The Crew 2 | PC

wzb3_header.jpg

Title: The Crew 2
Developer:
Ivory Tower
Publisher: Ubisoft
Release Date: 29 June 2018
MetaScore: TBD
System Requirements
در طی گذارش مالی ماه May سال 2017 یوبیسافت تایید کرد که در سال جاری شاهد عرضه نسخه جدیدی از عنوان MMO Racing یعنی The Crew خواهیم بود و از این عنوان به صورت رسمی در E3 2017 رونمایی شد. این بار هم شاهد نقشه ای وسیع از آمریکا هستیم، با این تفاوت که فقط محدود به خودرو نبوده، بلکه موتور، قایق و هواپیما برای پیمودن این نقشه وسیع به بازی اضافه شده اند. نقشه آمریکا بازی کاملا بازسازی شده و همان نقشه قبل نیست. این بازسازی به منظور ایجاد محیطی مناسب برای وسایل نقلیه جدید صورت گرفته است!

اطلاعات منتشر شده:

• مجددا شاهد حضور نقشه ای وسیع از آمریکا هستیم، اما متفاوت تر از قبل! همه چیز از اول ساخته شده تا مناسب فعالیت های جدید بازی باشد. به گفته یکی از سازندگان بازی، یک سفر معمولی از SF تا نیویورک حدود 3 الی 4 ساعت طول خواهد کشید.
  • این بار علاوه بر خودرو های استاندارد، شاهد ماشین های آفرود، ماشین های مختص پیست و ... هستیم و این احتمال می رود که شاهد مسابقات قانونی نیز باشیم.
  • با وجود اینکه احتمال وجود مسابقات قانونی در بازی هست، اما بازی جنبه Arcade خود را حفظ می کند.
  • در کنار همه خودروها، شاهد حضور هواپیما، هلیکوپتر و قایق های متفاوت در بازی هستیم که سطح جدیدی به بازی اضافه می کند.
  • نقشه جدید برای فعالیت های مختلف بازسازی شده، مثلا قسمت هایی می توانید به پشت بام ساختمان های بلند بروید، یا حتی رودخانه ای که وجود خارجی ندارد ساخته شده تا بتوانید از یک سمت نقشه به سمت دیگر آن از مسیر آبی استفاده کنید.
  • برای بازی باید همیشه Online باشید، و قابلیت های آنلاین بازی تقویت شده و راحت تر در دسترس بازیکنان قرار می گیرد.
  • نحوه کنترل ماشین ها مجدد کار شده و تفاوت های اساسی با نسخه قبل خواهد داشت.
  • تعداد وسایل نقلیه معلوم نیست، اما گفته بسیار بیشتر از شماره قبل خواهد بود.
  • به دلیل قوانین Licence، تخریب پذیری ماشین ها بسیار کنترل شده خواهد بود و حتی کمتر از نسخه قبلی می باشد.
  • نقشه بازی همانند نسخه قبل به صورت زنده نمایش داده می شود و می توانید تمام اتفاقات در آن را مشاهده کنید.
  • می توانید در حین حرکت نوع وسیله نقلیه خود را با یک دکمه تغییر دهید. برای مثال با خودرو از ارتفاعی بلند می پرید، سپس با یک کلیک از خودرو به هواپیما تغییر می دهید و مسیر خود را ادامه می دهید.
  • سیستم های پولی در بازی مانند قبل هستند، اما هیچ چیزی غیر قابل دسترس از طریق بازی کردن نخواهد بود و کسی با خرج پول واقعی برتری بدست نمی آورد.
  • در نمایش ها شاهد خم شدن نقشه بودیم، این قابلیت واقعا در بازی وجود دارد و در لحظاتی شاهد این تغییر خواهیم بود.
  • صحبتی از بخش داستانی نشده و گفته شده در آینده اطلاعات بیشتری در دسترس قرار می گیرد.
بازی قرار است در اوایل سال 2018 عرضه شود، اما ماه و روز دقیق هنوز مشخص نشده است. تا زمان عرضه قرار است چندین مرحله بتا برگزار گردد که می توانید از لینک مقابل برای آن ثبت نام کنید: The Crew 2

عکس های بازی:

با انتشار اطلاعات جدید تاپیک آپدیت می شود...

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
این گیم پلی از مولتی پلیر هست، بنظرم تا حد زیادی کمک میکنه که باید منتظر چه چیزهائی باشیم.
بازی مرزهای "هایپر آرکید" بودن رو در نوردیده که چیز بدی نیست اما در آخر مهم اینه که جذاب باشه.
یکسری حاهای بازی نشون میده که میتونه جذاب باشه اما در مقابل یکسری جاهای دیگه بدجوری میکوبونتتون زمین.

میخواستم نظرم رو هم بدم ولی باز صبوری میکنم:D

ویدیو خیلی خوبیه. از بخش های مختلف بازی هست و خیلی چیزا رو نشون میده.
احساسی که من نسبت بهش داشتم این بود که احتمالا از بخش قایق سواری خوشم بیاد و با بخش هواپیما مشکل خواهم داشت.
فیزیک هم به نظر میاد هنوز جای کار داشته باشه و اینکه این npc هایی که کنار خیابون هستن، نبودنشون بهتر از بودنشون هست. (ماشین از توی اونها رد میشه! )
در مورد بخش ماشین به نظرم درایوینگ بهتر از شماره قبلی شده ولی تا بازی را تجربه نکنم نمی تونم نظر قطعی داشته باشم. پس حداقل تا بتا باید صبر کنم.

نظرت را بگو، ببینیم چه ایراداتی از چه جنبه هایی به بازی داری :D منتظریم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اصلا با وجود forza یا حتی همین nfs جدید معرفی این بازی خنده دار هست این همه ip خوب داره گیر داده به بدترین هاش

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
نظرت را بگو، ببینیم چه ایراداتی از چه جنبه هایی به بازی داری :D منتظریم
نه همونطور که گفتم صبر میکنم برای بتا.
اونموقع نظرمو میگم، چون نمیخوام از روی ویدئو نظر داده باشم، البته قبلا گفتم که کلا ناامیدم کرده.
حالا تا بتا بیاد، حتما راحت تر میشه نظر داد و چون خیلیها بازی میکنن، ایرادی هم اگه باشه پذیرشش راحتتر میشه.

• Like
Reactions: PrinceofPersiα

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اتفاقا منم چند روز پیش این ویدیو رو دیدم و خواستم بیام نظر بدم، یادم رفت! ولی در کل نصف امیدواریم رفت :(
محیط واقعا خوب شده! گرافیک خیلی بهتر شده! اضافه شدن قایق و هواپیما خیلی جالبه! تنوع خیلی خوبی پیدا کرده! اون جنبه های فان هم برای خلق صحنه های جالب کمک زیادی می کنه! امااااا.....

بخش اصلی این بازی ماشین ها هستن! طراحی بیرون اِییییی برای این بازی بد نیست، اما نما داخلی پیشرفتی توش نیست! همچنان آینه هارو درست نکردن! حالا اینا رو بیخیال! فیزیک بازی همون آشغال قبلیه! چه نوع تصادفیه آخه این! کنترل ها یکم بهتر شده، اما هنوز حس خوبی رو منتقل نمی کنه! زمان زیادی تا عرضه هست، اما فکر نمی کنم بتونن خیلی تغییر بدن، چون اگه می شد با The Crew 1 همین کار رو می کردن!

ما هم تا بتا (اگه بهمون برسه) صبر می کنیم:-w

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اتفاقا منم چند روز پیش این ویدیو رو دیدم و خواستم بیام نظر بدم، یادم رفت! ولی در کل نصف امیدواریم رفت :(
محیط واقعا خوب شده! گرافیک خیلی بهتر شده! اضافه شدن قایق و هواپیما خیلی جالبه! تنوع خیلی خوبی پیدا کرده! اون جنبه های فان هم برای خلق صحنه های جالب کمک زیادی می کنه! امااااا.....

بخش اصلی این بازی ماشین ها هستن! طراحی بیرون اِییییی برای این بازی بد نیست، اما نما داخلی پیشرفتی توش نیست! همچنان آینه هارو درست نکردن! حالا اینا رو بیخیال! فیزیک بازی همون آشغال قبلیه! چه نوع تصادفیه آخه این! کنترل ها یکم بهتر شده، اما هنوز حس خوبی رو منتقل نمی کنه! زمان زیادی تا عرضه هست، اما فکر نمی کنم بتونن خیلی تغییر بدن، چون اگه می شد با The Crew 1 همین کار رو می کردن!

ما هم تا بتا (اگه بهمون برسه) صبر می کنیم:-w

گرافیکش خیلی بهتر شده اما همچنان لگ سر پیش ها در این نسخه هم هست یعنی اینقدر سخته فیکسش کنن؟
بعد همچین بازی بزرگی عین فرزا نیاز به فلش بک داره طرف که بازی می کنه مدام تو در و دیواره احتمالا بازم تمام انلاین باشه.

• Like
Reactions: armin_shadow

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
گرافیکش خیلی بهتر شده اما همچنان لگ سر پیش ها در این نسخه هم هست یعنی اینقدر سخته فیکسش کنن؟
بعد همچین بازی بزرگی عین فرزا نیاز به فلش بک داره طرف که بازی می کنه مدام تو در و دیواره احتمالا بازم تمام انلاین باشه.

تمام آنلاین هست بازی و تایید شده!
توی یه مصاحبه گفتن اگه از یه سمت تا سمت دیگه به صورت معمولی بدون توقف برین حدود 3 الی 4 ساعت طول می کشه! من یادمه این کار رو توی قبلی انجام دادم، البته با سرعت زیاد، حدود 45 دقیقه طول کشیده بود! احتمالا مپ گسترش هم پیدا کرده!

فلش بک رو فکر نمی کنم قرار بدن، فعلا هم از بخش داستانی و نوع مسابقات چیزی نگفتن، باید منتظر اطلاعات بیشتر موند. فقط امیدوارم این فیزیک رو بهتر کنن و کنترل ماشین هارو! البته دیگه اون حالت لیز خوردن و قایق سواری نیست، اما بازم یجای کار می لنگه!

• Like
Reactions: s.1

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یکی اینو از برق بکشه، یعنی اینقدر بازی خوبه؟
پس ویدئوها چرا اصلا راضی کننده نیست؟
جذابیت دیگه بماند:-?
خب پس با امید بیشتری منتظر بتا میشیم:D
نمی دونم! والا زیاد دیدم که اینطوری میگن، اما دقت کردم همه همچنان به کنترل ماشین ها اشاره می کنن! امیدوارم درست کنن اون مورد رو!

مسابقات قانونی و داخل پیست هم گویا داره! توی تریلر هم هلیکوپتر و موتور و Monster Truck رو ندیدیم! همچنان باید منتظر بتا بود!

اینا باید کنترل ماشین هارو از نو بسازن، اونی که قبلا بود رو هم بفرستن برای قایق سواری :D:D:D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اینو هم IGN گذاشته، همون مسابقه نمایش هست اما یه شخصی از خود IGN بازی کرده!

دانلود فایل 5-Minutes-of-The-Crew-2-IGN

یا لینک اصلی:
فیزیک که اصلا جالب نیست، اما کنترل ماشین به نظر خیلی بهتر میاد! توی شماره اول مثلا اگه توی یه خیابون 2 بانده داشتید میرفتید، اگه یه سبقت زیر می خواستید بگیرید نمی شد ماشین رو کنترل کرد و کلا از جاده پرت می شد بیرون، اما اینجا خیلی فرمون پذیری بهتری داره ماشین!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
اینو هم IGN گذاشته، همون مسابقه نمایش هست اما یه شخصی از خود IGN بازی کرده!

دانلود فایل 5-Minutes-of-The-Crew-2-IGN

یا لینک اصلی:
فیزیک که اصلا جالب نیست، اما کنترل ماشین به نظر خیلی بهتر میاد! توی شماره اول مثلا اگه توی یه خیابون 2 بانده داشتید میرفتید، اگه یه سبقت زیر می خواستید بگیرید نمی شد ماشین رو کنترل کرد و کلا از جاده پرت می شد بیرون، اما اینجا خیلی فرمون پذیری بهتری داره ماشین!
این همون تکرار قبلیها بود بنظرم، آره هندلینگ بهتر شده.
نمیدونم چطور بگم، بازی هیچ هیجانی نمیده.
این مشکل تو نسخه قبلی هم بود، برا همین جزو معدود بازیهائی بود که نصفه نیمه ولش کردم.
جان من موسیقی روی ترلیر رو ببینید اصلا خوابت میگیره، خدا کنه بازی نهائی این نباشه چون واقعا چیزی برا گفتن نداره.
یعنی اگه بازی بیاد و اینی نباشه که الان دارن نشون میدن و 8 و 9 ردیف کنه بره، باید اونی که تریلرهارو ساخته (E3) کلا زنده زنده تو عمق 30 متری زمین روش بتن بگیرن:D

• Like
Reactions: armin_shadow

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
نظرتون در مورد گرافیک بازی چیه؟:Scare: اون ماشین که رو چمن ها میرف عجب فیزیکی داشت کمک فنراش:D گرافیک بازی هم زده رو FH فکر کنم;;) چند چیز از بازی میخوام:
1- بازی داونگرید نشه8-|
2- اون هندلینگ نسخه قبلی رو بهتر کنن، که انگار بهتر بود
3- جزئیات داخل ماشین ها رو زیاد کنن
4-حالا که افلاین نیست امیدوارم بخش انلاین درگیر کننده ای داشته باشه
5-مپش زیادی بزرگ نکنن یکم دیگه بی مزه میشه:D

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
امروز تاریخ عرضه بازی, 16 مارس اعلام شد. همچنین بازی در فروشگاه استیم و یوپلی قابل پیش خرید هست.
در ضمن بازی در تمام ریجن های استیم یکی هست و هیچ گونه محدویدت زبان و ریجن لاک ندارد. همچین حرکتی از یوبی بعید بود. :-?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر