The Binding Of Isaac Rebirth | PC

Developer: McMillen
Publisher: Steam
Platforms: PC - PS3 - PS4 - PSVita
Release Date:
4 نوامبر 2014
Genre: Action

بعد از انتشار موفق بازی Binding of Isaac در سال 2011 برای PC, مک میلن بر آن شده که این بازی را با تغییراتی دوباره و تعویض موتور, بار دیگر برای PC و چندین کنسول دیگر منتشر کند. بدون شک مهمترین تغییر این بازسازی, خارج کردن بازی در استفاده از موتور Flash و استفاده از یک موتور جدید با مشکلات کمتر است. همچنین آیتمها و دشمنان در بازی دوباره تعادلسازی شده‌اند و گرافیک بازی نیز به حالت پیکسلی (16-bit) در آمده. (البته میتوان با فــیـلتر یا فـیــلترهایی که در قسمت تنظیمات بازی موجود هست, بازی را از حالت پیکسلی خارج کرد). دشمنان و آیتم های جدید, پشتیبانی از گیم پد و احتمالاً حالت دو نفره نیز از دیگر اضافات این بازسازیست.

420px-The_Binding_of_Isaac_Rebirth_Teaser.jpg

بازی توسط شرکت Nicalis در حال ساخت است; همان شرکتی که دو بازی خوش ساخت Cave Story Remakes و NightSky را در کارنامه ی خود دارد. تمام قابلیتهایی که در بازی اصلی و اضافه شونده اش (Wrath) وجود داشت, در این بازسازی نیز وجود دارند بعلاوه ی یکسری قابلیتهای جدید به اندازه ی همان اضافه شونده ی قبلی مانند یک غولآخر و پایان جدید, دو شخصیت قابل بازی دیگر و آیتمها و موارد جدید دیگر. در‌ واقع هدف آن است که ارزش انجام چند باره ی بازی با ایجاد احساسی جدید و تازه, بالاتر رود.

Tumblr_mebmdqzGwA1rq0wgw.jpg

همچنین یکسری مواردی که به علت محدودیتها از نسخه ی قبلی حذف شده بود, به این بازسازی اضافه شده اند. قابلیت دو نفره ی بازی تنها بصورت آفلاین است و موزیکهای بازی ریمیکسی از آهنگهای قبلی بهمراه یک آهنگ جدید از Danny B است. انتظار می‌رود که این بازسازی تا پایان 2014 (نوامبر) منتشر شود.

هنوز تصاویر اصلی این نسخه ی بازسازی شده منتشر نشده‌اند و این‌ها تنها تصاویر ابتدایی این بازیست. (احتمالاً تصاویر نهایی تفاوتهای بسیاری با این تصاویر اولیه خواهند داشت)

Tumblr_mebme43ZMS1rq0wgw.jpg

Tumblr_mej8adW0hD1rq0wgw.jpg

tumblr_nagv7eNBKk1tu8wtco1_500.jpg

سیستم مورد نیاز و پیشنهادی:

sys.jpg

ســـیدهای معرفی شده توسط دوستان (در منوی انتخاب شخصیت, با زدن Tab وارد کنید):
----------------------------------------------------------------------------------------------------
W7PK G7RA
1337 HAXR
LREJ 4Q2C
ABEC 17YN
MT86 1844
ZPTS 841S
NQQ3 J9RP

آخرین ویرایش:

Vict0r

کاربر سایت
Sep 4, 2012
13
با این که چندین بار The Chest رو هم تموم کردم ولی هنوزم دارم نسخه 1.48 رو بازی میکنم
با انتشار Rebirth دیگه مشروط شدنم قطعیه
و لعنت الله علی مک میلن :|

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782

فقط یک روز و یک ساعت تا انتشار این بازی غیر مهم باقی مونده. یعنی فردا شب ساعت 10. :bighug:

این هم سیستم مورد نیاز و پیشنهادی که دو تا نکته ی جالب داره:

-حجم مورد نیاز برای نصب, از بازی قبلی که حدود 50 مگ بود, رسیده به 450 مگ!

-تو سیستم پیشنهادی نوشته 8 گیگ رم!! :-o

>

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
فیک نیست؟ :-" تو تروفی های بازی نبودش آخه! :d
یا شاید باس باشه ... ( ولی Unlocked ـش چیه ؟ :-" البته Secretـه میتونه هرچیزی باشه :d )

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب بالاخره بهترین بازی سال اومد!

فقط هر کی توانشو داره سعی کنه اوریجینال بخره.

دو تا لینک تا الان پیدا کردم که هر دو تاش برای گروه های نامعروفه و خودم هنوز دانلودم تموم نشده (پس با ریسک خودتون دانلود کنید)»

(حدود 300 مگ)

Code:
http://www.unibytes.com/eODhNwpRC-ELqw-Us4P3UgBB

Code:
magnet:?xt=urn:btih:D75515CD3FA7AB88672A6688EB3A955C54235F82&dn=the+binding+of+isaac+rebirth+v1+0+eng+r+g+ilita&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
منم یک تورنت کیان بهم رسوند، با 1 سید :-"
و معلوم نیست سالمه،سالم نیست،کار میکنه یا نه و ... :-" :d
امیدوارم که کار کنه:-" ویروس و اینا هم نداشته باشه:-"

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
خب شروع کردیم به بازی!!:bighug:
اولین دست را تا
مادر ایزاک
رفتیم! تو در طلایی آخر با آیتم مزخرف آشنا شدیم و رسما گند زد به قدرتم!:D
آیتم شبیه آیتم لیزر بود! من خوشحال شدم! ولی وقتی آیتم را گرفتم اینجوری ":|" شدم!!!
اشک از شما جدا میشه و کنترلش با جهت میشه و تو محیط به چپ و راست می رفت!
شما هم مثل من گول این آیتم را نخورید!:p این لیزر اون لیزر قدیم نیست!:D

راستی قارچها را منفجر کنید! زیر تقریبا همشون یه دونه کارت هست!:>

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
فوق العاده شده بازی:bighug: یعنی هر چی از خوبی های بازی بگم کم گفتم:d بهترین بازیه سال از همین الآن برای من مشخص شده:d دقیقا همون چیزیه که هر ایزاک فنی انتظارشو میکشید

بعد از اینکه نسخه اوریجینال رو به 550 تا Mom kill رسوندم(!) این یکی رو با ادعا از همون اول روی درجه Hard شروع کردم و قشنگ احساس ضعف و ناتوانی رو با اعماق وجودم احساس کردم!:d ... تا الآن 4 بار مردم و روح ایزاک به پرواز در اومده:d یک سری چیزایی که تا حالا به چشمم اومده رو میگم :

طراحی مراحل و بالانس بازی تا اینجای کار که خیلی خوب بوده . اضافه شدن اتاق های بزرگ و پر از دشمن یکی از بهترین اتفاقاتیه که افتاده و مبارزه توی این اتاق ها خیلی حس خوبی میده:d به همون نسبت که آیتم های خوب و بدرد بخور و خفن اضافه شده تنوع و تعداد و سرعت عمل دشمنا هم بیشتر شده:bighug: حالا دیگه پشه هایی هستن که به صورت گروهی و با برنامه ریزی بهتون حمله میکنن!:d ، سختیه بازی واقعا لذت بخشه:x

نکته بعدی همیشه نرم و روون اجرا شدن بازیه. کسایی که نسخه قبلی رو بازی کردن میدونن که چقدر کندی بازی رو بعضی سیستما روی اعصاب بود . اینجا خوشبختانه توی شلوغ ترین موقعیت ها هم فریم زیر 60 نمیاد:> ترکوندن پوپ ها تو 60 فریم بر ثانیه لذتیه وصف نشدنی!:d

چیزی که خیلی توجهم رو جلب کرد ریزه کاری ها و توجه به جزئیات توی اتاق هاست . بر خلاف نسخه قبلی که همه چیز خیلی خشک و ساده بود اینجا همه چیز خیلی زنده و ارگانیک به نظر میرسه . به محض ورودتون به اتاق ها ممکنه حشرات ریزی رو ببینین که خودشون رو سریع گوشه و کنار قایم میکنن. کرم های ریزی که وسط اتاق در کنار پوپ ها در حال حرکتن، پشه های ریزی که نسبت به حرکت شما توی تصویر واکنش نشون میدن، قطره های آبی که از سقف چکه میکنه و .... خیلی به جو و اتمسفر بازی کمک کرده . در کل بازی خیلی محیط تاریک تری پیدا کرده نسبت به شماره قبلی طوری که بعضی از مرحله ها ممکنه چند قدم جلوتر رو هم نتونین ببینین!:d

تعداد ending های بازی هم به 16 تا افزایش پیدا کرده . Challeng ها هم به 20 تا :>
من برم تا صبح ببینم میشه رو درجه Hard تمومش کنم یا نه!:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
بازی چه روون(روان!) شده! :x :x :x در مورد گرافیک هم...من تا رفتم تو بازی ***** رو On کردم! :-"
احساس میکنم سخت تر شده :| یه سری دشمن ها که تو اتاق های بالاتر میومدن،همون اول کار میان سراغمون :(
اتاق های بزرگ خیلی خوبه! :x
با 3تا باس جدید هم رو به رو شدم >:) 4تا...؟ نمیدونم! شایدم 4تا :d

این آیتم چیه؟ :d

یکی از کاراکترهای جدید رو باز کردم>:) (یکی مونده به آخری:-" )
و با اون باس آخرـه اول!!! :-" (خودتون میدونید دیگه چی رو میگم:-" همین اسپویل پرنس:-" ) رو کشتم >:) :d
آیتم های خفنی داشتم! کاش میزاشت ادامه بدم:((

کاش بین PC و PS4 قابلیت Cross Save بود :-"

چیزی که خیلی توجهم رو جلب کرد ریزه کاری ها و توجه به جزئیات توی اتاق هاست . بر خلاف نسخه قبلی که همه چیز خیلی خشک و ساده بود اینجا همه چیز خیلی زنده و ارگانیک به نظر میرسه . به محض ورودتون به اتاق ها ممکنه حشرات ریزی رو ببینین که خودشون رو سریع گوشه و کنار قایم میکنن. کرم های ریزی که وسط اتاق در کنار پوپ ها در حال حرکتن، پشه های ریزی که نسبت به حرکت شما توی تصویر واکنش نشون میدن، قطره های آبی که از سقف چکه میکنه و .... خیلی به جو و اتمسفر بازی کمک کرده . در کل بازی خیلی محیط تاریک تری پیدا کرده نسبت به شماره قبلی طوری که بعضی از مرحله ها ممکنه چند قدم جلوتر رو هم نتونین ببینین!
yahoo_4.gif
همین دست آخر تو یه اتاقی که کسی توش نبود داشتم میرفتم،یکهو از روی یکی از این حشره ها رد شدم و خونش پاچید بیرون :| کف نمودم! :d
عالی شده بازی آقا جان :((

لول! الان که گفتی چک کردم و دیدم درجه سختی رو =)) من همش درگیر کاراکترها بودم! اصلا اون گوشه رو ندیدم! :d
چجوری میشه بمب رو از دکمه ی E به همون شیفت تغییر مکان بدم؟ :( عادت ندارم :((

---
ویرایش: روی هارد تموم شد>:)
مرحله ی قلب خیلی نسبت به قبل سخت تر شده :| :-" خود باس رو منظورمه! :-s

دوتا کاراکتر دیگه هم باز کردم! دختر قبلیه و Eden >:)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر