شایعه "The Crew" بازی Ubisoft رقیب Forza و Gran Turismo خواهد شد؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
Ubisoft.jpg

درود.

طبق خبری که ساعاتی پیش منتشر شد، شرکت Ubisoft در حال ساخت یک Ip جدید در سبک Racing بسیار واقعی است که گفته می‌شود به همانند دو بازی بزرگ این ژانر یعنی Forza و Gran Turismo می‌باشد. طبق خبری که سایت Examiner آن را به بیرون درز داده است بازی نامش "The Crew" نام دارد و در حال حاضر نیز توسط استودیو Ubisoft Reflections Studio در حال توسعه است.

گفته می‌شود این IP جدید در E3 چند هفته دیگر به طور رسمی معرفی شود. هر چند هنوز این خبر به صورت شایعه است ولی گویا گفته می‌شود بازی برای نسل بعد کنسول‌ها ساخته خواهد شد.

gamechup

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
عالیه از هر ریسینگ جدیدی استقبال میشه مخصوصا شبیه ساز
اگه مثل Shift افتضاح نباشه ( که احتمالا هست ) ، استقبال میشه ...
کجاش افتضاح بود خیلیم خوب بود به فورتزا جی تی نمیرسه ولی عالیه

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
بعد از این همه سال تجربه ای که سازندگان GT و Forza کسب کردن ، مگه الکیه که یه new ip بپره وسط و رقیب این دو بشه؟ مگه اینکه انقدر پایه اش قوی باشه که بتونه موفق ظاهر بشه در وجود GT و Forza . منتظریم ببینیم چیه؟!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بعد از این همه سال تجربه ای که سازندگان GT و Forza کسب کردن ، مگه الکیه که یه new ip بپره وسط و رقیب این دو بشه؟ مگه اینکه انقدر پایه اش قوی باشه که بتونه موفق ظاهر بشه در وجود GT و Forza . منتظریم ببینیم چیه؟!
نسخه اول فورتزا سال2005اومد همون سال هم gt4عرضه شد ولی میانگین امتیازات فورتزا93شد ولی جی تی89:D پس میشه..ولی این بازی مولتی و کیفیتش در حد اون دوتا نمیشه

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
اول اسمش رو دیدم ، خوش حال شدم ، گفتم الان یه بازی آرکید ریسینگ خیابانی که توش تیونینگ به طور فول هست قراره بیاد ! ولی کاملا برعکس شد !!!
یعنی یه روز میاد یه بازی معرفی بشه که توش تیونینگ خفن باشه ؟ 8-|

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
ای بابا، من سیمولیشن دوست ندارم :((
امیدوارم موفق نشه، همون فورتزا و GT قوی‌تر شن که دیگه کسی به خودش جرات درست کردن ریسینگِ سیمولیشن رو نده:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر