی هم حدی داره ها، نه به این Loading های دم به دقیقه اش، نه به اینکه حالا که prologue رو رد کردم میکنه please wait while the game is installing !!!
20 دقیقه هست همین جوری داره نصب میکنه این سیستمی رو ندیده بودم دیگه.
مثل اینکه بازیهای یوبیسافت این مشکل رو دارند :d منم Watch Dogs رو فیزیکی گرفته بودم، بعد از مرحله اولش میگفت وایسا تا نصب بشه. نیم ساعت هم وای می ایستادی از 1% تکون نمیخورد. باید از بازی میومدم بیرون یا کنسول رو خاموش میکردم و دوباره وارد بازی میشدم تا بیشتر پر بشه. بعد از چندبار این کار رو کردن کامل نصب شد.
تو هم این کار رو یکن، احتمالا جواب میده.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
مثل اینکه بازیهای یوبیسافت این مشکل رو دارند :d منم Watch Dogs رو فیزیکی گرفته بودم، بعد از مرحله اولش میگفت وایسا تا نصب بشه. نیم ساعت هم وای می ایستادی از 1% تکون نمیخورد. باید از بازی میومدم بیرون یا کنسول رو خاموش میکردم و دوباره وارد بازی میشدم تا بیشتر پر بشه. بعد از چندبار این کار رو کردن کامل نصب شد.
تو هم این کار رو یکن، احتمالا جواب میده.

ps4 رو به حال خودش گذاشتم نصب کنه، 1 ساعت بعد اومدم دیدم نوشته You were kicked to the main menu for inactivity!!
بعد دوباره رفتم تو بازی دیدم همین جوری گیر می کنه رو 70%. واقعا اینا انتظار دارن همین جوری وسط نصب زل بزنم به TV و هر چند وقت یه بار دکمه بزنم؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
از فاجعه بار ترین ریسینگ هایی هست که دیدم! خیلی آشغاله!:d
سیستم آنلاین و نحوه ی Join شدن رو هم از NFS:MOSTWANTED کپی کردن که به گرد پای MW هم نمیرسه!
تنها نکته ی مثبتش سیستم Customize ماشین هاست که جزئیات عالی و شیوه ی سر هم بندی جالبی داره؛تنوع مدل ماشیناش هم بد نیست، مینی بوس هم دیدم !:d
گرافیکش هم در حد این نسل نیست، همون نمایش Gamescomش هم ضعیف بود، لودینگ های مسخره و باگ هم که در سرتاسر بازی دیده میشه.

theVaultGuy

کاربر سایت
Jul 11, 2014
145
یه دو ساعتی بازی کردم امروز، دقیقا همون حس و حال TDU رو داره که خب، خیلی چیز جالبی نبود.
داستانش که جوک محضه، گیم پلی هم نسبتا خسته کنندست، البته از حق نگذریم وسعت بازی خیلی خوبه، ولی خب گرافیکش در حد نسل قبله و خیلی شبیه واچ داگزه.
تو این دو ساعت هم حدود 100 مگ مصرف کرد.
یه ایراداتی مثل نداشتن vsync داره که احتمال می‌دم تو نسخه‌ی نهایی برطرف شه. یه چیزی که خیلی رو اعصابه اینه که هر از چند وقتی صدای ملت میاد که دارن حرف می‌زنن، ولی نه می‌شه قطعش کرد نه اصلا معلومه برای چی صداشون میاد!
اگه روزی تخفیف خورد شد 5-10 دلار اون موقع بخرین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر