The Crew 2 | PC

wzb3_header.jpg

Title: The Crew 2
Developer:
Ivory Tower
Publisher: Ubisoft
Release Date: 29 June 2018
MetaScore: TBD
System Requirements
در طی گذارش مالی ماه May سال 2017 یوبیسافت تایید کرد که در سال جاری شاهد عرضه نسخه جدیدی از عنوان MMO Racing یعنی The Crew خواهیم بود و از این عنوان به صورت رسمی در E3 2017 رونمایی شد. این بار هم شاهد نقشه ای وسیع از آمریکا هستیم، با این تفاوت که فقط محدود به خودرو نبوده، بلکه موتور، قایق و هواپیما برای پیمودن این نقشه وسیع به بازی اضافه شده اند. نقشه آمریکا بازی کاملا بازسازی شده و همان نقشه قبل نیست. این بازسازی به منظور ایجاد محیطی مناسب برای وسایل نقلیه جدید صورت گرفته است!

اطلاعات منتشر شده:

• مجددا شاهد حضور نقشه ای وسیع از آمریکا هستیم، اما متفاوت تر از قبل! همه چیز از اول ساخته شده تا مناسب فعالیت های جدید بازی باشد. به گفته یکی از سازندگان بازی، یک سفر معمولی از SF تا نیویورک حدود 3 الی 4 ساعت طول خواهد کشید.
  • این بار علاوه بر خودرو های استاندارد، شاهد ماشین های آفرود، ماشین های مختص پیست و ... هستیم و این احتمال می رود که شاهد مسابقات قانونی نیز باشیم.
  • با وجود اینکه احتمال وجود مسابقات قانونی در بازی هست، اما بازی جنبه Arcade خود را حفظ می کند.
  • در کنار همه خودروها، شاهد حضور هواپیما، هلیکوپتر و قایق های متفاوت در بازی هستیم که سطح جدیدی به بازی اضافه می کند.
  • نقشه جدید برای فعالیت های مختلف بازسازی شده، مثلا قسمت هایی می توانید به پشت بام ساختمان های بلند بروید، یا حتی رودخانه ای که وجود خارجی ندارد ساخته شده تا بتوانید از یک سمت نقشه به سمت دیگر آن از مسیر آبی استفاده کنید.
  • برای بازی باید همیشه Online باشید، و قابلیت های آنلاین بازی تقویت شده و راحت تر در دسترس بازیکنان قرار می گیرد.
  • نحوه کنترل ماشین ها مجدد کار شده و تفاوت های اساسی با نسخه قبل خواهد داشت.
  • تعداد وسایل نقلیه معلوم نیست، اما گفته بسیار بیشتر از شماره قبل خواهد بود.
  • به دلیل قوانین Licence، تخریب پذیری ماشین ها بسیار کنترل شده خواهد بود و حتی کمتر از نسخه قبلی می باشد.
  • نقشه بازی همانند نسخه قبل به صورت زنده نمایش داده می شود و می توانید تمام اتفاقات در آن را مشاهده کنید.
  • می توانید در حین حرکت نوع وسیله نقلیه خود را با یک دکمه تغییر دهید. برای مثال با خودرو از ارتفاعی بلند می پرید، سپس با یک کلیک از خودرو به هواپیما تغییر می دهید و مسیر خود را ادامه می دهید.
  • سیستم های پولی در بازی مانند قبل هستند، اما هیچ چیزی غیر قابل دسترس از طریق بازی کردن نخواهد بود و کسی با خرج پول واقعی برتری بدست نمی آورد.
  • در نمایش ها شاهد خم شدن نقشه بودیم، این قابلیت واقعا در بازی وجود دارد و در لحظاتی شاهد این تغییر خواهیم بود.
  • صحبتی از بخش داستانی نشده و گفته شده در آینده اطلاعات بیشتری در دسترس قرار می گیرد.
بازی قرار است در اوایل سال 2018 عرضه شود، اما ماه و روز دقیق هنوز مشخص نشده است. تا زمان عرضه قرار است چندین مرحله بتا برگزار گردد که می توانید از لینک مقابل برای آن ثبت نام کنید: The Crew 2

عکس های بازی:

با انتشار اطلاعات جدید تاپیک آپدیت می شود...

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ما که از The Crew 1 راضی بودیم. رایگانش هم که کرد تو یه دوره ای.
شماره یک, گرافیکش بدک نیست. تنوع مسابقاتش هم خوبه. تنوع خودروها می تونست بهتر باشه.
ولی دست فرمون خودروها اونطور که باید و شاید نبود و از فیزیک قابل قبولی برخوردار نبودن. بهتره به جای موتور فیزیک Havok از موتور فیزیک PhysX انویدیا تو شماره ی دوم استفاده کنه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شماره ی یک بازی که مشکل پرش تصویر داشت یا تیکه تیکه شدن که بعد از 2 سالم اخرم فیکس نشد اگر افلاینش کنه rewind هم داشته باشه جای امیدواری داره هر چند حالا که رقیبی همچون forza h3 داره که جای خودشم در pc هم باز کرده خیلی باید بهتر کار کنن.

• Like
Reactions: armin_shadow

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
فوق العاده بود بدجور هایپ شدم تمام مسابقات رالی توش هست :o
لامصب از تریلر cg سیر نمیشم خود فیلم سینمایی میمونه^:)^

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
ثبت نام نسخه بتا: The Crew | Beta

هر ماه هم یکسری ماشین برای crew 2 خیرات میکنند که البته باید چلنج های بازی crew را انجام بدید تا آنلاک بشوند. تا روز عرضه بازی 18 تا ماشین میشه.

ماشین های این ماه:

p2v_ubicom-crew2-news-tc2_reward-thumbnail-872x486_293733.jpg

برای دریافت فراری 458 باید یکبار بازی crew را اجرا کنید. برای 3 تای دیگه, باید این کار ها را انجام بدید:

6csd_nrhmwck.png

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
هرچی ویدئو و گیم پلی ازش میبینم اصلا جذبم نمیکنه.
خیلی نچسب بازیش، حتی تو تریلر هم هیجانی احساس نمیشه، همه اینها به علاوه ضعفهای نسخه قبلی کاملا نامیدم کرده نسبت به بازی.
من نمیدونم اینها که تو ارائه یک تجربه ریسینگ متوسط به بالا مونده بودن تو نسخه اول، چطور به این فکر افتادن که بازیو به 4-3 بخش (همواپیما، قایق، موتور و...) تقسیم کنن؟

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
هرچی ویدئو و گیم پلی ازش میبینم اصلا جذبم نمیکنه.
خیلی نچسب بازیش، حتی تو تریلر هم هیجانی احساس نمیشه، همه اینها به علاوه ضعفهای نسخه قبلی کاملا نامیدم کرده نسبت به بازی.
من نمیدونم اینها که تو ارائه یک تجربه ریسینگ متوسط به بالا مونده بودن تو نسخه اول، چطور به این فکر افتادن که بازیو به 4-3 بخش (همواپیما، قایق، موتور و...) تقسیم کنن؟
ماکان من برعکس تو، همین الان هم به The Crew 1 فحش می دم، سر نمایش اینم هرچی مقاومت کردم که نه، اینا نمی تونن نشد.

البته جزییات ماشین به نظرم همون افتضاح میاد. اما بازی خودش رو از اون مسیر دور کرده انگار. کنترل ماشین هارو توی تریلر گیم پلی نگاه کنی یه بهبود خیلی گنده ای توش دیده می شه! مقایسه کن اصلا با تریلر های Crew 1! به نظرم خیلی بهتر شده. همین طور نوع جاده ها، شماره اول شما جاده خاکی و آسفالت و ... رو می رفتی همه یه حالت داشتن، با لیز خوردن کمتر و بیشتر، اما اینجا قشنگ بالا و پایین رفتن و تپه چاله ها مشخصه!
البته همه این ها از روی تریلر هست و واقعا هم شاید نسخه نهایی بازم افتضاحی مثل قبلی باشه! اما من بهش خیلی امیدوار شدم! طراحی شهر هم رنگ و روح گرفته تازه که اونم مدیون همون هواپیما هست که خوب دید از جهات مختلف بهش اضافه کرده!

البته شما توی ریسینگ خیلی تجربه بیشتری داری از من. ببینیم چی پیش میاد، امیدوارم که خوب باشه!:D

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
ماکان من برعکس تو، همین الان هم به The Crew 1 فحش می دم، سر نمایش اینم هرچی مقاومت کردم که نه، اینا نمی تونن نشد.
البته جزییات ماشین به نظرم همون افتضاح میاد. اما بازی خودش رو از اون مسیر دور کرده انگار. کنترل ماشین هارو توی تریلر گیم پلی نگاه کنی یه بهبود خیلی گنده ای توش دیده می شه! مقایسه کن اصلا با تریلر های Crew 1....
کاش اینطوری که میگی باشه،دوست ندارم نظر الانم اون موقع تایید بشه.
البته یک خوبی که داره بازی بتا داره، همه چی تو بتا مشخص میشه.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یکی از چیزهای جالبی که توی مصاحبه ها بود، همین قضیه خم شدن نقشه بازی هست.
کارگردان بازی میگه داشتیم ایده جمع می کردیم برای ساخت تریلر بازی که به همین خم شدگی هم رسیدیم. بعد Creative Director بازی نتیجه رو که دید خوشش اومد و گفت این باید توی بازی باشه، هرچی گفتن نمی شه این که، گفت نه خیلی باحاله باید باشه! ایده رو به تیم تکنیکال انتقال دادن، اونا هم گفتن جمع کنید بابا، نمی شه این! خلاصه با کلی سماجت تصمیم گرفته شد که توی بازی باشه و اون چیزی که توی بخش گیم پلی دیدیم واقعا توی بازی هست :D:D

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
یکی از چیزهای جالبی که توی مصاحبه ها بود، همین قضیه خم شدن نقشه بازی هست.
کارگردان بازی میگه داشتیم ایده جمع می کردیم برای ساخت تریلر بازی که به همین خم شدگی هم رسیدیم. بعد Creative Director بازی نتیجه رو که دید خوشش اومد و گفت این باید توی بازی باشه، هرچی گفتن نمی شه این که، گفت نه خیلی باحاله باید باشه! ایده رو به تیم تکنیکال انتقال دادن، اونا هم گفتن جمع کنید بابا، نمی شه این! خلاصه با کلی سماجت تصمیم گرفته شد که توی بازی باشه و اون چیزی که توی بخش گیم پلی دیدیم واقعا توی بازی هست :D:D
زیادی inception دیدن :p

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
این گیم پلی از مولتی پلیر هست، بنظرم تا حد زیادی کمک میکنه که باید منتظر چه چیزهائی باشیم.
بازی مرزهای "هایپر آرکید" بودن رو در نوردیده که چیز بدی نیست اما در آخر مهم اینه که جذاب باشه.
یکسری حاهای بازی نشون میده که میتونه جذاب باشه اما در مقابل یکسری جاهای دیگه بدجوری میکوبونتتون زمین.

میخواستم نظرم رو هم بدم ولی باز صبوری میکنم:D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
یه سوال از نظر سنجی . این هدف اولیه چی هست ؟
خوب من تریلر گیم پلی که دیدم تقریبا جالبه برام . یکسری چیزاش مثل سویچ کردن بین هواپیما و قایق . دید دوربین که به نظرم از نسخه یک بهتر شده . هندلینگ به نظرم بد نیست و فکر میکنم بهتر شده . راستی پلیس نداره ؟
آقا این سویچ کردنه که دردسر ممکنه بشه یکسری جاها !؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر