The Cat Lady

سلام و با تبریک سال نو

بسی جای تعجب داشت برای من که این هنوز تاپیکی برای این بازی نخورده بازی که خیلی ها از اون خبر ندارند.

اول از همه The Cat Lady یک شاهکار است و هیچ شکی در آن نیست بازی مستقل که بی سر و صدا آمد و خودتان می توانید تاثیرات آن را در اینترنت ببینید.
2425890-2229751-1ca.jpg

بازی در مورد Susan Ashworth است که یک روز تصمیم به خودکشی می گیرد، زنی تنها و افسرده که آدم زیادی اطراف خود ندارد. بعد از مردن او با پیرزنی اسرارآمیز برخورد می کند که او را به زمین بر می گرداند تا با افراد شروری بجنگد و در مقابل جاودانگی را به دست می آورد.

در بازی شما می توانید گزینه های مختلفی انتخاب کنید و با انتخاب گزینه های مختلف در واقع روند بازی تغییری نمی کند بلکه شخصیت اطرافیان در قبال سوزان تغییر می کند.

index.php

The-Cat-Lady-PC-Game-610x2501.jpg

dora_catlady_3.png

در آخر TCL را از دست ندهید . این بازی ترکیب محیط فلسفی Silent Hill و ادونچر The Walking Dead در محیطی ساده و نو با گرافیک هنری و دلهره آور را بوجود آورده که تا زمان زیادی تاثیر خود را می گذارد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من این بازی رو فکر کنم 2 سال پیش بازی کردم
به خیلیام گفتن برن سرش اما با هر سلیقه ای جور در نمیاد . بازیش خیلی خسته و داغونه
اما از اون تیپ بازیای AAA هست که هیچ سر و صدایی نشد ازش D:
بازی کنید خودتون میفهمید . داستان و موسقی عجیب جالبی داره D:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569
من این بازی رو فکر کنم 2 سال پیش بازی کردم
به خیلیام گفتن برن سرش اما با هر سلیقه ای جور در نمیاد . بازیش خیلی خسته و داغونه
اما از اون تیپ بازیای AAA هست که هیچ سر و صدایی نشد ازش D:
بازی کنید خودتون میفهمید . داستان و موسقی عجیب جالبی داره D:

خدایی خسته رو خوب اومدی. واقعا بازی داغونیه ولی تجربه بی نظیریه.

Sent from my GT-P5200 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر