The Cave | PC

250px-The_cave_video_game_cover.png

سازنده:Double Fine Productions
ناشر:Sega
طراح:Ron Gilbert
پلتفرم ها:PC , Wii U, PlayStation 3, Xbox 360
سبک:Platform-adventure

سیستم مورد نیاز:
Minimum System Requirements:
1.8 GHz dual core CPU
1 GB RAM
256 MB GeForce 8800, Radeon 3850, or Intel HD 2000 Graphics
9.0c
Windows XP SP3
1.5 GB HD space
DirectX Compatible Sound Card
اطلاعات بیشتر بزودی
http://forum.bazicenter.com/thread67555/
مشکلات The Cave (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...)

تصاویر:

Last edited by a moderator:

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
چقد سخته من که همون اولش موندم...با شوالیه، کشاورز و مسافر زمان رفتم پایین ولی به اون یارو که آتیش آبی می ندازه که رسیدم هرکار می کنم نمی تونم رد شم ازش...کشاورز رو گذاشتم پایین تا زنگو بزنه همچین که زد با مسافر زمان اون چنگکو دادم پایین ولی چون غوله زیاد نزدیک نمیشه و همون دم وایساده چنگک نتونست بگیردتش...کسی نمی دونه این تیکه رو باید چیکار کنم؟

---------- نوشته در 02:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:00 PM ارسال شده بود ----------

گایدشو یافتم:
The Cave walkthrough | GamesRadar

ANTI-MADRID

کاربر سایت
Oct 17, 2011
101
خدایی بازی خوبیه و پازلای خوبی توش داره ولی یه ایرادی که داره اینه این کاراکترهارو باید هی به اینور و اونور بکشونی و یکم حوصله می خاد ولی از دستش ندید واقع باهاش حال میکنین. 7.5 خوبشه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
خو بباید بگم عالی هست هر شخصیت استعداد و قابلیت های جدارا در بازی دارد .علاوه بر ان
نمونه مکانهایی هستند که برای دسترسی به آن باید از زیر آب عبور کنید و در بین شخصیت ها تنها HillBilly این توانایی را داراست.یا تنها شوالیه است که می تواند از آتش اژدها جان سالم به در ببرد
توصیه می کنم به هیچ عنوان عنوان را از دست ندهید

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
بازی رو شورع کردم . اگه از بازی های پازل لذت می برید حتما از این بازی غافل نشید.
طراحی بازی و پازل ها جالبه ، یه تم خنده دار هم داره که با مزه میکنه بازی رو

• Like
Reactions: hosein me

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
الان یه سوال برام پیش اومد .
3 نفری که اول بازی انتخاب میکنیم رو میشه در طی مراحل عوض کرد یا نه ؟ الان من حدود 1 ساعت بازی کردم ولی با همون سه نفری که اول انتخاب کردم . دیگه نتونستم تغییرشون بدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر