The Best OST You've Ever Heard(پست اول حتما خوانده شود)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این 3 تا رو نمیاره

devil 4 , ac , sc
فایل ها رو دارم توی یه سایت دیگه آپلود می کنم.سعی می کنم تا فردا همشون درست بشن
همه لینک ها ترمیم شدن!

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
یکی از آهنگ های فیلم Blade Runner موسوم به Wait for me (داخل آهنگ تکه Sample هایی از دیالوگ همون قسمت رو میتونین بشنوین). اثری از استاد ونجلیس. من ساعتها روی Loop به این موزیک گوش میدم.

Blade Runner OST - Wait For Me
Vangelis
Download

آخرین ویرایش:

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
سلام دوست عزیز 5q:biggrin1: تاپیک خیلی خوبی راه انداختی مرسی
من اینترنت نفتی دارم اپلود نمیتونم کنم شرمنده
ولی این اهنگ باحال ترین اهنگی بود که تو باحال ترین صحنه های سریال one tree hill دیدم
Turn - close ur eyes

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خوب, دوستان از Hitman گذاشتن و نمیشه از این موزیک گذشت. فکر میکنم برای Blood Money باشه, ممنون میشم تصحیحم کنین (البته نه تو تاپیک، تو پروفایل مثلا).

Hitman
Main Menu
Jasper Kyd

Download

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
میدونم آپلود کردن MIDI کار سختی نیست ولی حتی یه نفر هم اینا رو بشنوه هم من به مقصودم رسیدم.

Monkey Island 2
Theme

Download

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
نتونستم! نه! نتونستم اینو با اینکه MIDI هستش براتون آپلود نکنم. موزیک برای فیلم Hannibal هستش و در اصل یک قطعه کلاسیک به اسمه Aria De Capo بوده و همون موزیکیه که خود دکتر هانیبال لکتر تو زندانش بهش گوش میده ...

Aria De Capo

Download

یه نکته در مورد این 2تا MIDI که آپلود کردم بگم, چون من خودم اینا رو به صورت MIDI گوش میدم برای شما آپلود کردم و نسخه دیگه ای ازشون ندارم وگرنه قبلی ها رو که MP3 بود رو هم خودم آپلود کردم.

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
موسیقی فوق زیبای مین منو Tomb Rider که یکی از آهنگ ها مورد علاقه منه
با شنیدن این قطعه به عظمت گروهی نوازنده این OST فوق العاده زیبا میشه پی برد.حس عجیبی از غرور و امید و اسقامت و چندین و چند معنی دیگه به آدم میده.به هیچ وجه از دست ندید.سازنده اصلی این قطعه فکر می کنم Nathan McCree بوده که این نسخه ای من گذاشتمن مربوط به شماره آخر هست که این موسیقی زیبا نسبت به نسخه اصلی و قدیمی اون کامل تر هست و به شکلی باز سازی شده که این کار به عهده Troels Brun Folmann بوده که وظیفه ساخت سه شماره آخر Tomb Raider رو به عهده داشته

picture.php

Tomb Raider
Main Menu
Troels Brun Folmann

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بازی کردن بازی Prince of Persia از بهترین لحظات نوجوانی من بود.شماره اول پر بود از شاهکارهای موسیقی متن که من 2 تاشون رو از همه بیشتر دوست داشتم و شده سر کلاس هم با خودم زمزمه می کردم:biggrin1: این 2 تا رو براتون می زارم.حقیقتا از بهترین OST های بازی های رایانه ای هستن.

Prince of Persia - The Sands of Time
The Tower of Dawn
Stuart Chatwood

Download

Prince of Persia - The Sands of Time
The Library
Stuart Chatwood

Download

آخرین ویرایش:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
سلام.میشه یه درخواست بکنم؟
تیتراژ آخر prince of persia:sands of time یه آهنگ خیلی قشنگی پخش میشد و یکی هم میخوند.نمیدونم اسمش چی بود و اینکه شما گذاشتی یا نه رو نمیدونم.اگر زحمتشو قبلا کشیدی میشه بگید کدوم یکیه؟ و اگر نذاشتید زحمتشو میکشید؟
در آخر بگم که تاپیک باید مهم بشه.به این میگن یه تاپیک با پدر مادر و درست حسابی.
ممنون و موفق باشی

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اصلا امروز می خوام بخاطر این بازی فوق العاده یه سه چار تایی از OST های بی نهایت ،فوق العاده ،بی نظیر و بی مانند این بازی بزارم:biggrin1:
الان که دارم این رو می نویسم و یاد بازی میفتم اشک تو چشام جم شده:((
اول این رو می زارم.موسیقی که زمانی که جید خیال می کنه که دیگه پیج مرده و هیچ امیدی نیست:((

Beyond Good & Evil
Unacceptable losses
Christophe Heral

Download

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام.میشه یه درخواست بکنم؟
تیتراژ آخر prince of persia:sands of time یه آهنگ خیلی قشنگی پخش میشد و یکی هم میخوند.نمیدونم اسمش چی بود و اینکه شما گذاشتی یا نه رو نمیدونم.اگر زحمتشو قبلا کشیدی میشه بگید کدوم یکیه؟ و اگر نذاشتید زحمتشو میکشید؟
در آخر بگم که تاپیک باید مهم بشه.به این میگن یه تاپیک با پدر مادر و درست حسابی.
ممنون و موفق باشی
همه جوره ممنونم از لطفت دوست عزیز.ایشا ا... مدیرا بخونن اعمال کنن!
شرمنده من اول آپلود کردم بعد چک کردم.تو پست 25 رضا جان زحمتش رو کشیدن و گذاشتن.ولی خوب اینم لینک دوم
خدمت شما :

Prince of Persia The Sands of Time
Time Only Knows
Momoi Haruko

Download

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر